The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Имението "Ленър" - Page 2 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Имението "Ленър" - Page 2 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Имението "Ленър" - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Имението "Ленър" - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Имението "Ленър" - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Имението "Ленър" - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Имението "Ленър" - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Имението "Ленър" - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Имението "Ленър" - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Имението "Ленър" - Page 2 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Имението "Ленър" - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Имението "Ленър" - Page 2 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Имението "Ленър" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Ленър" - Page 2 I_voting_barИмението "Ленър" - Page 2 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Имението "Ленър" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Ленър" - Page 2 I_voting_barИмението "Ленър" - Page 2 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Имението "Ленър" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Ленър" - Page 2 I_voting_barИмението "Ленър" - Page 2 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Имението "Ленър" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Ленър" - Page 2 I_voting_barИмението "Ленър" - Page 2 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Имението "Ленър" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Ленър" - Page 2 I_voting_barИмението "Ленър" - Page 2 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Имението "Ленър" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Ленър" - Page 2 I_voting_barИмението "Ленър" - Page 2 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Имението "Ленър" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Ленър" - Page 2 I_voting_barИмението "Ленър" - Page 2 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Имението "Ленър" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Ленър" - Page 2 I_voting_barИмението "Ленър" - Page 2 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Имението "Ленър" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Ленър" - Page 2 I_voting_barИмението "Ленър" - Page 2 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Имението "Ленър" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Ленър" - Page 2 I_voting_barИмението "Ленър" - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Имението "Ленър"

Go down 
+2
Катерина.
Елизабет Ленър
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Елизабет Ленър
Демон
Демон
Елизабет Ленър


Female Брой мнения : 101

Имението "Ленър" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 7:10 pm

First topic message reminder :

Имението се намира точно в средата на квартал Сиатъл.
Имението "Ленър" - Page 2 Estate
Имаше една огромна градина, за която всеки ден се полагаше много труд.
Имението "Ленър" - Page 2 PictureForNewsletterMalaysiaPangkorEstatePool
Огромният басейн на господарките
Имението "Ленър" - Page 2 Swimming-pool-raj-palace
Басейнът на прислугата
Имението "Ленър" - Page 2 Swimmingpool

ПЪРВИ ЕТАЖ
Трапезария
Имението "Ленър" - Page 2 Living-room_ideea2
Кухня
Имението "Ленър" - Page 2 Kitchen_design_hardwood_mouldings
Банята
Имението "Ленър" - Page 2 European-bathroom-finnish-sauna
Библиотека
Имението "Ленър" - Page 2 Book_Room

ВТОРИ ЕТАЖ
Спалнята на Елизабет
Имението "Ленър" - Page 2 Feng-Shui_Bedroom
Спалнята на Катерина
Имението "Ленър" - Page 2 Yatak_odasi_takimlari_0
Спалнята на Алида
Имението "Ленър" - Page 2 Master-Bedroom-Color-Schemes
Спалните за гости
Имението "Ленър" - Page 2 Bedroom


Последната промяна е направена от Елизабет Ленър на Нед Окт 23, 2011 8:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Брайън Крауфорд
Върколак - beta.
Върколак - beta.
Брайън Крауфорд


Male Брой мнения : 47
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Ленър" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" - Page 2 EmptyПон Юни 10, 2013 2:00 pm

Дълго време се чудех дали бе уместно да я последвам в имението й. Самата идея, че ме канеше там, беше странна. Все пак аз се бях опитал да я убия, подготвих й засада и горях от желание тя да бъде първия вампирски труп, паднал в краката ми. Но въпреки всичко, Алида ме покани у тях. Нима ми се беше доверила? На нейно място аз не бих го сторил. Бях объркан, сам не знаех как да постъпя. Не бях съгласен със съществуването на такива същества, бях обучен да ги убивам и трябваше да го направя.
Но имаше нещо в мен, което не ми позволяваше да предам отново доверието й. Просто вътрешно знаех, че това би било голяма грешка.
Тя открехна входната врата на една внушителна малка сграда. Беше тъмно и трудно забелязах, че наоколо има още много такива, наподобяващи панелки, но с прекрасен викториански стил. Влязох вътре и огледах помещението.
- Това място е невероятно. - Казах й възхитено - Наистина ли това е твоят дом?
Върнете се в началото Go down
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Ленър" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" - Page 2 EmptyСря Юни 12, 2013 8:53 pm


