The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Имението "Ленър" D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Имението "Ленър" EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Имението "Ленър" EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Имението "Ленър" EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Имението "Ленър" EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Имението "Ленър" EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Имението "Ленър" EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Имението "Ленър" EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Имението "Ленър" EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Имението "Ленър" EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Имението "Ленър" EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Имението "Ленър" Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Имението "Ленър" I_vote_lcapИмението "Ленър" I_voting_barИмението "Ленър" I_vote_rcap 
Елена (1029)
Имението "Ленър" I_vote_lcapИмението "Ленър" I_voting_barИмението "Ленър" I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Имението "Ленър" I_vote_lcapИмението "Ленър" I_voting_barИмението "Ленър" I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Имението "Ленър" I_vote_lcapИмението "Ленър" I_voting_barИмението "Ленър" I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Имението "Ленър" I_vote_lcapИмението "Ленър" I_voting_barИмението "Ленър" I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Имението "Ленър" I_vote_lcapИмението "Ленър" I_voting_barИмението "Ленър" I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Имението "Ленър" I_vote_lcapИмението "Ленър" I_voting_barИмението "Ленър" I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Имението "Ленър" I_vote_lcapИмението "Ленър" I_voting_barИмението "Ленър" I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Имението "Ленър" I_vote_lcapИмението "Ленър" I_voting_barИмението "Ленър" I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Имението "Ленър" I_vote_lcapИмението "Ленър" I_voting_barИмението "Ленър" I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Имението "Ленър"

Go down 
+2
Катерина.
Елизабет Ленър
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Елизабет Ленър
Демон
Демон
Елизабет Ленър


Female Брой мнения : 101

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyСъб Мар 12, 2011 7:10 pm

Имението се намира точно в средата на квартал Сиатъл.
Имението "Ленър" Estate
Имаше една огромна градина, за която всеки ден се полагаше много труд.
Имението "Ленър" PictureForNewsletterMalaysiaPangkorEstatePool
Огромният басейн на господарките
Имението "Ленър" Swimming-pool-raj-palace
Басейнът на прислугата
Имението "Ленър" Swimmingpool

ПЪРВИ ЕТАЖ
Трапезария
Имението "Ленър" Living-room_ideea2
Кухня
Имението "Ленър" Kitchen_design_hardwood_mouldings
Банята
Имението "Ленър" European-bathroom-finnish-sauna
Библиотека
Имението "Ленър" Book_Room

ВТОРИ ЕТАЖ
Спалнята на Елизабет
Имението "Ленър" Feng-Shui_Bedroom
Спалнята на Катерина
Имението "Ленър" Yatak_odasi_takimlari_0
Спалнята на Алида
Имението "Ленър" Master-Bedroom-Color-Schemes
Спалните за гости
Имението "Ленър" Bedroom


Последната промяна е направена от Елизабет Ленър на Нед Окт 23, 2011 8:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ленър
Демон
Демон
Елизабет Ленър


Female Брой мнения : 101

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyСъб Мар 12, 2011 7:14 pm

Държах с ехидна усмивка домашният телефон и въртях косата на пръста си. Седнах на близкия диван и започнах да се смея още по-ехидно, докато от вратата не се подаде сериозното и безмълвно, както винаги лице на дъщеря ми Виктория. Затворих телефона и я погледнах в очакване.
- Кой пак се опитваш да измамиш? - попита ме тя.
Погледнах я ядосано. Беше ми омръзнало да се прави на мис Недостъпната. Щях да я науча тази капризна госпожичка....
- Как реши, че ще мамя някой? Просто усещам, че любовтта отново обикаля около семейство Ленър и това ще е решително.
Тя се намуси и ме погледна с отвращение, след това се изсмя.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyСъб Мар 12, 2011 7:22 pm


