The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Бал за Денят на основателите D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Бал за Денят на основателите EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Бал за Денят на основателите EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Бал за Денят на основателите EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Бал за Денят на основателите EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Бал за Денят на основателите EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Бал за Денят на основателите EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Бал за Денят на основателите EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Бал за Денят на основателите EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Бал за Денят на основателите EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Бал за Денят на основателите EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Бал за Денят на основателите Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Бал за Денят на основателите I_vote_lcapБал за Денят на основателите I_voting_barБал за Денят на основателите I_vote_rcap 
Елена (1029)
Бал за Денят на основателите I_vote_lcapБал за Денят на основателите I_voting_barБал за Денят на основателите I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Бал за Денят на основателите I_vote_lcapБал за Денят на основателите I_voting_barБал за Денят на основателите I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Бал за Денят на основателите I_vote_lcapБал за Денят на основателите I_voting_barБал за Денят на основателите I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Бал за Денят на основателите I_vote_lcapБал за Денят на основателите I_voting_barБал за Денят на основателите I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Бал за Денят на основателите I_vote_lcapБал за Денят на основателите I_voting_barБал за Денят на основателите I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Бал за Денят на основателите I_vote_lcapБал за Денят на основателите I_voting_barБал за Денят на основателите I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Бал за Денят на основателите I_vote_lcapБал за Денят на основателите I_voting_barБал за Денят на основателите I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Бал за Денят на основателите I_vote_lcapБал за Денят на основателите I_voting_barБал за Денят на основателите I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Бал за Денят на основателите I_vote_lcapБал за Денят на основателите I_voting_barБал за Денят на основателите I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Бал за Денят на основателите

Go down 
+12
Елена
Стефан Уайнхаус
Alexandra.
Стейси ♥
Даниел Монтгомъри
Сара Пинк
Мая Блекууд
Суки Джаксън
Емили Ди Анджело
Люк Ди Анджело
Пърси Джаксън
Катерина.
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyПет Юни 08, 2012 6:56 pm

Бал за Денят на основателите 63642999(1)
Бала по случай Денят на основателите е едно от най-големите тържества, провеждащи се всяка година в Мистик Фолс. Подготовката за това изящно парти поемаха наследниците на основателите (Мат Донован, Иън Монтгомъри, Наташа Чембърлейн).

ВНИМАНИЕ! ТОВА Е РПГ ЗОНА. ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ ИМАТ ПРАВО ДА ПИШАТ В ТАЗИ ТЕМА!
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyПет Юни 08, 2012 7:02 pm

Днес беше бала по случей денят на основателите. Бях помогнал много на най-добрия си приятел Иън за подготовката, защото той беше един от наследниците на основателите и беше нещо като ритуал заедно с останалите да направят този бал.
Напоследък бях много зает и намирах малко време за жената на живота ми - Суки. Надявах се, че днес по този начин ще успея да компенсирам поне малко това и се надявах че днес ще бъде много щастлива.
След като се приготвихме се качихме в колата и отпътувахме към залата, където се провеждаха баловете всяка година. Тя се намираше доста далеч от нашата къща, защото беше почти в края на града.
След като пристигнахме пред залата веднага слязох от колата и отидох да отворя вратата на Суки. След това я грабнах на ръце и я целунах в прегръдките си.
- Обичам те. - казах й
Върнете се в началото Go down
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyНед Юни 10, 2012 10:30 am

Днес беше бала. Извадих от гардероба си един костюм, който е принадлежал на дядо ми и го облякох. Все пак темата на този бал беше по случай основателите и дрехите ни трябваше да бъдат по-старинни и официални от обикновено.
След като бях готов с приготовленията се качих в колата и спрях пред дома на Алиса Ханингън. На този бал щяхме да отидем заедно. Тя беше много добър човек, изключително забавна и красива.
Няколко минути след като пристигнах пред нейната къща, тя се появи на вратата и аз побързах да сляза от колата и да постъпя джентълменски като й отворя вратата, за да влезе. След като и двамата се качихме в колата, аз забелязах колко хубава беше тя тази вечер.
- Много красива рокля. Стои ти... красиво. - казах глуповато и се успокоих малко, когато тя ми се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Емили Ди Анджело
Полубог, дъщеря на Аполон
Полубог, дъщеря на Аполон
Емили Ди Анджело


