The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Отбор Хаδης, - Page 4 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Отбор Хаδης, - Page 4 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Отбор Хаδης, - Page 4 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 4 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 4 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Отбор Хаδης, - Page 4 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 4 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 4 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Отбор Хаδης, - Page 4 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 4 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 4 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Отбор Хаδης, - Page 4 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 4 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 4 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Отбор Хаδης, - Page 4 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 4 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 4 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Отбор Хаδης, - Page 4 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 4 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 4 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Отбор Хаδης, - Page 4 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 4 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 4 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Отбор Хаδης, - Page 4 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 4 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 4 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Отбор Хаδης, - Page 4 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 4 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 4 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Отбор Хаδης, - Page 4 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 4 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 4 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Отбор Хаδης,

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyСря Юни 15, 2011 3:30 pm

First topic message reminder :

Това е темата на отбор ХАДЕС. Наричат себе си още кръвопийци или зли демони. Умеят да си служат с магия. Членовете на отбора са:

Джордж Зиягел - Арес е много умен и знае как да оцелява. Обича да се занимава с битки, мрази да губи. Умее да порави с боздуган и почти всякакъв вид оръжия.
Отбор Хаδης, - Page 4 Me_as_toon_by_chatgr

Спенсър Зиягел - Артемида е много добра на пръв поглед, но иначе е истински звяр. Не умее да лъже и обикновено казва истината. Който я чуел да пее ослепява или полудява.
Отбор Хаδης, - Page 4 Heatherk

Джак Дявола - Танатос, той е много опасен. Умее борави със стоманен щит с шипове. Харесва мъченията и обожава да прилага силите си върху хората.
Отбор Хаδης, - Page 4 Tony_Stark_AKA_Iron_Man_by_tavington

Ще ви помоля да сложите това в подписа си: Отбор Хаδης, - Page 4 Pirate_Stamp_by_phantom

Вашите предмети:
Един боздуган
20 златни монети
3 пера
едно сребърно ножче
3 пергамента
мантия невидимка (когато я облечете ставате невидим)



Врагове - Зевс, Посейдон
Пари - 16 златни монети / 36 гроша
Спечелени предмети - липсват
Закупени предмети - липсват


Последната промяна е направена от Виктория на Вто Юни 28, 2011 7:16 am; мнението е било променяно общо 8 пъти
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyСъб Юни 25, 2011 7:31 am

Джуджето се усмихва победоносно и засуква мустак.
- Личи си, че имате ум в главата - заявява то. - По-добър избор не можешете да направите
Със сърдито мърморене таласъмът минава най-отзад. Отново се подреждате в колона и продължавате надолу по тунела. Скоро забелязвате, че с всяка крачка той става все по-широк. Стените му вече не са заоблени, а гладки, сякаш изсечени от човешка ръка. Да, наистина е така! Отпред се появява висока каменна арка, покрита с някакви непознати писмена. Каните се да навлезете под нея, когато джуджето вдига ръка и нарежда:
- Никой да не мърда!
- Какво има? - пита елфът.
Джуджето посочва арката.
- Виждате ли онова там? Това е таен знак, оставен от строителите. Сега трябва да вървим един по един, на разстояние десет крачки.
- Защо да се разделяме? - тревожно питате вие.
- О, човешка глупост! - възмутено възкликва джуджето. - Много просто! Този проход е бил сътворен от моя народ. А вие, алчните хора, винаги сте ни преследвали. Затова някъде напред има капани и онзи, който не е разбрал надписа, непременно ще падне в тях.
Вече всичко е ясно. И все пак вие продължавате да се колебаете. Ами ако самият надпис е капан? Твърде лесно би било да ви победят един по един, след като се разделите.

Ще послушате джуджето

или

Предпочитате да вървите близо един до друг

утре до 10.00 часа
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyСъб Юни 25, 2011 7:43 am

Ето тук вече не му вярвам, имам чувството, че ще бъдем прецакани, а за главоблъсканицата мисля, че не е негодник.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyНед Юни 26, 2011 7:34 am

Грешен отговор, съжалявам, но пропускате ред. wink
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyНед Юни 26, 2011 7:43 am

Кой ще се бие днес от вашия отбор и колко залагате (минимум 2 гроша)
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyНед Юни 26, 2011 7:51 am

Е, хора прецакахме се, но нищо. Аз ви предлагам да се бие Джак, ако се появи де. И да заложим 2 гроша.
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyНед Юни 26, 2011 8:30 am

Е, ако Джак не се появи, тогава ще се бия аз. Добре, залагаме два гроша и за главоблъсканицата мисля, че са благородници или единия е благородник, а другия е негодник.
Върнете се в началото Go down
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyНед Юни 26, 2011 8:32 am

Танатос е тук. Аз мисля, че са благородници. Преди бях решавал една загадка от тоя вид и си спомням, че бяха благородници май. Защото негодниците лъжат, а този не е излъгал. Казал е или, или. Съгласен съм аз да се бия и залагаме 2 гроша.
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyНед Юни 26, 2011 11:35 am

