The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Отбор Хаδης, - Page 2 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Отбор Хаδης, - Page 2 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Отбор Хаδης, - Page 2 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 2 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 2 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Отбор Хаδης, - Page 2 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 2 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 2 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Отбор Хаδης, - Page 2 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 2 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 2 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Отбор Хаδης, - Page 2 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 2 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 2 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Отбор Хаδης, - Page 2 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 2 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 2 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Отбор Хаδης, - Page 2 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 2 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 2 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Отбор Хаδης, - Page 2 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 2 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 2 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Отбор Хаδης, - Page 2 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 2 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 2 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Отбор Хаδης, - Page 2 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 2 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 2 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Отбор Хаδης, - Page 2 I_vote_lcapОтбор Хаδης, - Page 2 I_voting_barОтбор Хаδης, - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Отбор Хаδης,

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСря Юни 15, 2011 3:30 pm

First topic message reminder :

Това е темата на отбор ХАДЕС. Наричат себе си още кръвопийци или зли демони. Умеят да си служат с магия. Членовете на отбора са:

Джордж Зиягел - Арес е много умен и знае как да оцелява. Обича да се занимава с битки, мрази да губи. Умее да порави с боздуган и почти всякакъв вид оръжия.
Отбор Хаδης, - Page 2 Me_as_toon_by_chatgr

Спенсър Зиягел - Артемида е много добра на пръв поглед, но иначе е истински звяр. Не умее да лъже и обикновено казва истината. Който я чуел да пее ослепява или полудява.
Отбор Хаδης, - Page 2 Heatherk

Джак Дявола - Танатос, той е много опасен. Умее борави със стоманен щит с шипове. Харесва мъченията и обожава да прилага силите си върху хората.
Отбор Хаδης, - Page 2 Tony_Stark_AKA_Iron_Man_by_tavington

Ще ви помоля да сложите това в подписа си: Отбор Хаδης, - Page 2 Pirate_Stamp_by_phantom

Вашите предмети:
Един боздуган
20 златни монети
3 пера
едно сребърно ножче
3 пергамента
мантия невидимка (когато я облечете ставате невидим)



Врагове - Зевс, Посейдон
Пари - 16 златни монети / 36 гроша
Спечелени предмети - липсват
Закупени предмети - липсват


Последната промяна е направена от Виктория на Вто Юни 28, 2011 7:16 am; мнението е било променяно общо 8 пъти
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyПет Юни 17, 2011 6:23 pm

И аз мисля, че трябва да се бием с тоя трол.
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСъб Юни 18, 2011 6:45 am

Добре чакаме Танатос да пише и аз ще се бия.
Върнете се в началото Go down
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСъб Юни 18, 2011 6:56 am

Добре, ти се бий с тоя трол, а относно главоблъсканицата нямам си никаква идея, ако някой знае случайно да напише.
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСъб Юни 18, 2011 7:02 am

Аз мисля да не се включваме, понеже не искам да загубиме единствените грошове, които имаме. Иначе моят отговор е 5. Нито едно от изброените. xDD
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСъб Юни 18, 2011 11:42 am

Публиката ахва, когато вижда Арес да излиза на арената срещу огромното чудовище.

