The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Бар Mystic Grill D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Бар Mystic Grill EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Бар Mystic Grill EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Бар Mystic Grill EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Бар Mystic Grill EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Бар Mystic Grill EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Бар Mystic Grill EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Бар Mystic Grill EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Бар Mystic Grill EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Бар Mystic Grill EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Бар Mystic Grill EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Бар Mystic Grill Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Бар Mystic Grill I_vote_lcapБар Mystic Grill I_voting_barБар Mystic Grill I_vote_rcap 
Елена (1029)
Бар Mystic Grill I_vote_lcapБар Mystic Grill I_voting_barБар Mystic Grill I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Бар Mystic Grill I_vote_lcapБар Mystic Grill I_voting_barБар Mystic Grill I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Бар Mystic Grill I_vote_lcapБар Mystic Grill I_voting_barБар Mystic Grill I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Бар Mystic Grill I_vote_lcapБар Mystic Grill I_voting_barБар Mystic Grill I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Бар Mystic Grill I_vote_lcapБар Mystic Grill I_voting_barБар Mystic Grill I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Бар Mystic Grill I_vote_lcapБар Mystic Grill I_voting_barБар Mystic Grill I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Бар Mystic Grill I_vote_lcapБар Mystic Grill I_voting_barБар Mystic Grill I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Бар Mystic Grill I_vote_lcapБар Mystic Grill I_voting_barБар Mystic Grill I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Бар Mystic Grill I_vote_lcapБар Mystic Grill I_voting_barБар Mystic Grill I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Бар Mystic Grill

Go down 
+9
Елена
Мат Донован
Фин
Кол.
Alexandra.
Alison Gilbert
Суки Джаксън
Спенсър Уайнхаус
Катерина.
13 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyНед Сеп 18, 2011 9:08 am

Бар Mystic Grill 640px-10


Последната промяна е направена от Виктория на Нед Май 13, 2012 10:08 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyЧет Апр 12, 2012 6:13 pm

Утре имах изпит по математика и имах да уча много,
защото цялата година не бях отваряла учебника си,
но знаех че изпита ми е много важен и нямам никакъв шанс да не го мина.
Изведнъж докато учех ми се допи топло кафе каквото имаше
в бара Мистик Грил. Хванах една такси и му казах да ме заведе при най-известния бар в Мистик Фолс. Той не се намираше далеч от имението ни и стигнахме само за няколко минути.
Платих на шофьора и слязох от колата. Влязох в бара и се насочих
към момчето зад бара. Поръчах му едно топло кафе и зачаках да стане готово.
Точно тогава чух някой да ме вика. Обърнах се и видях Суки.
- Здравей! - казах й и станах да я прегърна - Как си?
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyПет Апр 13, 2012 9:05 am

Вкъщи и беше скучно защото Пърси беше навън по работа и се чудех на кои да се обадя да излезем някъде.Обадих се на Виктория тя каза,че има работа а с Алида сме скарани и не иска да я виждам.Реших поне 1 път да излезна сама...Обляхох се и тръгнах с колата към Мистик Грил...

Взезнах вътре и видях Спенсър на бара.Явно и беше станало скучно в лагера.Повиках я и я попитах дали иска да седнем някъде.

Седнахме и доиде сервитьора,аз си поръчах пилешки хапки и едно кафе и Спенсър си поръча същото...
-Как си???И как върви връзката ви с Едуард???
Върнете се в началото Go down
Alison Gilbert
Ангел
Ангел
Alison Gilbert


Female Брой мнения : 7
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyНед Апр 22, 2012 12:56 pm

Днес към...... незнам беше след обяд и аз реших да отида до Мистик грил. Отидох, седнах на една маса за двама, когато я видях, сестра ми Емили Гилбърт , моята собствена сестра влезе през вратата и си поръча едно късо капочино . Не бях на себе си веднага станах затичах се със сълзи на очи и я прегърнах. Аз направо се разплаках от щастие а тя не усъзна в първия момент, но след около 3 секунди разбра че съм аз и стоя точно пред нея. Отначало Емили се усмихна после и тя се разплака. Целият бар ни гледаше, но не ни пукаше отново бяхме заедно и не можехме да повярваме. [center]
Върнете се в началото Go down
Alexandra.
Демон
Демон
Alexandra.


