The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс:  къщата на Юко. D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
 къщата на Юко. EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
 къщата на Юко. EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
 къщата на Юко. EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
 къщата на Юко. EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
 къщата на Юко. EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
 къщата на Юко. EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
 къщата на Юко. EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
 къщата на Юко. EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
 къщата на Юко. EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
 къщата на Юко. EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
 къщата на Юко. Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
 къщата на Юко. I_vote_lcap къщата на Юко. I_voting_bar къщата на Юко. I_vote_rcap 
Елена (1029)
 къщата на Юко. I_vote_lcap къщата на Юко. I_voting_bar къщата на Юко. I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
 къщата на Юко. I_vote_lcap къщата на Юко. I_voting_bar къщата на Юко. I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
 къщата на Юко. I_vote_lcap къщата на Юко. I_voting_bar къщата на Юко. I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
 къщата на Юко. I_vote_lcap къщата на Юко. I_voting_bar къщата на Юко. I_vote_rcap 
Ребека. (721)
 къщата на Юко. I_vote_lcap къщата на Юко. I_voting_bar къщата на Юко. I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
 къщата на Юко. I_vote_lcap къщата на Юко. I_voting_bar къщата на Юко. I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
 къщата на Юко. I_vote_lcap къщата на Юко. I_voting_bar къщата на Юко. I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
 къщата на Юко. I_vote_lcap къщата на Юко. I_voting_bar къщата на Юко. I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
 къщата на Юко. I_vote_lcap къщата на Юко. I_voting_bar къщата на Юко. I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

  къщата на Юко.

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 2:44 pm

Още от начатото на живота си Юко искаше да живее в подобен сенчест и мрачен кваттал като в книгите с ужаси и филмите на ужасите. той си бе падал много преи това по старите къщи за реставриране и по историите за духове .
от вън къщата изглеждаше изоставена и наистина в ужасяващо състояние , но вътре си бе направо хотел % звезди. Със закрит басейн и наистина изикана обстановка, имасхе много неща наистина. бе му отнело няколко месеца да постигне това , но си струваше наистина да го гледа и да се възхищава на себе си. а мазето бе идеално за алхимичните му експерименти и за това той обожаваше това място.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 2:50 pm

След дългото пазаруване, с Юко се отправихме към дома му, където той щеше да посреща гости. Аз не изгарях от желание да видя онзи заядлив идиот Хънс, но щях да остана само и единствено заради най-добрия си приятел. Накарах го да мъкне всички торби през целия път. Отворих вратата и влязох вътре, после погледнах назад към Юко и казах "Какво става? Тежки ли са торбите? Та ти изкупи половината супермаркет..."- после се подсмихнах шеговито.
Върнете се в началото Go down
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 2:56 pm

- да , но защо трябваше и твойте торби да мъкна? - попита заядливо той и се подсмихна сладичко , а след това се довлачи до дивана и остави всичко в трапезарията на масата. -
-готви , а аз ще ти кажа да се правиш , че аз съм го зготвил когато те дойдат , сабуди ме , става ли? - попита той и се усмихна мило и следко , а след това се изтегна на червеният диван и зазяпа кум тавана притваряйки големите си черни очи.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 3:01 pm

Аз веднага зарязах всичко и казах "Не, Юко, не става... Няма да ме използваш за своите цели. Спри да бъдеш такъв ленивец, стани, размърдай си малко мързеливия задник, и си сготви сам." Наистина не обичах, когато Юко правеше така. Да, той ми бе приятел, но това минаваше границите и нямаше нищо общо с приятелството ни. Не обичах да ме използват, и нямаше да го позволя дори и на най-добрия си приятел.
Върнете се в началото Go down
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 3:09 pm

- а ти спри да се правиш на интересна , още от малки ти - готвиш , а аз дегустирам - каза той и се подсмихна сладко а после се изправи.
- дообре, сега подай ми пилето- каза Юко като отиде до кухненският плот , а след това сложи една розова престилка на която пишеше " целуни готвача" , а долу с маркер бе дописано и не го убивай , за това , че не може да готви. Той се подсмихна и извади една тава.
- Ам аз взех ли брашно от супера? - попита той и погледна към фей.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 3:14 pm

Аз кимнах и казах "Да, брашното трябва да е някъде наоколо...из една от всички торби.."-и му подадох брашното. "Тези дни свършиха, драги ми Юки. Време е сам да се научиш да готвиш..."-добавих аз и му се усмихнах приятелски, после разопаковах продуктите, така че всичко да се вижда и казах "Забавлявай се, а аз ще отида да погледам телевизия...". После се подсмихнах и отидох в хола, седнах на дивана и си пуснах телевизора.
Върнете се в началото Go down
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 3:24 pm

