The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Бал за Денят на основателите - Page 2 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Бал за Денят на основателите - Page 2 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Бал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_lcapБал за Денят на основателите - Page 2 I_voting_barБал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Бал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_lcapБал за Денят на основателите - Page 2 I_voting_barБал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Бал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_lcapБал за Денят на основателите - Page 2 I_voting_barБал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Бал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_lcapБал за Денят на основателите - Page 2 I_voting_barБал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Бал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_lcapБал за Денят на основателите - Page 2 I_voting_barБал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Бал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_lcapБал за Денят на основателите - Page 2 I_voting_barБал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Бал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_lcapБал за Денят на основателите - Page 2 I_voting_barБал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Бал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_lcapБал за Денят на основателите - Page 2 I_voting_barБал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Бал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_lcapБал за Денят на основателите - Page 2 I_voting_barБал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Бал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_lcapБал за Денят на основателите - Page 2 I_voting_barБал за Денят на основателите - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Бал за Денят на основателите

Go down 
+12
Елена
Стефан Уайнхаус
Alexandra.
Стейси ♥
Даниел Монтгомъри
Сара Пинк
Мая Блекууд
Суки Джаксън
Емили Ди Анджело
Люк Ди Анджело
Пърси Джаксън
Катерина.
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Бал за Денят на основателите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyПет Юни 08, 2012 6:56 pm

First topic message reminder :

Бал за Денят на основателите - Page 2 63642999(1)
Бала по случай Денят на основателите е едно от най-големите тържества, провеждащи се всяка година в Мистик Фолс. Подготовката за това изящно парти поемаха наследниците на основателите (Мат Донован, Иън Монтгомъри, Наташа Чембърлейн).

ВНИМАНИЕ! ТОВА Е РПГ ЗОНА. ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ ИМАТ ПРАВО ДА ПИШАТ В ТАЗИ ТЕМА!
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 3:46 pm

С Мона разказахме на Суки за нашето запознанство и тя остана много впечатлена. Имах усещането отпреди това, че те двете ще си допаднат. Мона беше много мил и добър човек, а Суки е любовта на живота ми и няма как две такива създания да не се разбират добре.
Видях, че Суки дълго време гледаше разсеяно към изхода, където преди десетина минути видях нейната приятелка Алиса да тича разплакана. Хванах нежно ръката на Суки и тя се обърна стреснато.
- Отиди да я видиш, ако искаш. Сигурно има нужда от теб. - казах й и след това се усмихнах. - Ние с Мона сме тук.
Върнете се в началото Go down
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Бал за Денят на основателите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 3:52 pm

За част от секундата видях Алиса. Когато ме видя, че я погледнах, тя изтича навън. Веднага след като се сбогувах с Дженифър, тръгнах след нея.
- Алиса! - извиках, надявайки се тя да ми отговори, но не получих отговор. Точно когато мислех да взема колата и да тръгна да я търся, я видях. Беше се свила на стълбите и беше заровила лицето си в нежните си ръце.
- Хей! - извиках и тръгнах към нея. - Знаеш ли колко ме изплаши, когато те видях така?
Докоснах нежно ръката й и се изненадах от факта, че не се отдръпна от мен. Предполагах, че всичко беше заради Дженифър.
- Между мен и Дженифър всичко е приключило. Просто не исках да останем като врагове. Тя ми е много близка приятелка, както и ти. И... чувствам се ужасно, когато те гледам да плачеш.
Изтрих нежно с палеца си, сълзата, която се канеше да се търкулне по бузата й. А след това я прегърнах и нежно прокарах пръст по косата й.
Върнете се в началото Go down
Стейси ♥
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Стейси ♥


Female Брой мнения : 363
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 4:00 pm

Той се беше притеснил,като ме видя така.
Изтри ми сълзите и ме прегърна нежно.
Погледнах го и му казах:
-Извинявай,че така те изплаших просто хиляди пъти ми са рзбивали сърцето и сега помислих,че това ще се повтори.
Твърде чувствителна съм.
Извинявай..-прехап устни и го погледнах в очите.
Тези красиви негови очи.
След това се сгуших в него и го попитах:
-Искаш ли да потанцуваме малко?
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyСря Юни 20, 2012 7:07 am

