The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Апартамент 1719 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Апартамент 1719 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Апартамент 1719 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Апартамент 1719 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Апартамент 1719 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Апартамент 1719 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Апартамент 1719 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Апартамент 1719 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Апартамент 1719 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Апартамент 1719 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Апартамент 1719 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Апартамент 1719 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Апартамент 1719 I_vote_lcapАпартамент 1719 I_voting_barАпартамент 1719 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Апартамент 1719 I_vote_lcapАпартамент 1719 I_voting_barАпартамент 1719 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Апартамент 1719 I_vote_lcapАпартамент 1719 I_voting_barАпартамент 1719 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Апартамент 1719 I_vote_lcapАпартамент 1719 I_voting_barАпартамент 1719 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Апартамент 1719 I_vote_lcapАпартамент 1719 I_voting_barАпартамент 1719 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Апартамент 1719 I_vote_lcapАпартамент 1719 I_voting_barАпартамент 1719 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Апартамент 1719 I_vote_lcapАпартамент 1719 I_voting_barАпартамент 1719 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Апартамент 1719 I_vote_lcapАпартамент 1719 I_voting_barАпартамент 1719 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Апартамент 1719 I_vote_lcapАпартамент 1719 I_voting_barАпартамент 1719 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Апартамент 1719 I_vote_lcapАпартамент 1719 I_voting_barАпартамент 1719 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Апартамент 1719

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 1:20 pm

Апартамент 1719 Hotel-apartments

Апартамент 1719 Luksozen-apartament-s-italianski-mebeli

Апартамент 1719 Apartament



Последната промяна е направена от Faye Herondale на Сря Авг 14, 2013 5:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 1:25 pm

След разходката по Широката полянка, която завърши изключително неблагополучно за мен, се прибрах право в хотела. Качих се в апартамента си и отидох право в банята. След като си взех душ и си облякох сухи дрех-черен спортен екип, и вързах косата си на опашка. После отидох в хола и седнах на дивана, облегнах се на една от малките сладки възглавнички и си пуснах телевизора. Искаше ми се да изгледам някой хубав филм, за да се разсея малко...
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 1:33 pm

- Ал се изкачи по стълбите нагоре , и почука на апартамента на Фей.
- Вртата бе дървена от черен махагон инлкостирана с очевидно позлатени сребърни нишки и може би малко камъчета за по- ексцентричен вид.
след като не получи отговор тя отново почука и па и пак , докъто най накрая врата не се отвори с ужасен трясък и падна тежко и шумно , блъскайки се в стената. , а на прага на голямата врата стоеше Фей , която изглеждаше наистина изненадана и така неуписуемо мократа й коса се спускаше на зад по гърба й.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 1:39 pm

Дотолкова се бях загледала в телевизора, че не чух изобщо когато Али почука. Накрая обаче чух ужасен звук и веднага скочих на крака... Изобщо не ми хареса какво видях. Хубавата ми, страхотна вратичка. Първоначално толкова се ядосах, че ми се прииска да удоша Алисън. После успях да си овладея нервите, но все пак я изгледах остро и ядосано и казах "Дължиш ми нова врата! Ти коя си, че да ми чупиш вратата и да влизаш в апартамента ми с взлом?"
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 1:49 pm

- ами извинявай но съм тук от 30 мин. и чакам някой да се сети да ми отвори- каза Ал и се усмихна .
- извинявай , но брат ми иска да прави секс с една наркоманка и ме помоли да изляза на вън - каза Али се прозя.
- и ето за това съм тук при теб- извинявай , че те обезпокоих, но може ли да вляза? - попита Али олюлявайки се на ходилата си.
- не се безпокой той не е наркоман , но ако продължи с това нищо чудно да го прихванат лудите - каза тя и се загледа в изражението на Фей, аочите й я омуляваха да я пусне вътре.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 1:54 pm

Щом чух името на брат й, нещо започна да ми прикипява отвътре. "Ъх, не мо говори за брат си моля те... Преследва ме от вчера..."-казах аз с леко отвратен тон и мръднах настрани, за да може тя да влезе. "Хубаво, влизай..."-казах аз и после се обадих долу на рецепцията да изпратят някой да поправи вратата. "Следващия път ми се обади предварително вместо да чупиш вратата."-казах аз и се върнах до дивана, когато видях че идва човек за вратата.
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 2:06 pm

