The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Имението "Winehouse" - Page 2 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Имението "Winehouse" - Page 2 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Имението "Winehouse" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Winehouse" - Page 2 I_voting_barИмението "Winehouse" - Page 2 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Имението "Winehouse" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Winehouse" - Page 2 I_voting_barИмението "Winehouse" - Page 2 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Имението "Winehouse" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Winehouse" - Page 2 I_voting_barИмението "Winehouse" - Page 2 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Имението "Winehouse" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Winehouse" - Page 2 I_voting_barИмението "Winehouse" - Page 2 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Имението "Winehouse" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Winehouse" - Page 2 I_voting_barИмението "Winehouse" - Page 2 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Имението "Winehouse" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Winehouse" - Page 2 I_voting_barИмението "Winehouse" - Page 2 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Имението "Winehouse" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Winehouse" - Page 2 I_voting_barИмението "Winehouse" - Page 2 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Имението "Winehouse" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Winehouse" - Page 2 I_voting_barИмението "Winehouse" - Page 2 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Имението "Winehouse" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Winehouse" - Page 2 I_voting_barИмението "Winehouse" - Page 2 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Имението "Winehouse" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Winehouse" - Page 2 I_voting_barИмението "Winehouse" - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Имението "Winehouse"

Go down 
+6
Джордж Уайнхаус
Спенсър Уайнхаус
Елена
Стефан Уайнхаус
Дейв Уайнхаус
Катерина.
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyЧет Сеп 08, 2011 4:51 pm

First topic message reminder :

ИМЕНИЕТО ОТВЪН
Имението "Winehouse" - Page 2 Tumblr_lp2dryDopK1qb0fw4o1_500_large
Spoiler:


Последната промяна е направена от Виктория на Сря Окт 26, 2011 2:00 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyЧет Окт 20, 2011 3:47 pm

При въпроса на Виктория аз погледнах към Пърси . Tой ми се усмихна.A Дейв и жената отидоха в друга стая,а Виктория седна при нас.Донесоха ни питиетата.А аз попитах Виктория защо е облечена с мъжка риза. Първоначално тя не ми отговори нищо.
Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyЧет Окт 20, 2011 4:05 pm

- За сега ни си е добре така. Нали, Суки? Не сме го обмисляли още, но е хубаво да живеем заедно. Разбираме се добре. И като заговорихме за сватби и разни други тържества и изненади се сетих нещо. Суки, когато се върнем у дома провери какво имаш под възглавницата си. Най-скъпото и ценно бижу от Шопинъг центъра за най-красивата и сладка Суки! Обичам те!
Отпих от мартинито си и се усмихнах на Виктория.
- Как върви с Фред? Разбрах, че има доста работа и дори в момента не е в града. След като се върне му предай много поздрави от мен. Аз отдавна обмислях да се срещна с него. Спешно си търся работа.
Върнете се в началото Go down
Дейв Уайнхаус
Вампир
Вампир
Дейв Уайнхаус


Male Брой мнения : 260
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyЧет Окт 20, 2011 4:49 pm


- Да, чудесно поздрави ме за добре дошъл. Не разбирам логиката ти, Роуз. Нали се бяхме разбрали да се видим утре? Какво ти става? Аз не съм ти виновен за нищо. Ако искаш да се заяждаш с някой намери си друг и ме остави да правя каквото си искам. Живота си е само и единствено мой. Разбрахме ли се? И да изключително много ми е приятно в компанията на Виктория. Ти си ми като сестра, но Виктория ми е истински приятел и това е доказвано много пъти от моя страна към нея и от нея към мен.
Роуз ме погледна втренчено и аз се усетих, че бях казал прекалено много неща.
- Хайде ела да пием по нещо с останалите.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyЧет Окт 20, 2011 5:05 pm