- Казвай направо. Какво пак си намислила? Кой си решила да мамиш с номерата си? Уби татко, сега искаш да съсипеш живота и на другите ли? Да, но аз не съм татко и няма да ти позволя да съсипеш и моя, скъпа майко! - казах това решително и я погледнах в очакване. Нямаше да тръгне да ми казва какво смята да прави, но по лицето й се четеше, че се е ядосала, а аз именно това исках да постигна. Право в целта..
Тя не каза нищо, но погледа ѝ стана суров и плашещ, но не можеше да изплаши мен. Обърна се и пророни, достатъчно за да проехти в цялата стая.
- Глупачка! Баща ти беше глупак! Като гледам ти сама ще съсипеш живота си, миличка. Правя всичко заради теб. Заради теб. За твоят охолен живот, който винаги трябва да водиш. Нали се сещаш,че няма вечно да сме в лукс, ако не си подсигурен? - тя се засмя на глас. - Ако мислиш, че винаги ще бъде така както е сега без да се подсигурим, значи си истинска глупач..
- КУЧКА! Не те ли е срам да говориш за татко, докато той гние заради теб в гроба си, мръсницо.. Мразя те! Мразя те, майко!
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Елизабет Ленър
Демон
Демон
Елизабет Ленър


Female Брой мнения : 101

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyСъб Мар 12, 2011 7:28 pm

- И мислиш, че ме интересува? Мразиш ме и аз те мразя. Заради теб трябваше да се омъжа за баща ти! Не заради друг, а заради теб! Остави ме на крехка възраст с дете на ръце! И какво очаква? Да му бъда вярна? Не миличка. Да не се мисли за еиднствен той? Това беше една малка авантюра! Нямаше нищо общо с любов, никога не съм го обичала. НИКОГА не съм обичала и теб, глупачке. - започнах да говоря високо, радвайки се погледа й, на насълзените й очи, бузите й върху които скоро щяха да рукнат ледени сълзи. - Колкото и да си мислиш, че си дъщеря на баща си, ти си моя дъщеря. Приличаш на мен, разбираш ли ме? Ако аз съм кучка, тогава ти си кучка колкото мен. - стиснах я здраво и я заведах пред огледалото. - ТИ СИ МОЯ ДЪЩЕРЯ! СЪЩАТА КАТО МЕН!
Сълзи рукнаха от очите й. Бях постигнала целта си.
- Ако не ме слушаш ще отидеш да гниеш при онзи старец баща ти в гроба.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyСъб Мар 12, 2011 7:35 pm

Отскубнах се от нея. Не смеех да погледна в огледалото.. "Ти си моя дъщеря, същата като мен.. като мен.. като мен.. мен..." Думите ѝ се забиваха като игли в сърцето ми. Усетих, че ще припадна, краката ми се подкосиха. Хванах се за масичката, чявайки последните ѝ думи:
- Ако не ме слушаш ще отидеш да гниеш при онзи старец баща ти в гроба.
Тя беше непобедима. С години наред не можех да я спра. Не можех да я обидя и да я накарам да съжалява.
- Мразя те, мразя те, МРАЗЯ ТЕ! - изкрещях, но това вече нямаше смисъл. Тя се смееше с ужасния си смях, който ме караше да я презирам още повече.
"Правя всичко заради теб, заради теб, теб.."
И двете мълчахме в продължение на час. После седнахме на дивана и тя каза:
- Сега трябва да си поговорим. - тонът ѝ си беше същия. Ужасен, присмехлив. Даже за миг не бе съжалявала за думите си.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Елизабет Ленър
Демон
Демон
Елизабет Ленър


Female Брой мнения : 101

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyСъб Мар 12, 2011 7:43 pm

- Сега трябва да си поговорим. - казах аз с решителен тон, но все така насмешлив.
Тя понечи да стане и да си тръгне, но аз рязко хванах ръката й и не я пуснах да си отиде. Посочих й мястото срещу мен, за да седне. Тя ме послуша... за пръв път!
- Какво искаш? - попита тя все така безизразно, сякаш преди секунди от очите й не се рониха сълзи.
- Искам да поговорим. Не знам дали забелязваш, но има нещо изключително интересно понятие. Сигурно определено си чула за семейство Зиягел. Тя отклони поглед с отвращение, но поне остана на мястото си.
- Сигурно познаваш Фред Зиягел. Много интересен мъж. Дали нещо може да се получи между нас? Усещам странна искра.
Очаквах да ми се разкрещи, но Виктория се изсмя. Наистина приличаше на мен....
Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyНед Мар 20, 2011 5:51 pm

