The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Бар Mystic Grill - Page 2 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Бар Mystic Grill - Page 2 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Бар Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Бар Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Бар Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Бар Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Бар Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Бар Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Бар Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Бар Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Бар Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Бар Mystic Grill - Page 2 I_vote_lcapБар Mystic Grill - Page 2 I_voting_barБар Mystic Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Бар Mystic Grill

Go down 
+9
Елена
Мат Донован
Фин
Кол.
Alexandra.
Alison Gilbert
Суки Джаксън
Спенсър Уайнхаус
Катерина.
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyНед Сеп 18, 2011 9:08 am

First topic message reminder :

Бар Mystic Grill - Page 2 640px-10


Последната промяна е направена от Виктория на Нед Май 13, 2012 10:08 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyСъб Фев 23, 2013 5:30 pm

- Добре, тогава искам чаша вода. – казах и се усмихнах на Мат. Все още нямах ясна представа как точно да му кажа, така че се налагаше да импровизирам. Той ми посочи една от малкото празни маси в бара и аз тръгнах към нея. След малко Мат седна на стола срещу мен и ми подаде чашата с вода леко притеснен. Вероятно предчувстваше за какво исках да говорим.
- Помниш ли, когато се срещнахме в парка и ти ми каза, че напоследък ти се случват странни неща? – погледнах го въпросително и той кимна леко. - Наистина е важно да ми кажеш какво точно имаше предвид. Не знам дали ще ми повярваш, но е напълно възможно съвсем скоро животът ти да се промени изцяло. – След думите ми, Мат леко пребледня. Погледна ме недоверчиво, но бях сигурна, че дълбоко в себе си всъщност ми вярваше. Няколко минути никой от нас не продума, личеше си, че размишлява какво да ми каже. Протегнах ръката си и стиснах неговата окуражително. Той ме погледна и си пое дълбоко дъх. Това щеше да бъде трудно.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Мат Донован
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Мат Донован


Male Брой мнения : 155

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyЧет Май 02, 2013 12:51 pm

Наистина нямах представа какво точно да й кажа. Бях се опитал да забравя за онези неща, които усещах и честно казано може би донякъде бях успял преди Елена да се появи и да пожелае да говорим отново.
- Виж, Ел... - не знаех как да започна, нито какво точно да й кажа, но исках да я успокоя и да я накарам да не мисли за тези неща. Някъде вътре в себе си знаех, че това, за което говореше най-вероятно е истина. Истина е. Но въпреки това звучи налудничаво. - Знам, че напоследък преживя много. Аз съм твой добър приятел. Винаги можеш да говориш с мен за каквото пожелаеш. Тогава бях разстроен и ми беше трудно да приема всичко, което се случи с майка ми, а след това и раздялата с теб. Най-вероятно съм говорел глупости, но ти не бива да се притесняваш за това. Превъзмогнах всичко и вече съм добре.
Не исках да я лъжа, но така беше най-добре за нея.
Върнете се в началото Go down
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyЧет Май 02, 2013 8:02 pm

Не ми казваше истината. И аз го знаех. При други обстоятелства вероятно щях да се ядосам, но сега го разбирах.
- Мат.. - започнах, но се спрях. Нямаше смисъл да го притискам, едва ли щеше да ми сподели точно сега. И може би така беше по-добре, защото наистина нямах идея как и какво да му кажа. - Добре. Ако все пак решиш да бъдеш честен и да ми кажеш какво всъщност става, знаеш как да ме намериш. - казах и посочих оставения си на масата телефон. - Винаги съм на разположение за теб.
Усмихнах се, прибрах телефона в чантата си и станах от удобното канапе. Прегърнах Мат и тръгнах към изхода на заведението. Преди да изляза, му метнах с ръка и отново се усмихнах. Изведнъж се почувствах много уморена и всичко, за което можех да мисля, бе удобното легло в топлата ми стая. Нямах търпение да се прибера, да се хвърля на леглото и да се пренеса в света на сънищата. За последен път се обърнах към Мат и излязох от бара. Дано всичко свършеше добре..
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyСря Май 22, 2013 5:11 pm

Изи ме заведе през някакъв непознат,но пряк път и отидохме в Мистик Грил.Седнахме на масата в ъгъла,която беше най-уютна.Сервитьорката дойде,даде ни менюта и си поръчахме.
Аз си поръчах една салата "Цезар" а Изи все още разглеждаше менюто.

