The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Коледно-новогодишно парти - Page 2 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Коледно-новогодишно парти - Page 2 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Коледно-новогодишно парти - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Коледно-новогодишно парти - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Коледно-новогодишно парти - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Коледно-новогодишно парти - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Коледно-новогодишно парти - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Коледно-новогодишно парти - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Коледно-новогодишно парти - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Коледно-новогодишно парти - Page 2 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Коледно-новогодишно парти - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Коледно-новогодишно парти - Page 2 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Коледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_lcapКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_voting_barКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Коледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_lcapКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_voting_barКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Коледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_lcapКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_voting_barКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Коледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_lcapКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_voting_barКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Коледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_lcapКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_voting_barКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Коледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_lcapКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_voting_barКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Коледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_lcapКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_voting_barКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Коледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_lcapКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_voting_barКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Коледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_lcapКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_voting_barКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Коледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_lcapКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_voting_barКоледно-новогодишно парти - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Коледно-новогодишно парти

Go down 
+9
Суки Джаксън
Амелиа Моралес
Катерина.
Стефан Уайнхаус
Талия Брансън
Спенсър Уайнхаус
Джордж Уайнхаус
Елена
Дядо Коледа
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Дядо Коледа
Мъгъл
Мъгъл
Дядо Коледа


Male Брой мнения : 3

Коледно-новогодишно парти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Коледно-новогодишно парти   Коледно-новогодишно парти - Page 2 EmptyСъб Дек 24, 2011 2:43 pm

First topic message reminder :

Коледно-новогодишно парти - Page 2 105273
Всички са поканени!
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Коледно-новогодишно парти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледно-новогодишно парти   Коледно-новогодишно парти - Page 2 EmptyСря Яну 04, 2012 4:19 pm

Елена написа:
Въпросът на Джордж ме изненада. Аз откъде можех да знам какво `и е? Дори здрасти не успях да `и кажа и не съм била с нея поне за малко.
- Не знам. Може би просто има нужда да остане сама. - отговорих и вдигнах рамене.
Той бавно ме завъртя и аз затворих очи за малко. Чувствах се изненадващо спокойна с Джордж. Беше нежен и внимателен, а и танцуваше много добре.
- Не знаех, че умееш да танцуваш така. - казах и вдигнах главата си така, че да погледна през рамото му. Видях Фред, който говореше с друго момиче и погледна към мен, но отклони погледа си веднага, щом видя че и аз го гледам. Забелязах, че не само аз го гледах. Джордж също бе обърнал главата си към него. Въпросът му ме сепна и неволно потръпнах леко.
- Добре съм, просто ми стана малко хладно. Не знам дали ме ревнува, но не ме интересува. Той е съпруг на сестра ми и не би трябвало да се интересува от мен. А и не чувствам нищо към него. - знаех, че Джордж е усетил притеснението ми, но се надявах да не ме разпитва повече по този въпрос. Трябваше да забравя Фред. Отсега нататък щях да се отдалеча от него и да го избягвам. Надявах се, че няма да е трудно.


-Радвам се, че ти харесва начинът ми на танцуване. - Засмях се и прокарах ръка по кръста й като смятах да сляза и по-надолу.
В мига, в който каза, че й е хладно свалих черното си палто, което и без друго само ми пречеше. Не обичах да се обличам по официален начин. Наметнах я с палтото си и тя ми се усмихна.
- Извинявай. Просто ми се струва, че привличаш интереса му. - Погледнах отново към Фред, който веднага отклони погледа си от нас и се загуби някъде в тълпата. - Струва ми се, че има да ти казва нещо. - Не знаех дали има такова нещо, но казах това само защото от много дълго време исках да говоря с Виктория. Бях сигурен, че ми е обидена за нещо. Исках да оправим отношенията помежду си. - Искаш ли нещо за пиене, Ел?
Дръпнахме се от танцуващите двойки към една празна маса.
Върнете се в началото Go down
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Коледно-новогодишно парти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледно-новогодишно парти   Коледно-новогодишно парти - Page 2 EmptyПет Яну 06, 2012 3:32 pm

След като Джордж ме наметна с палтото си, аз му се усмихнах. Не ми беше студено, но това бе единственото смислено извинение за потръпването ми преди малко.
- Няма нищо. - казах и отново се усмихнах, като силно се надявах, че го казва просто ей така, а не е усетил нещо. Следващите му думи ме накараха да си мисля, че наистина знае нещо. - Ако искаше да ми казва нещо, предполагам, че досега щеше да го е направил. Моля те, нека не говорим за Фред. - знаех, че може би бях подозрителна, но нямаше да издържа още разговори за него.
Съгласих се на предложението на Джордж и седнахме на една празна маса. Махнах палтото му от раменете си и му го подадох, беше ми горещо с него.
- Благодаря ти, вече се стоплих. - казах.
Стори ми се, че видях леко нетърпение на лицето му. А и намека му за Фред... Дали не искаше да остане сам?
- Виж, ако искаш да те оставя, няма проблем, само кажи. - казах и се усмихнах приятелски.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Sponsored content





Коледно-новогодишно парти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледно-новогодишно парти   Коледно-новогодишно парти - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коледно-новогодишно парти
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Масови РП-та-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Коледно-новогодишно парти - Page 2 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Коледно-новогодишно парти - Page 2 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250