Юко се намръщи , но все пак започна да приготвя нещо. Взе една рецепта от шкафа и се зачете."Необходими Продукти
брашно - 500 гмая - 1 кубче живазехтин - 1 с.л.вода - 300 мл хладказахар - 1 щипкасол - 10 г
ЗА ГАРНИРАНЕ
домати - 200 г черириган - 1 с.л.зехтин - 100 млчерен пиперсол"
- охо звучи вкусно- каза той и взе една тенджара. а после продължи да чете ."Приготвяне на Фокача с домати

Разтворете маята в 50 мл от хладката вода и добавете захарта. Поръсете със щипка брашно и оставете да шупне. В подходяща купа смесете зехтинът, солта, брашното, останалата вода и вече шупналата мая.

Замесете тесто, което се оставя в купа поръсено с малко брашно. Оставете го да втаса за около 2 часа.

Намажете със зехтин кръгла тава, разстелете тестото и направете вдлъбнатини с пръсти. В тях поставете предварително разрязаните на две чери доматки. Подправете с черен пипер и сол, залейте с останалия зехтин. Оставете тестото да си почине около половин час.

Изпечете фокачата в загрята на 180 градуса фурна за 30-тина минути."
- доообре , да се залавяме за работа. - каза си той взе едни ръкавици и започна да следва рецептата , плътно
Изведнъш от кухнята се чу един ужасяващ звук и едно много звучно "БУУМ" се разнесе на около.
- добре съм - каза Юко като излезе от кухнята овъглен , а косата му - чена се бе рзхвърчала във всички посоки, а от престилката му не бе отанал и помен.
- отивам до банята , а ти почисти и да почвам с основното. каза Юко и свали очилата си , а след това започна да ги бърше.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 3:30 pm

Гледах си аз телевизия и тогава подскочих като ударена с мокър парцал, защото чух ужасен звук, идващ от кухнята. Огледах се наоколо стреснато, после си поех дълбок дъх и си казах "Ах, Юки...." След малко видях Юко целия овъглен и просто не се стърпях. Засмях се толкова здраво, че вече бузите ме боляха. "Боже мили.... Юки, ти си върхът!"-казах аз, смеейки се. Вече въздух не ми достигаше от смях. След малко се поуспокой, но все още ухилена до ушите казах "Добре...Предлагам да поръчаме нещо от магазина за готова храна, а ти ще кажеш, че ти си го сготвил..."
Върнете се в началото Go down
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 3:44 pm

- идеална идея как ли не се сетих по- рано- каза Юко и се качи да си вземе дин душ.
После като слезе долу изглеждаше по-мокър от всякога , с една бледо синя хавлия едва закрепена през кръста му , а очилата бяха сложено на криво, както винаги , когато излизаше от банята, а от него се стичаше вода , по цялото му тяло и по плочките по корема му.
- дообре, дай ми телефона- каза той посочвайки към черното тухлесто нещо на масата.
- каво искаш за хапване , нека да не е пица , а да е нещо изискано и романтично. - каза Юко и се пдсмихна сладко , след каато очилата му се изхлузиха по носа.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 3:49 pm

Аз погледнах към Юко и му се усмихнах мило. "Ами... може да поръчаш, това което отчаяно се опитваше да приготвиш преди малко..."-казах аз все още усмихвайки си. Напушваше ме голям смях като си спомних опърления му бретон. После прокарах пръсти през косата си и си съблякох якето, защото вътре беше минимум 35 градуса. "Боже, горещо е.."-оплаках се аз и се излегнах на дивана, а после се загледах във филма.
Върнете се в началото Go down
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 3:59 pm

- охо , Фей тялото ми ли те възбужда така?- попита шеговито Юко и я събори с няколко бързи движения на пода.
- ти ме кара да готвя, ти ще чистиш- каза той и посочи към черната от експлозията кухня. - сега аз ще си погледам телевизия преди и тя да е експлодирала. - пошегува се той и се подсмихна сладко , а след това пресегна ръцете си и я завлачи към кухнята по гръб. Той я пусна по средата на овъгленият под и се върна в хола.
- ако се върнеш преди да си свършила ще ме видиш без хавлия- заплаши я шеговито той и се подсмихна , а след това си смени канала.
- пуснах друк канал , който не е за ДЕЦА ПОД 18 - провикна се той и се облегна доволен на канапето , вдигайки краката си на ооблегалката.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 4:04 pm

