The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Въпроси и отговори с Пол Уесли D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Въпроси и отговори с Пол Уесли EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Въпроси и отговори с Пол Уесли EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Въпроси и отговори с Пол Уесли EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Въпроси и отговори с Пол Уесли EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Въпроси и отговори с Пол Уесли EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Въпроси и отговори с Пол Уесли EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Въпроси и отговори с Пол Уесли EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Въпроси и отговори с Пол Уесли EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Въпроси и отговори с Пол Уесли EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Въпроси и отговори с Пол Уесли EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Въпроси и отговори с Пол Уесли Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Въпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_lcapВъпроси и отговори с Пол Уесли I_voting_barВъпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_rcap 
Елена (1029)
Въпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_lcapВъпроси и отговори с Пол Уесли I_voting_barВъпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Въпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_lcapВъпроси и отговори с Пол Уесли I_voting_barВъпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Въпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_lcapВъпроси и отговори с Пол Уесли I_voting_barВъпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Въпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_lcapВъпроси и отговори с Пол Уесли I_voting_barВъпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Въпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_lcapВъпроси и отговори с Пол Уесли I_voting_barВъпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Въпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_lcapВъпроси и отговори с Пол Уесли I_voting_barВъпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Въпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_lcapВъпроси и отговори с Пол Уесли I_voting_barВъпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Въпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_lcapВъпроси и отговори с Пол Уесли I_voting_barВъпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Въпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_lcapВъпроси и отговори с Пол Уесли I_voting_barВъпроси и отговори с Пол Уесли I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Въпроси и отговори с Пол Уесли

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Емили Ди Анджело
Полубог, дъщеря на Аполон
Полубог, дъщеря на Аполон
Емили Ди Анджело


Female Брой мнения : 526
Местожителство : Мистик Фолс

Въпроси и отговори с Пол Уесли Empty
ПисанеЗаглавие: Въпроси и отговори с Пол Уесли   Въпроси и отговори с Пол Уесли EmptyСъб Юни 08, 2013 10:10 am

Пол Уесли изглежда доста добре за човек на 165 години. Най-вероятно защото в реалността (и човешките години) звездата, която играе Стефан Салватор, е на 30 и е жив и здрав. Срещнахме се с него, за да го попитаме как ще поддържа форма през следващите 200 години.

Типична тренировка:

Опитвам се да вдигам тежести три пъти в седмицата за около 30 минути и после тичам за около 20 минути два пъти в седмицата.

Най-добрият съвет, който си получавал от фитнес инструктор:

Да ям протеини на всеки три часа.

Какво ще се изненадаме да намерим в хладилника ти:

За съжаление няма нищо в него, така че няма да има изненади. Свикнал съм да се храня на работа, защото снимам постоянно или взимам нещо за път, което не е много полезно.

Любима здравословна храна:

Най-лесното и здравословно е Вега протеинов шейк.

Последната вредна храна:

Класическите спагети в любимия ми малък ресторант в Ел Ей, на който няма да кажа името, за да остане в тайна.

Програма за сън:

Сънят е много важно и поради натоварения ми график буквално се чувствам като вампир. Не ми стига изобщо. Стремя се да бъде поне по седем часа на ден и се опитвам да се справям с минимума.

Последна мания:

Сериалът “В обувките на сатаната”.

Нещо, което си преодолял:

Хора, които публикуват в Twitter всеки три минути.

Най-хубавият подарък, който си получавал:

Жена ми направи книга със снимки от пътуването ни из САЩ.

Какво те успокоява най-много?

Медитацията.

Книги на нощното ти шкафче:

“Слъце изгрява” на Хемингуей, която съм прочел наполовина и книги за актьорско майсторство, препоръчани ми от моя приятел и колега от сериала Мат Дейвис, които още не съм започнал.

Стилна икона:

Актьорът Марлон Брандо.

Три важни неща в списъка ти:

Тези, които ми изскачат са пътуване до Африка, сноуборд с хеликоптер в Аляска и медитация с будистки монаси.

От кого си бил запленен:

Не се запленявам лесно, но като бях малък срещнах Брет Хъл, който беше мой идол и останах без ума и дума.

Първата причина, заради която се грижиш за тялото си:

Дълголетен живот и наслаждаването на ежедневни занимания без физически задръжки. Освен това съм актьор и нямам избор.
Върнете се в началото Go down
Фей Чембърлейн
Върколак - omega.
Върколак - omega.
Фей Чембърлейн


Female Брой мнения : 167
Местожителство : Мистик Фолс

Въпроси и отговори с Пол Уесли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори с Пол Уесли   Въпроси и отговори с Пол Уесли EmptyСъб Юни 08, 2013 10:11 am

Пол Kiss
Върнете се в началото Go down
Мелиса Дейвидсън
Човек
Човек
Мелиса Дейвидсън


Female Брой мнения : 53

Въпроси и отговори с Пол Уесли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори с Пол Уесли   Въпроси и отговори с Пол Уесли EmptyСъб Юни 08, 2013 10:13 am



Най-хубавият подарък, който си получавал:

Жена ми направи книга със снимки от пътуването ни из САЩ.

Сладкооо Kiss Kiss
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори с Пол Уесли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори с Пол Уесли   Въпроси и отговори с Пол Уесли Empty

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори с Пол Уесли
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» -.Въпроси.-
» Отговори на въпроса с въпрос
» Пол Уесли – докъде е стигнал Стефан?
» Пол Уесли в сп. Bello (декември 2012)
» Пол Уесли и Тори Девито се развеждат

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: За ФОРУМА :: .::Новини::. :: Документи и интересни статии-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Въпроси и отговори с Пол Уесли Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Въпроси и отговори с Пол Уесли Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250