The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Широката поляна - Page 2 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Широката поляна - Page 2 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Широката поляна - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Широката поляна - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Широката поляна - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Широката поляна - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Широката поляна - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Широката поляна - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Широката поляна - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Широката поляна - Page 2 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Широката поляна - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Широката поляна - Page 2 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Широката поляна - Page 2 I_vote_lcapШироката поляна - Page 2 I_voting_barШироката поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Широката поляна - Page 2 I_vote_lcapШироката поляна - Page 2 I_voting_barШироката поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Широката поляна - Page 2 I_vote_lcapШироката поляна - Page 2 I_voting_barШироката поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Широката поляна - Page 2 I_vote_lcapШироката поляна - Page 2 I_voting_barШироката поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Широката поляна - Page 2 I_vote_lcapШироката поляна - Page 2 I_voting_barШироката поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Широката поляна - Page 2 I_vote_lcapШироката поляна - Page 2 I_voting_barШироката поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Широката поляна - Page 2 I_vote_lcapШироката поляна - Page 2 I_voting_barШироката поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Широката поляна - Page 2 I_vote_lcapШироката поляна - Page 2 I_voting_barШироката поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Широката поляна - Page 2 I_vote_lcapШироката поляна - Page 2 I_voting_barШироката поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Широката поляна - Page 2 I_vote_lcapШироката поляна - Page 2 I_voting_barШироката поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Широката поляна

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyПон Яну 31, 2011 8:52 am

First topic message reminder :

Тук често идваха хора, които си устройваха пикници.


Последната промяна е направена от Елена на Пет Яну 06, 2012 2:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 9:57 am

- да знам , това бе ггрешка Демонче , забрави я- каза Хънс и се изправи , а след това отиде в долната част на полянката близо до езерцето , и поптопи бавно ръката си в него. Почувства из един път желание да се съблече гол и да кочи във бистрата вода , но от рас знаеше , че няма да му хареса това и единственото за което мислеше бе Ал
- малката ми , съжалявам - каза си той и се отпусна леко на зад позволявайки на реката да докосва все още китката му.
- Али , - каза той като видя нейното отражение във водата , но като се обърна рязко нея я нямаше.
- пак ми се привиждат привидения и призраци - каза едва чуто той и се засмя с глас.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 10:03 am

Аз въздъхнах тежко и се изправих на крака. Вече бях изяла сандвича си и реших да го последвам. Взех си чантата, преметнах я през рамо и отидох при Хънс. Седнах на тревата до него и казах тихо, гледайки в отражението си в езерото "Знаеш ли... всъщност не ми се струваш чак толкова лош..." После изведнъж малко съжалих за това, защото предполагах че той ще направи някакъв саркастичен и подъл коментар.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 10:10 am

- от кога имаш душа? -попита съркастично той и се подсмихна сладко. Това наистин си го биваше като съркастичен коментар , който навярно не разочарова по никой начин Фей.
- всъщност , моля ти се не ми казвай, че си се влюбила в полубог или моя милост?- каз той под лекозакачливата форма на въпрос , все пак , нямаше начин да не каже нещо от тоя род .
- уважавам Ал и избора й и това , което е . обичам , изпитвам чувстава към нея и й съм брат , за това колкото и да ми се иска нищо между нас няма да има - каза той и се поизправи.
- но добрата новина , е че я уча как да се целува- каза той с леко закачлив и може би шеговит тон и нахапа още един сандвич.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 10:23 am

След последните му няколко думи ми се прииска да повърна... сериозно... Искрено се надявах той наистина да се шегува. На този човек никой не можеше да разбере кога се шегува и кога говори сериозно..поне аз не можех..Погледнах към земята, за да не издавам отвратеното си изражени и казах "Никога не бих се влюбила в арогантен надменен идиот като теб. Бих си паднала по някой който се държи като истински джентълмен, а не по някой който се държи като разглезено момиченце..." После се огледах наоколо и въздъхнах леко.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 10:30 am

- повдига ти се отмен нали?- каза той и се засмя- бе се шегувал ..или не ? Един господ знаеше какво мисли или прави, а това , че бе полубог означаваше, че не може да му четат мислите или ходовете.
- знам секси , това е извратено наистина, но когато се запознахме мислехме единствено как да ловим демони и вампри и върколаци , тогава се влюбих в нея и една година по- късно двамата с изненада открихме , че сме семейство , а така ми се искаше да не рзбирам за това. - призна си хънс и се усмихна , а след това се обърна към нея и се подсмихна,
- май те отвратих от мен. - интересното нещо беше, че през цялото време тонът на Хънс бе някак елегантно мил искрен и сладък .
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 10:39 am

