The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Бар Mystic Grill - Page 3 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Бар Mystic Grill - Page 3 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Бар Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Бар Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Бар Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Бар Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Бар Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Бар Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Бар Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Бар Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Бар Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Бар Mystic Grill - Page 3 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 3 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 3 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Бар Mystic Grill

Go down 
+9
Елена
Мат Донован
Фин
Кол.
Alexandra.
Alison Gilbert
Суки Джаксън
Спенсър Уайнхаус
Катерина.
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 9:08 am

First topic message reminder :

Бар Mystic Grill - Page 3 640px-10


Последната промяна е направена от Виктория на Нед Май 13, 2012 10:08 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyПон Авг 12, 2013 5:33 pm

Аз малко се учудих като видях че това е братът на Алисън. Те не си приличаша въобще... е, освен по това че определено и двамата ненавиждаха вампирите. В първият момент ми се прииска да стана и да се изнижа незабелязано, но после реших да се престоря на любезна и подадох ръка на момчето за запознанство. "Аз съм Фей.."-казах аз и се усмихнах лекичко.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyПон Авг 12, 2013 5:43 pm

На Хънс му призля той погледна с пренебрежение към ръката на Фей и отдръпна своята на далеч.
- Не благодаря- изръси той и погледна с убийствен поглед.
- чудя се как секси вампита като теб все още не са затворени в килията ми и не са измъчвани , но законът си е закон и никъде в него не писхе , че е мое задължени да ти пипам кървясълите ръце- каза той и извърна поглед на страни , а след това се загледа в дупето на една мацка,
-охо- каза през мисли той и се усмихна леко злобничко към Фей.
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyПон Авг 12, 2013 5:49 pm

- Хънс не се дръж така с ня , тя не хапе- обясни Али и след това се прозя леко и си наля още малко уиски.
- не е стоила нищо лошо , освен че се е превърнала във вампи е така де , вампиир - каза Ал издължавайки Леко и-то .
- това бе наистина неучтиво , научи се на обноски. - каза тя и продължи да се налива с водка, а лампите продължаваха да светят в очите й наистина ярко.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyПон Авг 12, 2013 5:55 pm

Леко зловеща усмивка пробяга през лицето ми и казах "Да, хапя само понякога... Когато някой надменен ловец ми се перчи... или пък когато съм гладна."- и хвърлих хладнокръвен поглед на Хънс. После погледнах към момчето на бара и казах "Извинявай, може ли една чаша бърбън?" След като барманчето се направи на интересно и ми каза, че съм изглеждала малка, аз се подсмихнах и го погледнах право в очите, хипнотизирайки го. "Не... достатъчно голяма съм."-казах аз бавно и после си взех питието.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyПон Авг 12, 2013 6:05 pm

Хънс се подсмихна и каза:
- я какво си имаме тук!? - попита той и дръпна Чашата от ръцете на Фей , а след това я испи на веднъж
- хм , благодаря за почерпката вампи- каза той и седна от станата на Ал , а след това й заговори.
- в раьона е имало нападение на вампири миналата нощ , трябва да ги заловим - каза той на сестра си и я гухна. Те бяха толкова сладки заедно , ч направо нямам думи.
- той се обърна към Фей и й се изсмя в лицето .
- какво има вампи? - мен не ме е страх от теб , аз си знам мястото и да знаеш вампи, аз не съм ловец като малката си Ал- каза Хънс премятайки косата си на страни
- аз съм полубог- и продължи да се налива с бърбъна й.
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyПон Авг 12, 2013 6:12 pm

Ал се подсмихна леко и каза;
- стига батко , не се фукай така , че няма да можеш да свършиш с нея в леглото както обикновено искаш- каза тя и завъртя глава на срани за да огледа Фей.
- не му обръщай внимание мила, той не е виновен , че е такъв - каза Ал , а след това се облегна на зад и извади стрелите си на бара и започна да ги чисти една по една, пиейки си алкохол в сущото време.
- да , батко , ше бъде забавно да ги измъчваме заедно и се обърна да види изражението на Фей , която ставаше някак бледа и по- бледа след всяка приказка изречена от Хънс.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyПон Авг 12, 2013 6:18 pm