Аз завъртях поглед отегчено и на бърза ръка изчистих кухнята, която изглеждаше сякаш бомба е паднала в нея. То така си и беше. Бомбата се казваше Юко... "Ъх... все аз ти чистя поразиите.."-измърморих аз под носа и след това отидох да измия саждите от лицето и ръцете си. Чак и във косата имах сажди, което ме принуди да измия и нея. После се възнах в хола, изключвайки телевизора от конатка. "Ставай мързеливецо! Скоро ще дойдат гостите ти.."-казах му аз и се подсмихнах подло.
Върнете се в началото Go down
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 4:19 pm

- чакай да поръчам де - каза той отекчено и поръча, от един ресторант , сладкарница и една пицария за него една доста голяма пица.
След около 15 минути пицата пристигна , Юко се подсмихна леко и плати на доставчика , като му остави бакшиш от 50 .... цента.
- храната е тук- обяви триумфално Юко като сложи пицата на масата и седна на канапето до Фей. Той отвори голямата кутия и си взе едно пърче.
- граби докато е прясна. скори и тората ще е тук , и другото , което поръчах.
- добре , че почнах работа , иначе трябваше да се нанеса при теб и да спим в едно тясно легло в апартамента ти. - каза Юко , който очевидно не знаеше , че фей е наела апартамент в хотел.
Той започна дразнещо да облизва пръстите си, а след това отиде до кухнята и от там се чу "ОХ" "МАМКА МУ ,ТЪП НОЖ" "КАКМОЖА ТОЧНИ НА РЪКАТА МИ ДА ПАДНЕШ" викаше Юко на един нож.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 4:24 pm

Аз се усмихнах и си взех едно парче от топлата и вкусна пица. После казах "Спокойно, апартамента ми е голям. Наех апартамент в един хотел наблизо.." и продължих да си хапвам пицата, изведнъж чух крясъка на Юко. Веднага се изправих и врълетях в кухнята. "Юки? Какво стана?"-попитах аз разтревожено и отидох при него, после поех ръката му в ръцете си и огледах раната. "О, Боже... Сериозно е... Седни тук, ей сега ще донеса аптечка.."-казах му аз и му помогнах да седна на един стол, без да пускам ранената му ръка.
Върнете се в началото Go down
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 4:30 pm

- нямам аптечкки- казаЮко и се подсмихна , а след това посочи към шкафа.
- отвара за бърз растеж , зелена кутийка , синьо шишенце- каза Юко и продължаваше да придържа раната си,
- о и трябва да го цункаш да мине. - допълни той като разглезено тетенце , а след това погледна злобно към ножа.
- ще те убия ной да знаеш- заплаши го той и започна да го гледа злобно и сташно. Той погледна към Фей и се усмихна следко.
-имаш ли още кърпички в сутиена да ми дадеш? - попита той и се подсмихна сладко и мило.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 4:33 pm

Аз го погледнах с присвити очи и казах "Ще ти отрежа цялата ръка ако кажеш още нещо подобно, разбра ли?" После отворих шкафа и започнах да ровя като къртица, докато накрая не видях една малка зелена кутийка. Взех я и я отворих нетърпеливо, после намерих синьото шишенце и го подадох на Юко. "Вземи..."-казах аз и седнах на стола срещу него.
Върнете се в началото Go down
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 4:39 pm

- Юко я погледна с умен поглед и каза
- как очакваш да се полея сам?- попита той и я поогледа интересно , а след това се подсмихна сладко и пое шишенцето с треперещата си кървясала и мазолеста ръка.
- само този пут Фей винаги съм ти помагал нали сме само "ПРИЯТЕЛИ" - каза сладко той и подаде ръката си на пред , а след това притвори очички и се усмихна мило и сладичко.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 4:43 pm

Аз завъртях поглед и казах "Хубаво..." После взех шишенцето и изсипах цялото лекарство върху ръката му. Усетих, че го заболя, когато видях че той се намръщи. После се приближих малко до него и казах "Добре ли си Юки?" Честно казано, откакто семейството ми почина, не ме е било грижа за никой друг освен за Юки...е, и за себе си. Както и да е, после седнах обратно на стола и казах "Трябва да си по-внимателен с кухненските ножове.."
Върнете се в началото Go down
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 4:50 pm