Добре, написах на Виктория, че и двата са благородници. Успех на битката, Танатос! wink
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyПон Юни 27, 2011 7:10 am


Решавате, че ще е най-разумно да се подчините на надписа. Разделяте се на разстояние десет крачки един от друг и продължавате напред. Отвъд арката тунелът се превръща в истинска подземна улица, покрита с гладки каменни плочи. Наоколо пещерата става все по-широка. Внезапно джуджето спира и надава вик:
- Град! Подземен град!
Бързо пристъпвате напред и в бледата светлина на кълбото съзирате изумителна гледка, дали това не е ОСТРОВА НА СЪКРОВИЩАТА. ЧЕРНАТА ЛАГУНА, прословутия изгубен град. Пещерата се разширява до огромни размери. Сред нея незнайни строители са изградили великолепни многоетажни къщи, свързани с улици и проходи на различни нива. Стените, колоните, даже тротоарите са украсени с инкрустации от злато и скъпоценни камъни.
- Острова на съкровищата , Черната Лагуна! - смаяно въздъхва джуджето. - Това е той, легендарният изгубен град на моя народ! Най-прекрасното творение на подземните строители, пълно с несметни съкровища.
- Съкровища ли каза? - обажда се изотзад таласъмът.
- Млък, алчно изчадие! - сопва се джуджето. - Не посягай с мръсните си ръце към съкровищата на моя народ!
- Изобщо не съм посягал! - обидено отговаря таласъмът. - Просто ми хрумна, че с една малка част от тия съкровища ще можем да се откупим от Тибур. Така вече хората няма да ни преследват.

Идеята на таласъма звучи разумно.Ще я приемете...

или

Ще я отхвърлите
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyПон Юни 27, 2011 7:23 am

Мисля, че не трябва да я приемаме. Happy
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyПон Юни 27, 2011 3:16 pm

Няма да я приемаме.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyВто Юни 28, 2011 7:23 am

- Не - възразявате вие. - Тъкмо от алчността на хората трябва да се боим. Ако им покажем дори само един скъпоценен камък, те няма да имат покой, докато не ги доведем тук. По-добре ще е да продължим напред.
- И аз така мисля - съгласява се джуджето. - Вървете след мен.
Продължавате напред по приказните тунели и коридори на подземния град. Наоколо царува пълна тишина и стъпките ви отекват звънко под високите сводове. Джуджето ви води без колебания, сякаш е живяло тук от рождение. Постепенно тунелите започват да се изкачват нагоре, докато най-сетне достигате стръмна спирална стълба.
- Натам трябва да е изходът - казва джуджето. - Идвайте.
- Почакайте малко - раздава се мекият глас на елфа. - Ние, елфите, не държим особено на блестящите камъчета. Но знам, че хората са готови на всичко за тях. Дали да не вземем малко скъпоценни камъни, преди да напуснем града?

Съгласявате се с елфа

или

Отказвате предложението

до 10.00 часа утре
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyВто Юни 28, 2011 7:27 am

Какъв е смисъла да я приемаме? Да, бяхме приели на таласъма тогава. Аз съм ЗА да я откажем.
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyВто Юни 28, 2011 7:29 am

И аз мисля да не я приемаме.
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyВто Юни 28, 2011 8:07 am

Няма да я приемаме. Писах на ЛС отговора на Главоблъсканицата на Виктория.
Върнете се в началото Go down
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyВто Юни 28, 2011 1:40 pm

И аз мисля да не я приемаме.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyПет Юли 01, 2011 7:25 am

Джуджето възмутено размахва ръце, но вие вече сте усетили недоволството му и го изпреварвате.
- Ние мислим, че идеята не е добра. Може и да ни трябват скъпоценни камъни, но би било просто варварство да посегнем на подобна красота.
Джуджето се усмихва широко и ви поглежда с уважение.
- Е, приятели, вие заслужавате най-висока похвала. За пръв път срещам човеци, които да ценят красотата повече от богатствата. Но ще призная, че елфът също има право... поне донякъде. Изчакайте ме тук.
Без да обясни какво смята да прави, джуджето изчезва по най-близкия коридор. Когато се завръща след няколко минути, в шепите му блестят десетина старинни златни монети.
- Вземете - подава ви ги то. - Може да ни потрябват по пътя. Е, хайде сега да вървим нагоре.

Ще тръгнете с джуджето нагоре

или

Искате да потърсите изход - тунел надолу


до 11:00 часа утре
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyПет Юли 01, 2011 7:39 am

Аз мисля да тръгнем с джуджето.
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 EmptyСъб Юли 02, 2011 7:39 am

Аз съм за джуджето. БИХМЕ ПОСЕЙДОН!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Отбор Хаδης, - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Отбор Хаδης,
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Отбор RED
» Отбор ЧЕРВЕНИ
» Отбор ЗЕЛЕНИ
» Отбор Ποσειδών
» Отбор Ŵîccå

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Архив :: .::Кошчето::.-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Отбор Хаδης, - Page 4 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Отбор Хаδης, - Page 4 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250