- Ето че се намери храбрец, дами и господа! - възкликва Тибур. После гласът му става насмешлив. - Е, млад господине, хайде да те видим!
Честно казано, Арес не познаваше в живота си страх , но той бе толкова голям. Прави крачка срещу трола. Изведнъж двете грамадни ръце го сграбчкват и го повдигат във въздуха.
Арес надава отчаян вик, но в следващата секунда с изненада открива, че тролът го държи съвсем леко. Сетне чува край ухото си глух, дрезгав шепот:
- Не бой се, приятелю! Всичко е само комедия. Хайде, удряй ме!
Замаян от изненада, той замахна с юмрук срещу гърдите на трола. И веднага изохква, защото има чувството, че е ударил скала. Но гласът на Арес е заглушен от свирепия рев на трола. Чудовището го изпуска на арената и отскача назад.
Няколко минути двамата старателно разиграват бой. Изглежда, че комедията е убедителна, защото откъм публиката долитат изплашени писъци и насърчителни викове. Накрая тролът му прошепва:
- А сега падай!
Грамадната ръка замахва насреща и щом докосва Арес, той се търкулва на арената. Тролът връхлита към него, но в това време Тибур изскача на пътя му и размахва камшика си. Чудовището спира като вкаменено.
- Да благодарим на храбрия доброволец! - провиква се Тибур. - Но както видяхте, дами и господа, храбростта нямаше да му помогне. Без моята намеса това свирепо чудовище щеше да го разкъса на парчета.
На път към изхода от шатъра минавате край двама разговарящи мъже. Разпознавате Тибур и собственика на цирка. Двамата са обърнати с гръб към вас и вие неволно чувате част от разговора им.
- Как така ще си тръгваме? - възкликва ловецът на тролове. - Нали имаме още едно представление!
- Чудо голямо, някакво си въшливо представление! - отвръща собственикът. - Знаеш ли къде сме канени? В княжеския дворец, драги! Пред самия княз! Още утре събираме багажа и...
Той не довършва. Изглежда, че е усетил присъствието ви, защото се обръща и ви поглежда втренчено. Вдигате рамене, усмихвате му се и тръгвате към изхода.

Завръщате се в своята тясна стаичка зад работилницата, но видяното тази вечер не ви дава покой. Цял час крачите напред-назад между четирите стени, докато накрая не издържате. Излизате и отново тръгвате към цирка.
Нощта е обгърнала заспалото градче. По улиците не се мярка жива душа. Наближавате шатъра сред пълна тишина и изведнъж до слуха ви долита тиха, безкрайно нежна песен. Никога не сте чували подобни омайни звуци, но веднага се досещате - това е една от легендарните магически песни на елфите. И макар че не разбирате нито една дума, смисълът прониква право в сърцата ви. Плененият елф ви моли да го освободите..
Много добре знаете, че ако го сторите, ще нарушите закона. А и шансовете за успех са нищожни. Как ще се справите с ключалките и дебелите решетки?
Но когато си припомняте колко тъжен изглежда пленения елф, разбирате, че не ще имате сили да откажете. Пристъпвате напред и неуверено спирате пред брезентовата грамада на цирка. Какво ще решите ?


ЩЕ ОСВОБОДИТЕ ЕЛФА

ИЛИ

НЯМА ДА ГО ОСВОБОДИТЕ

утре до 15.00 часа
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСъб Юни 18, 2011 11:43 am

Тоя трол е некаф тъпак. xDD Ама пък поне останах жив. Аз викам да го освободиме тоя елф.
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСъб Юни 18, 2011 2:39 pm

И аз мисля да го освободим и кой ще се бие в Бесеницата?
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСъб Юни 18, 2011 2:40 pm

Ти. xDD
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСъб Юни 18, 2011 2:41 pm

Защо аз? Cry
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСъб Юни 18, 2011 2:46 pm

Еми защото е по-добре да умреш ти, отколкото ние. xDD
Върнете се в началото Go down
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСъб Юни 18, 2011 2:47 pm

На мен не ми се умира, а за трола трябва да го пуснем ако ме питате.
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСъб Юни 18, 2011 2:51 pm

Ще пишем ли нещо в Главоблъсканица? Аз мисля, че е 3 отговора и не вярвам да 5, както ти казваш, но всъщност и аз не знам кой е. Мислите ли че е възможно да не е никой от изброените?
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСъб Юни 18, 2011 2:51 pm

Всичко е възможно. Да рискуваме ли?
Върнете се в началото Go down
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСъб Юни 18, 2011 2:57 pm

Не, ще ни вземат единствените два гроша.
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСъб Юни 18, 2011 7:20 pm

За новата главоблъсканица мисля, че е 2. Приятел
Върнете се в началото Go down
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСъб Юни 18, 2011 7:21 pm

И аз мисля така ще го напиша и добре се справяш в битката!
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyСъб Юни 18, 2011 7:51 pm

Честит ни 1 грош от тези на Зевс! xDD xDD Аз си мислех, че като сме изпратили Артемида ще изгубим, ама то кво се оказа...... xDD
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyНед Юни 19, 2011 6:55 am