Вървях покрай големите къщи в квартала на богатите, търсейки къщата на семейството на Виктория. Имахме план, при това доста добър план. Най-накрая намерих къщата и се запътих към голямото имение, след като паркирах новата си черна тойота. Надявах се Виктория и сестра й Алида, както и майка й разбира се да са там, за да мога да произнеса речта си пред тях. Офицерите отвориха вратата и ме пуснаха, сякаш очакваха посещението ми. Не се учудих. Бях казал на Виктория, че ще идвам, но не бях уточнил в колко часа, но пък тя щеше да си е вкъщи цял ден. Запътих се към стълбището, но точно като по филм пред мен се появиха две доста нахакани прислужнички. Усмихнах им се и ги помолих да извикат цялото семейство, за да поговорим. А вече те щяха да решат с кой. Точно след като те изчезнаха, Виктория се хвърли на врата ми. Прегърнах я, а след това тя ме поведе към градината, където очевидно беше майка й.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyНед Мар 20, 2011 7:06 pm

Знаех си, че той ще дойде сега и няма да дочака до полунощ, за да можем да ядосаме повече майка ми, но какво от това. Все пак каза, че е важно. Сещаш се много добре за какво говори той. Хах, точка за мен, скъпа майко. За съжаление сестра ми я нямаше за да види тази гледка, но все пак щеше да разбере рано или късно. Хванах ръката му и го поведох към градината. Той тръгна след мен, но когато вече бяхме точно зад шезлонга на майка ми, пуснах ръката му и започнах да се държа по-отдалечено и хладно.
- Здравейте, г-н Зиягел. Какво Ви води насам?
След като чу това майка ми се стресна. Навлече набързо плажната си рокля и се усмихна на Фред. Още една точка за мен.
- Не знаех, че ще дойдеш. - каза тя и го подкани да седне на дървената масичка зад басейна.
Той се усмихна и започна с важностите. Притеснено започнах натискам кокалчетата на ръцете си, чудейки се дали предчуствията ми са истински.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Елизабет Ленър
Демон
Демон
Елизабет Ленър


Female Брой мнения : 101

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyНед Мар 20, 2011 7:52 pm

Стреснах се и веднага се преоблякох. Знаех, че е дошъл за да се оженим. Така беше най-правилно. Станах и го поканих на дървената масичка зад басейна. Повиках прислужниците. Поръчах за двама ни кафе, а Виктория искаше кока-кола. Питах я за другата ми дъщеря Алида, но разбрах, че е излязла. Жалко, щеше да пропусне хубавия момент. Виктория ми отправи изпитващ поглед, но аз само се подсмихнах и пооправих изумруденото колие, което висеше на врата ми.
- Та, Фред. Наистина какво те води насам? Много се радваме, че дойде. Отдавна не сме се виждали наистина, но нали се чухме по телефона. О, колко се радвам! За нас е чест да ни гостуваш! Наистина съм въудошевена! Пък и правилно. Знам, че говорехме да се видим на ресторант, но разбира се по-добре тук. Да си поговорим за нашето бъдеще....
Виктория се засмя гръмогласно и отпийна от колата си.
Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyПет Мар 25, 2011 9:15 am


- О! Ами всъщност.... идвам по друг повод.
След като изрекох това, изражението и се промени. Щеше да бъде трудно.
- Аз.... всъщност..... как да ви го кажа г-жо Ленър. Просто знам, че ще ме помислете за глупак, но не е така. Чувствата ми са истински.
Изражението на Ленър леко поомекна, но не съвсем, бих казал. Кръстосах крака и погледнах към Виктория. Как щеше да реагира сега?
- Искам да се оженя за дъщеря ви. - изрекох накрая.
Елизабет примигна уплашено сякаш сънуваше.
- Моля? - изрече тя тихо, сякаш беше погълнала огромна буца.
- Искам да се оженя за дъщеря ви Виктория.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ленър
Демон
Демон
Елизабет Ленър


