The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Отбор Хаδης, - Page 3 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Отбор Хаδης, - Page 3 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Отбор Хаδης, - Page 3 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 3 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 3 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Отбор Хаδης, - Page 3 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 3 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 3 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Отбор Хаδης, - Page 3 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 3 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 3 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Отбор Хаδης, - Page 3 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 3 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 3 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Отбор Хаδης, - Page 3 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 3 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 3 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Отбор Хаδης, - Page 3 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 3 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 3 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Отбор Хаδης, - Page 3 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 3 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 3 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Отбор Хаδης, - Page 3 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 3 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 3 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Отбор Хаδης, - Page 3 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 3 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 3 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Отбор Хаδης, - Page 3 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 3 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 3 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Отбор Хаδης,

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyСря Юни 15, 2011 3:30 pm

First topic message reminder :

Това е темата на отбор ХАДЕС. Наричат себе си още кръвопийци или зли демони. Умеят да си служат с магия. Членовете на отбора са:

Джордж Зиягел - Арес е много умен и знае как да оцелява. Обича да се занимава с битки, мрази да губи. Умее да порави с боздуган и почти всякакъв вид оръжия.
Отбор Хаδης, - Page 3 Me_as_toon_by_chatgr

Спенсър Зиягел - Артемида е много добра на пръв поглед, но иначе е истински звяр. Не умее да лъже и обикновено казва истината. Който я чуел да пее ослепява или полудява.
Отбор Хаδης, - Page 3 Heatherk

Джак Дявола - Танатос, той е много опасен. Умее борави със стоманен щит с шипове. Харесва мъченията и обожава да прилага силите си върху хората.
Отбор Хаδης, - Page 3 Tony_Stark_AKA_Iron_Man_by_tavington

Ще ви помоля да сложите това в подписа си: Отбор Хаδης, - Page 3 Pirate_Stamp_by_phantom

Вашите предмети:
Един боздуган
20 златни монети
3 пера
едно сребърно ножче
3 пергамента
мантия невидимка (когато я облечете ставате невидим)



Врагове - Зевс, Посейдон
Пари - 16 златни монети / 36 гроша
Спечелени предмети - липсват
Закупени предмети - липсват


Последната промяна е направена от Виктория на Вто Юни 28, 2011 7:16 am; мнението е било променяно общо 8 пъти
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyПон Юни 20, 2011 9:34 am

Аз мисля да не го освобождаваме. Не ми вдъхва доверие. wink
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyПон Юни 20, 2011 9:35 am

И аз вярвам повече на джуджето. Не мисля, че ще ни лъже. Няма да освобождаваме таласъма. А за главоблъсканица съм за златното, но не изключвам и да е медното, но съм сигурна на 100% че не е сребърното.
Върнете се в началото Go down
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyПон Юни 20, 2011 9:38 am

Мисля, че е златното. Трябва да пратим отговора на ЛС. Явно някой ни гледа темата. xDD
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyПон Юни 20, 2011 11:20 am

Арес поклаща глава. Джуджето е право - досега в нито една легенда не си чул добра дума за таласъмите. Нека си седи в клетката!
С едно дръпване тролът разкъсва брезентовата стена и посочва навън.
- Да бягаме!
Втурват се през широкия отвор , а след тях и останалите от вашия отбор , които са зад брезента. За миг се питате къде да търсите убежище. Но отговорът е ясен - трябва да избягате в планината. Изведнъж насреща ви изскача Тибур с арбалет в ръка. Преди да разберете какво става, Тибур улучва Артемида със стрела в сърцето. Тя е поразена..
Трябва да платите 2 гроша за да спасите водачката си от сигурна смърт.

Отделно трябва да решите ще се биете ли с Тибур и кой от вас ще се бие ?

Да
или
Не



ОТГОВОР УТРЕ ДО 17.00 ЧАСА
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyПон Юни 20, 2011 2:40 pm

Ще се бием и така или иначе трябва да дадем 2 гроша, така че грошовете ни стават 8. Ако искате аз мога да се бия с Тибур. happy
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyПон Юни 20, 2011 2:43 pm

Добре, махам 2 гроша. Написал съм на ЛС за главоблъсканицата. Да, определено ще се бием и по-късно ще пиша в темата. wink
Върнете се в началото Go down
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 5:34 am

Какво мислите да обсъждаме тук останалите играчи? Като влизат, поне да имат какво да гледат. xDD
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 5:35 am

xDD xDD Аз нямам нищо против. xDD
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 6:34 am