Female Брой мнения : 526
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyНед Юни 10, 2012 10:36 am

Денят на балът... нима на такова голямо събитие нямах партньор с който да се забавлявам цялата вечер? Въпреки това бях решена да отида на този бал. Знаех, че може би ще бъда единственото момиче, което отива само, но имах нужда са се позабавлявам малко. Просто исках и знаех, че мога.
Облякох една рокля, която преди време е принадлежала на майка ми. Питах брат си Люк за мнението му. След като той хареса тоалета ми малко се поуспокоих и се сетих да му пожелая успех на първата му официална среща с Алиса. Някак се радвах, че вече не е с Дженифър. Никога не съм я харесвала. Всъщност исках Люк да си намери нова приятелка, колкото се може по-бързо, защото не исках да го гледам толкова тъжен.
Гримирах се набързо, взех чантата си от закачалката и излязох навън пред къщата. Хванах едно такси и за няколко минути пристигнах пред голямата зала в града, където се провеждаха тези балове.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyНед Юни 10, 2012 1:31 pm

Казах на Пърси,че и аз го обичам целунах го и влезнахме вътре.
Имаше много хора,който не познавах.Но не всички ми бяха непознати.
Първо отидохме да се настаним на накоя маса и да си зарежа някъде чантата,че ме дразнеше.
След като я оставих с Пърси отидохме до бара да си вземем нещо за пиене.
Аз си взех вино и Пърси си взе вино.
Оставихме ги на масата и Пърси ме покани на танц.
Сложих едната си ръка нежно на рамото му и другата на другото му рамо.
Той си сложи ръцете на кръста ми....
Докъто танцувахме видях Алиса и Люк да влизат,но нямах намерение да си прекъсваме танца с Пърси.
Върнете се в началото Go down
Мая Блекууд
Вампир
Вампир
Мая Блекууд


Female Брой мнения : 60
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyНед Юни 10, 2012 2:52 pm

Притеснявах се, че ще съм единствената жена, отишла сама на бала за основателите. Когато видях всички двойки в залата ми стана още по-зле. Дано поне на този бал да открия някакви приятели, защото иначе трябваше да си тръгна и от Мистик Фолс. Мразех да пътешествам, но нямах друг избор, защото съм вампир.
В залата миришеше доста приятно. На кръв... моято любима миризма. Огледах се хищно, търсейки някое депресирано момиче или момче, от което да похапна. За съжаление не открих такова в залата, заради това се насочих към бара, откъдето си поръчах ракия. Надявах се, че поне този силен и отвратителен аромат ще ме накара да забравя за кръвта. Горе-долу се получи. Дори успях да се запозная с едно момиче, което също беше само.
- Здравей - казах аз и отпих голяма глътка ракия, за да примеси силната миризма на кръв - Аз съм Роуз. Коя си ти?
Върнете се в началото Go down
Сара Пинк
Вампир
Вампир
Сара Пинк


Female Брой мнения : 92

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyНед Юни 10, 2012 4:09 pm

Исках да съм най-хубава на бала и заради това се приготвях дълго време. След като бях готова и бях облечена с най-новата розова рокля от мола, моя хубав красив принц Николай дойде да ме вземе с лимузината. Пътувахме много дълго време но слава богу престигнахме навреме за началото на бала.
Той ми отвори вратата за да сляза и двамата отидохме в една голяма зала в която идвах за първи път сега. Много хора ме погледнаха защото имах хубава рокля и аз се усмихнах. После с Николай започнахме да танцуваме и след това аз видях моята приятелка Алиса и отидох при нея.
- Здравей Алиса как си? Имаш много яка рокля.
Върнете се в началото Go down
Даниел Монтгомъри
Върколак - beta.
Върколак - beta.
Даниел Монтгомъри


Male Брой мнения : 56
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyНед Юни 10, 2012 4:15 pm