Female Брой мнения : 101

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyПет Мар 25, 2011 9:27 am

- За дъщеря ми? Та това е най-добрата шега, която съм чувала. - каза Елизабет, мислейки, че това е първата стъпка, за да й предложи. - Наистина добра шега. - каза тя през смях.
- Г-жо Ленър, това не е шега. - каза той с укор.
Погледнах го. наистина не беше шега. Този човек беше полудял. Определено. Идваше ми тук и си мислеше, че ще му дам дъщеря си. Погледнах към Виктория. Тя не спираше да се хили на изражението ми.
- Вие сте полудял! - извиках. - Махайте се от тук, веднага! Да не би да казахте, че искате дъщеря ми за жена? Шегувате ли се? Човек с две деца, да иска момиче с десет години, по - младо от него? Та вие чувате ли се? Луд ли сте? Пиян ли сте? Не искам такива неща в дома си! Чувствата му били сериозни! Глупак! Махайте се! Веднага!
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyПет Мар 25, 2011 7:06 pm

Просто ми идваше да се пукна от смях, но всъщност той казваше истината и наистина.. наистина искаше да се оженим, но проблема беше другаде. Всъщност нямаше проблем. Това беше най-забавното нещо, което съм правила през живота си, но след като майка ми се изправи и го погна да си върви, реших да се намеся.
- Виж какво майко.. ти не можеш да ни спреш. Това тук беше една глупост и повярвай ми нито него, нито пък мен ме интересува твоето мнение. Ще се оженим и точка. И въобще не ме интересува какво мислиш по въпроса, скъпа майко! - казах и ударих силно със стъклената чаша, в която нямаше вече и капка кола.
Тя ме погледна, сякаш беше в транс. Сега трябваше да направя само последната стъпка. Трябваше да я дразня, още и още.. Отидох до Фред, който продължаваше да гледа към чашата, която едва не се счупи. Докоснах ръката му. Беше ледено студена.
- Хайде скъпи, да си вървим! - казах и се обърнахме, като се усмихнах със задоволна усмивка на майка си, която ясно се четеше посланието "Коя сега е по-добрата, кучко?"
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Елизабет Ленър
Демон
Демон
Елизабет Ленър


Female Брой мнения : 101

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyНед Окт 23, 2011 6:08 pm

Веднага след като козметикът ми си тръгна побързах да разгледам списанието, за което бяхме абонирани. Очаквах както обикновено на първа страница да бъда аз, заснета в магазин SVAROVSKI, купувайки най-скъпите бижута. Но всъщност останах изненадана. Имаше снимки на една от дъщерите ми... Алида. И най-интересно не беше сама... с върколак.
- АЛИДА! - Изкрещях.
По стълбите се чуха стъпки и след няколко секунди Алида беше при мен.
- Какво означава това? - Размахах списанието пред очите й.
Върнете се в началото Go down
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyНед Окт 30, 2011 7:43 pm

Цял ден вече стоях на дивана до прозореца в стаяата си, но все пак не ми беше скучно, бях си намерила занимание - да следя случващото се в имението на сестра ми слушайки мислите на присъстващите и дори и на минаващите покрай него. И макар че ги бях подсушвала цял ден се изненадах когато Роуз Блейд - бившата годеница на Дейв се появи. Тя беше пълна откачалка, така че се опитах да игнорирам мислите й и да се съсредоточа върху нечии други. Когато ми стана скучно обаче, реших да видя какво се случва с Иън. Я виж ти беше си намерил занимание, щеше да ходи на кино с Хана Марин, която беше приятелка на Спенсър - дъщерята на Фред, ако не се лъжех. За жалост нещо се случи и не успях да разбера какво точно стан по-нататък, но нищо, после щях да проверя.
Тъкмо беше започнало да ми става интересно, когатоот долния етаж се чу оглушителният крясък на майка ми:
- АЛИДАА!!!
Козметикът й тъкмо си беше тръгнал и тя трябваше да си чете списанието за което се беше абонирала. Какво исакше? Не си направих труда да й чета мислите. Мързеше ме, пък и нали сега щях да отида при нея. А защо ли ми трябваше да ходя, толкова ме мързеше точно сега да ставам от диванчето, но ък ако не отидех щеше да ми вика и за това че не съм отишла веднага, освен за това за което щеше да ми вика. Станах и задве секунди се озовах при нея. Тя седеше на едно кресло както обикновено и държеше списанието в ръце. Щом ме видя тя го рармах буквално пред очите ми с риск да ми ги извади и ми кресна:
- Какво значи това?!
Показваше ми първата страница на която имаше снимки с мен и Иън в едно кафене извън града в което бяхме отишли миналия уикенд. Знаех какво си мислеше : "Охх ами сегаа! Как може да е тоолкова безотговоранаа?! Как може дори и да си помисли да се вижда с ... върколаак" и дъра-дъра сто чадъра.
- Майко. Няма ли да разбереш най-накрая, че мен не ме интересува какво точно си мислиш за другите раси?
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Елизабет Ленър
Демон
Демон
Елизабет Ленър


