The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Апартамент 1719 - Page 2 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Апартамент 1719 - Page 2 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Апартамент 1719 - Page 2 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Апартамент 1719 - Page 2 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Апартамент 1719 - Page 2 I_vote_lcapАпартамент 1719 - Page 2 I_voting_barАпартамент 1719 - Page 2 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Апартамент 1719 - Page 2 I_vote_lcapАпартамент 1719 - Page 2 I_voting_barАпартамент 1719 - Page 2 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Апартамент 1719 - Page 2 I_vote_lcapАпартамент 1719 - Page 2 I_voting_barАпартамент 1719 - Page 2 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Апартамент 1719 - Page 2 I_vote_lcapАпартамент 1719 - Page 2 I_voting_barАпартамент 1719 - Page 2 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Апартамент 1719 - Page 2 I_vote_lcapАпартамент 1719 - Page 2 I_voting_barАпартамент 1719 - Page 2 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Апартамент 1719 - Page 2 I_vote_lcapАпартамент 1719 - Page 2 I_voting_barАпартамент 1719 - Page 2 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Апартамент 1719 - Page 2 I_vote_lcapАпартамент 1719 - Page 2 I_voting_barАпартамент 1719 - Page 2 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Апартамент 1719 - Page 2 I_vote_lcapАпартамент 1719 - Page 2 I_voting_barАпартамент 1719 - Page 2 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Апартамент 1719 - Page 2 I_vote_lcapАпартамент 1719 - Page 2 I_voting_barАпартамент 1719 - Page 2 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Апартамент 1719 - Page 2 I_vote_lcapАпартамент 1719 - Page 2 I_voting_barАпартамент 1719 - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Апартамент 1719

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 1:20 pm

First topic message reminder :

Апартамент 1719 - Page 2 Hotel-apartments

Апартамент 1719 - Page 2 Luksozen-apartament-s-italianski-mebeli

Апартамент 1719 - Page 2 Apartament



Последната промяна е направена от Faye Herondale на Сря Авг 14, 2013 5:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 7:39 am

Даже не се усетих кога ме е довел в апартамента ми, още по-малко пък кога ме остави в стаята ми. Погледнах го леко учудено и повдигнах вежда. "Чакай, ти пък от къде знаеш къде живея??.... И защо заключи вратата?" После видях вазата която беше на парчета на пода и въздъхнах. Изобщо не ми беше до вазата в момента. Погледнах отново към Хънс и казах "Слушай.. нямам време и нерви да играя игричките ти.."
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 8:17 am

-a милите приказки , които ти наговорих не ти ли хаесаха? - попита хънс и се наведе да събере вазата от от пода , след като приключи отиде да най близкта кофа за боклук и внимателно изсипа парченцата там. Той се усмихна , съблече бавно якето си и го хвърли на леглото до нея.
- не се бепокой няма да те нараня, не и повече от това , което ти ми позволяваш мила- каза той и легна до нея , а след това с едно бързо движение се докопа до дистанционното и пусна телевизора.
- казаво ти се прави коте? - попита той , облягайки се на зад и отпискайкиглавата си във възглавниците.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 8:51 am

Аз се втренчих в него, не знаейки какво да кажа. После въздъхнах и казах "Ами можем да гледаме филм, стига да не се заяждаш...." След това се отпуснах на другата възглавница и се втренчих в тавана. Мислите ми бяха изключително объркани. Как така изведнъж Хънс се превърна от груб идиот в Казанова?
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 1:28 pm

- може би пък , а искам нещо от теб- обади се той като чели в отговор на мислите й , а след това се поизпуна на леглото и седна до малката си приятелка
- о да , бях сабравил да те питам на колко години си ?- попита Хънс , а очита му всетнаха , като искри сътвотени в пеща на Ада на самичт хадес.
- мен може да ме мразят всички , но поне си имам Али и Юко , а сега открих и теб "Ma pеttite'' -каза Хънс , а след това се облегна на зад и затвори очичките си , представяйки си как Фей и той правят нещо...
- имаш ли други канали? - попита той като започна да ги сменя адски бързо.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 1:32 pm

Аз го изгледах леко намръщено и казах "Ще ми развалиш телевизора..." После протегнах ръка, за да му взема дистанционното, но в резултат нещо се подхлъзнах и се стоварих върху корема му. "Съжалявам..."-казах аз, осъзнавайки че може би му изкарах въздуха...
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 1:46 pm

- защо ми се извиняваш за бога?- попита Хънс като я ритисна в себе си , а след това устнитему отново за пореден път се стовариха върху нейните , а този път го удари ток , който намаше как тя да не усети аслед това той се отдрупна като опарен и се приближи до прозореца,
- ако си мислиш , че изпитвам някакви чувства към теб , би трябвало да се мислиш за някоя по- визша от другите , и вупреки това не мога да разбера защо ме мразиш и защо мразиш или поне не харесваш особено Ал.- каза той А след това се обърна към нея и се усмихна.
- харесвам те- призна си то , апо лицето му се изписа една сладка усмивчица , която все едно казваше на фей , дори и подсъзнателно " ела и си вземи от мен малката. " , а след това отново сладката му усмивчица замря , а на нейното място се появи , страх , отчаяние , гняв , омраза и най- вече арогантност.
- Трябва да ти кажа нещо за Юко- каза Хънс , а тона му бе наистина сериозен. Личеше си , че новината няма да се хареса особено на Фей.
- и това е наистина сериозно и не хубаво - каза Сладко , той , но суровият му тон нв можа да се заличи така бързо.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 2:33 pm

