The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Централен плаж. - Page 2 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Централен плаж. - Page 2 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Централен плаж. - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Централен плаж. - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Централен плаж. - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Централен плаж. - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Централен плаж. - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Централен плаж. - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Централен плаж. - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Централен плаж. - Page 2 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Централен плаж. - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Централен плаж. - Page 2 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Централен плаж. - Page 2 I_vote_lcapЦентрален плаж. - Page 2 I_voting_barЦентрален плаж. - Page 2 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Централен плаж. - Page 2 I_vote_lcapЦентрален плаж. - Page 2 I_voting_barЦентрален плаж. - Page 2 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Централен плаж. - Page 2 I_vote_lcapЦентрален плаж. - Page 2 I_voting_barЦентрален плаж. - Page 2 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Централен плаж. - Page 2 I_vote_lcapЦентрален плаж. - Page 2 I_voting_barЦентрален плаж. - Page 2 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Централен плаж. - Page 2 I_vote_lcapЦентрален плаж. - Page 2 I_voting_barЦентрален плаж. - Page 2 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Централен плаж. - Page 2 I_vote_lcapЦентрален плаж. - Page 2 I_voting_barЦентрален плаж. - Page 2 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Централен плаж. - Page 2 I_vote_lcapЦентрален плаж. - Page 2 I_voting_barЦентрален плаж. - Page 2 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Централен плаж. - Page 2 I_vote_lcapЦентрален плаж. - Page 2 I_voting_barЦентрален плаж. - Page 2 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Централен плаж. - Page 2 I_vote_lcapЦентрален плаж. - Page 2 I_voting_barЦентрален плаж. - Page 2 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Централен плаж. - Page 2 I_vote_lcapЦентрален плаж. - Page 2 I_voting_barЦентрален плаж. - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Централен плаж.

Go down 
+11
Джейкъб Блек
Alexandra.
Раян Смит
Peyton
Пърси Джаксън
Суки Джаксън
Талия Брансън
Алида Ленър
Иън Монтгомъри
Елена
Катерина.
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyНед Фев 27, 2011 6:50 pm

First topic message reminder :

Централен плаж. - Page 2 Tumblr_lhqtl7rvdl1qhq1ico1_500_large


Последната промяна е направена от Катерина. на Съб Юли 06, 2013 6:50 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyНед Дек 18, 2011 5:53 pm

С изненада открих, че ние дори можем да говорим под водата. Останах доста стъписан от въпроса й. Възползвах се да стъпим на един доста голям камък прикован към дъното.
- Страхувах се.
Нямах сили да кажа нищо повече. Чувствах се виновен пред нея. Сякаш бях лъжец.
- Не исках да застрашавам живота ти след като ти съобщя. Мислех дълго. Дори се чудех да отменя сватбата, но само за да не те изложа на опастност! Не успях да го превъзмогна. Обичам те прекалено много, за да ти причиня това. Но ето, че го направих. Сега си в опастност.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyПон Дек 19, 2011 11:52 am

Въобще не застрашяваш живота ми.Така е много по-яко а и като говорим за истини аз пък мога да чета мисли.И аз като теб чаках удобен момент.Извинявай,че не ти казах.

Гушнах и целунах Пърси.Още се разхождахме.Под водата беше пълно с корали,камъни и всякакви неща.Много беше яко.
-Трябва да се радваш,че имаш такъв баща и имаш родители.
Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyПон Дек 19, 2011 3:02 pm

- Знам, Суки. Но не знам колко е хубаво да имаш баща, който дори не познаваш. Опитвам се да си спомня дали не съм го виждал някога, но не си спомням нищо. Чувствам се сякаш съм бил ударен с мокър парцал и не помня нищо от миналото си. Майка ми умря преди пет години. Тя беше жертва на чудовищата. Убиха я заради мен. Аз съм виновен за смъртта й. Но знаеш ли кой е най-виновен - баща ми.
Точно когато казах това със Суки се изтреляхме с бясна скорост към повърхността. Докато говорех в устата ми не влизаше и капчица вода, но сега устата ми се напълни с вода и замалко щях да се задавя.
Накрая се показахме на повърхността. И двамата със Суки кашляхме и плюехме вода. Значи баща ми го връщаше задето го обидих.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyСря Дек 21, 2011 4:40 pm

С Пърси излезнахме от водата целите мокри и кашляхме.