Female Брой мнения : 101

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyВто Ное 01, 2011 4:39 pm

- Какво си мисля аз ли? На теб и сестра ти някога интересувало ли ви е какво си мисля аз? Сестра ти добре направи. Омъжи се за богаташ и си уреди живота, а ти искаш да опозориш моя! Как е възможно дъщерята на най-интелигентната и богата дама в града да излиза с върколак? Знаеш ли какво означава това за мен? Знаеш ли колко много ще говорят всички за твоите глупави наивни сценки? - Едвам си поемах въздух. Бях много ядосана. - ЗНАЕШ ЛИ? НЕ МОЖЕШ ЛИ ДА ГО РАЗБЕРЕШ? ЗАЩО НЕ СИ ПОМИСЛИ ПОНЕ ВЕДНЪЖ КАК ЩЕ СЕ ПОЧУВСТВА МАЙКА ТИ СЛЕД КАТО ВИДИ ТОВА? СЕГА ВСИЧКИ ЩЕ ГОВОРЯТ! ОМРЪЗНА МИ ОТ ТЕБ И ОТ СЕСТРА ТИ.
Върнете се в началото Go down
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyСъб Ное 05, 2011 7:51 pm

- Майко, цели 600 години аз се интересувах от това как ще се почувстваш ти при нещо такова, но през последните 300 спря да ми пука. И защо ли? Защото на теб не ти пукаше за това аз какво мисля и как се чувствам. Я си помисли и ми кажи изобщо някога питала ли си не как съм? Предполагам дори не си и забелязвала когато съм била тъжна!!! И смееш да ми държиш сметка! Мислиш само за себе си и не ти пука за хората около теб, дори и за близките ти! - крещях в лицето и гледайки я злобно с поглед, който знаех че я изкарваше извънн нерви.
В главата си усещах как тя се опитваше да не си помисли това което и се искаше. И все пак знаеше, че дори и да не е сега, аз все някога щях да разбера какво е.
Тръгнах бавно кън стълбите, когато тя стана от канапето си. Спрях се и реших да чуя какво точно щеше да ми каже, защото тонотова мислеше да направи.
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Елизабет Ленър
Демон
Демон
Елизабет Ленър


Female Брой мнения : 101

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyНед Ное 06, 2011 6:02 pm

- Добре, добре. - Догоних я до стълбите. - Можеш да се виждаш стига да не си прекалено близка с него. Ще измисля някакъв начин да платя на пресата и да не говорят много. Сега искам да поговорим за нещо друго.
Хванах я за ръката и я дръпнах към дивана. След това аз се настаних и посочих празното място до мен.
- Няма да те занимавам със себе си. Става въпрос за сестра ти. Снощи като говорих с нея последно звучеше странно. Явно имат някакъв проблем с Фред. Звучи притеснена и тъжна. Сега след като говорихме с теб осъзнах, че за мен е най-важно вие да сте щастливи. Ще те помоля да разбереш какво става, защото на мен нищо няма да ми каже. Ако имат някакъв проблем с Фред винаги е добре дошла в нашето имение.
Върнете се в началото Go down
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyНед Ное 06, 2011 7:23 pm