Очаквах да чуя този въпрос от Суки. Тя беше много стриктна в облеклото си и честно казано беше шопинг маниачка. Не бях мислела какво ще отговоря и реших да импровизирам.
- Ами така се чувствам най-добре. Може би ми липсва една черна вратовръзка. - Засмях се, а Суки само ме погледна учудено. След това Пърси започна да говори за връзката им. Колко бяха скучни.. сякаш бяха заслепени от любовта си и не виждаха какво става около тях. Аз вече бях започнала да се притеснявам за Дейв и Роуз. За момент ми се прииска да отида и да ѝ се разкрещя да се маха от дома ми, но може би останалите ще го помислят за изблиг на ревност. А аз не ревнувах Дейв, нали? Нали? По дяволите.. разбира се, че не го ревнувам. Точно тогава Пърси започна да ми говори за Фред и за това, че спешно си търсел работа.
- Да, добре върви. - Кимнах разсеяно и отпих от чашата си с вода. Стори ми се, че Суки усети лъжата ми и побързах да се усмихна. - Ще му кажа да ти се обади след като се върне.
Точно тогава на вратата се появиха Роуз и Дейв хванати за ръце. Стиснах едната си ръка в юмрук под масата. Роуз ми се усмихна подло и целуна Дейв по бузата. Той само ми намигна и седнаха от другата страна на масата срещу нас.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyНед Окт 23, 2011 7:10 am

Щом жената и Деив излезнаха от стаята,Деив дойде и седна при Виктория .Усетих,че Виктория се държеше много странно,но не казах нищо.Казах им, че съм си купила къща.Попитах защо си търси работа аз си мислех ,че има.Запознах се със жената която се казваше Роуз.Не беше лоша.Но отпърво осетих ,че мрази Виктория.Като дойде погледна Виктория злобно,но после като седна и се усмихна,но пак злобно.А Виктория беше много странна с тая риза.А Виктория с нейните претенции,било и скучно.Целунах Пърси и му благодарих за подаръка.Казах на Пърси да си провери в гаража защото има подарък.

Върнете се в началото Go down
София Блек
Върколак - omega.
Върколак - omega.
София Блек


Female Брой мнения : 222

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyСря Окт 26, 2011 1:36 pm


- Здравей. Аз съм Роуз. Приятно ми е да се запознаем.
Подадох ръка на жената и мъжът, които не познавах. Направих се, че не познавам Виктория и я подминах. След това се настаних до Дейв.
- За какво си говорите? - Попитах ги. - На мен ми се счу сватба. Като говорим за такива празненства... - Погледнах към Дейв и хванах ръката му. - ...може би и нашата сватба наближава.
Усмихнах се още по-злобно на Виктория.
- А с теб какво става? - Погледнах към Виктория. - РАЗБРАХ, ЧЕ НЕЩАТА С ФРЕД НЕ ВЪРВЯТ ДОБРЕ. ПРЕСАТА НЕ СПИРА ДА ГОВОРИ ЗА ТОВА.
Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyСря Окт 26, 2011 1:40 pm

- Благодаря ти за подаръка, мила. - Целунах я, а след това хванах нежно ръката и. - Обичам те.
По-късно се запознах и с жената, която явно беше гадже на Дейв. Двете с Виктория се гледаха на кръв. Струваше ми се, че Виктория всеки момент ще се разкрещи и ще я изгони от къщата. Не знаех защо се мразят толкова, а и не ме интересуваше. Погледнах към Суки, която явно също беше забелязала какво става.
- Дали не е по-добре да си вървим? - Прошепнах в ухото и.
Върнете се в началото Go down
Дейв Уайнхаус
Вампир
Вампир
Дейв Уайнхаус


Male Брой мнения : 260
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyСря Окт 26, 2011 3:42 pm


- Роуз, мисля, че е време да си тръгваш. - Казах й аз и се изправих.
Погледнах към Виктория, която ме гледаше стъписано, но след това отклони погледа си.
- Утре ще се видим, нали така? - Попитах Роуз, а тя само кимна в съгласие. - Чудесно! Хайде, ела, ще те изпратя.
Хванах я за ръката и я задърпах към входната врата.
- Благодаря ти за изненадата. Ще говорим допълнително утре на едно кафе. Чао.
Затворих вратата след нея и се върнах обратно във всекидневната. Искаше ми се да кажа,
че проблема е решен, но тогава се сетих, че имаме гости.
Върнете се в началото Go down
София Блек
Върколак - omega.
Върколак - omega.
София Блек