Аз го погледнах озадачено и казах "Не си мисли, че ще ми промиеш ума само с няколко мили приказки..." После бавно се отдръпнах от него и казах "Какво има? Какво ще ми казваш за Юки?" Наистина се притесних. Все пак Юки бе най-добрият ми приятел. "Нещо лошо ли е?"-попитах аз леко разтревожено и повдигнах вежда. "Хънс, говори.."-казах аз плахо.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 2:41 pm

Хънс бръкна в джоба си и от там извади нещо малко и бляскаво. Кутийка. -
- на мойте думи няма да повярваш , затова взех доказателство, малко е , но все пак е равно на хиляди мои думи. - каза притеснено той
- а още повече ще се зарадаш на историята ми как го срещах. - каза той и й подаде малката кутийка. А в нея имаше малко бял прах или с други думи"наркотици"
- ето увери се сама - каза Той и подаде внимателно малката кутийка без да й казва какво има в нея.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 2:49 pm

Хънс не спираше да ме издненадва и обърква. Вече не знаех кога е сериозен или пък кога просто се шегува и подиграва с хората. Накрая въздъхнах и казах "Кажи ми го в лицето, мога да го преживея... Какво се е случило на Юки?.." После поех плахо кутийката и бавно я отворих. Видях някакъв бял прах, който на пръв поглед приличаше на захар... и тогава разбрах какво е. Не можах да повярвам на очите си. Юки? Моят Юки-наркоман? Това не можеше да бъде истина. Просто нямаше как. Последнах към Хънс ядосано, мислейки си че това е поредната противна подигравка. "Лъжеш... Какво се опитваш да направиш? Юки не би направил подобно нещо.... Няма ли поне веднъж да ми кажеш истината!"-почти извиках аз, отказвайки да повярвам на каквото и да е било от думите на Хънс. Усещах как в очите ми напираха сълзи. Просто отказвах да повярвам...Искрено се надявах думите му да не са истина...
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 4:57 pm

- Юко ми е пръв приятел- каза ХЪнс , наистина разтревожено.
- Не го приех добре , но не мисля , че ще се зарадва за това , че някой знае. Та аз просто един ден го видях как се мои на един човешки дилър да му я даде. Той бе застанал на колене, и се милеше с пари в ръцете.- обясни Хънс и седна на стола до Фей.
-Аз разбрах , но той не го знае, ако прецени ще ни каже, преди няколко години го видях на улицата да се влачи едва едва легнал в една канафка, а след това когато отидох до него единственото нещо за което той ме молеше е да му дам пари, направих го и си го прибрах като безпомощно кученце в къщи , а след това го посещавах всеки ден- обясняваше ХЪнс наистин азагрижен и разтревожен за приятеля си.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 5:01 pm

Аз въздъхнах тежко и тогава няколко сълзи се стекоха по бузките ми. Сведох глава надолу и казах "Но защо... защо не ми е казал нищо... Аз...Аз никога не предположих, че може да има нещо подобно..." После погледнах към Хънс разтревожено и казах "Трябва да му помогнем..." Не исках дори да си помисля да виждам приятеля си в такъв вид.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 5:14 pm

Хънс се подсмихна сладко и погледна към Фей.
- много съжалявам , аз мислеш , че ти е казал, наистина ме е страх за него , но не мога да си представя какво му е- каза той.
- той сам трябва да ни каже ФЕй , сам- уточни Хънс и се подсмихна сладко , а след това пое малката кутийка в ръцете си и я сложи в джобчето си.
- не можем и не бива да го притискаме да ни казва сам ще реши това , дори вече да е късно- обясни Хънс и се облегна на стола зад себе си , а след това затвори очи за да помисли.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 5:18 pm

Aз въздъхнах и реших да се стегна малко. Бързо избърсах сълзите си и се обледнах назад. После погледнах към Хънс и казах "Както и да... Не искам да мисля за това точно сега... Моля те, смени темата.. Аз сама ще се разправям със Юки, когато му дойде времето..."
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 5:24 pm

- ако той го пожелае , прекъсна я Хънс и се засмя, а след това се огледа и притисна коремаси.
- имаш ли нещо за ядене? - попита ХЪнс и се огледа на около.
- пък и помисли , ако той е спрял да ги взема ще бъде наистина излагашо да му кажеш или да го обвиниш в подобно престъпление. - обясни Хънс , а след това се обна на зад и започна да разлиства една от книгите -
- малко картинки и много текст.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 5:35 pm