-Еми нормално не му обръщай внимание.Искаш ли да отидем вкъщи да се преоблечем,да си починем и да излезнем някъде.

Стъпихме на пясъка,бяха минали 3 часа,сложих си токчетата и тръгнахме към колата.Беше много студено.Без да искам бях оставила колата отключена, но нищо и нямаше.Имах 25 пропуснати повиквания на телефона.Обадих се на Виктория и я питах по едно време къде беше изчезнала тя каза,че си е забравила нещо и се е върнала да си го вземе.
След това ми звънна Алида,питах я защо не е дошла тя каза,че е била болна.

Върнете се в началото Go down
Peyton
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Peyton


Female Брой мнения : 154
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyПон Фев 27, 2012 6:57 pm

В къщи ми беше много скучно.Стоях си на компютъра и си говорех с Дженифър.Чудех се къде да отида.Обляках се и излязох.По пътя си мислех дали да не отида до плажа.Когато стигнах седнах на пясъка и се загледах в морето.Видях две прекрасни делфинчета.Изведнъж някой тихо започна да ходи зад мен.Аз се стреснах и се объранах да видя кой е.Тогава видях Марк Смит.Казах му здравей.И той ми каза здравей и ме попита дали ме е изплашил и че ако е така много съжалява.Аз го погледнах и му казах,че съвсем малко се стренах но му отговорих,че няма нищо и да не се притеснява.Седнах на пясъка и отново започнах да гледам делфинчетата.Марк седна до мен и се загледа.Времето беше прекрасно.Аз бях много срамежлива и ме беше срам дори да го попитам нещо или да го заговоря.За разлика от мен той не беше срамежлив или поне аз така си мислех.Марк беше добър но все още не го познавах добре.Затова си замълчах и стоях без да казвам нищо.Той ми предложи да влезем във водата и аз се съгласих.Когато излязохме от водата седнахме на пясъка.Аз застанах на слънце защото ми беше студено.
Върнете се в началото Go down
Раян Смит
Полубог, син на Хефест
Полубог, син на Хефест
Раян Смит


Male Брой мнения : 99
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyНед Мар 04, 2012 9:26 am

Днес знаех, че денят ще бъде хубав. Не защото температурата беше станала десет градуса, а защото се бях срещнал с Бела Лав Хюит. Напоследък я харесвах все повече и повече и много се радвах когато я видя. Сякаш тя успяваше да оправи настроението ми.
Почуствах се виновен, че съм я накарах да влезе във водата. Помислих си, че може би не е искала, защото температурите не бяха никак високи, а водата беше студена. Свалих сухата риза от гърба си и я наметнах на Бела, за да не й е толкова студено. След това я дръпнах към себе си и я прегърнах. За такъв живот бях мечтал от толкова много време насам...
Върнете се в началото Go down
Peyton
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Peyton


Female Брой мнения : 154
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyНед Мар 04, 2012 9:42 am

Нистина беше много студено във водата но на мен ми беше добре,че се изкъпах.Когато излязах от водата ми беше много студено.Когато Марк ми даде ризата си и аз се затоплих.Но наистина на плажа беше много студено.Мислих си да го попитам да отидем до кафенето на плажа и да си вземем картофки и кафе.Попитах го и той се съгласи.След малко той отиде и ми донесе картофките и кафето.Аз се затоплих от кафето и ми стана по добре.Благодарих му,че ми ги донесе и той ми каза,че няма защо.Когато си изпих кафето и си изядохме картофките аз легнах на пясъка да си почина.Марк отиде някъде и се върна след десет минути.Аз го попитах къде беше и той ми каза,че е ходил да плува.Когато ми каза аз му се усмихнах и продължих да лежа на пясъка.
Върнете се в началото Go down
Раян Смит
Полубог, син на Хефест
Полубог, син на Хефест
Раян Смит


