The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Пейките в парка D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Пейките в парка EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Пейките в парка EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Пейките в парка EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Пейките в парка EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Пейките в парка EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Пейките в парка EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Пейките в парка EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Пейките в парка EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Пейките в парка EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Пейките в парка EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Пейките в парка Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Пейките в парка I_vote_lcapПейките в парка I_voting_barПейките в парка I_vote_rcap 
Елена (1029)
Пейките в парка I_vote_lcapПейките в парка I_voting_barПейките в парка I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Пейките в парка I_vote_lcapПейките в парка I_voting_barПейките в парка I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Пейките в парка I_vote_lcapПейките в парка I_voting_barПейките в парка I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Пейките в парка I_vote_lcapПейките в парка I_voting_barПейките в парка I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Пейките в парка I_vote_lcapПейките в парка I_voting_barПейките в парка I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Пейките в парка I_vote_lcapПейките в парка I_voting_barПейките в парка I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Пейките в парка I_vote_lcapПейките в парка I_voting_barПейките в парка I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Пейките в парка I_vote_lcapПейките в парка I_voting_barПейките в парка I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Пейките в парка I_vote_lcapПейките в парка I_voting_barПейките в парка I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Пейките в парка

Go down 
+5
Зак Енфрон
Шелби Уистик
Джордж Уайнхаус
Керълайн Форбс
Катерина.
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyПон Яну 31, 2011 12:08 pm

Пейките в парка Tumblr_mdqnwbV2hM1qb0bzxo1_500


Последната промяна е направена от Катерина. на Съб Юли 06, 2013 6:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Керълайн Форбс
Човек
Човек
Керълайн Форбс


Female Брой мнения : 380
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyПет Фев 10, 2012 12:50 pm

Вървях през парка със слушалки в ушите. Вкъщи ми беше много скучно и бях решила да се поразходя навън. Температура сигурно беше поне минус десет градуса, затова извадих зимното си кожено палто. Хванах косата си на опашка и тръгнах през парка, който се намираше на няколко пресечки от дома ми. Първоначално мислех да се обадя на Емили или Елена, за да се разходим заедно, но по-късно осъзнах, че имам нужда да отида някъде сама. Отново бях скъсала с гаджето си и ми беше тягостно.
Паркът ми се стори много пуст. Дори и в най-студените дни тук имаше хора. А може би така беше по-добре. Нали именно заради това дойдох тук. Бях се надявала, че ще бъда сама и това се сбъдна. Дали и аз не бях магьосница като Емили? Няма начин. Аз съм нормална и се радвах, че съм такава.
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyПет Фев 10, 2012 1:22 pm

Никога не бях предполагал, че Виктория е имала нещо общо с брат ми Дейв в миналото. Винаги си бях въобразявал, че Виктория е била само с мен и брат ми Фред, но не и с Дейв. Опитах се да си припомня далечната 1864 година, която сякаш бе изтрита с гумичка от съзнанието ми. През онази година с Дейв помагахме на генерал Грум и момчетата, които се биеха на фронта на страната на Атланта. Аз останах в Мистик Фолс единствено и само заради Виктория, а Дейв... той дори не се беше запознал с нея. Не знаех отколко време се познават, но едва ли е отскоро щом смееше да идва в спалнята й и да я целува.
Стиснах ръцете си в юмруци. Представих си Виктория в ръцете на Дейв и ми се прииска да го убия. Не исках никой друг да я докосва, освен мен.
Завих по улицата и се озовах в парка. Силната миризма на желязо ме лъхна, когато минах покрай пейките в парка. Огледах се. Навън беше студено и паркът беше изключително пуст, но там в далечината една русокоска вървеше бавно по алеята с пейките, мислейки си най-вероятно, че е сама в целия парк. Подсмихнах се и се насочих към нея. За по-малко от минута я настигнах и се изпречих на пътя й.
- Бау! - казах й и тя изпищя.
Върнете се в началото Go down
Керълайн Форбс
Човек
Човек
Керълайн Форбс


Female Брой мнения : 380
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyПет Фев 10, 2012 4:16 pm