Аз кимнах и казах "Прав си... Надявам се наистина да му е дошъл умът в главата и да е спрял.." После се изправих, отидох до Хънс и му казах "Ела с мен... в кухнята има макарони със сирене..." После му се усмихнах лекичко, надявайки се да сменим темата.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 5:39 pm

- о звучи наистина вкусно. - призна си хънс и се усмихна сладко и чаровно , а след това остави книгата на масата.
- исках да го убия , но сърце не ми даваше- призна си хънс , а след това се посмихна и се приближи леко до Фей. той внимателно хвана ръката й и след това накланяйки глава я попита с притихнал и затаен тон
- искаш ли да се натискаме след вечеря? - попита той и се подсмихна виновно и следко.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 5:44 pm

Аз присвих очи и казах "....Не." После се обърнах и тръгнах към кухнята. Влязох вътре и отидох до хладилника. После сервирах всичко на масата, седнах на един стол и кръстосах крака. После погледнах към Хънс и казах "Сядай... Надявам се вечерята да ти хареса.."
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 5:53 pm

- може би ще го направим тогава. - предположи ХЪнс и се посмихна леко злобничко. Той се настани бавно на един от столовети и награви една малка порция, но веднага щом я опита му се искаше да не беше го правил.
- това е ужасно гадно ,- заговори той с пълна уста и върна нахапаното в чинията.
- как можеш да ядеш такава гадория? - попита той и бутна чинията на стани. А след това се изправи и отиде до хладилника. от там извади едно голямо пиле , малко домати , картофи , лук на половина и някои замразени подправки.
- сега ще видиш каквъв магьосник съм - каза й Хънс и запретна ръкави.
След около 30 минути имаше едно готово прясно пиле сервирано на масата.
- опитай и си оближи пръстите. - каза той и се подсмихна лекичко.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 5:58 pm

Аз бавно повдигнах вежда и казах "Какво каза туко що???" После въздъхнах ядосано и казах "Както си и мислех... Не можеш да прекараш и секунда без да се заяждаш с мен... Защо ли изобщо се заблуждавам, че ще се промениш..."- после извърнах глава настрани обидено и се огледах наоколо, хапейки устна.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 6:03 pm

- не се обиждай Фей , но не можеш да готвиш. Ал мен ме научи защото я записах на курсове по готварсво в престийни ресторанти и така просно не мога да ям нищо друго , но ето опитай- каза той , а след товаа отдряза пилешко и го бутна към Фей.
- мога да готвя на нивото на 6 звездден ресторант , но просто трябва да имам муза- обясни той и си все едното бутче,
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 6:07 pm

Накрая се предадох и си взех една хапка... Дявол да го вземе, този наистина си го биваше в готвенето. Вдигнах поглед към него и се подсмихнах леко. "Добре де... Признавам...Добър си..."-казах аз и продължих да си хапвам... След около 20 минути вече бяхме приключили вечерята. Аз се изправих и сложих чинията си в мивката.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 6:17 pm

- естествено , кой ако не аз- изфума се Хънс и се изправи , а след това изми чинийте.
- сега какво ще правим? - попита той и се подсмихна сладко , а след това погледна към ФЕй. Той с бавен Ход се доближи до нея и хвана ръцетей.
- а след това той се изправи , притисна я към стената и я целуна- иазрецитира Хънс и се усмихна сладко. Апосле притисна фей към себе си и я целуна дълбоко и нежно , а след това провлачи пръсти през лисето й и вмъкна палаво и езичето си в играта.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 6:38 pm

Аз го погледнах малко издненадано, а после не знам какво ми стана. За момент си помислих, че Хънс ми е сложил нещо във вечерята, но после се замислих и установих, че няма как да е стигнал чак толкова далеч. Изведнъж съвсем спонтанно погалих бузата му с ръка и отвърнах на целувката му.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 6:50 pm

Хънс се усмихна , а след това бавно плъзна ръката си по талиятана на Фей и се подсмихна сладичко. Хънс се подсмихна сладко и след това се плъзна по паркета и я притисна към стената , а след това я пусна, за да премести ръката си на лично място, а после я привлачи към себе и сега се опита да я съблече.
- сега какви ще ги вършим ние двамата. - каза Хънс и се подсмихна.
- няма да е зле да тръгнем към спалнята не мислиш ли? - попита той и продължи да я целува все така страсно и жадно и алчно.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 6:54 pm

Малко ми стана неудобно...добре де, много неудобно. Аз го погледнах плахо и казах "Ъм....Хънс...а-аз... не мисля, че... ъм... Хънс, спри..." После леко го бутнах назад и се изчервих ужасно много.. Сведох глава надолу и казах "Нищо няма да вършим.."
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамент 1719 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамент 1719
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Апартамент 1812
» Апартамент 1810
» Президентския апартамент

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Къщите и хотелите :: Хотел "Rainbow"-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Апартамент 1719 - Page 2 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Апартамент 1719 - Page 2 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250