Female Брой мнения : 438
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyНед Апр 22, 2012 1:08 pm

Бях затрупана с домашни и не знаех как да ги реша затова ги захвърлих и отидох в бар Мистик Грил. Седнах на бара и си поръчах едно късо капучино. Изведнъж някакво плачещо момиче взе да ме прегръща. В първия момент не знаех кое това момиче погледнах я в очите и видях това беше моята сестра Алисън Гилбърт и аз се рзплаках бях толкова щастлива, че не е мъртва. Имах толкова много въпроси към нея първият беше от къде се е взела в Мистик Фолс.
Върнете се в началото Go down
http://vampireacademyrpg.bulgarianforum.net/
Alison Gilbert
Ангел
Ангел
Alison Gilbert


Female Брой мнения : 7
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyНед Апр 22, 2012 1:18 pm

След толкова време без семейства не можех да дишам когато видях Емили. Но товас продължи точнооо..... 30 секунди. След това тя ме попита "какво правя тук в Мистик Фолс ". Стъписах се ! Какво ли щеше да стане ако и бях казала, че съм тук заради един човек вълк ? Направо ми се искаше земята да се отвори и аз да потъна! Но това бесхе фантазия аз си поех въздух и и' казах :
-Тук съм заради теб сестричке!!! -Една капчица пот се стече по челото ми но не пророних и думичка повече.
Върнете се в началото Go down
Alexandra.
Демон
Демон
Alexandra.


Female Брой мнения : 438
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyНед Апр 22, 2012 1:27 pm

Когато я попитах какво прави тук в Мистик Фолс. Тя замлъкна не знаеше какво да каже след 10 секунди каза, че е тук заради мен. Много ней повярвах, защото знаех кода лъже и кога не. Първият признак е че когато лъже и потича пот от челото, а втория е че почва да върти очи. В този случай беше първият признак. Попитах я :
Сигурна ли си. Но тя замълча и видях, че и става неудобно и затова смених темата и я попитах от къде идва.
Върнете се в началото Go down
http://vampireacademyrpg.bulgarianforum.net/
Alison Gilbert
Ангел
Ангел
Alison Gilbert


Female Брой мнения : 7
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyНед Апр 22, 2012 1:47 pm

Аз имах чувството, че сестра ми ме е спипала но се замислех все пак....... мога да лъжа до някъде!!! Наклоних лице и видях как ме гледа с недоверие знаех че ме е спипала но умно си замълчах !
Върнете се в началото Go down
Alexandra.
Демон
Демон
Alexandra.


Female Брой мнения : 438
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyНед Апр 22, 2012 1:53 pm

Както и дае. Казах и да вървим и тя попита каде и аз в новият ти дом. Тя ме похледна странно и тръгна.Щях да забравя да плата капучиното затова се върнах и го платих. Бях много развълнувана, че бях намерила сестра си и, че вече няма да спя сама в огромната ми къща.
Върнете се в началото Go down
http://vampireacademyrpg.bulgarianforum.net/
Кол.
Демон
Демон
Кол.


Male Брой мнения : 83
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyВто Май 01, 2012 6:37 pm

Още от самото начало на деня се събудих с настроение. Прекарах почти целия ден с Ребека, която ми разказваше какво се е случило през вековете, в които съм бил затворен в ковчег от собствения си брат Клаус. Той се появи веднъж, но побърза да си тръгне. По всичко си личеше, че чувства вина. Въпреки това вътрешно знаех, че той ни най-малко не съжалява за това, което е сторил. Цялата тази игра, която играеше пред сестра ми Ребека беше доста добре измислена, но за съжаление твърде лесна. Ребека беше умна и със сигурност щеше да разбере, че той си играе с нея.
По-късно следобед Ребека получи някакво съобщение и заяви, че спешно трябва да се срещне с някаква стара приятелка. След като тя излезе дълго време се чудех какво да правя и най-накрая реших да се поразходя както преди векове из улиците на Мистик Фолс. Най-вероятно всичко се бе променило. Облякох първите дрехи в гардероба на Клаус и излязох навън. Слънчевата светлина веднага обля тялото ми и побързах да се скрия на сянка. Слънцето не ме убиваше, но не се чувствах комфортно пред него.
Минах покрай бар Мистик Грил и веднага влязох вътре. Поръчах си една чаша уиски и се загледах към момичето, което играеше билярд.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyВто Май 01, 2012 7:09 pm