- Няма нужда да разбирам какво става. - казах й - Цял ден с това се занимавм. С Фред са се скарали, от седмици не си говорят и спят в различни стай и това само защото...няма занчение. Суки се е върнала заедно с новия си приятел Пърси и двамата днес им бяха на гости. Аз мисля утре да се поразходя до сестра ми ии...да свърша още някои неща.
След като свърших станах и тръгнах нагоре по стълбите защото бях много изморена. Нямам ни най-малка представа как съм се изморила само от слушане, но това няма занчение. Качих се горе, проснах се на леглото направо с дрехите и заспах на секундата. На сутринта се събудих от мислите на Фред нахлуващи в главата ми. Вече му беше омръзнало да са скарани със Виктория и искаче да оправи нещата като направи първата крачка. Уфф. Това ми беше все едно в момента. Нямах никакво желание да ме събуждат нечии мисли и в момента ми се спеше ужасно много, но в същото време и не исках да си лягам отново, вече бях станала.Искъпах се, облякох си една бяла блуза, едни черни дънки и си обух едни черни оувки на токчета и си наметнах едно черно яке - първото което хванах, защото не мо се търсеше друго. Слязох долу и тръгнах към вратата, когато видях майка ми с ново списание в ръка тичаща с бясна скорост към мен. По физиономията й си личеше че е притеснена.
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Елизабет Ленър
Демон
Демон
Елизабет Ленър


Female Брой мнения : 101

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyПон Ное 07, 2011 3:22 pm

- ПО ДЯВОЛИТЕ! - Изкрещях и размахах списанието пред очите на дъщеря ми Алида. - Платих им 10000 долара, за да разкарат това от корицата, но сега започна да се разпространява и по останалите издателства! Виждаш ли колко много правя за теб и сестра ти! А вие нищо не оценявате... особено ти. Вместо да си намериш свестен мъж и да заживеете нормално ти се скиториш с разни утрепки по улицата! Не мога да повярвам, че си моя дъщеря! Направо ви се учудвам на днешното поколение... до къде сме стигнали с такива деца не знам!
Върнете се в началото Go down
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyНед Ное 13, 2011 5:07 pm

"...ти се скиташ с някакви утрепки по улицата", "...до куде сме стигнали с такива деца...", бла бла бла бла блаа. Направо ми идваше да я убия. Това дърдорене ме подлудяваше. Чудех се как до сега още не и бях забила някой кол в сърцето.
Подминах я без да и обръщам внимание и се насочих към западното крило на имението, където се намираше и подземието. Когато стигнах, слязих долу и влязох в стаята в която беше пълният с банки кръв фризер. Извадих две и се върнах при майка ми, която все още стоеше права втренчена в онова тъпо списание.
Седнах на едно от креслата и отворих едната банка инапълних две чаши за вино. С другата банка и с останалото от първата напълних едно стъклено шише, затворих го и го оставих на масата. Взех чашити, отидох до все още четящата ми майка и пъхнах едната чаша между нея и списанието. Започнах бавнода я приближавам до носа и. Най накарая я взе.
Седнах на дивна и отпих две глътки. Погледнах към майка си и със смущение забелязах, че отново бе заила поглед в списанието. Изпих съдържанието на чашата си и излязох спокойно от имението, но на пук на майка си треснах вратата зад гърба си.
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyЧет Дек 22, 2011 11:10 am

Затворих вратата зад себе си радвайки се, че майка ми беше извън града тази вечер и най вериятно щеше да се прибере утре по обяд, когато вече нямаше да и ма опасност да бъде ухапана. Знаех че от това ъхапване нямаше да умра, но раната нямаше да зарастне толкова бързо колкото обикновените драскотини, а щеше да постои известно време. Тази рана обаче няма ше да бъде просто рана. Аз не обикновен демон. З разлика от другите на мен ми действаха макар и по-малко върбинката и слънцето. Това значеше че и тази рана нямаше да е просто рана. И друг път бях попадала на обезумели върколаци чиито ухапвания бях понасяла и знаех какво щеше да се случи, но това в момента не беше важно.
Надникнах навън през прозореца, но Иън не се виждаше никъде. Най вероятно се беше скрил в гората и търсеше вампири или чакаше да изляза. Изведъж го мернах с поглед някъде зад дърветата, после се чу силен удар по вратата и край. Нищо повече не се чуваше или виждаше.
Започна да се съмва.
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyПет Фев 10, 2012 12:20 pm