Male Брой мнения : 99
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyПон Мар 05, 2012 7:52 am

Какво по-хубаво от един прекрасен ден с момичето, по което си падах? Исках този момент никога да не свършва, но бях свикнал че в живота ми отдавна няма спокойни дни. Винаги когато се чуствах добре някой разваляше момента. Така е било още когато съм бил малко дете. Прекарвах много малко време с майка си, но ми беше достатъчно. Тя беше най-близкият ми човек, а баща ми.... мислех си че е загинал в катастрофа, но сега вече знаех че е бог на огъня. Дали можех да боравя с огън? Дали? Най-вероятно не мога. Аз не съм Хефест, а Марк.
Студения бриз ме изкара от мислите ми и аз погалих Бела по косата.
- Къде искаш да отидем след плажа, красавице?
Върнете се в началото Go down
Peyton
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Peyton


Female Брой мнения : 154
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyВто Мар 06, 2012 5:39 pm

Денят ми беше прекрасен и невероятен.Е разбирасе имах и други такива дни но и този ден беше прекрасен за мен.Аз си мислех,че Марк малко ме харесва и аз много го харесвах въпреки,че тепърва го упознавах и не знаех какъв е всъщност той.Той беше доста мил и любезен към мен.На плажа вече ставаше доста студено затова си облакох дрехите.Вече си мислех да попитам Марк след около час да си тръгваме и докато си го мислех той ме попита:
-Бела къде ще искаш да отидем след плажа?Аз доста си мислех къде да отидем и накрая реших да му отговоря:
-Марк ти реши къде искаш да отидем.За мен няма никакво значение.
Казах му го и зачаках отговора му.


Последната промяна е направена от Бела Лав Хюит на Вто Мар 13, 2012 5:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Раян Смит
Полубог, син на Хефест
Полубог, син на Хефест
Раян Смит


Male Брой мнения : 99
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyПет Мар 09, 2012 6:27 pm

Мислих малко по-дълго от необходимото но исках да избера най-доброто място на което щяхме да си прекараме чудесен ден. От много време не бях имал такъв хубав ден. Предчуствах, че нещо ще се случи и денят едва ли ще бъде толкова хубав колкото ми се иска на мен.
- Искаш ли да отидем някъде в Мистик Ленд? Чух, че от както времето се стопли са пуснали още нови забавления. - казах й и зачаках отговора й.
Точно в този момент телефонът ми извъня и аз го вдигнах. Беше Люк. Гласът му изглеждаше много притеснен. Питах го къде е но не получих никакъв отговор. Незнаех дали той е излизал от лагера или беше още там но определено беше станало нещо. Чудех се дали да кажа на Бела и да разваля хубавия ден или да си замълча и да предам Люк.
Върнете се в началото Go down
Peyton
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Peyton


Female Брой мнения : 154
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyВто Мар 13, 2012 6:01 pm

Той ме попита дали иска да отидем в Мистик Ленд.Аз си мислех и преди да му отговора му звъна телефонът.Когато затвори телефонът изглеждаше притеснен.Аз го попитах:
-Марк,какво става?Нещо не е наред ли?
Той ми отговори:
-Нещо става с Люк.
Изглеждаше притеснен.
Замислих какво може да е станало с Люк.
-Бела,съжалявам но трябва да тръгвам да видя какво става с Люк.Прекарах си страхотно и благодаря ти за този ден.
-Няма нищо Марк.И аз си прекарах страхотно.
Той ме цеулна нежно по устните и тръгна към Люк.
Когато той тръгна останах още малко и си тръгнах.Това беше най-хубавия ми ден.