Жалко, че на такова интересно парти трябваше да ида сам. Чудех се много дълго време дали въобще да дойда на този бал, но размислих и реших, че идеята не е толкова лоша, защото мога да срещна нови приятели.
Вече бях пред залата и се чудех дали да вляза. Може би идеята не е добра. В този град не познавам никого освен Иън Монгомъри, а този бал е организиран от неговата фамилия. Може би няма да скучая цялата вечер и ще си прекарам добре с Иън, потънали в разговори.
Влязох вече решен в залата и се насочих към бара. Поръчах си една фанта и се загледах в една странна жена, която само за минути изпи четири пълни чаши с ракия на един дъх. Извърнах се стреснат на другата страна и забелязах едно момиче, което също беше само.
- Хей! Ти си Емили нали?
Върнете се в началото Go down
Стейси ♥
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Стейси ♥


Female Брой мнения : 363
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyПон Юни 11, 2012 11:04 am

Той ми направи комплимент , аз му блогадорих.
Като истински кавалер ми отвори вратата на колата.
Аз се качих.
Погледнах го беше с много странен костюм,но ми хареса.
Казах му:
-Хмм,костюма ти е странен,но ми харесва...
Върнете се в началото Go down
Alexandra.
Демон
Демон
Alexandra.


Female Брой мнения : 438
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyВто Юни 12, 2012 9:02 am

Бях много изнервена заради балът. До последния момент се чудех дали да отида. Накрая реших, че трябва да отида бях обещала на Алиса. Приготвях се доста време и затова малко закъснявах, но нищо нямаше да съм първата нито последната която закъснява за бал.
Като се оправих тръгнах веднага към колата, натиснах педала до край защото закъснявах и не исках повече да закъснея.
Когато пристигнах аз слязох от колата и се запътих към входа. Спрях на него и почнах да си мисля различни работи: Дали да вляза или да си отида?Какво ли ще се случи на този бал? Дали Алиса ще е там ,защото никой не ми беше толкова близък в този град от нея.
Реших да вляза. Влязох и веднага се огледах за Алиса нея видях и затова отидох на бара. Поръчах си една водка и почнах да пия и да се оглеждам за познати.
Върнете се в началото Go down
http://vampireacademyrpg.bulgarianforum.net/
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyЧет Юни 14, 2012 6:13 pm

Този бал беше хубав. За първи път да ми хареса някакъв бал. По принцип не си падах особено по балове и такива неща, но това ми харесваше и то много. Може би е защото бях с Алиса. Но с Дженифър също се чувствах добре преди, а с Талия да не говорим... когато съм с нея, се чувствам различно.
Погледнах към бара и видях Алиса да говори с някакво русо момиче. Веднага се досетих, че това е нейната приятелка Емили, с която се бях запознал преди време. Отидох при тях. Поздравих Емили и се вгледах в Алиса.
- Ще танцуваме ли? - попитах я, когато чух бавна песен да звучи в залата.
Върнете се в началото Go down
Емили Ди Анджело
Полубог, дъщеря на Аполон
Полубог, дъщеря на Аполон
Емили Ди Анджело


Female Брой мнения : 526
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyЧет Юни 14, 2012 6:18 pm

- Да, името ми е Емили. Познаваме ли се? - попитах момчето, което сякаш виждах за първи път. Попитах дали се познаваме, за да не бъда твърде груба. Винаги около момчета ставах срамежлива, едва ли освен това бих искала да бъда и груба.
Поръчах си една фанта и отпих една голяма глътка от нея. Усмихнах се на момчето и огледах хората в залата. Искрено се надявах да видя някой познат като двете ми най-добри приятелки - Керълайн и Елена, но от тях нямаше следа.
- След като не се познаваме официално... как е твоето име? - попитах го, надвиквайки музиката, звучаща в залата. - Сам ли си тук?
Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyЧет Юни 14, 2012 7:49 pm

Балът... не бях ходил на подобно нещо, откакто се бях разделил с Катерина. Оттогава се чувствах по-странно отвсякога. Прекратих почти всякакви отношения с всички с едно единствено изключение и това изключение бе Елена. Тя беше единственият смисъл да живея. Не зная защо приех толкова навътре раздялата си с Катерина, при положение, че никога не я бях обичал истински. Може би пък я обичах като една истинска приятелка. Беше много ценен човек в живота ми, а сега... не си бяхме говорили от месеци. Не знаех къде е, дали е добре, какво става с нея. Единственото време, когато не мислех затова бе когато бях с Елена. Тя беше много по-различна от Катерина, въпреки че бяха близначки.
Отново мислех за това и не усетих кога Елена е влязла в колата и се е настанила на седалката до мен. Погледнах я с натъжени очи и се усмихнах нежно.
- Много си красива. - отвърнах простичко, без да откъсвам поглед от нея. - Тръгваме ли към залата?
Върнете се в началото Go down
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyПет Юни 15, 2012 7:38 pm