Пърси ми каза да отида до Алиса да я видя,но след около пет минути видях Люк,че излиза навън и сигурно отиваше при нея.Реших да ги оставя насаме да си поговорят.
-След малко ще отида да я видя-казах на Пърси и го прегърнах.
Той ме покани на танц.
Сложих двете си ръце на кръста му.
И той сложи ръцете си на рамената ми и започнахме да танцуваме.
Видях Алиса и Люк да влизат в залата хванати за ръце.много бяха сладки заедно.
Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyСря Юни 20, 2012 2:38 pm

- Обичам те толкова много! - казах на Суки и обвих ръцете си около кръста й. След това я вдигнах във въздуха и я завъртях. Всички танцуващи около нас ни погледнаха и ни се усмихнаха. Суки също им се усмихна с красивата си ослепителна усмивка.
Целунах я нежно по устните и продължихме с танца си.
- Не мислиш ли, че на Люк и Алиса просто им отива да са заедно? Според мен са по-хубава двойка отколкото Люк и Дженифър. Тя сякаш не е съвсем за него. Незнам защо ми се струва така. Ти как мислиш, слънчице?
Върнете се в началото Go down
Peter Crawford
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Peter Crawford


Male Брой мнения : 88
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyСря Юни 20, 2012 3:06 pm

Джейсън много дълго време се чудеше дали да отиде на този бал. След като разбра, че дори сестра му Хана ще ходи, той веднага намери един костюм, който не бе обличал отдавна и се премени с него.
Хвана едно такси и за няколко минути пристигна пред залата, където се провеждаха баловете и тържествата. Навън валеше силен дъжд, но на Джейсън му беше прекалено топло и заради това първо се насочи към бара, откъдето си взе студен спрайт. Огледа внимателно почти всички хора в залата, когато усети познат глас зад себе си. Обърна се мигновено и видя бившия си най-добър приятел - Кол. Поздравиха се и започнаха да обсъждат бала, точно, когато на съседния стол до Джейсън се настани една убийствено красива жена, която Джейсън бе сигурен, че е видял преди малко само, че с друга рокля и съвсем друга прическа. Може би от толкова много хора в тази зала, му се виеше свят.
- Как си, маце? - попита Джейсън жената, опитвайки се да флиртува с нея.
Върнете се в началото Go down
Кол.
Демон
Демон
Кол.


Male Брой мнения : 83
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyСря Юни 20, 2012 3:21 pm

Още когато Кол разбра, че приятелят му Джейсън се опитва да флиртува с Нея, той скочи на крака и се доближи по-близо до ухото на приятеля си.
- По-добре не се занимавай с нея, пич. Познавам я и определено не е от онези жени, които пускат на всеки срещнат. С такива като нея е трудно дори да завържеш приятелство. Бъди сигурен, че ако си пожелае, може да ти докара големи неприятности.
Вместо да го приеме като съвет, Джейсън се засмя и прошепна нещо на бармана, което Кол не разбра съвсем, но по-късно му стана ясно какво е станало. Барманът й поднесе чаша с уиски и я уведоми, че е на сметката на Джейсън. Най-накрая тя се обърна към него и го погледна. Усмихна се, но твърде фалшиво и неискрено, а след това отново се съсредоточи в гледката пред нея без дори да докосне чашата с пръст. Кол не се изненадата от това.
Когато една жена от съседния стол до Нея стана, Кол побърза да се настани на мястото й.
- Виждаме се отново значи... - каза Кол, отронвайки всяка една дума с британски акцент.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите - Page 2 EmptyЧет Юни 21, 2012 2:17 pm

-И аз съм на същото мнение като теб...
А и Дженифър напоследък се държи адски тъпо.Доколкото разбрах от сестра ми-Алиса Джен май я е заплашвала.Сигурно заради Люк.

След като свършихме танца отидохме да седнем при Мона на масата.
-Мона искаш ли някой ден да излезнем някъде на разходка?-попитах и й се усмихнах.
-Ами добре.
Чудех се дали Алиса и Мона се познават и реших да я попитам.
-Мона познаваш ли сестра ми Алиса?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бал за Денят на основателите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бал за Денят на основателите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Масови РП-та-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Бал за Денят на основателите - Page 2 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Бал за Денят на основателите - Page 2 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250