Female Брой мнения : 222

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyПет Окт 28, 2011 1:51 pm

Никога не бях очаквала това от Дейв. Не можех да повярвам, че предпочиташе тази мръсница Виктория пред мен. Тя е толкова изкуствена и.... нямам думи да го обясня. Добре нека е така. Това определено не е моят Дейв.
Въздъхнах тихо и със забързана крачка побързах да се отдалеча от проклетото им имение. Никога повече нямаше да стъпя на това място. Беше една голяма грешка да дойда тук.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyПон Окт 31, 2011 8:14 am

Чесно казано малко ми беше скучно.Не знаех че Деив и Роуз са сгодени. Питах ги гога ще им е сватбата.Те казаха че не знаят.Като гледах Виктория, и на нея и беше скучно.Роуз си тръгна.И Деив като дойде да седне Виктория го погледна злобно.

Мисля че и на му беше малко скучно.Казах му ако иска да си ходим.И си тръгнахме.Казах на Виктория ако иска да идем някой ден в мола на пазар.
Казах и че определено трябва да си купи нови дрехи, че с тази риза......
Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyВто Ное 01, 2011 5:59 pm

Беше осем сутринта. Виктория със сигурност още не беше станала. Тя обичаше да спи до късно и не искаше никой да я събужда. В това отношение бяхме коренно различни. Аз винаги ставах рано, но просто нямаше смисъл, защото закуската още не беше готова и никой от семейството не беше станал. Тази сутрин отново бях буден, но реших да не ставам все още. Замислех се за бракът ми с Виктория. Нещата не вървяха на добре. И двамата бяхме прекалено горди, за да се извиним на другия. Може би ако аз направех първата крачка и нещата щяха да се променят. Определено не можеше да се продължава така. От седмици бяхме скарани и не си говорехме. Оставих спалнята ни само на нея, а аз се преместих в стаята за гости. Това не беше нормално. Днес трябваше да говоря с нея.
Погледнах към часовника. Вече беше десет. Станах от леглото и тръгнах към спалнята на Виктория. Почуках на вратата.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyНед Ное 06, 2011 5:33 pm

Вечерта си легнах късно. Дълго време гледах телевизия сама във всекидневната, по простата причина, че вкъщи нямаше никой. Е, освен Дейв.. Всъщност беше ми много по-добре без него. Даже направи много добре, че цяла вечер не излезе от стаята си и ме остави да гледам телевизия на спокойствие. След като ми омръзна си легнах в спалнята ни с Фред. Честно казано с него не си говорехме седмици наред.. още откакто се беше върнал Дейв. Не мога да повярвам, че той успя за втори път да съсипе живота ми.. но това не е краят. Вече бях много по-силна отпреди и нямаше да се предам толкова лесно.
Погледнах към книгата си, която лежеше на нощното шкафче, а след това изгасих лампата до леглото. Бях много уморена и предпочитах да спя.
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Чу се тихо потропване и вратата бавно се открехна. В стаята проникна светлина и аз отворих сънено очи. До прозореца стоеше Фред. Какво? Той се беше върнал от командировка? Трябваше да се върне след два дни.
- Колко е часът? - Погледнах го нацупено и забучих глава във възглавницата.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyНед Ное 06, 2011 6:09 pm

Предполагах, че Виктория ще реагира точно така. Дръпнах завесата още повече, за да влезе повече светлина в стаята. Не защото исках да я дразня, а защото исках спешно да поговорим. Все още и се спеше и беше забравила, че не си говорим. Мога да се хвана на бас, че след като се разсъни пак няма да ми говори. Трябваше да се възползвам от момента.
- Хайде поспаланке, време е за ставане! Десет часа е... не може цял живот да спим. А и сигурно закуската е вече готова. Нямаш представа какви планове имам за днес.
Наведох се и рязко дръпнах възглавницата от ръцете и.
- Хайде, ставай. - Измърморих.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyНед Ное 06, 2011 6:50 pm