С нетърпение очаквах деня на бала, защото за пръв път от много време щях да ходя на такова събитие с кавалер. Бях готова около час по-рано, преди Стефан да дойде да ме вземе. Оглеждах се за последен път в огледалото, когато чух идваща към дома ми кола. Погледнах през прозореца на стаята ми и видях колата на любимия ми да намаля скорост пред вкъщи. Леко се усмихнах и грабнах чантичката си, след което бързо тръгнах към вратата. Излязох и отворих вратата на колата му. Влязох вътре и го огледах доколкото можех. Боже, изглеждаше зашеметяващо в смокинг. Докато седях и го зяпах глупашки, той ме погледна натъжено и се усмихна.
- Много си красива. – каза, като не спираше да ме гледа. – Тръгваме ли към залата?
- Ъъ, да. – отговорих, след като се окопитих и отлепих поглед от Стефан. – Мерси. Леле, изглеждаш…
уау.. – след като казах това не се сдържах и отново приковах поглед в него. Последно го бях видяла облечен така на сватбата му със сестра ми, но тогава не ми беше направило такова впечатление колко красив изглеждаше с костюм. Не успях да издържа на порива да го целуна и страстно долепих устните си в неговите. Прекъснах целувката и прошепнах в ухото му:
- Знаеш ли колко много ми липсваше днес? - след това се отдръпнах и стиснах устни, за да не му се нахвърля отново, защото този път нямаше да мога да се спра. Трябваше да се овладея, затова вдишах и издишах дълбоко. – Тръгваме ли?
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Дженифър Лав Хюит
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Дженифър Лав Хюит


Female Брой мнения : 545
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyСъб Юни 16, 2012 7:22 am

Днес беше балът.От началото много не ми се ходеше, но накрая се навих и отидох.Облякох си една рокля която не бях обличала никога през живота си.Когато се облякох тръгнах към колата.За няколко минути бях там.Страхувах се да не съм закъсняла...
Когато влязох вътре,отидох към бара с напитките,защото бях много жадна.Поръчах си едно мартини,и започнах да пия.По едно време при мен дойде Люк.С него бяхме скарани,но бързо си оправихме проблемите.
-Здравей,как си?
Тогава той стана от стола си,и ме покани на танц.Аз се съгласих,и също станах за да танцуваме.
-Леле танцуваш много добре.


Последната промяна е направена от Дженифър Лав Хюит на Пон Юни 18, 2012 3:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Мона Бенет
Ангел
Ангел
Мона Бенет


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyСъб Юни 16, 2012 7:47 am

Най-накрая беше деня на бала. Избрах най-хубавата рокля от гардероба си за това прекрасно тържество. Винаги съм обичала такива неща. За съжеление тази година не успях да си намеря кавалер но и това щеше да компенсира моята най-добра приятелка. Ако се навие да дойде, разбира се.
Отидох до бара и си поръчах едно мартини. Почвах прекалено рано с алкохола но дни подред бях много напрегната и имах нужда са се разтоваря малко от всичкото това. Махнах на сестра си Фей, която влезе в залата заедно с гаджето си. След това видях един мой стар приятел - Пърси и отидох да видя него и жена му.
Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyСъб Юни 16, 2012 8:44 am

След първия ни танц със Суки отидохме до бара да си вземем още нещо за пиене, защото бяхме ожадняли и се бяхме изморили много, защото танца продължи много дълго.
По едно време усетих нечия ръка върху гърба си и стреснато се обърнах, очаквайки да видя някое познато изражение. И познах. Пред мен стоеше Мона Чембърлейн. Тя беше заминала за Македония преди няколко години и оттогава нито веднъж не се беше връщала в Мистик Фолс. Тук остана единствено сестра й Фей, но нея никой не я понасяше, защото беше особнячка и странна.
Хванах ръката на Мона, след това тази на Суки.
- Суки, това е една моя стара приятелка. Казва се Мона. Мона, това е жена ми Суки. В едно писмо ти разказах много за нея. Спомняш ли си?
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyСъб Юни 16, 2012 9:06 am