Влязохме в имението и очите на Брайън се разшириха, започнаха да шарят навсякъде и да поглъщат красотата.

- Това място е невероятно - възкликна той накрая, а в гласа му се усещаше възхищение. - Наистина ли това е твоят дом?
Долната му челюст увисна надолу, а краищата на устата му бавно се изпънаха настрани образувайки усмивка. Той все още оглеждаше наоколо. Въпросът му не се нуждаеше от отговор. Очите му все още бяха ококорени и шареха наоколо. Накрая погледът му  спря върху мен. Вече се бях настанила на малкия диван и го подканих да седне, а след това викнах една прислужничка, която ни донесе чай и някакви бисквити. Казах й да донесе още нещо за Брайън и след това я отпратих. Аз не бях гладна. Седнах по турски и взех топлата чаша. Отпих една глътка и горещата напитка се плъзна надолу по гърлото ми затопляйки цялото ми тяло. От кога не бях пиша чай. Брайън също отпи от своя чай, а след това започна да задава въпроси за демоните. Явно наистина се интересуваше от това. Сигурно не знаеше за съществуването на каквито и да било други свръх естествени същества освен вампирите и върколаците. След малко прислужничката пристигна с поднос с храна, която сложи пред Брайън. За мен това бе нормалното дневно меню, но на него сигурно и това щеше да му се стори царствено.

Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Брайън Крауфорд
Върколак - beta.
Върколак - beta.
Брайън Крауфорд


Male Брой мнения : 47
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Ленър" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" - Page 2 EmptyПет Юни 28, 2013 6:21 pm

Никога преди през живота си не бях влизал в такъв дом, никога не съм виждал такъв богат запас от храна.
Имаше най-различни неща, наредени в големия поднос. От най-прост хляб, през качествено говеждо, внушителна италианска пица, чудесно изглеждащ омлет и чак до прекрасни десерти, толкова сладки, че чак може да ти прилошее.
Отпих отново от чая си. Почувствах се неловко, когато видях цялата тази храна. Бях отраснал в бедно семейство, никога не бяхме имали възможността да си позволим това. Когато тръгнах сам по пътя на живота, също не получих тази възможност... до днес.
Но въпреки това не смеех да сложа дори залък в устата си. Чувствах се като натрапник, като някакъв жалък бедняк, който някаква примадона богаташка е приютила в дома си.
Насилих се да възпра изгарящия глад и за да не изглежда неучтиво опитах омлета. За съжаление това се оказа грешка. Гладът започна да става нечовешки. Може би беше така, тъй като наближаваше пълнолуние.
Оставих вилицата тромаво и се опитах да се усмихна.
- Колко смешно точно изглеждам? - Попитах я, когато осъзнах, че ме е наблюдавала през цялото време.
Върнете се в началото Go down
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Ленър" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" - Page 2 EmptyПет Юни 28, 2013 8:09 pm