Аз го погледнах и казах "Меко казано, да... Уау...трагична история..." Наистина това ми се стори малко...добре де много странно. Не бях чувала подобна история преди. Настъпи малко мълчание и накрая аз наруших тишината и реших да сменя темата. "Както и да е... Разкажи ми за себе си. Хоби?..освен убиване на демони и тем подобни?"-казах аз закачливо и се подсмихнах шеговито.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 10:45 am

- да пазя моята Ал от неприятности- каза Хънс и се подсмихна сладко мило и невинно.
- аз може все още да я обичам и не съм готов за някакви дръги връзки ,ако ме разбираш де. - каза Хънс и се подсмихна сладко и подло.
- но за теб сладърано ще направя изключение, след като Ал те харесва ти оставаш при нас и ще си част от нашето семейство. - каза ХЪнс и се подсмихна сладко и мило.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 10:53 am

Аз бавно повдигнах вежда и казах "Ъм.. това пък за какво ми го казваш?..." Това ми дойде някакси като гръм от ясно небе. За пръв път ме свари неподготвена. Бях свикнала да съм си вълк единак през всички тези години, за това не ми правеше голямо впечатление, но сега някой ми казваше, че ще бъда част от семейство, което познавам от два дни. После въздъхнах и казах "Не е толкова лесно, както ти казваш. Не може с две думи да стана част от някое семейство... пък и аз нямам семейство."
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 10:58 am

-е много жалко , вече имаш- каза Хънс и се подсмихна сладко , а след това се изправи на два крака. Той бе малко отнесен , стъпи в една кална локва и в следващият момент се озова във водата.
- не мога да плувам - каза той и се опита да се добере до нещо , което да хване.
Това му дойде като гръм от ясно небе, бе наистина бързо и не се усети как сстана.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 11:10 am

Почувствах се леко поласкана, когато хънс ми каза че вече имам семейство. В същото време се почувствах и малко странно, защото много дълго време не съм допускала никого до себе си. Замислих се за старите дни, когато аз и семейството ми живеехме спокойно и щастливо. След известно време чух звук от плискане във водата. Веднага извърнах погледа си натам и видях Хънс, който ръкомахаше и крещеше 'Не мога да плувам!' Бързо се изправих и скочих във водата без да се замисля, доплувах до мястото където беше Хънс и го хванах за ръката, опитвайки се да го издърпам обратно на поляната. Той беше по-тежък отколкото си мислех и това сигурно щеше да бъде малко трудна задача. "Ъх, помогни ми малко де..."-казах му аз, докато прехвърлях ръката му около раменете си, за да го издърпам по-лесно.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 11:37 am


- не ме ли чу , аз не мога да плууваам- каза Хънс и я стисна сдраво около гърдите, бе му трудно да диша и съзнанието му бе леко замъглено, отводата.
- мразя лодките , мразя водата , мразя , мразя , мразя, мрзя!/ - извика се той и започна да се опитва да я стисне малко, за да не падне , или потъне по- на вътре отколкото е сега.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 11:41 am

Беше ми трудно, но все пак някакси успях да го измъкна от водата. На няколко пъти щеше да ме завлече навътре, но успях да се справя. Оставих го да легне на тревата и след като и аз се измъкнах от водата отидох при него и казах леко резтревожено "Хънс? Хънс, добре ли си?" Видях, че очите му бяха затворени и изведнъж през ума ми мина мисълта да не би да се е удавил, но после видях че все още диша. "Ъх... даже и Посейдон те мрази..."-казах аз и го побутнах леко. "Хънс? Стани..."-казах аз, стараейки се да звуча хладнокръвно.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 11:48 am

- Ха Ха ха ха, дай да се посмеем малко за моя сметка , помисли си Хънс , ала не успя да го каже, дишането му бе бавно , а очите му -затворени . Общо взето той целичт бе побелял и от носът му започваше да капе кръв , но съвем леко. Той се бе проснал на земята , а дишането му ставаше все по- бавно и по- бавно, а можеше и скоро да спре. Съзнанието му започна да се замъглява докуто най накрая остана и без него, не виждаше и е чуваше нищо и нямаше нещо друго в главата му освен буботене.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 11:57 am

Вече виждах как дишането му се забави и леко се стреснах. Бях забравила курсовете по първа помощ, които бях взела преди 30 години и не знаех какво да правя честно казано. "Хънс? Хънс, събуди се? Стани!"-казах аз паникьосано и започнах да го бутам лекичко в опит да го събудя, но не се получаваше. Накрая започнах да му правя сърдечен масаж, надявайки се да се подобри.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 12:03 pm

хънс се закашля и от него иизлезе много вода
- защо ме спаси , по- добре да се бях удавил , вий ми дрехите , все едно съм паднал в някоя река- каза хънс и продължи да кашля и да се гърчи от болка.
- не ми се смей- каза той усещайки , че по лицето ма Фей се появяват пристъпи на радост .
-не е смешно- каза той и се озправи до .... легнало положение.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 12:07 pm