- Десет часа? Ти шегуваш ли се? - Дръпнах възглавницата от ръцете му покрих главата си с нея, опитвайки се да се спася от светлината. - Толкофа е рано. Как е фъсмошно да расфаляш хубавия ми сън? - Изфъфлих.
Фред отново дръпна възглавницата от ръцете ми. В момента, който погледнах очите му се сетих, че бяхме скарани. Ъъ.. какъв ужас. Издърпах одеалото настрани и станах от леглото. Точно тогава усетих рязка болка в корема си.
- Идвам след малко на закуска. - Казах на Фред и тръгнах към банята. Заключих вратата и зачаках да излезе от стаята. След като чух, че вратата в спалнята се затвори отключих вратата на банята.
Седнах на дивана и затворих очи. Болеше ме главата, коремът, гадеше ми се. Това можеше да означава само едно.. по дяволите.. няма начин, нали?
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyПон Ное 14, 2011 4:58 pm

Виктория се държеше много странно, но аз го очаквах. Тя обичаше да спи до късно и мразеше някой да обезпокоява съня й, а аз бях направил точно това. Оставих я да се преоблече и да си вземе душ, а аз отидох към кухнята, за да им кажа да сложат закуската. За щастие все още никой не беше станал. Имахме възможност да поговорим сами на закуска.
Днес беше единственият ми що годе свободен ден. Имах работа чак на следобед и исках до тогава да си отпочина. Влязох във всекидневната и погледнах към малката масичка до дивана. На нея бяха оставени няколко рекламни листовки и един красиво изрисуван плик. Грабнах го и прочетох заврънтулките За семейство Уайнхаус".
Това трябва да е някаква сватба. Погледнах края на плика, където с малки букви пишеше "Пърси и Суки". Точно когато възнамерявах да го отворя от вратата се чуха токчета. Погледнах натам. Виктория изглеждаше повече от удивително. Усмихнах се и й посочих масата, където все още бяха наредени само чашите и чиниите.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyВто Ное 15, 2011 5:09 pm

С доста усилия успях да се приведа в приличен вид. Спеше ми се страшно много и не можех да разбера защо Фред просто не свикне с това. Всъщност след като се замислих дори беше странно, че Фред си е вкъщи. Обикновено излизаше рано сутрин и се връщаше през малките часове на нощта. С него не си говорехме от седмици, защото бяхме скарани, но сега като се замисля дори и да не бяхме, пак нямаше да имаме време за разговори. Е, явно денят имаше добро начало..
Погледнах в огледалото. Черен потник, черни дънки, черни ботуши. Хах уникално съчетание! Сякаш отивах на погребение.. Добре няма значение. Стига толкова приготовления само за една закуска. Хванах косата си с една щнола и грабнах мобилния си от шкафчето. След това тръгнах надолу към всекидневната.
След като надникнах през вратата видях Фред с изрисуван, бял плик в ръка. Усмихнах се и седнах на масата.
- Кой ще се жени? - Попитах го. Той ме погледна с недоумение. Изглеждаше доста замислен. - На сватба ли сме поканени? - Посочих белият плик в ръката му.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyВто Ное 15, 2011 5:20 pm

- Сватба? - Попитах я с недоумение и се замислих за какво говори. - А, да сватба! Пърси Джаксън и Суки Стакхаус ще се женят. Все още не съм отворил плика. - Подадох й го на нея и седнах на масата срещу Виктория.
- Напоследък нямах много време за нас. Искам да компенсирам загубеното време по някакъв начин. Днес съм свободен до шест следобяд. Ако искаш можем да отидем някъде, да се разходим, да си починем. Само двамата...
Погледнах към Виктория, която сякаш се правеше, че не ме чува. Опитваше се да покаже, че поканата за тази сватба я интересува повече от семейството ни.
- Има ли някакъв проблем? Докога ще ми се сърдиш? Всъщност този, който трябва да се сърди съм аз.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyВто Ное 15, 2011 7:18 pm