Върнете се в началото Go down
Alexandra.
Демон
Демон
Alexandra.


Female Брой мнения : 438
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyПон Апр 16, 2012 1:08 pm

След като ходих при скалите исках да се попека на плажа защото кожата ми беше толкова бяла, а и изках също да се запозная с някой ао града, защото имах само един приятел и той беше малкото ми коте Пухчо навсякаде го носех със себеси. Разгледах плажа и хората който видях ги бях виждала вече бешеми странно. Както си мислих се загледах в едно коте досъщ като моето. Обърнах се към Пухчо И видях, че го няма и тогава зацепих, че това е моето коте бързо изтичах да го хвана за щото имаше много хора който тичаха и щяха да го смачкат. Както тичах да го взема се спънах и паднах мислих че никой не ме видя и затова бърз се изправих и отидох да го взема. Много се бях претеснила . Отидох до моита кърпа и седнах и почнах да си играя с пухчо.


Последната промяна е направена от Emily на Пет Май 10, 2013 12:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://vampireacademyrpg.bulgarianforum.net/
Джейкъб Блек
Върколак - omega.
Върколак - omega.
Джейкъб Блек


Male Брой мнения : 55
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyПон Апр 16, 2012 4:53 pm

Беше ми първи ден в Мистик Фолс и рещих да отида на плажа да сърфирам. Излизах от водата и видях едно момиче да се пада изтичах, но тя бързо се изправи и изтича помислих че избяга от мен, но видях че искаше да си вземе котето. Беше толкова красива исках да я заговоря, но ме беше толкова срам. Но най-накрая преодолях срама и отидох.
Добре ли си? - попитах я аз тихо и срамежливо.
Защо да съм добре? - каза тя.
Защото те видях преди малко как падна Happy - кзах и аз.
Добре съм, мислих че никои не ме е видял - усмихна се тя срамежливо.
Как се казваш? - попитах я аз.
Емили - ми каза тя.
Ами ти как се казваш? - попита тя.
Джеикъб. - казах и аз.
Седнах при нея и почнахме да си говориме за разни неща например, че и е много сладко котето, о колко време е в града. Исках да говориме само за нея, защото много ми харесваше
неините къдрави руси кадрици беше толкова секси с този банскиi.
[img]Централен плаж. - Page 2 Forumaa [/img]
Върнете се в началото Go down
Alexandra.
Демон
Демон
Alexandra.


Female Брой мнения : 438
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyПон Апр 16, 2012 7:20 pm

Както си седях и си играех с Пухчо едно момче доиде име попита:
Добре ли си? - попита ме той тихо и срамежливо.
Защо да съм добре? - казах му аз.
Защото те видях преди малко как падна - каза ми той.
Добре съм, мислих че никои не ме е видял - усмихнах се аз срамежливо.
Как се казваш? - попита ме той.
Емили - казах му аз.
Ами ти как се казваш? - попитах аз..
Джеикъб. - каза той.
Питаше ме само за мен ного изках да разбера и за него нещо но той винаги сменяше темата. Беше толкова красив мусколите му бяха релефни, а плочките му се виждаха през мократа блуза. Беше толкова секси.
Изведнъж както си говорехме той ме попита дали изкам да излезем тази вечер. Аз много се почудих и най-накрая му отговорих, че искам.



Последната промяна е направена от Emily на Пет Май 10, 2013 12:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://vampireacademyrpg.bulgarianforum.net/
Джейкъб Блек
Върколак - omega.
Върколак - omega.
Джейкъб Блек


Male Брой мнения : 55
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyПон Апр 16, 2012 7:33 pm

Бях много равалнуван когато тя прие поканата ми да излезем. Нямах търпение да стане осем, когато щяхме да се видим пред Мистик Грил.