Изписках изплашено и отстъпих една крачка назад. Как така не бях видяла, че някой се приближава към мен?
Той се приближи една крачка към мен и аз побързах да отстъпя още назад. Махнах слушалките от ушите си и се втренчих в него. Със сигурност не го познавах. Опитах се да се досетя дали случайно не е от гимназията или от гостите, които майка ми водеше преди у нас. Или може би беше брат на някоя моя приятелка или...
- Кой си ти? - попитах го, отстъпвайки назад.
Погледнах го в красивите му сини очи и изведнъж усетих нещо странно. Мозъкът ми започна да препуска. През съзнанието ми минаха Елена, Емили, бившите ми гаджета, дори котката ми. След това бавно като забавен кадър се повтори всичко до срещата ми с този мъж. Изкашлях се силно, сякаш щях да се задавя и замалко да падна на земята, ако той не ме беше хванал. Изведнъж просто ей така бях променила мнението си за него.
- Искаш ли да дойдеш у нас? - попитах го и се учудих, че казвам това на един непознат. Какво ми ставаше?
Върнете се в началото Go down
Шелби Уистик
Ангел
Ангел
Шелби Уистик


Female Брой мнения : 71

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyПет Мар 09, 2012 6:51 pm

Днес деня беше повече от ужасен. Най-накрая се изнесох от вкъщи, но лудата ми глава ми казваше, че новото начало е когато всичко е ново. Някой хора сменяха дрехите си, други прическата си, трети приятелите, аз смених града и единственото, което бях запазила, бяха любимите ми кецове и един малък сак с дрехи. Качих се на първия автобус, които беше на гарата и се отпуснах спокойно. Пътуването се оказа по-дълго, отколкото очаквах, но най-накрая бях тук ... Къде беше това тук? Понякога се чудех как ми идваха подобни глупости на главата, но ми беше забавно да не знам къде съм. Не се чувствах затворена на някакво място, защото реално погледнато, бях напълно свободна ... и безотговорна, но това беше друг въпрос. В продължение на не повече от часа обикалях града, докато не ми писна. Никъде не можах да намеря евтин мотел, в който да отседна, а парите ми определено не можеха да покрият повече от 2 седмици в котелите, през които бях минала и това само ако спра да ям. Отчаях се напълно, затова реших да отида в парка и да се усамотя на някоя пейка, докато реша какво да правя. Може би щях да се прежаля и да дам малко повече пари за една нощувка, а утре щях да си намеря работа с квартира.
Минах през някаква бутка и си взех кутия цигари, а след това тръгнах към първата пейка, която видях. Седнах спокойно на облегалката, като бях качила краката си на седалката и пуснах сака си на земята.Започнах нервно да ровя в джобовете си за огънче. Сериозно ли? Винаги носех в мен запалка, а сега не можех да намеря. Избеснях ужасно много, защото всичко това ми идваше малко в повече.
- Ужасен ден - измънках под носа си и започнах да се оглеждам нервно, като се надявах някой да мине, за да му искам огънче.
Върнете се в началото Go down
Зак Енфрон
Вампир
Вампир
Зак Енфрон


Male Брой мнения : 15
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyСъб Мар 10, 2012 8:40 am