Дълго време се чудех какво да правя. Първоначално си мислех да се усамотя ня някое самотно местенце, но после си спомних за моята Алида и осъзнах, че копнея да я срещна отново. Опитах се да й звънна по телефона, но даваше свободно. Може би не искаше да говори с мен? Не знам защо, но това ме притесни.
Излязох от къщи и завих по малката уличка. Имението трябваше да е някъде тук. Не бях идвал тук никога, защото не ми се беше налагало, но сега това едва ли не стана любимото ми място.
Спрях. Бях стигнал до края на улицата. Няма начин да съм подминал такова голямо имение като това на рода Ленър. Точно тогава го видях. Простираше се на голяма площ. Може би поне двайсет пъти колкото моята къща. Запътих се натам, копнеейки за Алида.
На входа ме посрещна охраната.
- Канен съм нагости от г-ца Алида Ленър. - казах внимателно със силен британски акцент. - Името ми е Иън.
Мъжът ме погледна подозрително и набра някакви цифри на телефона си. Най-вероятно звънеше на Алида или на майка й... Дано беше Алида.
Върнете се в началото Go down
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyПет Фев 10, 2012 5:12 pm

Телефонът в стаята м ииззвъня. Станах с нежелание от мекият диван до прозореца и отидох да вдигна. оказа се охраната. Гласът му беше толкова плътен, че не разбрах почти нищо от това, което каза. Помолих го даповтори:
- Канила ли сте мъж на име Иън - сега разбрах. Иън беше тук.
- Да, пусни го да влезе - отговорих и затворих телефона.
Тръгнах бързо към вратата и посегнах да я отворя и да сляза долу, но се спрях. Погледнах към раната си, която не беше напълно зарастала. Стоеше вече около седмица. Изведнъж се сетих за къде бях тръгнала, покрих раната с ръкава на черната си блуза, отворих вратата и тръгнак надолу по стълбите. Иън вече беше влязъл. За две секунди вече бях долу. Прегърнах силно.
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyВто Фев 14, 2012 9:26 am

Подадох й розата, която бях купил на идване специално за нея. Точно когато ме прегърна в мен изникна образът на ухапването, което беше получила от мен. Погледнах към дясната й, ръка където беше раната, но тя сега беше покрита с черната й блуза.
- Аз... - казах и се опитах да откъсна поглед от мястото, където се намираше раната й. - ....дойдох да те поканя да отидем заедно на бала по случай свети Валентин.
Тя ме погледна смаяна и аз усетих как страните ми почервеняват от притеснение. Алида беше единствената, която обичах и не исках да я загубя.
- Може би не е добра идея... - пророних тихо с лека тъга в гласа. - Какво си мислех? Едва ли би забравила всичко това, което ти сторих. Не беше добра идея да идвам тук.
Обърнах се готов да си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" EmptyВто Фев 14, 2012 8:30 pm

- Нека отидем - усмихнах му се.
Честно казано бях се влюбила в него и сега наистина исках да отидем заедно на бала. Знаех,че чувстваше вина за това, че ме беше ухапал, но също знаех, че не беше нарочно. Всъщност аз сама си бях виновна. Вместо да бягам, аз седях втрнчена в него като най голямата глупачка или по-скоро като малко дете, което никога не е виждало сладолед. Той не беше виновен за случилото се.
Оставих Иън в гостната и отидох да се преоблека. Имах една червена рокля,която бях купила наскоро. Нея бях обличала до сега и реших,че е време да излезе от вкъщи. Облякох я и обух едни обувки в комплект с малка сива чантичка, които също не носех често. Не бях фен на високите токчета. Пуснах косата си да си виси свободно - още нещо, което не правех често, обикновено я връзвах, защото ми пречеше, но не й сега.
Слязох долу и с Иън тръгнахме...
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Имението "Ленър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Ленър"   Имението "Ленър" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението "Ленър"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Имението "Уайнхаус"
» Имението "Winehouse"
» Имението Дейвис
» Имението Джаксън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Къщите и хотелите :: Квартал "Сиатъл"-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Имението "Ленър" Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Имението "Ленър" Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250