-Някой път трябва с Пърси да дойдем с теб да обиколим някои страни на пътешествие.Иска ми се някак да го изненадам защото много си го обичам.Той винаги ми прави изненади а аз се чудя как да го изненадам....

-Ти ? Гаджета има ли ? Хайде разказвай,че съм изпуснала много.

Върнете се в началото Go down
Изабел Малик
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Изабел Малик


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyСря Май 22, 2013 6:28 pm

Разглеждах доста време менюто докато си избера нещо вкусно. Всъщност харесвах много неща, но не знаех какво точно да си избера. Докато бях в Германия спазвах определена диета, но вече ми беше писнало и реших, че ще сложа край на мъчението.
Поръчах си една салата "Фантазия" и се усмихнах на Суки. Тя ми разказваше за нейното гадже Пърси, за мечтата й да отвърне на жеста му и да му направи изненада. Много исках да й помогна, но с Пърси не се познавахме толкова добре и не знаех какво точно да й препоръчам.
- Може би ще му хареса да отидете някъде. Мога да потърся някои добри оферти и да ви препоръчам някое хубаво място. Имате ли някакви предпочитания? Какво харесва той?
След като отговори на въпроса ми, Суки ме попита как върви с любовта.
- Гаджета не, но има едно момче, което харесвам - Казах й с притеснен тон - Но имам чувството, че той не изпитва същото към мен.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyСря Май 22, 2013 7:01 pm

-Не давам много добри съвети относно любовта,но пробвай си късмета.Излезте на дискотека примерно или незнам ако искате някъде другаде и разбери дали има чувства към теб.Няма как да няма чувства точно към теб ти си имаш всичко.
Красива си мила и забавна,ти си го знаеш.Така,че ако не те харесва той губи.
Салатите ни дойдоха.Моята изглеждаше много хубава,дано и на вкус е такава.

-Та относно момчето ти..Познавам ли го ? Да не е нов в града ? -попитах я и я погледнах любопитно и й се усмихнах.
Аз си хапвах от салатата докато Изи ми разказваше и я гледах с любопитство .

Станах и отидох до тоалетната да си оправя грима.
В тоалетната видях една стара приятелка и започнах да си говоря с нея.

Изгубих представа за времето и Изи.
Напоследък бях много разсеяна.Бързо се върнах при Изи.
-Съжалявам,съжалявам,съжалявам...Просто видях една приятелка и...-започнах да говоря и не можах да спра-Хайде разкажи нещо..
Върнете се в началото Go down
Изабел Малик
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Изабел Малик


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyЧет Май 23, 2013 9:49 am

Радвах се, че имам приятелка като Суки. Вярно, че понякога преувеличава за много неща, но винаги ми дава подкрепа и ми помага в трудни ситуации. Щях да предложа на момчето, което харесвах да идем на дискотека, въпреки че исках той да направи първата крачка, но може би така е по - добре понякога.
Суки отиде до тоалетната, забави се дълго време и аз много се притесних. Чудех се дали да не отида да видя дали всичко е наред, но й бях обещала, че ще пазя чантата й.
След десет минути тя се върна обратно при мен, обясни ми какво е станало и се извини, а след това ме помоли да й разкажа нещо.
- Бях в болница за около месец. - казах и се притесних, въпреки че ми беше най-добрата приятелка и няма да ме издаде - Може да се наложи да вляза отново.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyЧет Май 23, 2013 11:18 am

Когато Изи ми каза,че е била в болница аз я погледнах разтревожено.Стана ми много любопитно,но и се притесних какво й е на Изи.
-Защо?Какво ти е ?Какво е станало ?-започнах да я разпитвам
-Но преди да започнеш да ми разказваш ще отида да взема нещо топло за пиене от бара,че като гледам времето навън ми става студено.
-Какво искаш за пиене?-попитах я...