Денят ми беше много скучен.Чудех се какво да правя и къде да отида.Все пак бях нов в града и не знаех къде да отида.Реших просто да обикалям някъде и да се поразходя малко.Излязох от вкъщи и се запътих към парка.Отидох в парка и седнах на пейките.До мен беше седнало едно прекрасно момиче.Аз и казах
-Здравей.Тя също ми каза здравей.Аз я попитах:
-Как си?И тя ми отгоеори:
-Добре съм.Имаш ли огънче?Аз си бръкнах в джобовете и извадих едно огънче.Аз и казах:
-Заповядай.Тя ми благодари.След малко ми върна огънчето.Аз се замислих и я попитах:
-Как се казваш,аз съм Зак.След около няколко секунди тя ми каза:
-Казвам се Шавлийн.Тя наистина беше много красива и невероятна.За мен тя беше мило момиче и аз наистина много исках да я опозная но си мислих да не прибързвам и за това реших да я заговоря и я попитах:
-Как попадна тук?Тя се замисли какво да ми отговори и ми каза:
-Аз съм тук просто по случайност.Аз много си мислех как да я загоеоря или какво да я попитам но си замълчах.Денят ми започваше да срава все по-хубав.Мислех си,че ще стане и още по-хубав но не веднага.Много си мислих как и за какво да говоря с нея.Тъкмо щях да я попитам нещо и тя ми каза:
-Заповядай и много ти благодария за огънчето.Аз и казах,че няма защо и се загледах в нея.Тя имаше прекрасни кафяви очи и невероятна коса.Аз станах от пейката и се поразходих из парка.След малко се върнах и отново сендах до Шарлийн.Мислих со мниги и и казах:
-Какво работиш в града?Аз я попитах и зачаках да ми отгоеори нещо.
Върнете се в началото Go down
Шелби Уистик
Ангел
Ангел
Шелби Уистик


Female Брой мнения : 71

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyСъб Мар 10, 2012 9:08 am

Седях и нервничих на мястото си и тогава дойде спасението ми … едно доста сладко на външен вид спасение. Момчето седна до мен и за мое щастие, имаше огънче. Не можех опиша спокойствието, което нахлу в тялото ми, когато запалих цигарата. Дръпнах силно и се отпуснах спокойна на пейката, като го огледах подозрително. Не знаех дали аз съм го смутила, но определено беше много нервен, че дори и избяга след не толкова дългия ни разговор.
Беше ми ужасно странно и се почувствах неудобно, защото реших, че аз съм предизвикала притеснението му, но нещото, което най-много ме учуди беше, когато той се върна. Чух въпроса му и кимнах към сака, който седеше на земята.
- Съвсем новичка съм тук – казах с една широка усмивка, а после прозвучах по-доволна, отколкото трябваше да звучи човек на моето положение – и за щастие, все още не работя абсолютно нищо.
Все пак се надявах да не оставя лошо впечатление, а просто да покажа добро настроение … не бях много като онези хора, които започваха да се притесняват от всичко, което не ставаше точно така, както са очаквали.
Върнете се в началото Go down
Зак Енфрон
Вампир
Вампир
Зак Енфрон


Male Брой мнения : 15
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyСъб Мар 10, 2012 12:46 pm

На мен много ми харесваше с това момиче.Тя не изглеждаше срамежлива,напротив изглеждаше ми много приятна и красива.Но за жалост аз си мислих,че тя ме смяташе за прекалено срамежлив но аз не бях такъв.Мислех си да я попитам дали иска да отидем някъде защото на мен не ми беше много интересно в парка и за това аз я попитах:
-Шарлийн искаш ли да се разходим някъде по твое желание?Тя се замисли и ми каза:
-Ами добре но къде изкаш да отидем?Аз доста си мислих но не знаех къде да и предложа защото тя все пак беше едно прекрасно момиче и не знаех какъв вкус има тя.Затова аз си мислех и реших да и кажа:
-Шарлийн какво ще кажеш да отидем до някое заведение и след това да отидем някъде.Тя доста си мислеше.Аз реших да не я карам да ми отгоеори ведбага.Напротив реших да я изчакам колкото трябва.
Върнете се в началото Go down
Шелби Уистик
Ангел
Ангел
Шелби Уистик


Female Брой мнения : 71

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyСъб Мар 10, 2012 2:46 pm

Замислих се за момент, като се чудех дали ми говори за кафе или нещо алкохолното. Истината беше, че не ми пукаше особено къде ще отидем, но нямаше да откажа една студена бира. Погледнах го с мила усмивка и се изправих, като се наведох, взех сака си от земята и му казах весело:
- Оставам избора на теб, но е за предпочитане да сервират алкохол.
Надявах се това да не го е смутило, но си беше напълно в мой стил, а аз не бях от хората, които се променяха непрекъснато, само за да направят някакво впечатление на другите, било то и добро. Не че не исках да изглеждам добре в очите му де … просто исках хората да ме виждат точно такава, каквато съм.
- Защо не ми разкажеш нещо за себе си, докато отиваме натам – казах добродушно, като се надявах това да накара и двама ни да се отпуснем.
Върнете се в началото Go down
Зак Енфрон
Вампир
Вампир
Зак Енфрон