Бях изненадана много от поканата. Може би заради това бях направила такова впечатление на Фред. Всъщност много внимателно го слушах какво ми обясняваше, но от друга страна тази покана беше доста важна за мен. Само преди няколко дни зададох въпрос на Суки и Пърси дали възнамеряват да се оженят скоро. И точно тогава те ми отговориха, че за сега не са мислили за това. Може би няма от какво да се изненадвам, но ми звучеше доста странно това решение. Някак твърде импулсивно..
- Не, нямам никакъв проблем. Просто се изненадах от поканата, но любовта понякога е неочаквана, нали така? И относно сърденето.. не говорихме ли вече на тази тема? Забрави за Дейв.. Това е минало и е една огромна грешка. Сега имам нов, различен живот, който никой няма да развали. Аз мисля, че в един брак трябва да има доверие, а ако то липсва е по-добре всичко да приключи, отколкото да живеем в лъжа. Нали?
Усмихнах се накрая след като видях изненаданата физиономия на Фред. Не знам какво беше очаквал да кажа, но това за мен беше правилният подход.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Талия Брансън
Полубог, дъщеря на Зевс
Полубог, дъщеря на Зевс
Талия Брансън


Female Брой мнения : 312
Местожителство : Mystic Falls

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyВто Ное 15, 2011 7:36 pm

Преди няколко дни пристигнах в Мистик Фолс и се видях с доста от приятелите си. Но не бях видяла най-важните си приятели - Фред и Джордж Уайнхаус. Познавах ги от векове наред, а с Фред бяхме станали най-добри приятели. Джордж винаги е бил груб и наперен, но много забавен с неговото самочувствие. Напоследък съвсем бях забравила за тях, покрай лагера.
Завих с колата наляво и паркирах пред имението им. След като излязох се запътих към огромните порти, които бяха отворени. Когато стигнах до входната врата без да се колебая натиснах звънеца. Отвътре се чуха гласове и стъпки. След няколко секунди вратата се отвори от една закръглена жена с оранжена престилка.
- Търся Фред Уайнхаус. Вкъщи ли си е?
Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyВто Ное 15, 2011 7:46 pm

Виктория наистина много ме изненада. Сякаш в този момент пред себе си виждах съвсем друг човек. Къде е старата Виктория? Какво беше станало с нея? Честно казано новата Виктория ми допадаше повече от старата. Изглеждаше много по-оптимистична, по-зряла.
- И аз мисля точно така. Трябва да гледаме на живота от хубавата му страна, макар, че като се сетя колко работа ме утре. Но днес съм решил да си отпочина, заедно с жена си.
Хванах ръката й и се усмихнах.
- Чакам предложения по темата "Къде ще отидем днес?" Ако искаш можем да отидем на шопинг, кино или предпочинаш да отскочим до някоя държава, в която не си ходила?
Точно тогава на вратата се появи домакинката.
- Една руса жена ви търси. - Каза тя, гледайки ме притеснено. - Изправих се от масата и направих знак на Виктория да ме изчака.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyВто Ное 15, 2011 7:57 pm

Тази сутрин наистина започваше доста добре. Фред беше много мил и грижовен, което не ме изненадваше чак толкова.
- Не е нужно да ходим никъде. Аз предлагам да си стоим вкъщи пред телевизора и да мързелуваме. Нали поне ще сме заедно..
Точно преди да завърша изречението си, домакинката се появи и каза, че някаква блондинка търси Фред. Първоначално се ядосах. Мразех някой да ме прекъсва, особено когато казвам нещо важно. Погледнах към Фред, който също изглеждаше изненаден от новината. Направи ми знак, че ще се върне следмалко и излезе заедно с домакинката от стаята.
Няколко минути по-късно във всекидневната се появи Джордж - наполовина гол, с разкопчани дънки и рошава коса. Дори не си беше направил труда да се приведе в приличен вид. Направих отвратена гримаса и се обърнах на другата страна.
- Добро утро. - Прошепнах, когато той се настани на стола до мен.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyСря Ное 16, 2011 2:37 pm