Отидох до бара и порачах едно капучино за Изи и едно дълго кафе за мен.
Докато бармана правеше капучиното аз погледнах навън и ми се стори,че видях Катерина.
Бързо излезнах навън да видя дали е тя,но когато вече бях излезнала я нямаш.Явно ми се е сторило,че е тя.
Когато се върнах на бара капучиното и кафето бяха готови и миришеха много хубаво.
Върнах се на масата при Изи и чаках да започне да ми разказва.
Тя отпи от капучиното и започна да ми разказва.
Върнете се в началото Go down
Изабел Малик
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Изабел Малик


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyНед Май 26, 2013 7:04 am

Не й казах веднага, защото не мислех, че Суки ще прояви голямо разбиране. Все пак тя е най-добрата ми приятелка, но и двете доста се бяхме променили.
В някои моменти виждах същото момиче като преди, в други ми се струваше като напълно непознато момиче, но във всички случаи я обичах много.
- Преди няколко месеца катастрофирах... - Казах аз и се опитах да успокоя по някакъв начин шокираното й изражение - Но сега съм горе-долу добре. Трябваше да се откажа от много неща, тъй като имах проблеми с далака, няколко натъртвания и счупен крак. Все още не мога да нося високи обувки.
Погледът ми попадна на красивите й обувки на токчета и това ме накара да се усмихна тъжно.
Отпих от капучиното и погледнах към Суки.
- Кой видя отвън?
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyНед Май 26, 2013 8:50 am

-Ами помислих си,че е Катерина,но когато излезнах нея вече я нямаше.
Катастрофирала си ? И дори не се обади да ми кажеш,знаеш,че щях да дойда по най-бързия начин.Как можа да не ми кажеш?-погледнах разтревожено към Изи и видях,че гледа обувките ми.Милата тя как ли ще издържи без високи токчета.
Тя обожаваше да носи високи токчета и почти всеки ден носеше.
Хмм трябваше да измисля нещо да я развеселя.Не обичам да я гледам тъжна.
Но какво да направя,за да се развесели...И изведнъж ми хрумна страхотна идея.
Ще отидем в мола,ще й купим няколко чивта нови токчета,за да може да ги носи след като й мине крака.
Но мисля да я изненадам.Ще я заведа в най-големия и хубав магазин за обувки.Там имаше огромен избор.Имаше всякакви цветове,шарки и големина на токчето.

-Изи искаш ли да тръгваме ? Ще те заведа на едно страхотно място,но ще бъде изненада.Хайде ще ми разказваш по пътя.-платихме сметката и тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 2:12 pm

След като се прибрах от плажа, взех си един душ, преоблякох се и излезнах отново навън. Вече ми беше доскучало да си стоя сама вкъщи и реших да се отбия в Mystic Grill за едно кафе...или пък може би и една чаша бърбън. Влязох вътре и се огледах наоколо, после отидох до бара и си поръчах чаша топло кафе. Кафето ми помагаше да мисля и затова много го обичах. После седнах на един от високите столове и си взех кафето, след като бармана ми го подаде. Опих една малка глътка и се усмихнах леко на приятния сладък вкус на кафето.
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 2:21 pm

Ал бе отишла дирекно от плажа в бара. Типично за нея . Все пак искаше да отмори дори и малко след разговора си с онова ужасно вампи ,което бе видяла на плажа. И изведнъж момичето влезе , абсолютно същото , от всякъде погледнато, само дето тоя път не бе по бански. Ал както винаги бе поръсила лъка и стрелите си с малко от магическият прах на брат си , без да позволчва на някой да ги вижда. тя се подсмихна и отиде до момичето
- хей , вампи , какво те води на сам ? - попита някак мило тя но усмивката й не падаше от лицето й и правеше да изглежда наистина красиво.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 2:32 pm