Балът по случай Деня на основателите. Това нещо би трябвало да бъде най-внушаващото тържество през цялата изминала година, както е било през миналите няколко века. Вместо това, този бал се бе превърнал в една забавна пиянска история на тинейджърите, които без въобще да предполагат, се бяха хванали в капана и съвсем скоро щяха да станат жертва на някой изгладнял вампир. Но това бе съвсем нормално за малко забутано градче като Мистик Фолс. Това градче е необикновено.
Катерина отново стоеше пред огледалото, забила поглед в роклята си за бала. Тя беше в бял цвят, което бе наистина странно за личност като Катерина. Обикновено, тя залагаше на по-тъмни и внушителни цветове, които по-скоро издават капризност и власт, отколкото спокойствие и свежест. Но този път беше сменила своя стил. Надали някой друг освен нея знаеше защо е направила такава промяна. А може би и тя сама не знаеше. Катерина бе от хората, които слушат сърцето си и често вършеше повечето неща без въобще да се замисля.
Катерина разсеяно грабна малката си бяла чантичка от канапето и отново погледна в огледалото. След това се усмихна развеселено на образа си и тръгна към вратата на стаята. Слезе забързано по стълбите, сякаш бързаше за нещо, от което зависи живота ѝ. А може би наистина това беше така..
Точно на предпоследната стълба стоеше мъж. Беше облечен с много изискан черен смокинг, а под сакото му се подаваше тъмносинята му риза. Когато Катерина го зърна, се затича по-стълбите и скочи в прегръдката му. След това последва една дълга и продължителна целувка. Изведнъж Катерина бавно се отдръпна настрана и го хвана здраво за ръката, теглейки го към изхода на апартамента.
- Изглеждаш по-секси от преди, Джордж. На какво се дължи това? - попита закачливо Катерина, докато двамата вървяха по мократа от дъжда трева към лъскавото черно порше, паркирано малко встрани от пътя.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyСъб Юни 16, 2012 5:41 pm

Бях забравил какво е да бъда с Дженифър. След най-голямата ни караница вече не бяхме гаджета, по-скоро много близки приятели, но това можеше да се промени, въпреки, че имах и някакви чувства към Алиса. Понякога ми беше толкова трудно да разбера себе си. След смъртта на майка ми, аз и сестра ми се преместихме в Мистик Фолс. Оттогава смених много училища и градове. Изкарах около три години в Швейцария, а след това два месеца във Франция. И сега когато дойдох отново в Мистик Фолс намерих толкова много приятели, влюбих се толкова силно за първи път, а сега съм толкова объркан. Имах чувства и към Талия, но не можех да разбера дали са приятелски или е нещо друго.
- Много си хубава с тази рокля. - казах на Дженифър и я завъртях в танца ни.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Лав Хюит
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Дженифър Лав Хюит


Female Брой мнения : 545
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyСъб Юни 16, 2012 6:06 pm

Когато люк ми направи комплимент за роклята,аз се усмихнах и му казах:
-Благодаря,и твоя костюм много ми харесва.
След това бързо ме завъртя.Честно казано не знаех че е толкова добър танцьор.Аз не танцувах толкова добре,но за сметка на това много обичах.Денят беше страхотен имах чувството че с всеки миг оправям миналото си.
Песента която бяха пуснали наистина много ми хареса.
-Леле танцуваш много добре.
Като свърши танца се сетих за нещо казах чао на Люк и си тръгнах
Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyПон Юни 18, 2012 2:49 pm

Когато с Елена пристигнахме в залата, имаше много хора. Веднага след като видяхме познати, тя остана при тях, а аз отидох да взема напитки от бара в другия край на залата. Потърсих с поглед Катерина, но не я видях никъде. Още по-добре, ако не дойде. Въпреки, че честно казано мислех, че е крайно време да разбере, че съм заедно с Елена. Не исках да страда, но не исках и вечно с Елена да се чувстваме неловко, когато тя е около нас или да криеме любовта си.
След десетина минути отново бях заедно с Елена и двамата на един дъх пресушихме чашите си. Оставихме ги на една свободна маса и тогава аз разбрах, че е време за танц. Сякаш по поръчка в залата се прокрадна бавна мелодия и няколко двойки около нас, пристъпиха към дансинга.
- Красавице, ще имам ли честта, да танцувам с теб? - попитах Елена учтиво, поднесох ръката си към нея и се засмях нервно.
Тя също се усмихна и бавно хвана ръката ми. Поведох я със сигурна крачка към средата на залата, обвих ръка около кръстта й и я придърпах по-близо до себе си. След това затворих очи и се оставих в ръцете на валса.
Върнете се в началото Go down
Даниел Монтгомъри
Върколак - beta.
Върколак - beta.
Даниел Монтгомъри