Танатос започва да се бие с Тибур. След силен удар от страна на Танатос, Тибур пада поразен на земята.
- Скоро ще се разсъмне - важно казва джуджето.
- Хубаво де, това и без тебе го знаем - кавате вие.
Джуджето се ухилва.
- Добре тогава. А чували ли сте, че троловете не могат да понасят слънчевата светлина? Трябва да осигурим някаква защита на нашия приятел.
Плясвате се по челата. Как сте могли да забравите това, което знаят и най-малките деца! Ако не беше джуджето, още първите слънчеви лъчи щяха да ви лишат от един могъщ съюзник. Бързо се обръщате към трола.
- Откъсни парче брезент. Гледай да е по-голямо, за да ти служи като наметало.
- Колко сте умни! - възхитено възкликва тролът и бързо изпълнява нареждането.
Без повече да се бавите, хуквате един след друг през мрака. Откъм тъмната грамада на цирка ви догонва свирепият рев на Тибур:
- Ще ви открия, негодници! Непременно ще ви открия! Има да съжалявате, че сте разгневили Тибур, ловеца на тролове!
Вместо да ви спре, заканата удвоява силите ви. Само след няколко минути достигате подножието на планината и поемате нагоре по стръмния склон.
Дори посред бял ден изкачването би било трудно, а сега на моменти е просто невъзможно. Грамадни скали често препречват пътя ви, в краката ви се заплитат жилави храсти, коварни сипеи ви принуждават да се връщате и да заобикаляте. Но въпреки всичко продължавате да се стремите все напред и напред - към свободата.
Не знаете колко време е траяло бягството, но трябва да са минали поне два часа, когато най-сетне спирате да си починете между скалите. Всички дишате тежко - даже джуджето, чийто народ се слави със своята издръжливост.
Ненадейно от тъмнината долита шум на падащи камъчета. Скачате на крака и свивате юмруци, готови за схватка с преследвачите. Но вместо преследвачи от мрака се появяват... таласъмът и маймуната, тези които вие не освободихте. Как са избягали? Преди да се опомните, таласъмът пъхва в ръцете ви зареден арбалет и самодоволно заявява:
- Вземи. Да видите, че и от таласъм има полза. Задигнах това от Тибур. Ще трябва да ми дадете 2 златни монети.
Оглеждате арбалета. Стабилно оръжие със стоманен лък и кух приклад, в който има още четири тежки железни стрели. Добре би било да го задържите, но разбирате, че при бягството тежестта му ще ви пречи.

Ще задържите арбалета и ще дадете 2 златни монети

или

Няма да го задържите и няма да дадете

УТРЕ ДО 08.00 ЧАСА !


Последната промяна е направена от Виктория на Вто Юни 21, 2011 6:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 7:27 am

Аз мисля да го задържим, не ми е за 2-те златни монети. wink За главоблъсканицата - 60 градуса. 1
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 3:03 pm

И аз мисля, че трябва да задържим арбалета. Добре, пиши в главоблъсканица каквото решите. Няма значение.
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 6:14 pm

Писах за главоблъсканицата. Ще напиша и главната задача, че е утре до 8 часа.
Върнете се в началото Go down
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 6:17 pm

Аз четох какво сте писали и съм съгласен за Главоблъсканицата и за яйцата на петела. xDD И за главната задача съм съгласен, ако трябва аз ще го нося тоя арбалет, ама ще го вземем. Все пак е оръжие.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyСря Юни 22, 2011 6:07 am


Взимате арбалета , няма начин щом искате да сте въоръжени ще го вземете.

Почивате още малко. Наоколо започва да се развиделява. И внезапно дочувате звуци, от които кръвта ви застива - човешки крясъци и кучешки лай. Преследват ви!
Оглеждате се в неясната предутринна светлина. Попаднали сте в дълбока клисура с отвесни стени. Правите знак на групата да бяга напред, но само след няколко минути сте принудени да спрете. Пътят ви е преграден от висока скална стена. Намирате се в капан!
Отчаяно сядате на един камък и се оглеждате в търсене на скривалище. Ненадейно джуджето ви казва
- Пещера ли търсим? Оставете това на мене. Ние, джуджетата, разбираме от пещери. Ето, виждате ли онази голяма скала? Зад нея трябва да има пещера.
Сега нямате право на грешка. Изборът ви ще бъде решаващ.Иначе има вероятност да загубите всичките си грошове....

1. Послушате мнението на джуджето
2. Решавате да катерите скалата
3. Предпочитате да нападнете преследвачите

Отговора искам утре до 14:00.

Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyСря Юни 22, 2011 6:22 am

Мисля, че трябва да послушаме джуджето. Отделно за загадката мисля, че убиецът е Балдуха. Няма как Сарсем да е умрял заради отровата на Анур, тъй като не е пил от водата.
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyСря Юни 22, 2011 6:26 am

И аз мисля да го послушаме. Според мен също е Балдуха, но може Сарсем да е изпил другата вода с отровата и да се е отровил. Ако има разбира се две води. xDD
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyСря Юни 22, 2011 8:49 am

Съгласен съм. Ще напиша в темата, че ще послушаме джуджето, а за Главоблъсканицата вече съм написал, че е Балдуха.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyЧет Юни 23, 2011 5:56 am


Може би джуджето има право. Но как ще отместите скалата?
Влачейки дългото брезентово наметало, тролът тромаво пристъпва към скалата. Обхваща я с грамадните си ръце, напъва се и я измества. Отзад наистина зее входът на мрачна пещера. Без да губите време, всички се втурвате навътре. Хора и кучета се задават към клисурата..
Тролът прихваща здраво скалата и я придръпва обратно на място. Сега преследвачите не могат да ви достигнат.
Обгръща ви мрак. Елфът отново запалва безплътното светещо кълбо между дланите си. Водени от тия бледи лъчи, вие тръгвате напред, но само след петдесетина крачки пещерата се разкланя на две. Единият проход слиза надолу, другият отива нагоре. Елфът настоява да вървите нагоре. Тролът, джуджето и таласъмът - надолу. Ако можеше да говори, маймуната навярно би предложила да вървите нагоре, защото подземието явно не й харесва. Накъде сега?

Нагоре

или

Надолу

отговор до утре 09:00 часа

Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyЧет Юни 23, 2011 6:08 am

Аз мисля да тръгнем нагоре. Странно е, че таласъма и джуджето са на едно мнение, а джуджето не ни е лъгало, но мисля, че нагоре е правилния път. За главоблъсканицата:


9,19,29,39,49,59,69,79,89,99,91,92,93,94,95,96,97,98
Това е моята логика. wink
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyЧет Юни 23, 2011 6:16 am

Нямам си представа за главоблъсканицата, пишете каквото решите и за мен това е логично. И аз мисля да тръгнем нагоре.
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyЧет Юни 23, 2011 6:21 am

Отчайваща си, сега заради теб трябва да чакаме Танатос. xDD
Върнете се в началото Go down
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyЧет Юни 23, 2011 7:33 am

И аз мисля, че са 20, но ти си изпуснал 90. Написах отговора на Виктория и съм съгласен за нагоре.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyПет Юни 24, 2011 5:59 am

Веднага след като тръгвате нагоре трола започва да се изпарява на слънчевата светлина. Изплашени сте принудени да се върнете и да тръгнете надолу.
Най-напред крачи елфът със светещото кълбо между дланите си, веднага след него е джуджето, после вие един след друг, тролът и накрая таласъмът с маймуната. Внезапно джуджето се обажда:
- Слушайте, при цялото ми уважение към елфите искам да отбележа, че не сме се подредили добре. Подземията не са място за безгрижни разходки. Тук трябва аз да водя групата.
Обмисляте думите му и решавате, че са разумни. Но в това време таласъмът подвиква изотзад:
- Глупости! Джуджетата вечно се хвалят, че били ненадминати в миньорското дело. Обаче ако искате да знаете, най-добри познавачи на земните дълбини са таласъмите! Какво толкова правят джуджетата? Строят подземни градове и търсят скъпоценности. А ние, таласъмите, вечно сме гонени и преследвани. Самият живот ни е наложил да опознаем тайните на пещерите. Тъй че ако искате сигурен водач, изберете мен.
Навъсвате вежди. Таласъмът също има право. Но все пак не можете лесно да изберете , няма как да има двама водачи, особено пък такива. Те ще се карат непрекъснато. Трябва да спрете избора си върху един от тях. Кой ще е той?


Джуджето

или

Таласъма

утре до 09.30 часа
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyПет Юни 24, 2011 6:34 am

Аз съм ЗА да послушаме джуджето.
Върнете се в началото Go down
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 EmptyПет Юни 24, 2011 9:10 am

Джуджето и аз намерих в нета отговора за главобсъканица и го пратих на Виктория.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Отбор Хаδης, - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Отбор Хаδης,
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Отбор RED
» Отбор ЧЕРВЕНИ
» Отбор ЗЕЛЕНИ
» Отбор Ποσειδών
» Отбор Ŵîccå

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Архив :: .::Кошчето::.-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Отбор Хаδης, - Page 3 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Отбор Хаδης, - Page 3 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250