The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Бал за Свети Валентин - Page 2 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Бал за Свети Валентин - Page 2 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Бал за Свети Валентин - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Бал за Свети Валентин - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Бал за Свети Валентин - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Бал за Свети Валентин - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Бал за Свети Валентин - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Бал за Свети Валентин - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Бал за Свети Валентин - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Бал за Свети Валентин - Page 2 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Бал за Свети Валентин - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Бал за Свети Валентин - Page 2 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Бал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_lcapБал за Свети Валентин - Page 2 I_voting_barБал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Бал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_lcapБал за Свети Валентин - Page 2 I_voting_barБал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Бал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_lcapБал за Свети Валентин - Page 2 I_voting_barБал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Бал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_lcapБал за Свети Валентин - Page 2 I_voting_barБал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Бал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_lcapБал за Свети Валентин - Page 2 I_voting_barБал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Бал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_lcapБал за Свети Валентин - Page 2 I_voting_barБал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Бал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_lcapБал за Свети Валентин - Page 2 I_voting_barБал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Бал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_lcapБал за Свети Валентин - Page 2 I_voting_barБал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Бал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_lcapБал за Свети Валентин - Page 2 I_voting_barБал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Бал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_lcapБал за Свети Валентин - Page 2 I_voting_barБал за Свети Валентин - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Бал за Свети Валентин

Go down 
+11
Peyton
Джордж Уайнхаус
Ребека.
Суки Джаксън
Катерина.
Дейв Уайнхаус
Керълайн Форбс
Талия Брансън
Дженифър Лав Хюит
Люк Ди Анджело
Елена
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Свети Валентин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Бал за Свети Валентин   Бал за Свети Валентин - Page 2 EmptyПон Фев 13, 2012 8:12 pm

First topic message reminder :

Бал за Свети Валентин - Page 2 28dc111e791db92e
Всеки е поканен!
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Раян Смит
Полубог, син на Хефест
Полубог, син на Хефест
Раян Смит


Male Брой мнения : 99
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Бал за Свети Валентин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Свети Валентин   Бал за Свети Валентин - Page 2 EmptyПон Фев 20, 2012 7:24 am

Бела Лав Хюит написа:
Когато Марк ме вдигна и ме целуна аз се усмихнах но реших да не казвам нищо и си продължихме танца.Марк не беше от най-добрите танцьори но и аз не бях добра.Танцувахме доста време и след малко видяхме Дженифър да идва към нас.Аз помолих Марк да ме извини за малко и той ми каза:
-Разбирасе отивай.И той също отиде някъде.
Аз си поговорих доста с Дженифър и и направих комплимен за роклята защото найстина беше доста красива.Тя също доста хареса моята рокля.Попитах Дженифър дали иска да отидем и да си сипем пунш.Тя ми каза,че туко що си е сипала но не ми отказа да дойде с мен.Аз си сипах пунша и си поговорих още малко с нея.След малко и казах,че ще я оставия и,че отивам да потърся Марк.когато отидах в залата за танци не го виждах никъде.Отидах в другата зала и отново го потърсих.обърнах се на другата страна и го видях.После отидах при него и започнахме да си говорим.

Ядосах се на Суки, задето си изсипа олкохола върху бялата ми риза. Набързо отскочих до колата и си облякох една друга, която носех за всеки случай. Щях да го върна някой ден на Суки, но не сега понеже имах смесени чувства. Уверявах се с всяка една секунда, че се влюбвам. Това не трябваше да става. Тя... не, не можеше. Не исках да я наранявам. Никога не съм бил постоянен в в любовта.
Отидох обратно при нея на бара и хванах нежно ръката й.
- Бела, аз... аз те обичам, но... трябва да си вървя. Просто знам, че ме мразиш.
Върнете се в началото Go down
Peyton
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Peyton


Female Брой мнения : 154
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Свети Валентин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Свети Валентин   Бал за Свети Валентин - Page 2 EmptyПон Фев 20, 2012 6:12 pm

Когато Марк ми каза,че ме обича аз се почувствах много странно и не можах да отрейгирам веднага.Казах му,че не го мразия и го помолих да не си тръгва защото аз много го харесвах.Той се съгласи и остната с мен.Дженифър дойде при нас и ни попита какво става.Марк и каза,че сме супер и той я попита как е.Дженифър каза,че умира от слука.За жалост тя беше сама но какво да се прави.Когато се заговорих с Дженифър савсем забравих за Марк.Отидох при него и му се извиних защото се заговорих с Дженифър.Той не ми се разсърди.Тогава аз не знаех какво да направя затова го целунах и му казах,че много го обича.Незнаех как се е почувствал и аз си помислих,че ще спре да ме харесва.Затова просто замълчах и се замислих какво да направя.Марк не ми се расърди а само се усмихна без да каже нищо.Почувстах се много странно и зачах да каже нещо.Аз наистина много го харесвах.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Лав Хюит
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Дженифър Лав Хюит


Female Брой мнения : 545
Местожителство : Мистик Фолс

Бал за Свети Валентин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Свети Валентин   Бал за Свети Валентин - Page 2 EmptyВто Фев 21, 2012 7:30 am

Когато отидох при Бела и Марк ги попитах как са.Марк каза че с Бела са супер.И попитаха как съм аз.Аз им отговорих:
-Ами добре.Но ми беше малко скучно.С Бела се заговорихме а тя съвсем забрави за Марк.По едно време и казах да отиде при него.Дълго време не ги чувах.След това тя го целуна.И се върнах.Марк ме попита какво ще пия аз помислих и реших да си поръчам мартини.Те вече си бяха поръчали.Когато си изпих мартинито отидох до тоалетната за да си оправя грима.Извадих си червилото и спиралата.Когато свърших се върнах при Марк и Бела.След няколко секунди пуснаха любимата песен на Бела.Марк стана от стола и и предложи да танцуват.Когато и двамата станаха и отидоха на дансинга.Много се изненедах как танцуваше Бела.Когато барманката дойде при мен ме попита дали ще искам още нещо.Аз си поръчах още едно мартини но този път да е с лед и лимон.Докато си пиех мартинито гледах как танцуват Бела и Марк.Наистина бяха страхотни.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бал за Свети Валентин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за Свети Валентин   Бал за Свети Валентин - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бал за Свети Валентин
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Масови РП-та-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Бал за Свети Валентин - Page 2 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Бал за Свети Валентин - Page 2 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250