Отпих още една глътка от кафето си и тогава чух един познат глас...който отново ме нарече 'вампи'. Бавно оставих чашата си на плота и извърнах глава към момичето, което ме гледаше някакси невинно, но бях почти сигурна че в момента иска да ме убие. "Ами на какво ти прилича?"-казах аз с твърд тон "Пия си кафето на спокойствие.." После отпих още една глътка. Кафето определено ми действаше успокояващо.
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 2:46 pm

- аха , ами в такъв случай извинявай , че те притесних. - какза Ал и отново си представи как забива кол в сърцето на момичето. Тя се премести по- близо до нея и се подсмихна , като на лицето й изплува една мека усмивчица. тя се прозя и си поръча една енергийна напитка, за да не може да заспи, ох колко сладко. помисли си тя и се обегна на зад към облегалката на пурпурният й стол , а след това направи една едва забележима гримаса. , която обаче светлината на лампите правеше някак зловеща.
- иначе не биваше да те ядосвам вампи извинявай - каза тя и отпи още малко от напитаката си.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 2:55 pm

Вече сериозно ми омръзна от намеците на малкия ловец. Реших да не си изпускам нервите... Все пак нямаше как да я убия пред толкова много хора. Затова си поех дълбок дъх и се усмихнах леко насила. "Да, наистина, не ме ядосвай... И престани с това 'вампи'.. Имам си име, което вече ти казах."-казах й аз и извадих една голяма тетрадка, в която си рисувах когато нямах какво да правя...или когато разни хора ми лазят по нервите.
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 3:03 pm

- не можеш да ме виниш вам... Фей , навик ми е . аз все пак викам на вампирите вампита от 10 годишна. точно когато започнах да ги обивам - каза тя и скръсти ядосано ръце, а след това си поръча едно уиски на бармана , той леко се усъмни , но все пак й го даде.
- да ти предложа нещо по силно вамп....Фей ? -поита по възможно най - учтивият начин Али, а след това започна да отпива бавно й на малки глътки. Светлината в бара леко дразнеше очите на Ал , но все пак тя търпеше заради пиенето.
- да те черпя ли ? - попита тя и се отпъсна на стола си. Може би се надяваше поне малко вампито да отцени това , че Ал се опитваше да я нарича по име.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 3:13 pm

Аз се подсмихнах тихичко, чудейки се защо ли изведнъж тя промени отношението си към мен... или пък това беше само номер. Не знаех, но щях да разбера. "Не, благодаря... Няма да рискувам да ми сложиш върбинка в питието.."- пошегувах се аз и продължих да си драскам нещо в тетрадката. После погледнах към Алисън и казах "Не си ли малко малка, за да пиеш уиски?"
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 3:25 pm

- не се бой няма, чесна ловна!- пошегъва се Али и се подсмихна мило. След няколко минутки от въпроса на Фей на Ал цялото й лице почервеня.
- а, ами , аз не мисля , че съм малка, пък и брат ми ми дава. Все пак .- каза Али. Слд това смени тонът си. Изведнъж започна да се усеща , че става леко сантиментална , а от очите й започнаха да се стичат малки сълзички.
- Аз само него си имам- каза най- накрая тя и се усмихна насилено. Бе й тежко да говори за това , и мразеше ако някой тръгне да я разпитва. И какво пък , не е много лесно да си имаш само един едничък човек и той да се грижи за теб , сам. Ал винаги говореве с огромна болка за това, което я караше да се налива с все повече и повече алкохол и накрая без да се усети чашата се бе опразнила.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 3:30 pm