Личеше си, че Брайън се притеснява, но скоро се престраши и опита от храната в подноса. После започна да се храни. Не исках да се притеснява. Не обичах хората да се чувстват неловко, когато ги поканя в дома си, но въпреки това често се случваше. Винаги се опитвах да направя така, че да се чувстват като у дома си, но много рядко успявах да сполуча. След като започна да се отпуска и да се храни нормално, Брайън изведнъж остави вилицата, погледна ме и попита:
- Колко смешно точно изглеждам?
Не бях усетила как се бях усмихнала докато пиех чая си, дори не бях осъзнала, че го гледам докато се храни. Отне ми известно време да му отговоря, но накрая успях да измисля смислен отговор.
- Не се притеснявай, не си смешен. Радвам се, че се отпусна и не се чувстваш неудобно като повечето хора, които влизат в тази къща. Никой не смее да докосне нищо, защото се притеснява да не счупи нещо. В такива моменти се чувствам все едно живея в музей.
Той се засмя тихо, а след това продължи да се храни. Когато приключи реших да подема разговор. Не обичах много да мълча, когато има с кого да си говоря.
- Какво точно те води в Мистик Фолс?
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Брайън Крауфорд
Върколак - beta.
Върколак - beta.
Брайън Крауфорд


Male Брой мнения : 47
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Ленър" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" - Page 2 EmptyСъб Юни 29, 2013 11:23 am

Успокоих се малко, когато тя отговори на въпроса ми, но въпреки това все още протривах пръстите на ръцете си едни в други. Хапнах още малко, опитвайки се да изглеждам възпитан, учтив и да не обръщам чак такова внимание на подноса, стоящ пред мен.
След няколко минути тя ми зададе въпрос. Не разбирах защо толкова се интересуваше от мен. Аз бях просто един натрапник, объркан скитник, който пожела да я убие в една от тъмните улички на града. Кой нормален човек, добре де демон, би обърнал внимание на такъв човек? Тя беше много по-силна от мен, един обикновен върколак, който не разграничава една раса от друга.
- Дойдох тук за отмъщение. - Казах й и наведох поглед надолу към калните си обувки - Точно заради това исках да те убия. От осем години се обучавам за това. Ходих при повече от двайсет опитни ловци. Дадоха ми най-различни билки, добре издялкани колове от разнообразни дървета, общо взето получих всичко. Но не и вампир, който да убия. Може би ти се струва глупаво, но ги ненавиждам. От дъното на душата си. И искам телата им да изгният така, както повече от десет години гние тялото на най-добрия ми приятел.
Върнете се в началото Go down
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Ленър" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" - Page 2 EmptyНед Юни 30, 2013 4:36 pm

- Не всеки вампир убива, за да се храни, което още означава, че не всеки вампир е като онзи, който е убил на-добрия ти приятел. Някои се хранят с кръвни банки, които взимат от болниците. Не бързай толкова следващия път, когато решиш да убиеш някой вампир. По-добре първо разбери какъв е. - казах и се усмихнах.
Разбирах го, но отмъщението не беше добро решение. То щеше да го промени. Може би вече го беше променило.
- Ако намериш вампира, който е отговорен за случилото се с приятеля ти, убий го, но не е нужно да нараняваш тези, които не са сторили нищо лошо - додадох накрая. Не исках да го укорявам за решението му да убие вампир или да го разстройвам, но тези думи просто се изстреляха от устата ми и не можах да ги спра. Брайън ми се струваше добър човек и интуицията ми никога не ме подвеждаше. Може би щях да успея да му помогна да намери този вампир.
- Виждал ли си онзи вампир...?
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Брайън Крауфорд
Върколак - beta.
Върколак - beta.
Брайън Крауфорд


Male Брой мнения : 47
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Ленър" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" - Page 2 EmptyПет Юли 05, 2013 11:22 am

- Права си. - Отвърнах аз след като изслушах нейните размишления и съветите, които ми даде - Може би тази моя странна цел ме е променила и заради това изобщо не се замислих, когато те нападнах тази вечер. Въпросният вампир дори не беше жена и това още повече показва, че съм изгубил ума си. Но ти едва ли би ме разбрала... отчаян съм. Не смятам, че някога ще го намеря и като цяло започвам да се чудя дали мога да променя нещо. Чувствам се виновен, разбираш ли? За всичко. За онова, че не успях да го предпазя, а можех. Или дори и да не можех, струвало си е поне да опитам.
Докато говорех, гледах надолу към земята. След като завърших я погледнах тъжно и се насилих да се усмихна.
Не исках да развалям и нейното настроение.
Върнете се в началото Go down
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Ленър" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" - Page 2 EmptyПет Юли 05, 2013 1:07 pm