Обикновено почти никакъв шум не можеше да ме събуди, но тази сутрин се събудих от звънеца и веднага щом отворих очи усетих неприятна енергия. Без дори да се погрижа за външния си вид (за какво ми е? аз винаги съм секси xDD Плезя се! ) облякох дънките си и слязох долу във всекидневната. За моя изненада там заварих Виктория. Стоеше с гръб към мен на един стол и беше забола лице в някаква покана, вероятно за сватба. Явно ме усети, защото рязко се обърна към мен, а веднага щом ме видя отклони поглед и отново се вторачи в поканата. Запътих се към отрупаната маса и седнах на стола до нея.
- Надявам се да е добър. - Подсмихнах се лицемерно. - Много рано си станала. Да не е паднал метероит? Не знаех, че обичаш да закусваш сама. Честно казано си мислех, че обичаш места, на които има повече хора... но май съм сгрешил. - Прокарах ръка през кръста й, но тя рязко я избута. Тази сутрин изглеждаше различна. Някак си прекалено сериозна, но секси както обикновено.
Върнете се в началото Go down
Талия Брансън
Полубог, дъщеря на Зевс
Полубог, дъщеря на Зевс
Талия Брансън


Female Брой мнения : 312
Местожителство : Mystic Falls

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyСря Ное 16, 2011 4:18 pm

Зачаках пред вратата като статуя. В това имение прислугата не беше ли свикнала да кани гостите си вътре? Няма значение и без това минавах за кратко време.
След няколко минути по стълбите заслиза една много позната мъжка фигура. Веднага го познах! Та това беше Фред! Без да съм поканена влязох в имението и се хвърлих на врата му.
- Фреди! - Подсмихнах се. Знаех, че мрази да го наричат така. - От толкова много време не сме се виждали! Помислих си, че си ме забравил вече. Имам да ти разказвам тоолкова много неща!
Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyСря Ное 16, 2011 4:36 pm

Заслизах по стълбите с много голям интерес. Коя е тази руса жена, която иска да говори с мен? Алида? Не, ако беше Алида щеше да иска да говори с Виктория, а и прислугата щеше да я пусне без да ни уведомява. Още преди да погледна към вратата усетих голяма мечешка прегръдка.
- Лекси!
Прегърнах старата си най-добра приятелка. Не се бяхме виждали от толкова много време. Преди не се разделяхме, бяхме постоянно заедно. След това тя разбра, че е дъщеря на Зевс и се наложи да замине за лагера в Ню Йорк.
- Хайде заповядай! Ела горе ще те запозная с жена ми. - Тя ме погледна изумено. - Спокойно! Ще я харесваш, ще видиш.
Качихме се по стълбите и влязохме във всекидневната. Джордж също беше станал и се беше настанил на масата до Виктория.
- Виктория, това е Лекси и Лекси, това е Виктория - моята съпруга. Джордж го знаеш.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 EmptyЧет Ное 17, 2011 2:23 pm


- Не, не си сгрешил.. но ако компанията ми ще бъдеш ти, предпочитам да съм сама.
Той се подсмихна, а аз го погледнах с безразличие и отпих от кафето си. След няколко минути по стълбите се чуха стъпки и Фред се появи с една руса жена, която не познавах. Той веднага я представи, а след това представи и мен на нея. Станах от масата и се усмихнах лъчезарно (доколкото е възможно). Вероятно се познаваха от доста време и бяха добри приятели.
- Добре дошла, Лекси. - Казах ѝ и се здрависах с нея.
Тя също се усмихна, а след това отмести погледа си към Джордж. Гледаха се странно.. сякаш се мразеха. Но няма да я виня.. Джордж е толкова досаден. Как да не го мразиш?
Фред я покани да седне на масата. Изглеждаше добра и мила, но същевременно имаше нещо мистериозно, скрито дълбоко в нея.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Sponsored content





Имението "Winehouse" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Winehouse"   Имението "Winehouse" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението "Winehouse"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Имението "Уайнхаус"
» Имението "Ленър"
» Имението Дейвис
» Имението Джаксън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Къщите и хотелите :: Квартал "Роузууд"-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Имението "Winehouse" - Page 2 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Имението "Winehouse" - Page 2 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250