Male Брой мнения : 15
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyСъб Мар 10, 2012 5:38 pm

Много ми харесваше,че тя беше честна и избора и за алкохол на мен също много ми хареса затова аз наистина започвах да я харесвам.Тя е красива.Не е срамежлива и е невероятно красива.Аз си мислех в кой ресторант да я заведа но за мен нямаше никакво значение.Чудех се и реших да и каза:
-За мен няма никакво значение къде да отидем.Какво ще кажеш просто да тръгнем и където отидем там да се спрем?Аз бях наистина щастлив от днешния ми ден с едно прекрасно момиче което виждах за първи път.На мен много ми харесваше града.Надявах се и на нея да и харесва защото иначе не знаех какво да правя.Е аз все още чаках тя да ми отговори нещо но аз изобщо ме бързах за никъде и можех да я чакам чечно да ми отгоеори.Тя ме попита дали искам да и разкажа нещо за себеси и аз се съгласих.Казах и:
-Ами няма нищо интересно което да ти разкажа.Не съм срамежлив.Обичам купони,нов съм в града и така на татъка.Аз я попитах:
-Какво друго искаш да знаеш за мен?
Върнете се в началото Go down
Шелби Уистик
Ангел
Ангел
Шелби Уистик


Female Брой мнения : 71

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyНед Мар 11, 2012 1:02 am

- Амии - казах замислено и погледнах към него - не знам ...
Смутих се леко, защото рядко не знаех какво да кажа, но понякога ми се случваше. Двамата бавно тръгнахме през парка, като се бяхме запътили към центъра на града. Беше ми малко тихо и се чудех с какво точно да наруша тишината, но накрая просто казах първото, което мина през главата ми.
- Трябва някой ден да ме заведеш на купон ...
Усмихнах му се широко и искрено, като се видяха всичките ми зъбки. Надявах да не съм прекалено дръзка, като го каня така очевидно на среща, но ми допадаше, а и беше единствения, който познавах тук ... за сега.
Продължихме да вървим с бавна крачка, а аз се вгледах в нежните черти на лицето му, като очаквах някакъв отговор, докато се наслаждавах на гледката. Не можех да отрека, че това, което виждах, ми харесваше, а той можеше да види как под очите ми се образува нежночервена линия.
Върнете се в началото Go down
Зак Енфрон
Вампир
Вампир
Зак Енфрон


Male Брой мнения : 15
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyНед Мар 11, 2012 6:11 am

Докато вървяхме из парка Шарлийн ми каза да я заведа на купон.За секунда си помислих,че това е среща.Но въпреки това аз веднага и отговорих:
-Добре.Тогава ако искаш да не ходим до някое заведение ами до дискотеката?Въпрели,че бях нов в града вече си мислих,че няма по красиво момиче от Шарлийн и по откровена от нея.Тя имаше прекрасно лице.Аз наистина започвах да я харесвам но си нямах и представа дали тя ме харесва.Докат си мислих всичко това тя все още не ми беше отговорила.Днешния ми ден беше невероятен.Мислех си,че нямам друг такъв ден.На мен много ми харесваше с това момиче.Не бях срещала друга като нея.Тя беше толкова красива и миля,че ми идваше да я целуна но не го направих защото просто не знаех как ще реагира.Можеше да направи всичко а и аз тепърва се запознавах с нея.Тогава тя ми отговори.
Върнете се в началото Go down
Шелби Уистик
Ангел
Ангел
Шелби Уистик