Часове наред стоях затворена в стаята си, гледайки стари филми и слушайки нови парчета на неизвестни групи. Решително спрях филма, който си бях пуснала и изключих музиката. Дръпнах завесата на малкия прозорец и надникнах навън. Времето беше прекрасно! Напомняше ми на щастливите дни, когато нямах никакви грижи и се чувствах истински щастлива.
Облякох първите удобни дрехи, които ми попаднаха пред погледа и слязох долу в трапезарията. За радост Елизабет и Алида бяха излезли рано сутринта и нямаше да ми задават досадни въпроси от рода на "Къде отиваш?" или "Ще се върнеш ли за вечеря?". Елизабет напоследък бе започнала да се вживява прекалено много като моя майка, защото според нея постъпката ми да скъсам с Фред била много глупава. Не се учудвах от мнението ѝ. Тя винаги е била интересчийка.
Пооправих косата си в огледалото и се насочих към входната врата, която затръшнах силно след себе си. След това се качих в колата, която Фред ми беше подарил и запраших по улиците на Мистик Фолс.
Нерешително спрях колата пред Мистик Грил и одрасках автомобила пред мен. Чудесно. Много добро начало на вечерта..
Измъкнах се бързо от колата и влязох бара. След няколко чаши уиски реших, че ми се играе билярд и заех цяла маса само за мен. Не играх повече от десетина минути, когато усетих продължителен поглед върху себе си. Обърнах се по посока на мъжа, който ме гледаше и му намигнах предизвикателно.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Кол.
Демон
Демон
Кол.


Male Брой мнения : 83
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyСъб Май 05, 2012 3:51 pm

Без да се замислям й намигнах в отговор и отидох до края на бара, където се намираха щеките за билярд и си взех една.
След това тръгнах бавно към масата, където Тя играеше сама. Изненада ме факта, че дори не забеляза кога се доближих, въпреки, че се стараех да не се движа безшумно.
Всъщност не беше изключено да се прави, че не ме вижда. По-скоро това е била целта й...
Подпрях се на щеката си и нежно я прегърнах с една ръка през кръстта. Тя без да откъсва поглед от играта си се отмести, готова да удари бялата топка пред нея.
- Какво толкова сериозно нещо би накарало сладурана като теб да играе сама билярд? - попитах я и отново се доближих към нея, но този път не направих физически допир. - Е?
Повторих отново след като тя отново не ми обърна внимание.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyНед Май 06, 2012 2:35 pm

Още в мига, когато той ми намигна в отговор, разбрах, че ще дойде при мен. Именно заради това се потрудих да изглеждам по-предизвикателно отвсякога.
След няколко секунди той се изправи от стола си, където се беше настанил, и се насочи към отсрещния край на бара, където се намираха щеките за билярд. Секунди по-късно вече беше до мен, заедно с нескопосаните си опити за флирт. Реших да се правя, че не го забелязвам, въпреки смехът, който ме напираше отвътре.
- Какво толкова сериозно нещо, би накарало сладурана като теб да играе сама билярд? - повтори той няколко пъти, докато аз се правех, че той не съществува.
- Не е твоя работа - отговорих накрая с лека изкуствена усмивка и се наведох по-близо до билярдната маса, за да мога да уцеля една червена топка.
Мъжът се засмя изкуствено и застана пред мен, опитвайки се да уцели една лилава топка. Разгневена, че ми разваля играта, го блъснах настрани и грабнах щеката от ръцете му. Той ме погледна развеселено. Опитах се да изглеждам нормално и мисля, че успях, въпреки раздразнението, което усещах в себе си. Не трябваше да се ядосвам. Нали именно аз предизвиках това събитие.. Сега оставаше само да го изтърпя.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Кол.
Демон
Демон
Кол.


