The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Дървото на влюбените - Page 2 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Дървото на влюбените - Page 2 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Дървото на влюбените - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Дървото на влюбените - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Дървото на влюбените - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Дървото на влюбените - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Дървото на влюбените - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Дървото на влюбените - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Дървото на влюбените - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Дървото на влюбените - Page 2 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Дървото на влюбените - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Дървото на влюбените - Page 2 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Дървото на влюбените - Page 2 I_vote_lcapДървото на влюбените - Page 2 I_voting_barДървото на влюбените - Page 2 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Дървото на влюбените - Page 2 I_vote_lcapДървото на влюбените - Page 2 I_voting_barДървото на влюбените - Page 2 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Дървото на влюбените - Page 2 I_vote_lcapДървото на влюбените - Page 2 I_voting_barДървото на влюбените - Page 2 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Дървото на влюбените - Page 2 I_vote_lcapДървото на влюбените - Page 2 I_voting_barДървото на влюбените - Page 2 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Дървото на влюбените - Page 2 I_vote_lcapДървото на влюбените - Page 2 I_voting_barДървото на влюбените - Page 2 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Дървото на влюбените - Page 2 I_vote_lcapДървото на влюбените - Page 2 I_voting_barДървото на влюбените - Page 2 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Дървото на влюбените - Page 2 I_vote_lcapДървото на влюбените - Page 2 I_voting_barДървото на влюбените - Page 2 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Дървото на влюбените - Page 2 I_vote_lcapДървото на влюбените - Page 2 I_voting_barДървото на влюбените - Page 2 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Дървото на влюбените - Page 2 I_vote_lcapДървото на влюбените - Page 2 I_voting_barДървото на влюбените - Page 2 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Дървото на влюбените - Page 2 I_vote_lcapДървото на влюбените - Page 2 I_voting_barДървото на влюбените - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Дървото на влюбените

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Дървото на влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените - Page 2 EmptyПон Яну 31, 2011 12:06 pm

First topic message reminder :

Дървото на влюбените - Page 2 3431690125_019d5fbb8b_o
Това беше дървото на влюбените. Често влюбените сядаха под къщичката, а някои се качваха и гледаха парка от нея.


Последната промяна е направена от Катерина. на Съб Юни 29, 2013 1:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Дървото на влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените - Page 2 EmptyПет Авг 16, 2013 5:16 pm

- дообре , обещавам , само моля те не ми мрънкай за Юки повече , и без това няма какво повече да губи. той е ангел , който е сасипал живота си.- започна да се обяснява хънс
- пък и не може да се сасипе повече , от това да те загуби, каза ми , че е БИЛ влюбен в теб до уши, но сега не може да те нарече нещо повече от приятел- обясни Хунс и я целуна нежно по устните.
- А сигурно онази целувка вчера беше , за да си го докажа сам , поглдна ме с толкова Жален поглед когата отиде да се преоблича- обясни ХЪнс и се подсмихна .
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Дървото на влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените - Page 2 EmptyПет Авг 16, 2013 5:24 pm

Аз се засрамих леко, спомняйки си за случилото се с Юки миналата вечер. После погледнах към Хънс и казах тихо "Както и да е, нека не говорим за това сега, става ли? Вече се изтормозих да слушам..." После се подсмихнах тихо и целунах Хънс по бузката.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Дървото на влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените - Page 2 EmptyПет Авг 16, 2013 5:31 pm

- само един последен въпрос ФЕй - сапочна Хънс , а след това една подла усмивчица се появи на лицето му и той се засмя лекичко.
- Знаеше ли , че Юки е влюбен в теб , преди живота му да пропадне ?- попита Хънс и се усмихна сладко.
- и моля те не казвай , че излизаш с мен само заради това да го караш да ревнува?- попита Хънс и се подсмихна сладко и мличко.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Дървото на влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените - Page 2 EmptyСъб Авг 17, 2013 6:48 am

Аз въздъхнах и казах "Не, Хънс, не знаех... Даже и представа си нямах. Той не го показваше по никакъв начин и аз абсолютно нищо не съм забелязала..." После се подсмихнах на последния му въпрос и казах "Разбира се, че не... Не излизам с теб за да го карам да ревнува. Та той ми е като брат, за Бога..."
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Дървото на влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените - Page 2 EmptyСъб Авг 17, 2013 12:57 pm

-или просто те е боляло да си го признаеш или не си искала да става нищо между вас?- каза Хунс като пак започна с темата на подхващане и отново се обърна към нея , а след това продължи да я целува с все същата страст и жажда , която изпитваше така неуморно преди миг и поле пак и пак и пак, докато не остави смучки по целият й врат.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Дървото на влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените - Page 2 EmptyСъб Авг 17, 2013 1:01 pm

Аз се изчервих леко и казах тихо "Ъм....Хънс....Прекаляваш..." После въздъхнах тежко и добавих "Не, просто не забелязах нищо... Юки не го показваше изобщо..." След това се отскубнах от него, за да си поема въздух и казах "Хънс, прекаляваш наистина..."
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Дървото на влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените - Page 2 EmptyСъб Авг 17, 2013 1:29 pm

На Хънс все още започваше да му писва да бъде с Фей, но я търпеше все още.
- е Фей , кажи ми как Не Показваше Юко , че е влюбен в теб?- попита той , а след това облиза устните си и ги заби отново въвъ врата й чувствайки приятната й топла кожа допряна до тях.
- ах колко сладко- каза си той сам на себе си и зарови глава по- на дълбоко.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Дървото на влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените - Page 2 EmptyСъб Авг 17, 2013 1:40 pm

Аз го погледнах и казах "Ами... Държеше се както обикновено.. Като най-добър приятел, че дори и като брат. Никога не бих предположила, че е изпитвал нещо подобно... Все пак се познаваме още от детската градина.." Накрая се предадох. Хънс явно нямаше намерение да поспре с целувките, така че реших да престана да му мърморя за това.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Дървото на влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените - Page 2 EmptyСъб Авг 17, 2013 5:01 pm

- не мисли, че не раабирам малката- пошeгува се Хънс и се подсмихна лекичко заради това. Това всъщнист бе един от най - щастливите мигове в живота му. Той се подсмихна и продължи да я целува без да му пука изобщо ,че прави смучки по целият й врат. и вече започва да слиз по ключиците и гурдите , а след това и по - надолу, леко разкъсвайки блузата й , но това нямаше значение сега.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Дървото на влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените - Page 2 EmptyСъб Авг 17, 2013 5:08 pm

Аз леко изстенах при докосването му и казах леко притеснено "Ъм.. Хънс... моля те.. Не е нито мястото нито времето за това..."- и го погледнах някакси стреснато.. Все пак трябваше да го спра..
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Дървото на влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените - Page 2 EmptyСъб Авг 17, 2013 5:32 pm

Хънс се спря и пусна Фей Да се движи нормално. А след това на лицрто му се появи една малка сладка самодоволна усмивчица , а след това се засмя леко.
- знаесх ме , като тръгна нямам спиране- каза той , а след това се усмихна толкова сладко и невинно , все едно не бе направил абсолютно нищо
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дървото на влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дървото на влюбените
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Тунелът на влюбените

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Гората и паркът-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Дървото на влюбените - Page 2 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Дървото на влюбените - Page 2 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250