Наистина пребледнявах, но не заради думите на това надуто момченце.. Усещах глад. Както и да е, отърсих се от тази мисъл за малко и после погледнах към Хънс. "И какво като си син на бог? Това ни най-малко ме интересува... Въпреки всичко си оставаш надуто момченце, което си търси белята."-казах аз с възможно най-спокойния тон, който можех да извадя. После хипнотизирах бармана да ми даде друго питие и отпих една голяма глътка от него.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyПон Авг 12, 2013 6:26 pm

Хънс й се опули и отиде при нея , а сед това без да мисли особено много и тясна еди як шамар.
- как смееш да ме обиждаш по този отвратителен начин , ти си един вампи , срещу полубог и ложец на ВАМПИТА какъв шанс си мислиш , че имаш срещу нас малката? -попита той и се прозя дълбоко , а след това се приближи и й гепи отново чашката с бърбан.
- ти си едно малко и нахално вампи и за информация аз съм по- стар от едно самотно изгубено вампи- каза той и си седна на мястото.
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyПон Авг 12, 2013 6:30 pm

Хънс-!? - изкряска Али и се дръпна на далеч от него , а след това реши , че е време да се изнесе. ю
-аз си тръгвам!?- обяви тържествено Ал вземайки кочана със стрелите си и изнасяики се триумфално. Тя сега излезе от задушният бар и се отпусна осланяйки се на идейте да долетят сами при нея.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyПон Авг 12, 2013 6:35 pm

Toва вече мина всякакви граници... Изкара ме извън нерви. Огледах се наоколо и видях че нямаше никакви хора, а бармана бе отишъл в склада. Отидох до момчето и го погледнах с присвити от ярост очи. Идеше ми да го разкъсам на парчета... тук и на мига. Но успях да се овладея. "Слушай... Не се забърквай с мен.. Внимавай с действията защото ако ме докоснеш още веднъж, ще ти отрежа ръката!"- изсъсках аз през зъби и се обърнах да си взема чантата.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyПон Авг 12, 2013 6:46 pm

- Ал я няма вече- каза Хънс и се подсмихна злобно. Той внимателно се изправи и се огледа , наистина бе доста празно , като в пустинята Сахара- помисли си той и стисна ръцете на Фей. като ги взе и двете с ктките и ги притисна към себе си.
- ти си едно безпомощно и беззащитино създание, нищо си пред мен и моята дарба. - извика й се той и я бутна към стената.
- кажи ми какво ще ми направиш ако те целуна или пък изнасиля?- попита той и я бутна на страни към стената. Той я притисна д там и започна да я целува.
- о , и за протоола аз съм по- стар от теб- каза той
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyПон Авг 12, 2013 6:50 pm

Вече тотално ми призля. Хубавото беше че имах черен колан по карате... е, почти черен.. Изритах го в корема и го запратих на три метра от мен. Под очите ми започнаха да се показват венички. "Казвам го още веднъж и за последен път... Не се приближавай повече до мен!"-извиках му аз и тръгнах бясна към вратата.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyПон Авг 12, 2013 6:55 pm

- ами , прав ти път - кучко_ каза Хунс. Той бе наистина пиян вече и не знаше какви ги говори , а след като бармана се върна Хънс се прозя и си поръча още един бърбан , силен при това.
- Един - каза той ама вече бармана му бе донесъл поръчката .
- ох , благодаря- каза той и продължи да си пийва като първият човек на земята.
- онази не е за мен - помисли си той .
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 3 EmptyВто Авг 13, 2013 5:53 am

Аз реших да го оставя сам да се излага. Така или иначе си беше пълен идиот, който за мен бе само загуба на време. "Горкия Хадес.. жалко че има такъв син.."-казах му тихо аз. После си взех чантата и се запътих към вратата. Отворих вратата и бавно се изнизах навън, без дори да забележа, че съм си забравила тетрадката с рисунките на масичката.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар Mystic Grill - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар Mystic Grill
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Заведенията-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Бар Mystic Grill - Page 3 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Бар Mystic Grill - Page 3 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250