- ами благодаря ти!- каза Ал и се подсмихна сладко и мило.
- много ти благодаря , че ми позволи да остана. - каза Али и влезе вътре ,а след това седна на фотиойла и се излегна в него.
- иначе каква е твоята стана , какво мислиш за това , което той прави ? - попит Ал
- би ли му позволила да го прави с всяка срещната?
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 2:19 pm

Аз завъртях поглед и казах "Честно казано, мисля че брат ти си позволява твърде много... Ако беше мой брат щях да го удоша докато спи..." После се усмихнах дяволито при мисълта да задуша Хънс докато спи... Отърсих глава, за да прогоня тази мисъл от главата си и после казах "Както и да е, това си е негов избор... ако иска нека си съсипва живота."
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 2:24 pm

- да права си- каза Али и се подсмихна сладко.
- иначе ти какво правиш в свободното си време? - попита Ал и се усмихна при мисълта за плажа и онзи невероятен секси бански с който Фей бе решила да излезе.
Но после се опомни и я погледна.
- ивинявай каза ли нещо , не те слусшах- каза Али и се подсмихна леко виновно и толкова невинно и сладичко, че всеки можеше да й прости., а погледа й бе токова сладичък като на кученце.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 2:35 pm

Аз свих рамене и казах "Ами.. обичам да рисувам, да гледам филми...и така нататък.."-казах аз и се усмихнах лекочко. Не знам защо, но това момиче наистина ме караше да се чувствам неловко. Поогледах се малко наоколо, после се изправих и отворих прозореца, за да влиза чист въздух.
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 2:42 pm

- добре ли си?попита али и се подсмихна миличко
- всичко наред ли е или...- попита Ал като не довърши за пореден път израза си. Тя се изправи и с бавна крачка се приближи до фей.
- можеш фсичко да ме питаш , навярно вече брат ми ти е казал , че не съм нормална , ти можеш да ме питаш за причина или нещо от тоя род- каза Али и се усмихна мило. А след това вмимателно постави ръка на рамото й.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 2:47 pm

Аз бавно погледнах към нея и казах "Ами....няма да те питам за причината... не е моя работа да те разпитвам." После отидох до дивана и седнах леко, отпускайки се назад. Хвърлих един бърз поглед към вратата и видях, че човекът вече я е поправил и си е тръгнал. После се загледах пак във филма.
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 2:55 pm

- о да добре , не е важно- каза Али и се подсмихн.
- чудя се дали вече е свършил с изнасилването на поредното момиче ?- запитя тя на глас и отиде да се излегне на фотьойла, тя преметна краката си пез едната ожлегалка ,и на дръгата положи глава, а след това се загледа във филма.
- Фей !? - попита тя като започваше да й става хладно от отвореният прозорец
- как ще рейагираш ако се влюбиш в 'НЕПОДХОДЯЩИЯТ" попта тя като натърти във всеки възможен звук от думата.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 2:59 pm

Аз направих гримаса и казах "Ъх, не ми говори за това какви и върши брат ти...повдига ми се.." После се загледах през прозореца и тогава чух въпроса й, както и думата на която натърти толкова много. Аз повдигнах бавно вежда и запелтечих "Ами....аз... не...не знам... ами... Предполагам щях да се боря с чувствата... зависи колко точно е неподходящ човекът..."
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 3:04 pm

- о , ами възможно най неподходяшият?- каза Ал и се подсмихна,
-и той живее тук на този етаж - каза тя и полицето й се появи едно бледо розово оцветяване и от лек срам тя започна да клати краката си.
- извинявай аз не..- каза тя но вече бе чула онова познато "АМИ" от Фей която бе започнала с отговра си.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 3:14 pm

Аз се огледах наоколо и казах "Ъм... аз не познавам все още съседите си..." Вече ми идеше да потъна в земята от срам. Накрая въздъхнах и казах "Ами, тогава бих напуснала града или нещо от сорта..." После се загледах в телевизора, стараейки се да изглеждам напълно нормално.
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 3:19 pm

- данапуснеш града ли? - попита изненадано Ал,
- аз бих му го изтърсила дирекно - каза тя
- но ще ми се иска да потъна в земята когато открия , че той не изпитва същите чувства. - каза мило тя и се обърна към телевизора
- а как ще приемеш ако най - добрият ти приятел ти каже , че има чувства към теб , които е криел от мига на запознанството ви? - ПОПИТА Ал и се усмихна. наистина намекваше на Фей ...нещо
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 3:23 pm