Бързо пролазвате под брезента и се озовавате в менажерията. Очаквали сте вътре да бъде тъмно, но ви посреща изненада - откъм клетката на елфа долитат бледи лъчи. Между дланите му блести малко кълбо от безплътна светлина. Ахвате от изненада - та това трябва да е някоя от древните магии!
Приближавате се до клетката и опипвате дебелата верига, на която виси катинарът. От пръв поглед разбирате, че без ключ няма да се справите. Елфът ви гледа мълчаливо. Дали разбира човешки език?
- Къде е ключът? - пита Арес.
- Всички ключове са у Тибур - мелодично звънва в полумрака тихият отговор на елфа.
- И какво ще правим сега? - запитва се притеснено Танатос.
Преди елфът да отговори, в менажерията се раздава заканителен глас:
- Много просто, драги. Първо ще те пребия, а после ще те изхвърля навън!
Стреснато отскачате назад, към дъното на менажерията. Пред вас е застанал с ръце на кръста самият Тибур!
Отстъпвате още няколко крачки и усещате зад гърба си железни решетки. Вече няма накъде да бягаш. Тибур заканително свива юмруци.
- Хайде идвайте. Колкото повече се дърпате, толкова по-зле за вас.
И в този момент зад гърбовете ви отеква дълбок, грубоват глас:
- Хей, приятелчета, освободете ме! Нека аз да се разправям с Тибур! Откога чакам такъв момент!
Това е гласът на трола. Трескаво се обръщате и погледът ви пада върху ключалката на клетката. Направена е така, че може лесно да се отвори като пъхнеш пръст в тясна вдлъбнатина и натиснеш малко лостче. Самият трол не би могъл да го стори с грубите си ръчища, но за едим от вас това е най-лесното нещо на света. Само че остава най-главният въпрос. Какво ще направи тролът, след като си разчисти сметките с Тибур? Дали няма да се заеме и с вас? Всички легенди твърдят, че троловете са зли и свирепи същества.

РЕШЕТЕ

Да освободите трола и кой от вас ще го направи , ако да.

или

Няма да го пуснете от клетката

до утре 9:00 ч. сутринта


Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyНед Юни 19, 2011 7:16 am

Ще го освободим и мисля аз да го направя.
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyНед Юни 19, 2011 10:11 am

Да, определено трябва да го освободим. За Главоблъсканицата: Всепомитащото гюлле изключва съществуването на непоклатими ястълб и обратно. Те двете не могат да съществуват едновременно, следователно не могат да се сблъскат.



Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyНед Юни 19, 2011 12:31 pm

Нямам си никаква представа за тъпото гюле, но пиши там нещо. И освобождаваме трола.
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyНед Юни 19, 2011 12:33 pm

Добре ще напиша това, което мислим и се надявам да не загубим. wink
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyПон Юни 20, 2011 6:36 am


ПУСКАТЕ ТРОЛА.... ТОЙ СЕ ОТПРАВЯ към Тибур и го сграбчва с големите си космати ръце. През това време елфа започва да писка....
-- Пуснете ме , пуснете и мен.
-- И мен , и мен - започва да стене едно джудже
Верена бързо маха решетките и пуска съществата. Започвате да бягате докато Тибур е в несвяст.
-- Ами аз ... - провиква се таласъма.
Водачката ви вижда сгушения в ъгъла на клетка тъжен таласъм , заедно с една маймуна.
-- Остави го - казва джуджето - Никой не е видял добро от таласъмите. Те са злобни, коварни лъжливи. Проклети твари!
-- И все пак той може да ни помогне! - прошепва елфа.
Гледате към тъжната физиономия на таласъма.. Все пак какво ще направите..

Ще пуснете и таласъма

или

ще го оставите ??

Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyПон Юни 20, 2011 7:01 am

Срока е до утре 9.00 ч. за главната задача
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 EmptyПон Юни 20, 2011 8:21 am

Трябва ли да го пускаме? Аз мисля, че не ни трябва таласъм.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Отбор Хаδης, - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Хаδης,   Отбор Хаδης, - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Отбор Хаδης,
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Отбор RED
» Отбор ЧЕРВЕНИ
» Отбор ЗЕЛЕНИ
» Отбор Ποσειδών
» Отбор Ŵîccå

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Архив :: .::Кошчето::.-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Отбор Хаδης, - Page 2 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Отбор Хаδης, - Page 2 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250