Аз се усмихнах леко тъжно и казах "Късметлийка си, че имаш поне брат... Аз загубих цялото си семейство... От 290 години се оправям сама и сама се грижа за себе си..." После се загледах в плота и леко разсърсих глава, за да прогоня тази мисъл от главата си. Не исках да си спомням точно за това. Не обичах да се сещам за това, защото то ми носеше винаги тъга, а аз не обичах да изглеждам тъжна. После се усмихнал леко пресилено и казах "Както и да е, да сменим темата..."
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 3:46 pm

- съгласна- каза Ал и се усмихна мило.
- падаш ли си по лизбийки?- попита Ал и се отпусна напълно на масата, е тоест плота де.
- не знам , аз все пак съм само на 16 , не е необходимо на човек много , за да ме разстои. - призна си тя и отпусна чашата на зад играейки си с нея в ръцете.
- знаеш ли? - попита Али
- защо не те убих в първият мимент когато те виях? попита тя и обърна главата си към нея с огромно и сладко любоптство.
Малките лампички все още светеха в ъгълчето на стаята придавайки и един савършен нюанс на мистериозност.
- хм , тук може да бъде чудесен стриптийз бар през ноща, трябва само един пилон и малко повече светлина- пошегува се Ал и се обърна Към вампито.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 3:55 pm

Почти изпуснах чашата и щях да се залея с кафето, когато чух въпроса на момичето. "Ами, не, не си падам."-изстрелях бързо аз преди да ме е помислила за обратна. Нямаше как да не се засмея на мисълта й за бара. "А не... Бара си е перфектен както си е.." Стомахът ми се преобърна при мисълта за такава ужасна промяна на бара. После се замислих малко и попитах с малко любопитство "И кажи защо не ме уби? Не че ми пука.. но все пак искам да разбера..."-казах аз и свих рамене.
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 4:19 pm

- защото май реших, че е време д си имам една едничка приятелка на която да мога да казвам всичко , без да ми пука какво би трябвало да стане, но аз съм ловец, такива мисли не ми влизат в главата чето ...- Ал се прозя и се обърна да поръча още една чашка с уиски. Тя се усмихна , когато бармана й го подаде и плати за пореден път.
- незнам , в началото изпитвах наистина жажда да те изтребя от лицето на змята , както и останалите вампита, да ги хвана, да ги заключа и с брат ми да ги измъчваме в тесните клетки и килий докато не отнемем и последната искрица йивот от тях- каза Ал и се замя леко. След това збръчка носле и се усмихна мило и сладко към Фей. Вампито й се стуваше свясно -
-искаш ли? - попита тя и поръча една чашка за Фей.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 4:27 pm

Аз поклатих глава и казах "Не, благодаря.. Не ми се пие..." После се огледах наоколо и тръпки ме побиха. Не можах да си се представя затворена в някаква тясна клетка. Изобщо не си падах по затворени места. Явно имах някаква клоустрофобия... Както и да е, накрая успях да прогоня мисълта от главата си и погледнах отново към Алисън. "Ами... считай ме за приятел тогава..."-казах леко плахо аз. Бях издненадана от собствените си думи, понеже съм много недоверчива...Е, тя не бе спечелила доверието ми все още..
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 4:55 pm

Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 5:03 pm

Ал погледна към сладкият си брат и се подсмихна сладко.
- ох , Хънс , тя е едно обикновено вампи , така де и се казва Фей- каза Ал и се облегна на зад,
- тебкакво те води на сам ? Момичетата , които си готов да сваляш ли?- попита тя а след това се засмя приближи се ди него и го целуна по жузата. Тя толкова си го обичкаше и знаеше , че и той я обича. А после въздъхна и погледна към Фей.
- не дей така батко , не съм обратна- каза Тя и след това ги запозна.
- Фей това е брат ми _Хънс, Хънс - Фей - вампито- обясни тя и се протегна зад а след това започна да отпива от птието си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар Mystic Grill - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Mystic Grill   Бар Mystic Grill - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар Mystic Grill
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Заведенията-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Бар Mystic Grill - Page 2 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Бар Mystic Grill - Page 2 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250