Female Брой мнения : 71

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyНед Мар 11, 2012 1:38 pm

Слушах го внимателно с една приятелска усмивка.
- Заведи ме където пожелаеш – казах мило и се приближих към него, като устните ми нежно докоснаха бузката му.
Беше ми толкова сладък, защото дори и да не си го признаваше, се притесняваше. Аз също, но на мен просто не ми личеше, защото никога не обръщах внимание на притесненията си. Най-много да се бях изчервила, но в повечето случаи, бях сладка и така.
ПП Ако искаш пиши направо в някое заведение.
Върнете се в началото Go down
Стейси ♥
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Стейси ♥


Female Брой мнения : 363
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyНед Май 13, 2012 8:24 am

След като се бях прибрала от кафето с Люк взех си един душ преоблякох се и излезнах.
Реших да ида в парка малко да потичам,защото от одавна не бях спортувала.
Потичах 500 м и спрях малко да си почина,защото ми беше малко трудно да тичам с тези къси панталонки не знам от къде ми хрумна да ги облека.
Видях на една пейка едно познато момиче отидох при нея и я попитах:
-Здравей,Може ли да седна при теб?
Върнете се в началото Go down
Alexandra.
Демон
Демон
Alexandra.


Female Брой мнения : 438
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyНед Май 13, 2012 12:22 pm

Беше ми много натоварено утре имах класно по математика. Неможех да се средоточа вкъщи затова отидох при пейките в парка.
Започмах да чета учебника си от началото. Както си четох едно мимиче дойде при мен и ме попита:
-Здравей,Може ли да седна при теб?
Замислих се за момент. Защо ли идва точно при мен?
Казах й:
-Здравей. Да, да може да седнеш.
Върнете се в началото Go down
http://vampireacademyrpg.bulgarianforum.net/
Стейси ♥
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Стейси ♥


Female Брой мнения : 363
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyВто Май 15, 2012 10:39 am

Тя ми позволи да седна до нея когато седнах забелязах,че четеше ня-
какъв учебник.
Щях да я питам какво чете,но не исках да я разсейвам.Знам ли може
да чете за някакъв изпит.
Дълго мълчах и гледах как хората минават през нас.
Тъкмо да я попитам какво чете и пак ми стане неудобно и малко ме хваща срам.
След дъгло мълчание се раших и й промълвих:
-Приятно ми е,казвам се Алиса накратко прителите ми казват Али или Лиса,а ти как се казваш?-След това й се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Alexandra.
Демон
Демон
Alexandra.


Female Брой мнения : 438
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyВто Май 15, 2012 1:42 pm

Четях си учебника около 10 мин. И изведнъж тя каза:
-Приятно ми е,казвам се Алиса накратко прителите ми казват Али или Лиса,а ти как се казваш?-След това тя ми се усмихнах.
Аз и казах:
-И на мен ми е приятно, аз се казвам Емили, но приятелите ме наричат Ем или Ейми. - И й се усмихнах широко. - От къде си ? -попитах я аз и бързо затворих учебника.


Върнете се в началото Go down
http://vampireacademyrpg.bulgarianforum.net/
Стейси ♥
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Стейси ♥


Female Брой мнения : 363
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyВто Май 15, 2012 1:50 pm

Когато я попитах тя затвори учебника и ми се представи:
-И на мен ми е приятно,аз се казвам Емили,но приятелите ме
наричат Ем или Ейми.
След като ми се представи се усмихна широко и ме попита от къде
съм,а аз веднага й отговорих:
-От мистик Фолс,а ти?-След като я попитах това забелязах,че четеше
по математика и пак я попитах:
-Да не би да те прекъснах с четенето?
Върнете се в началото Go down
Alexandra.
Демон
Демон
Alexandra.


