The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_lcapСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_voting_barСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_lcapСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_voting_barСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_lcapСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_voting_barСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_lcapСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_voting_barСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_lcapСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_voting_barСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_lcapСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_voting_barСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_lcapСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_voting_barСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_lcapСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_voting_barСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_lcapСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_voting_barСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_lcapСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_voting_barСватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Сватбата на Пърси Джаксън и Суки Стакхаус

Go down 
+7
Естер Майкълсън
Илайджа.
Пърси Джаксън
Джордж Уайнхаус
Стефан Уайнхаус
Катерина.
Суки Джаксън
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Сватбата на Пърси Джаксън и Суки Стакхаус   Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 EmptyНед Дек 04, 2011 1:28 pm

First topic message reminder :

Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 Image
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 Image
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 Image
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 Image
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 Image
Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 Image

Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 Cake_377_196x190_be5c679461577cd2471683e301a6d366
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Алекзандър Фийдс
Демон
Демон
Алекзандър Фийдс


Male Брой мнения : 39
Местожителство : Мистик Фолс

Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сватбата на Пърси Джаксън и Суки Стакхаус   Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 EmptyЧет Дек 08, 2011 7:28 pm

Тя избяга,като преди това каза,че се е опитвала да ме накара да ревнувам,а аз се държах като най - големия кретен,правейки се на много интересен. Почти веднага след като тя тръгна към тоалетната,аз тръгнах след нея и успях да я настигна точно преди да влезе вътре.
Издърпах я леко настрани,а след това се скрихме зад една стена. Приближих се максимално близо до нея хващайки я за лицето с двете си ръце.
Какво се предполагаше да направя?
Знаех,че приличам на идиот,но исках да направя нещо,за да не остане тя с грешни впечатления,опитах да кажа нещо,но просто думите ги нямаше. Нямаше ги думите,с които се предполагаше,че трябва да й се извиня и да оправя нещата поне за малко,докато измисля какво да правя след това. Преместих ръцете си от лицето й на ръцете й,придърпах я леко към себе си.
- Защо?
Въпроса звучеше толкова глупаво. Чувствах се глупаво дори и докато го изричах,защото знаех,че нито тя разбра какво исках да кажа,нито аз усетих някакво удоволетворение след изричането на думата с четири букви.
За момент цялото ми внимание се насочи на друго място,вратата на тоалетната се отвори и от нея излязоха две момичета,те погледнах към нас. Изгледах ги с най - яростния си поглед,а след това отново погледнах към Амелиа,когато те се отдалечиха.
- Ревнувах.
Думата прозвуча странно. Сякаш наистина мислех,това което казвах. Чувствах го. Как можех да го чувствам...та нали аз нямах чувства..
За пореден път се съгласих с това,че ставам все по - слаб демон,а накрая може наистина да се окажа някое копеле,създадено от майка вещица и баща демон,и да съм се метнал на нищожната си майка.
- Ревнувам.
Повторих отново и вдигнах рамене.
- Не зная защо,но ревнувах. Не исках да се целуваш с него,не мислех,че той заслужава да го целуваш,дори и да не го познавам,не искам така да бъде...
Дали не беше по - объркана от преди.
- Искам да си с мен!
Заявих последните думи с повече гордост,а след това се наведох и я целунах. Целувката беше напълно неочаквана и изненадваща. Но след момент се сетих,че тя се бе целувала с онова нищожество и отлепих устните си,колкото и да не исках това да се случваше трябваше да го направя,защото много бързо можех да се увлека,в целувката.
- Бъди с мен! - казах аз и сякаш беше повече като заповед,отколкото като молба.
Не исках да я губя. Може би сега, когато отново бях с нея,щях да се опитам да се променя. Щеше всичко да се оправи и да бъде по - добре. Може би ще успея да се преборя с демона отвътре и да стана по - човечен.
Да,ама не!
- Да не те изплаших? - попитах я аз,понеже тя изглеждаше като гръмната. Усмихнах се и се отдръпнах от нея,защото може би не й оставях възможност да диша. Погледнах я в очите и зачаках да реагира и да направи нещо.

Върнете се в началото Go down
 
Сватбата на Пърси Джаксън и Суки Стакхаус
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Интервю с Пърси и Суки
» Интервю с Люк Ди Анджело и Суки Джаксън
» Сватбата на Виктория и Фред Зиягел
» Имението Джаксън
» ~Суки~Деси~

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Масови РП-та-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Сватбата на  Пърси Джаксън и Суки Стакхаус - Page 2 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250