Male Брой мнения : 56
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyПон Юни 18, 2012 2:58 pm

Емили Ди Анджело написа:

- След като не се познаваме официално... как е твоето име? - попитах го, надвиквайки музиката, звучаща в залата. - Сам ли си тук?

- Казвам се Даниел. Брат съм на Иън Монтгомъри. Той, заедно с майка ни е организатор всяка година на този бал и на повечето, които се празнуват в Мистик Фолс. А аз... - мислех да й разкажа за живота си, но се усетих, че се познавахме лично само от няколко минути - ... никога не съм харесвал това място. Този град винаги ми се е струвал прекалено подтискащ. Заради това прекарах пет години в Европа и сега се върнах отново тук. Познавам много малко хора, но те съм те виждал и преди. Не зная дали си спомняш, но една година учихме в едно училище. Аз бях в по-горен курс от теб, но сме се засичали на обяд или по коридорите. Може би не помниш, но това не е от голямо значение. А на бала... да, сам съм. Дойдох с брат си. Чудех се... мога ли да те поканя на танц?

Върнете се в началото Go down
Кол.
Демон
Демон
Кол.


Male Брой мнения : 83
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyПон Юни 18, 2012 3:18 pm

Балът представлява едно глупаво, префърцунено тържество. Защо изобщо хората си губят времето да ходят на него? Баловете през средновековието бяха съвсем друго нещо. Например в Северна Италия какви балове имаше... сега е просто купон, на който всички тинейджъри се напиват, махат решетките и се получава масов секс. Да, това беше преувеличено, но се получава нещо такова.
Кол влезе със спокойна бавна крачка в залата и се огледа, търсейки някой познат. Стори му се, че мярна ядосания поглед на сестра си Ребека, но това му се стори невъзможно, защото последно я видя на дивана във всекидневната им с твърдо решение да не идва на глупавия бал. Е, това не е гаранция, че не е размислила.
Когато не видя друго познато лице, Кол тръгна към бара отново с бавна стъпка. Поръча си силно уиски и се настани на празния стол.
Върнете се в началото Go down
Стейси ♥
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Стейси ♥


Female Брой мнения : 363
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyПон Юни 18, 2012 7:08 pm

Люк ме попита дали иска да танцуваме аз му приех,но му казах,
че първо ще ида при Суки.
Като отидох при нея я прегърнах и се обърнах назад да видя дали Люк е зад мен,но го нямаше...
Аз казах на Суки,че ще отида да го потърся и след това ще се видим.
Както вървах го видях да танцува с Дженифър.
Стана ми много гадно очите ми се напъниха със сълзи и избягах навън.
Когсто излезнах седнах на стълбите и плаках.
Незнам дали ме видя,но аз се почувства много зле той дойде с мен,
а отиде при нея.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите EmptyВто Юни 19, 2012 11:34 am

Пърси ме запозна с Мона негова стара много добра приятелка.
Изглеждаше ми свястна.
Беше ми много интерестно къде и как са се запознали.
По едно време Алиса дойде при мен и ме прегърна,аз също я прегърнах
казах й,че роклята й е много хубава и я попитах от къде си я взела.
Алиса тръгна да търси Люк...и след около пет минути я видях да бяга разплакана към стълбите,но реших да я оставя малко сама на спокойствие.
С Пърси и Мона седнахме на една маса и те започнаха да ми разказват как и къде са се запознали.
Хванах ръката на Пърси и им слушах разказа.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бал за Денят на основателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Денят на основателите   Бал за Денят на основателите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бал за Денят на основателите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Масови РП-та-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Бал за Денят на основателите Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Бал за Денят на основателите Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250