Male Брой мнения : 83
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyПон Май 14, 2012 7:11 am

Тази сладурана имаше лошия късмет, че аз обожавах точно такъв тип жени. Беше ми изключително забавно да флиртувам с нея, а още повече докато тя се дърпаше от мен. На пръв поглед изглеждаше ядосана за нещо и много съсредоточена в играта си, но всъщност знаех, че беше напълно отворена за нови запознанства.
Без дори да се замислям отново застанах пред нея, точно преди да уцели една топка и се подпрях на билярдната маса.
- Добра игра, но за съжаление свършва точно тук, сладурано. - казах й и се усмихнах. Не вярвах да се откаже точно сега, но така или иначе щеше да го направи скоро. Колкото по-бързо се предаде, толкова по-добре.
Тя ме изгледа отгоре до долу и се подсмихна. След това се запъти към отсрещната стена, за да остави щеките. Веднага тръгнах след нея и без никакви усилия успях да я приклещя до стената.
- Какво ще пиеш, сладурано? - попитах я иронично и отметнах един кичур коса от лицето й.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyПон Май 14, 2012 5:30 pm


Харесваше ми начина, по който флиртуваше с мен. Осъзнаваше, че си играя с него и по това предположих, че не е човек. Когато усетих ледения му допир върху кожата си, настръхнах. Твърда буца заседна в гърлото ми, а очите ми се насълзиха.
Побързах да отклоня погледа си от лицето му и огледах хората в бара до най-малката подробност. Правех това единствено, за да избягам от погледа му. Чувството, което усещах, когато ме докосна, ми беше много познато. Лошото беше, че не можех да се досетя откъде..
Вече бях наясно, че този мъж определено не е човек. Знаех също, че не е и вампир. Беше нещо друго. Много, много по-древно и силно от обикновен вампир.
Гласът му ме изтръгна от мислите ми и аз го погледнах втренчено. Беше повторил въпроса си отново и ме гледаше с очакване.
- Водка с тоник. - отвърнах разсеяно, избутвайки ръката му от рамото си. След това му се усмихнах игриво и го блъснах настрани, за да мога да мина. Насочих се към високите черни столове в бара и се настаних удобно на един от тях. След няколко минути непознатият мъж се настани на съседния до мен и извика бармана.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Кол.
Демон
Демон
Кол.


Male Брой мнения : 83
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyСря Май 16, 2012 5:11 pm

Тази жена определено си падаше по игричките, но рано или късно такива като нея си намираха майстора. Но сега беше прекалено рано да се мисли за това. Такава жена като нея не се срещаше често.
- Добър избор, сладурано. - казах и вдигнах ръка на бармана, за да дойде да вземе поръчката ми.
Поръчах нейната Водка тоник, а за мен поръчах един коктейл Бруклин.
След като бармана записа всичко, се оттегли, а аз погледнах предизвикателно към непознатата сладурана. Доближих колкото се може по-близо стола си до нейния, така че колената ни се докосваха.
Наведох се към нея, прокарах едната си ръка по крака й, стигайки чак до бедрото й, а с другата се подпрях за барплота. След това прокарах устните си по врата й и се спрях до ухото й.
- Не ми каза името си, сладурче. - прошепнах отчетливо и отново прокарах ръка по бедрото й.
Върнете се в началото Go down
Фин
Демон
Демон
Фин


Male Брой мнения : 155
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyНед Дек 02, 2012 3:15 pm

Залеза настъпи. Аз се събудих преди 1 час и какво да правя в първата си нощ тук? Естествено ще отида в най-оживените заведения в Мистик Фолс. Бях чувал много интересни неща за този град... днес ще видя дали и половината от тях са истина.
Облякох първото нещо, което стоеше най-горе в куфара ми и грабнах ключовете за колата от шкафа.
Още след като заключих входната врата на блока, ме посрещна отвратителна гъста мъгла. Тя нямаше как да ме разколебае и аз тръгнах към паркинга, където се намираше колата ми.
Качих се, запалих и тръгнах надолу по улицата. След около десетина минути спрях пред един бар. Слязох от колата и влязох вътре. Настаних се на един стол и погледнах към момчето зад бара.
- Една бира. - казах му.
Върнете се в началото Go down
Мат Донован
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Мат Донован