Аз не можах да се стърпя да не се усмихна... Онази вечер в Грил-а се надуваше и правеше на велик, обаче когато падна в реката и едва не се удави го хвана страх... Аз се опитах да не се усмихвам и казах "Ти всъщност ПАДНА в реката... Добре ли си?"-попитах го аз леко..ама само малко загрижено и му помогнах да се изправи до седнало положение.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 12:10 pm

- добре ли ти изглеждам? попита Хънс и се засмя лекичко
- не е смешно да знаеш , май няма д оцелея , я ми направи дишане уста в уста , а аз ще се правя , че м харесва- каза Хънс и се подсмихна лекичко, а след това се върна и легна на земята и затвори очи...
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 12:14 pm

Аз присвих очи леко и казах "Ако не беше полу-удавен щях да ти забия такъв шамар, че щеше да го запомниш....". Вече не ме издненадваше. Това си бе типично за Хънс. Така или иначе, аз нямах намерение да му се връзвам на номерата. "А аз защо ли не те бутна обратно във водата и ти ще се правиш, че можеш да плуваш?"- отвърнах му аз и се усмихнах триумфално.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 12:24 pm

- хм , не е смешно , пък и Али ми дава уроци по гмуркане , а не по плуване. а едното е с кислородна бутилка , а другото , паднеш ли умираш - оправда се хънс и се закашля леко.
- хей , хаиде и ти с нас да видиш колко е яко , пък и Али ще е доволнада те види- каза той и се подсмихнан ,без да мърда от мястото си със затворено очи.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 12:27 pm

Аз се подсмихнах на коментара му и казах "Ти си като котките... Мразиш вода. Аз пък много обичам да плувам... И да, някой ден може и да дойда с вас да се гмуркаме..." После се огледах наоколо и след това погледнах към мокрите си дрехи. "Ъх.. заприличах на мокра кокошка..."- оплаках се аз и леко потреперих, когато студения вятър ме брисна.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 12:38 pm


- радвам се , о и ела в четвъртак в 11 часа на плажа , от там схте ни вземе лодката и ще се гмуркаме. - каза Хънс и се подсмихна сладко.
- знаеш ли бих ти предлижил да сме гаджета , но няма, защото Али те харесва , а и аз си лично си падам по емота.- каза Хънс и се подсмихна
- не мога аз да разбия сърцето й , но ако го направиш ти , не знам , може пък да й станеш основна цел за убиване и малтретиране.- каза Хънс и пъхна ръцете зад врата си
- ела да ми седнеш в скута , мократами кокошчица такава.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 12:46 pm

Аз въздъхнах тежко. "Как можеш да изговориш цял куп глупости за 40 секунди? Наистина недоумявам...."-казах аз вече видимо настръхнала заради студа, но голямата ми гордост не ми позволяваше да му поискам якето за да се стопля. Накрая се свих на топка, обвивайки ръце около себе си. После кимнах и казах "Ами хубаво... Може и да дойда на плажа в четвъртък.."
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 12:52 pm

- знаеш ли кое е глупаво?- попиота Хънс и свали ятето , все пак , дори и моркро то можеше да й донесе поне малко топлина и й го подаде.
- онези момчета . кпито свалят якето и , за да го дадът на змръзващо до тях момиче, обикновенно не бих го направил , но ето вземиго- каза той.
- ЖИВОТ ЗА ЖИВОТ , върнах дълга си към теб- каза той и си притвори леко очичките, за да я види.
- в 11 на плажа, не закъснявай , мразвя да чакам- каза той и се подсмихна леко.
- заради теб целият съм вир вода- обясни той и се подсмихн леко и сладко.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 12:57 pm

Аз първоначално се поколебах, но после взех якето му. Със сигурност то беше по-сухо от мен. После се обърнах към него и повдигнах вежда и казах с леко обиден тон "Мислиш, че ще те смятам за длъжник само заради това, че те извадих от водата???" После извърнах погледа си настрано, но тогава го чух да казва "Заради теб съм вир вода." и това вече ме изкара извън нерви. Обърнах се рязко към него и извиках "Заради МЕН? Обвиняваш МЕН за това, че ТИ не можеш да плуваш и не гледаш къде вървиш??? Ти си малоумно животно!" После се изправих, хвърлих обратно якето му към него и си взех чантата от замята.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 EmptyВто Авг 13, 2013 1:02 pm

- ами хубаво, като не ти оттърва мръзни като къче на вън- каза той и се подсмихна леко.
- ще станеш зомби- каза той и се подсмихна сладко , а след това се прозя и я зави с якето и изчезна на някъде навътре в гората. искаше да се поразтъпче малко , все пак на него не му оттърваше да стои на едно място повече от 15 минути.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Широката поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Широката поляна   Широката поляна - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Широката поляна
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Гората и паркът-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Широката поляна - Page 2 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Широката поляна - Page 2 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250