[img]Централен плаж. - Page 2 Forumaa [/img]
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyПет Май 04, 2012 8:27 am

С Пърси си бяхме вкъщи и гледахме някактв филм,които беше много скучен.Предложих да отидем да се поразходим на плажа тои се съгласи.Подадох му ръка да стане от дивана и го целунах.
Качих се до дрешника да се преоблека и Пърси доиде да се преоблече.
Тръгнахме пеша към плажа защото беше близо.
С Виктория бяхме планирали да направим бал.Още не бяхме решили къде ще е,но мислехме да е в нашата къща.
Чаках Пърси да ме покани,но сигурно беше забравил.Реших аз да го поканя.
-Сладкиш би ли искал да доидеш с мен на бала???-попитах го и му се усмихнах

След разходката на плажа мислех да заведа Пърси в мола да си купим нещо ново за бала.
Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyЧет Май 10, 2012 7:35 am

- Бала ли? - отвърнах с недоумение. За първи път чувах, че ще има бал. - Бал ли ще има, съкровище?
Тя кимна и ми се усмихна нежно. Не се сдържах и я прегърнах през кръстта, докосвайки с устни шията й.
- Можеш ли да познаеш с кого ще отида на бала? - попитах, пускайки я рязко. Вместо отговор тя ме дръпна към себе си. Точно когато щях да я целуна и двамата се озовахме на пясъка. Засмях се и я прегърнах.
- Знаеш ли какво? - попитах я.
- Какво? - изненадано ме погледна Суки.
- Мога да стоя така с часове. - отвърнах и погалих косата й.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyЧет Май 10, 2012 6:32 pm

-Не ти ли казах,че с Виктория ще организираме бал по случаи основателите.Ако искаш после може да идем до мола???-усмихнах се сладко на Пърси.
Тои ми каза,че може да стои с мен така на пясъка с часове.
-Сладкиш плува ли ти сеее?-попитах го и му направих мили очички
-Да разбира се...
Подадох му ръка,за да стане от пясъка и го целунах...
Тръгнах да бягам към водата а Пърси тичаше след мен.
След като ме хвана и двамата паднахме във водата.И започнах да го целувам навсякъде...












Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyСъб Май 12, 2012 6:29 pm

Винаги, когато Суки е до мен се чувствам прекрасно. Не знаех на какво се дължи това, но за сметка на това винаги съм знаел, че тя определено е най-подходящата за мен. Имахме толкова много сходни интереси. Плуването например... тази сладурана дори издържаше в ледената вода, заради мен.
- Тези дни много ми липсваха напоследък. Обичам те, Суки. - казах й и я целунах страстно докато бяхме във водата.
След това я издърпах на по-дълбокото и се наведох към ухото й.
- Поеми си въздух. - казах й.
След това преброих до три и се гмурнах под вода, както я бях прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyПон Май 14, 2012 6:59 am

С Пърси се гмурнахме надълбоко.
Беше много красиво.Всякакви риби на групички плуваха около нас.Имаше много коралови рифове във всякакви цветове.Не се здържах и попитах Пърси:
-Ще ме заведеш ли в царството на баща ти?-след като го попитах се сетих какво стана предишния път и ми се искаше да си върна думите назад.
Пърси ме изгледа странно и започна да мисли.
Докато тои мислеше аз видях една много сладка рибка и исках да я видя отблизо.
Започнах да плувам след нея.
След известно време спрях и се огледах,но маи се бях изгубила.Бях си изпуснала някъде докъто плувах колието.Притесних се много...
-Ами сега как ли ще открия Пърси???
Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyПон Май 21, 2012 7:57 pm