Male Брой мнения : 155

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyСъб Дек 08, 2012 3:57 pm

Днес нямахме много клиенти в бара, където бях решил да работя за кратко, докато моят приятел Алекс оздравее. Предполагам, че причината беше лошото време. Повечето хора в Мистик Фолс обичаха да си стоят вкъщи, когато навън беше мрачно или имаше мъгла. А това се случваше доста често тук.
Както обикновено, стоях зад бара на един стол и четях новия брой на вестник "Мистик Нюз". Отново на първа страница имаше хора със странни белези по тялото, твърдящи, че някъде в горите на Мистик Фолс живеят някакви откачени животни, които всеки момент ще нападнат хората. За първи път чух тези глупости преди повече от година и все още никой не беше направил нищо по случая. Честно казано, на мен всичко това ми се струваше твърде странно и понякога си въобразявах, че дори съществуват свръхестествени същества. Наскоро си мислех, че и аз съм такова, но след разговор с момичето, което преди харесвах - Елена, тези съмнения изчезнаха. Сега като се замисля не я бях виждал от доста време...
- Една бира. - каза някой и ме изкара от унеса ми.
Погледнах към мъжът, който стоеше пред мен и се усмихнах вяло. След това му подадох чаша и бутилка.
- Нов ли си тук? - попитах. В града всеки познаваше всеки, а аз мога да се заклея, че виждах този мъж за първи път.
Върнете се в началото Go down
Фин
Демон
Демон
Фин


Male Брой мнения : 155
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyСъб Дек 08, 2012 4:49 pm

- Да, нещо такова. - Отвърнах и налях бира в чашата, която ми беше дал. След това отпих една голяма глътка и погледнах отново към момчето. - Нима всички тук се познавате?
Той кимна одобрително и това ме накара да се засмея. Когато бях малък, си бях мечтал да живея в такъв град. Далеч от шума в Ню Йорк.
- Как се казваш? - Попитах момчето. Едва ли бих го направил, но в този малък град не беше лошо да се запозная като за начало с някого. А това всъщност беше първият човек, освен може би жената, която ми даде апартамента под наем. - Аз съм Колин.
Върнете се в началото Go down
Мат Донован
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Мат Донован


Male Брой мнения : 155

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyНед Дек 09, 2012 10:24 am

- Името ми е Мат. - казах импулсивно и след това реших да му споделя и фамилията си. - Мат Донован.
Обслужих един новодошъл клиент и отново погледнах към Колин. В Мистик Фолс много рядко идваха туристи и ми беше доста интересно какво прави той тук. По първите ми впечателние беше човек с точно определена цел. За съжаление не мога да чета мисли. А това всъщност би било много хубаво, ако беше възможно разбира се.
- Не си длъжен да ми отговаряш, но как се реши да дойдеш в Мистик Фолс? Тук туристите са рядкост. - Попитах и сипах бира и на себе си. - Ако търсиш нещо определено, може би бих могъл да ти помогна.
Върнете се в началото Go down
Фин
Демон
Демон
Фин


Male Брой мнения : 155
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyНед Дек 23, 2012 1:23 pm

- Предполагам, че е така. - отговорих веднага след като той ми обясни, че тук туристите са рядкост. В пансиона, в който бях отседнал имаше много малко хора. Повечето бяха тук за една вечер или няколко. Или просто се криеха от някого.
Дълго време се чудех дали да му кажа истината и накрая реших, че не е в мой минус и това момче може би може да ми помогне с това, което търсех. Все пак града е малък и всеки познава всеки. А може би това не е чак такъв плюс за мен, но си струваше да пробвам.
- Търся един човек. Едно момиче и брат й. - казах първоначално. той ме погледна с неприкрито любопитство. - Майка им май е починала наскоро. Фамалията им е Ди Анджело. Случайно да ги познаваш?
Върнете се в началото Go down
Мат Донован
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Мат Донован


Male Брой мнения : 155

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyНед Дек 23, 2012 1:37 pm

Ди Анджело? Люк? Емили? Най-добрите ми приятели?
Какво бях направил? Бях обещал, че ще помогна, ако имам тази възможност. Имах я. Знаех всичко за това семейство. Майка им не беше починала кой знае колко скоро, но всичко зависеше от последния път, когато са се видели. Можех ли да се доверя на този човек и да дам адреса на най-добрия си приятел? Някакъв глас в главата ми казваше да си мълча, но от друга страна момчето изглеждаше много добро и едва ли има някакви лоши чувства към Емили или Люк.
- Идвам след секунда. - казах на Колин и се скрих в склада. Извадих мобилния си и набрах номера на Люк. Телефона му беше изключен. Защо точно сега? Звъннах втори път, но нямах успех.
Върнах се обратно. Колин се беше настанил на една маса, а отпред имаше едно момиче, което чакаше за поръчка. Добре, имах време да измисля нещо докато я обслужа.
Върнете се в началото Go down
Мат Донован
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Мат Донован


