The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: АМЕЛИА МОРАЛЕС D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
АМЕЛИА МОРАЛЕС EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
АМЕЛИА МОРАЛЕС EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
АМЕЛИА МОРАЛЕС EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
АМЕЛИА МОРАЛЕС EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
АМЕЛИА МОРАЛЕС EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
АМЕЛИА МОРАЛЕС EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
АМЕЛИА МОРАЛЕС EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
АМЕЛИА МОРАЛЕС EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
АМЕЛИА МОРАЛЕС EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
АМЕЛИА МОРАЛЕС EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
АМЕЛИА МОРАЛЕС Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
АМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_lcapАМЕЛИА МОРАЛЕС I_voting_barАМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_rcap 
Елена (1029)
АМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_lcapАМЕЛИА МОРАЛЕС I_voting_barАМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
АМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_lcapАМЕЛИА МОРАЛЕС I_voting_barАМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
АМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_lcapАМЕЛИА МОРАЛЕС I_voting_barАМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
АМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_lcapАМЕЛИА МОРАЛЕС I_voting_barАМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_rcap 
Ребека. (721)
АМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_lcapАМЕЛИА МОРАЛЕС I_voting_barАМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
АМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_lcapАМЕЛИА МОРАЛЕС I_voting_barАМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
АМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_lcapАМЕЛИА МОРАЛЕС I_voting_barАМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
АМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_lcapАМЕЛИА МОРАЛЕС I_voting_barАМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
АМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_lcapАМЕЛИА МОРАЛЕС I_voting_barАМЕЛИА МОРАЛЕС I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 АМЕЛИА МОРАЛЕС

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Амелиа Моралес
Ангел
Ангел
Амелиа Моралес


Female Брой мнения : 110
Местожителство : Heaven

АМЕЛИА МОРАЛЕС Empty
ПисанеЗаглавие: АМЕЛИА МОРАЛЕС   АМЕЛИА МОРАЛЕС EmptyПет Дек 02, 2011 5:54 pm

Име: АМЕЛИА МОРАЛЕС

Прякори: ЛИА, АМОР, МОРИ, или просто МОРАЛЕС

Родители:
Баща: Богът на Бойната - АРЕС /Все още не го познавам лично/
Майка: Ангелът на Пролетта - АМАЛИЯ
Чичо: АРХАНГЕЛ МИХАИЛ
Сестри и Братя: Децата на Арес /Все още не ги познавам лично/

Вид: Полу-Богиня/Полу-Ангел

Години: На хиляди години. Не си спомням кога съм се появила, нито пък как. Но са ми разказвали, че преди няколко хилядолетия, още когато Боговете са воювали помежду си и са господствали над всичко и всички във вселената от най-красивата орхидея в гората съм се родила аз. А ако някой има съмнения в тази история може да попита чичо ми, защото той ми я е разказвал. Нямам представа на колко години съм, но сега изглеждам на 23.

Местоживителство: Рая

Външен вид: Тъмно кестенява коса до кръста, но често променям цвета и формата и. Огромни бадемово-кафяви очи

Характер: Да бъдеш възпитаван от дясната ръка на Бог е голямо предизвикателство и понякога много забавно. Чичо ме е превърнал в добра, нежна и мила девойкйа. Искрена и всеотдайна, но и много добър войн. Странното обаче е, че в последните месеци започнах да откривам нови и непознати качества за някой от Рая.