Female Брой мнения : 438
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyВто Май 15, 2012 1:59 pm

Когато я попитах от къде е тя веднага ми отговори, че е от Мистик Фолс.
След няма и пет секунди ме попита:
-Да не би да те прекъснах с четенето?
Аз и казах:
-О не въобще не си ме прекъснала, просто ми беше много скучно. - усмихнах се и прибавих - И аз съм от Мистик Фолс.
Върнете се в началото Go down
http://vampireacademyrpg.bulgarianforum.net/
Стейси ♥
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Стейси ♥


Female Брой мнения : 363
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyВто Май 15, 2012 2:04 pm

Тя ми успоки когато ми казя,че не съм я прекъснала след това
ми каза,че и тя е от Мистик Фолс.
Аз я погледнах и се усмихнах широко и я попитах:
-Ще ходиш ли на таз годишният бал на създателите,
ако ходиш с кого и как ще си облечена?
Може би си помисли,че съм малко нахална,но тя беше
толкова сладко момиче и си помислих,че може да станем приятелки.
Върнете се в началото Go down
Alexandra.
Демон
Демон
Alexandra.


Female Брой мнения : 438
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyВто Май 15, 2012 2:15 pm

След като й казах, че съм от Мистик Фолс тя ме попита:
-Ще ходиш ли на таз годишният бал на създателите,
ако ходиш с кого и как ще си облечена?
-Ами не знам. А той кога е?- казах й аз и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
http://vampireacademyrpg.bulgarianforum.net/
Стейси ♥
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Стейси ♥


Female Брой мнения : 363
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyВто Май 15, 2012 2:22 pm

Тя каза,че не знае дали ще ходи и ме попита кога е,
но по смешното е,че и аз не знаех макар,че ме бяха
поканили,но все пак и отговорих:
-Може и да ти прозвучи смешно,но и аз не знам кога е,
но ме поканиха и ако и ти ходеше и аз щех да те питам
кога е,но ти дори не знаеш кога е.-Погледнах нагоре към не-
бето и пак се обърнах към нея и й казах:
-По-лошото е,че нямам рокля и незнам каква ще ми бъде,
защото няма с кой да си избера.-И се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Alexandra.
Демон
Демон
Alexandra.


Female Брой мнения : 438
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyВто Май 15, 2012 2:32 pm

Тя каза:
-Може и да ти прозвучи смешно,но и аз не знам кога е,
но ме поканиха и ако и ти ходеше и аз щях да те питам
кога е,но ти дори не знаеш кога е. - погледна към небето и каза:
-По-лошото е,че нямам рокля и незнам каква ще ми бъде,
защото няма с кой да си избера.-И се усмихна.
Аз и казах:
-Ако искаш сега да отиде ме в мола и да си избере ме супер сладки рокли за бала - казах го толкова развълнувано, защото удавна не се бях разхождала в мола с приятел. -И може да срещне ме някой познат и да го питаме кога е бала. - Засмях се.
-Какво ще кажеш? - попитах я аз.

Върнете се в началото Go down
http://vampireacademyrpg.bulgarianforum.net/
Стейси ♥
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Стейси ♥


Female Брой мнения : 363
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyВто Май 15, 2012 2:37 pm

Тя каза:
-Ако искаш сега да отиде ме в мола и да си избере ме супер сладки рокли за бала - казах го толкова развълнувано, защото удавна не се бях разхождала в мола с приятел. -И може да срещне ме някой познат и да го питаме кога е бала. - Засмях се.
-Какво ще кажеш? - попитах я аз.
Аз веднага й отговорих с огромна усмивка:
-Да това е страхотна идея.
Благодаря,че ще ми помогнеш в избора.-когато й го казах
я прегърнах силно.
Върнете се в началото Go down
Alexandra.
Демон
Демон
Alexandra.


Female Брой мнения : 438
Местожителство : Мистик Фолс

Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка EmptyВто Май 15, 2012 2:42 pm

Когато и казах да отиде ме в мола да си купим рокли. Изведнъж тя ме прегърна силно бях изненадана. И ми благодари.
Гледах ме се около пет секунди и аз и казах:
-Е какво стоим тук? - попитах я аз. - Да тръгваме. - и станах от пейката и й подадох ръка да стане и тя.
Върнете се в началото Go down
http://vampireacademyrpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Пейките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките в парка   Пейките в парка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пейките в парка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Алеята на парка
» Люлките в парка
» Уличните художници в парка
» Водопадът, намиращ се в края на парка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Гората и паркът-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Пейките в парка Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Пейките в парка Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250