Изненада ме много предложението на Суки и заради това се заех да се оглеждам за знак от баща си Посейдон. През това време си мислех, че Суки е някъде около мен и просто разглежда рибите, които плуват около нас. След няколко минути още не бях получих знак. Протегнах ръка, за да хвана тази на Суки, но усетих единствено вода зад гърба си.
Обърнах се, извиках името й под вода, от което едва не се задавих и не нагълтах вода, но в този миг усетих сила в себе си. Баща ми, ми помагаше. Ако не беше той, досега да съм мъртъв.
Огледах се и заплувах по-надълбоко, търсейки Суки. Надявах се баща ми да й помогне преди да умре от недостиг на въздух, защото не можех да живея без нея.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyСря Май 23, 2012 11:02 am

Реших да излезна на повърхността защото не ми стигаше въздухът...
Изплувах навън,взех си въздух и пак се гмурнах,за да намеря Пърси.
Вече бях 6 метра под водата и дишах трудно.
Огледах се и видях Пърси,които плуваше.Сигурно ме е търсел.
Отидох до него,хванах го за ръката и изплувахме на брега.
-Исках да видя една риба отблизо и....-докъто разказвах на Пърси как съм се изгубила тои каза:
-Наи-важното е,че си добре.
Аз го прегърнах силно,целунах го и постелих хавлиите ни на пясъка.
Легнах да изсъхна и Пърси легна до мен....
Върнете се в началото Go down
Александра Петерсън
Човек
Човек
Александра Петерсън


Female Брой мнения : 48
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyСъб Юли 21, 2012 1:56 pm

- Колко е хубаво тук!- мислех си, докато се разхождах по плажа и джапах във водата. - Колко е спокойно!
Не исках да се прибирам вкъщи!
Исках да остана тук колко се може по- дълго. Имах нужда малко да преосмисля нещата, които се бяха сл
учили.
Но не знаех какво да правя по напред и рлеших да си почина малко и да остана тук завинаги.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Лав Хюит
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Дженифър Лав Хюит


Female Брой мнения : 545
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyПон Юни 03, 2013 7:43 pm

Тази седмица беше доста тежка за мен,но най-накрая свърши.Реших в единствения ми свободен ден от доста време да изляза малко да разпусна на плажа.
Слънцето грееше силно,пясъка под краката ми беше горещ,беше прекрасно поне да миг да бъда свободна и да правя това което искам.
Докато вървях покрай брега,в далечината видях едно момче...Заприлича ми на стар приятел,загледах се по-добре и се оказа че не съм се припознала.
Тръгнах към него за да го поздравя и да го питам как я кара.Точно тръгвах да му кажа ''здравей'' и той побърза да ме поздрави.
-Хей,Алън,как си?
Познавах Алън от малка,той беше страхотен приятел.
-Ами,ако искаш,или ако не бързаш за някъде може да останем малко на плажа?-казах му притеснено.
-Но само ако нямаш някаква друга работа,все пак ако е така не искам да те задържам.
Наистина исках да останем поне за малко,исках да се видим,да си разкажем какво сме правили през годините...

Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 EmptyНед Авг 11, 2013 4:28 pm

Слънцето отнов блестеше с неговата си така красива и ярка светлина , която къпеше всичко наоколо с невероятното си сияние и цветове. Алисън се разхождаше от срани на плажната ивица от станата на влажната и похладна гора. Тя се приближи до едно високо държо и се облегна светлокафеникавият му ствол , а след това усети сладката миризма на гора , сладка и така прохладна далеч от адската жега , или поне малко по в срани от горещината на плажа и на морето. Ал се отпусна на ствола и се прозя, тя осещаше все още сладката мириза на демони , вампири и върколаци , просещи си някой да лиши от живот жалките им същества. А лъкът и стрелите все още бяха виснати свободно на гърба й , косата й обаче бе спусната по гърба ,за да прикрива възможно най много стрелите и лъкът в ръцете й.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Централен плаж. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централен плаж.   Централен плаж. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Централен плаж.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Плажа-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Централен плаж. - Page 2 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Централен плаж. - Page 2 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250