- внимателен ли - каза сукрошително Юко и се приближи до нея.
- познаваш ме Фей , аз винаги СЪМ внимателен- каза Юко иронизирайки всичко казаано . После той се приближи до нея и прокара пръсти зад косата й , а след това я целуна меко по бузата , изправяйки се на коленене и пак малко по- надолу , а след това и съвсем леко по устните, и точни тогава се чу звука , от задната врата , отваряща се зад Юко , а напрага й Хунс гледаше с учудване.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 4:58 pm

Хънс не само гледаше с очудване , но бе готов да изкорми Юко. Та той се целуваше така сттрастно и жадно с онова момиче , а бе само по хавлия. Хънс с бавна и любопитна крачка , се приближи и с изумление откри , че момичето , което Юко целува е Фей...
-Юки, как можеш да се целуваш с нея , нали обеща да се видиш със сестра ми?- попита ХЪнс , който едва здържаше Яда си , гнева си и ревноста си едвам едвам. И той бе наистин разяред.
Фей , нали каза < че ще дойдеш с мен на кино? - ревносно изтъкна той и скрастоса ръце ядосано.
- фей!?- извика се той като се приближи до тях,
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 5:07 pm

Бях повече от издненадана, когато Юки ме целуна. Искаше ми се да потъна в земята от срам. Та това бе Юки-наи добрия ми приятел, с който се познавахме от детската градина. И тогава чух звука от отварянето на вратата и тогава видях Хънс. Направо ми призля, когато го видях. Аз бързо се изправих от стола и казах "Ами..аз...ъм... мисля, че уговорката отпадна когато ти ме издразни за пореден път... " После го погледнах право в очите. Той беше на по-малко от метър от мен и изглеждаше наистина ядосан. "Хънс....Добре ли си?"-попитах плахо аз, все още гледайки го.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 5:19 pm

- не не е отпаднала. плана ми бе да оставя Али иЮко сами, не искам тя да е обратна повече - каза Хънс.
- дори когато разбрах , че ми сестра не ме изненада толкова много отколкоти видях , че се целува с приятелката ми Трикси , на мен ми бе по - изненадано , -каза ХЪнс , а по израженито му имаше доста страшни черти , които можеха да те изпепелят и да те накарат да потънеш в дън земя от срам.
- не разбираш ли ФЕй , от момента в който я видях , се опитвам да я направя нормална.- каза Ядодосъно Хънс , а след това се обърна към Юко.
- Юки , облечи се , моля ти се - каза Той и мму се усмихна престорено.
Върнете се в началото Go down
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 5:30 pm

[font=Trebuchet MS]- да добре- каза Юко и се изправи , а след това се запути към стаята си оставяйки Фей и Хънс сами.
- Фей , не ме ли разбра? - лаза той тихо докъто се изкачваше по стълбите на горе , а сед това  влезе в стаята си . той извади от шакафа един сешоар и изфъха косата си , а след това от гардероба извади една нова риза , слижи си я , пооправи очилата си и си сложи новите , черни джинси , а след това онази стара вратовръзка от преди се появи на новите дреху , завършвайи ги идеално. той скочи в едно от по- новите си кецове , а след това слезе долу при тях.
- е какво схте кажете? - попита той , а от него излизаше благоухание на мужки парфюм , а това бе първият пут в който тойслагаше такъв и за това може би бе преклил "МАЛКО"/font][/color][/color][/size][/center]
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 5:40 pm

Аз въздъхнах отегчено и казах "Ама разбира се... Както винаги мислиш единствено и само за сестра си и изобщо не те интересува как се чувстват другите.. Ами съжалявам, но няма да бъда част от плановете ти. Намери си някоя друга, която да използваш." После отидох до Юко и може би нарочно сложих ръка на рамото му и казах "Добре ли си, Юки?"
Върнете се в началото Go down
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. EmptyСря Авг 14, 2013 5:52 pm

- не не съм , питах те вече , как изглеждам? - повтори той като разпери ръцете си и се завъртя веднъж., а след това погледна към хънс и се приближи до него ,
- хей , ббрат - каза той потупваийки го по рамото
- кажи нещо не е наред ли? - попита Юко и му се усмихна мило , сладко и закачлово , а остриват му парфюм караше сълзите на Фей да потекат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 къщата на Юко. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. Empty

Върнете се в началото Go down
 
къщата на Юко.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Фин
» Къщата на Емс
» Къщата на Дженифър
» Къщата на Плажа
» Къщата на крясъците

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Къщите и хотелите :: Бедната тъмна уличка-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус  къщата на Юко. Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър  къщата на Юко. Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250