Аз схванах намека още преди да го е изрекла докрай. После въздъхнах и казах "Ами... той ще ми е най-добрия приятел и аз няма да искам да разваля приятелството ни, така че ще му кажа, че искам да сме си само приятели и толкова." Бях леко издненадана че го изръсих така. Преди не бях попадала в подобна ситуация.
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 3:30 pm

- о , ами , добре тогава. - каза Ал и направи една престорена усмивка , за да я заблуди, а след това за да си оправи настроението тя извади една малка кутийка от джоба си и от там извади едно малко шишенце с алкохол , а след това отново започна да пие.
- къде ли се заблуждавам ? - помисли си тя.
- как може да си помисля , че тя можеда приеме такава като мен - продължаваше да си мисли тя и се усмихваше .. на празното пространство.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 3:35 pm

Аз се огледах наоколо, надявайки се да не съм засегнала Алисън много... После я погледнах и повдигнах вежда. "Добре ли си?"-попитах аз тихо и после въздъхнах, знаейки че ще трябва да обясня някакси нещо. После си поех дълбок дъх и казах "Слушай... аз... не съм...не съм такава каквато ти се иска да бъда. Пък и не допускам хора близо до себе си...не се привързвам към никого."
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 3:48 pm

- значи си идеална за Хънс и .. да забравих да ти кажа , че ние живеем на долничт етаж , а в мазето измъчваме вампита- гадният и ексцентричен тон на Ал отново се прояви , а после Ал реши да й каже защо е такава.
- преди няколко години- започна Ал със наплълно нормален тон
- аз ори не знаех , че имам някой , е да , имах - господар. , той се отнасяше ужасно към мен , малтетираше ме , измъчваше ме и какво ли не още ме правеше , онасяше се с мен все едно съм мокро коте захвърлено на улицата. Единственото нщо което го интерасуваше и му пречеше да ме убие бе дарбата ми.- по лицето на Ал се изписа един огромен ужас, след няколко месеца ме ...из ...изнасили , апосле ме подари на сина си като ненужен пърцал , който бе дори още по лош от баща си и не само го ....сещаш се всяка вечер с мен без мое разрешение , а и по- лоши неща, а бях едва на 14 - каза Ал и въздъхна сякаш следваше хубава до някъде част , но искаше да чуе какво мислеше фей за сега.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 3:52 pm

Пребледнях като платно когато чух историята й. В първите няколко момента не знаех какво да кажа и накрая скалъпих няколко думи. "О...аз... съжалявам. Както и да е, не е нужно да ми разказваш това. Прекалено лично е."-казах аз и започнах да си играя с връхчетата на косата ми, за да се разсея малко.
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 4:05 pm

- няма нищо , ти си първата и последната , която я чува . - каза Али и след това се прозя леко
- не се бой сега идва хубавата част. Една вечер брат ми ме спаси , е аз тогава не знаех , че ми е брат и за малко не го убих , бе ме страх от тях, момчетата де и тогава ... - Ал усъзна , че фей е задрямала , тя леко се изнерви и тогава стана , взе си чантата сложи малко светена вода в питието й и си тръгна с триумфална крачка
- чао , чао , Деми - каза Тя на демончето спящо така в сладкият си сън и излезе чупеики отново вратата на две половини.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyВто Авг 13, 2013 4:14 pm

Наистина бях заспала, и изведнъж чух същия звук от чупене, при който скочих като опарена. След като видях вратата завъртях очи и казах тихо "Ъх, проклета малка досадница.." После се обадих отново на рецепцията и повиках човека от по-рано за да я поправи отново. Човека излезе голям майстор и поправи вратата ми за нула време. След това заключих вратата, отидох си в спалнята, легнах си и изключих лампите.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 EmptyЧет Авг 15, 2013 7:30 am

Хънс се подсмихяасхе и бавно мъкнеше Фей , носейки я на ръце.
- тък сме любима- каза той и отвори вратата на апартамента й ,но трясъка , бе толкова силен , че съседната вза до плота се спусна и се плюкна на земята.
- опа- каза той , но нищо не направи. Хънс я остви на леглото в стаята й , а след това заключи входната врата и прибра ключа на скришно място.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамент 1719 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 1719   Апартамент 1719 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамент 1719
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Апартамент 1812
» Апартамент 1810
» Президентския апартамент

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Къщите и хотелите :: Хотел "Rainbow"-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Апартамент 1719 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Апартамент 1719 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250