Male Брой мнения : 155

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyНед Яну 27, 2013 11:20 am

Изведнъж в бара се изсипаха много клиенти, които трябваше да обслужа. Чудех се дали да не се обадя на Люк, за да дойде и да ми помогне, понеже не знаех дали ще се справя сам. Но се страхувах от онзи Колин. Беше твърде плашещ и потаен, а може би дори името му не е Колин.
Погледнах към масата, където той беше седнал, докато обслужвах клиент. Нямаше го. Изпуснах топлото кафе и отнесох конско от клиента. Обещах му, че ще направя поръчката му безплатно.
Как така си беше тръгнал? Дали не се беше изплашил от нещо или от някой?
Огледах няколко пъти бара, но не го видях никъде. Точно тогава вратата се отвори и на прага се появи Елена. Момичето, което харесвах преди и продължавах да харесвам...
Върнете се в началото Go down
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyПон Яну 28, 2013 4:47 pm

Трябваше да говоря с Мат. Възможно най-скоро. Откакто ми сподели, че напоследък му се случват разни странни неща, мисълта, че може би имаше някакви способности като Емили, не ме напускаше. Ако бях права, той се нуждаеше от помощ. Още като отворих вратата ме лъхна леден вятър и за момент се поколебах дали да не си остана вкъщи. Мисълта да не си покажа носа навън цял ден ми се стори доста привлекателна и ми трябваше много воля, за да накарам краката си да се раздвижат напред. Тръгнах към бара, където работеше Мат. Слава богу, не беше далеч и скоро щях да вляза на топло. Вече замръзвах, нищо че нямаше и две минути, откакто бях излязла. Докато вървях, мислех какво точно да му кажа, за да не го уплаша още повече. Едва ли щеше да ми повярва. Със сигурност щеше да бъде наистина шашнат и най-вероятно щеше да ме помисли за съвсем полудяла. Най-накрая стигнах до бара. Отворих вратата и се огледах за Мат. Беше пълно с хора и ми отне време да го намеря, но когато го фокусирах, той вече ме гледаше. Метнах му за поздрав и той направи същото. Видях, че беше зает с клиенти и седнах да го почакам на бара. Като се освободи, отиде от другата страна на бара и усмихнато ме попита какво ще пия. Направих жест с ръка, че не искам нищо. Не ми беше до пиене днес. Сега идваше трудната част.
- Мат... трябва да поговорим. - казах и поех дълбоко въздух. Нямаше смисъл да започвам с увъртания, колкото по-скоро разбереше, толкова по-добре.


Последната промяна е направена от Елена на Съб Фев 23, 2013 4:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Мат Донован
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Мат Донован


Male Брой мнения : 155

Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill EmptyСря Яну 30, 2013 8:18 pm

Елена ми се стори твърде притеснена, което не беше в нейн стил. Бях я запомнил с това, че почти винаги е весела и се опитва да развесели всеки в труден момент. Както и в момента, когато разбра за чувствата ми и... няма значение. Това е минало, а сега може би тя имаше нужда от помощ и аз като истински и достоен нейн приятел трябваше да й помогна.
- Веднага, само да звънна на Люк. - казах притеснено, защото ми се стори, че помълчах твърде дълго време. Не исках да ме мисли за загубеняк след всичко, а и може би ме мислеше. Все пак, аз не съм Стефан. И едва ли някога щях да бъда. Той беше толкова странен. Изглеждаше добър човек, но понякога ме побиваха тръпки. Сега вече наистина се притесних за Елена.
Люк ми съобщи, че е наблизо и след няколко минути дойде да ми помогне с клиентите. Върнах се при Елена.
- Съжалявам за закъснението. Веднага ще поговорим, но сега има доста хора... Ако искаш да идем на друго място, или отзад в склада или пък...
В бара имаше една скрита маса, която най-често се използваше от редовни клиенти, които идваха тук да пият с надеждата никой познат да не ги види. - Знам една отдалечена маса в другия край на бара. Но първо си поръчай нещо за пиене. Аз черпя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар Mystic Grill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар Mystic Grill
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Заведенията-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Бар Mystic Grill Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Бар Mystic Grill Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250