История: Почти целия си съзнателен живот съм прекарала в Рая, но от известно време чичо ми позволява да посещавам и земята на хората.
Един ден, когато се разхождах покрай една от реките и наближавах бистрото езеро, в което се вливаше тя. Времето беше горещо, а слънцето бе над главата ми. Реших да се изкъпя в прохладната вода. Съблякох се и старателно сгънах дрехите си върху един камък. Дългите ми коси покриха голото ми тяло, а аз бавно пристъпвах навътре, докато не се потопих напълно. Нямям представа колко време плувах. Когато се изправих и реших да си ходя чух шум. Скрих голата си плът с ръце и накарах скрилия се да се покаже и да ми се представи. Из зад близкия розов храст се показа тъмнокос младеж с ослепителна усмивка. В едната си ръка държеше червена роза от същия този храст. Подаде ми я казвайки:
- Красива си! - Това изказване малко ме изненада.
- Благодаря, но би ли се завъртял, за да мога да се облека? - Казах леко безразлично аз.
- Не ми се иска много да ти обръщам гръб! Но щом ме помоли, добре. - Той се обърна, а аз се облякох набързо. Минавайки покрай него се запътих на юг. - Чакай! Тази роза е за теб. Извинение за дето преди малко те гледах без разрешение. - Обърнах се и му се усмихнах. Смелостта на този мъж ми харесваше. Той бавно се приближи до мен и ми подаде розата. - Аз съм Джейсън. А ти си по красива и от утринна роса!
- Това ли казваш на всички непознати жени, които срещаш?
- Не. Само на тези, които гледам как се къпят голи в горски езерца! - Двамата се разсмяхме. Премести няколко мокри косъма от лицето ми и задържа ръката си на бузата ми. Ръката му беше странно гореща и в следващия момент ледено студена. - Е ще си притворя очите за онази част ето там и може би за тази също! Абе в общи линии май беше по-хубава докато плуваше и водата размиваше точните ти очертания, но както и да е. - Гнева в мен се надигна и дори ми се прииска да го убия, нещо толкова нетипично за рожба от Рая. От нищото в десницата ми се появи огнен меч доближен до шията му, но той се ухили нагло и победоносно и каза - Бащати ще е много доволен от този бърз напредък!
- Един ангел не би се зарадвал на моя гняв! - Троснах се аз.
- А на теб кой ти е казвал, че баща ти е ангел! - Тази така неустоима за мен негова победоносна усмивка не слизаше от лицето му.
- Нима ти знаеш нещо за мен, което чичо ми не знае!?
- Михаил има навика да нагажда фактите според желанията си.
- Кажи ми кой е баща ми!
- Не.
- Моля те!
- Да не би да си повярва, че молбата ти би трогнала един демон. - Това и чаках. Стиснах дръжката на меча с цялата си сила и го приближих до врата му. Започнах да усещам миризма на изгоряла плът на господин Джаксън, а неговата физиономия от победоносна се преобрази в такава на загубил.
- Искам само едно име! - Казах аз спокойно без дори да мигвам. А той успя само да изкрещи.
- Арес! Баща ти е Арес! - Прибрах меча в нищото, от там от където и дойде. Погалих нежно изгорялото място и то заздравя мигновенно. Джейсън ми обясни набързо, че бил изпратен от баща ми, за да ми помогне да пробудя и другата си съшност. Но нищо не каза за начина, по който ме заговори. Защо ли ми се искаше наистина да ме бе харесал!?
Бях се скрила в небесните си покои и обмислях всичко много подробно. Проучих всичко за Арес и постепенно започнах да откривам прилики между нас. Бяха минимални, но съществуваха, което бе нетипично за същество родено в тази част на небесата. Това ме накара да сляза при хората и да опозная както новото ми аз така и да проверя дали има и други наследници на Арес на земята.


Специални дарби: Като всеки уважаващ себе си Ангел мога да лекувам физически рани с докосване.
След пробуждането ми като дъщеря на Арес започнах да контролирам появата на огнен меч в десницата си. Също така забелязах, че мога да предизвиквам агресия, в когото си пожелая. Понякога се получаваше като начало на световна война. Но със същия ефект можех да направя и обратното. Явно контролирах тази част от характера и чуствата на околните.
Имам тайна дарба - умея да сменям цвета на собствената си Аурата, като по този начин крия действителния и цвят. Не е дарба, но много добре боравя с лък и меч.


Домашен любимец: Абаносово черен еднорог на име Ентеос и снежно бял жребец на име Ейнджъл.
АМЕЛИА МОРАЛЕС Jfj0npАМЕЛИА МОРАЛЕС Xlz30p

Галерия: KEiRA KNiGHTLEY

АМЕЛИА МОРАЛЕС 1sawwy
АМЕЛИА МОРАЛЕС B6zgoj
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net/t465-topic
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

АМЕЛИА МОРАЛЕС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АМЕЛИА МОРАЛЕС   АМЕЛИА МОРАЛЕС EmptyПет Дек 02, 2011 6:00 pm

Одобрена си, добре дошла! wink
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
 
АМЕЛИА МОРАЛЕС
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Всичко тепърва започва.. :: Герои~-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус АМЕЛИА МОРАЛЕС Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър АМЕЛИА МОРАЛЕС Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250