Брайън започна да говори, но думите му постепено се изгубиха, не чувах нищо. Взирах се в килима и не можех да откъсна поглед от там. Дори не чувах какво ми казва. Усетих странно напрежение, което не можех да си обясня. Всъщност можех. Днес се бях върнала от поредното пътуване, но то не беше като другите. Нещо се бе случило там, но аз не помнех какво точно, имах бели петна в паметта. Но след това нещо се бе случило с мен. Бях започнала да избухвам често и без причина, не можах да се контролирам и избивах наред всеки, който видя. Една сутрин се бях събудила в една стара къща, прозорците й бяха счупени, всичко вътре беше на парчета, а около мен имаше стотици трупове на невинни хора. Усетих буцата, която заседна в гърлото ми, стомахът ми се сви на топка, ръцете ми започнаха леко да треперят. Изтръпнах. Не усещах тялото си, но виждах как ръцете ми започват да треперят все повече и повече. Скоро щях да започна да руша. Тогава погледът ми попадна върху Браян. Той беше забелязал неспокойството ми и треперещите ми ръце и ме гледаше с изненада, не знаеше какво ми е станало. Трябваше да го накарам да си тръгне иначе можеше да пострада или по-точно, щеше да пострада. Очите ми започнаха да се замъгляват, започна да ми причернява и усещах как след няколко минути някаква друга сила ще контролира тялото ми.
- Трябва да се махнеш от тук... - казах тихо, но бях сигурна, че ме е чул. Гледаше ме с недоумение. Времето напредваше, той трябваше да излезе. - Казах, че трябва да се махнеш, излез - повторих този път по-силно.
Той попита какво ми има, но аз не му обърнах внимание и не отговорих, единственото, което чувах в момента беше някакъв глас вътре в мен, който крещеше да го накарам да излезе от къщата. Той продължаваше да ме пита какво ми има и да се опитва да изтръгне някакъв отговор от мен, но нямаше да стане. Знаех, че няма да излезе, докато не разбере какво се случва, затова реших да блъфирам. После щях да му обясня, но сега трябваше да излезе колкото се може по бързо. Тогава изкрещях така че той от изненада едва не падна от дивана:
- Махни се, Иън! - Това беше единственият начин да го накарам да излезе, за да не го нараня. Щях да му кажа, че ми напомня на Иън, макар това изобщо да не беше вярно.
Когато го погледнах на лицето му бяха изписани едновременно страх, объркване, любопитство. От устата му се откъсна някакъв свук, който след това осъзнах, че е бил въпрос.
- Извинявай, просто трябва да излезеш... веднага... ще ти обясня някой друг път, Брайън.
Чух мислите му. Мислеше си точно това, което исках да си мисли, а именно, че го гоня, защото ми напомня на някого. Да това беше доста малоумна причина, но беше единственото, за което успях да се сетя. По принцип не бих го направила, но сега се налагаше. Не можех да му кажа какво става. Не и докато аз самата аз не разбера.
Прислужничката явно бе чула, че викам, и се появи в стаята. Брайън вече беше станал от мястото си и тя го изпрати до вратата. Освободих я по-рано и й казах да си върви. След това се качих в стаята си заключих вратата. Знаех, че това няма да ме спре да не опустоша къщата, но поне щеше да ме забави и щетите щяха да са по-малко...
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Имението "Ленър" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението "Ленър"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Къщите и хотелите :: Квартал "Сиатъл"-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Имението "Ленър" - Page 2 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Имението "Ленър" - Page 2 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250