The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Скалните рисунки D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Скалните рисунки EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Скалните рисунки EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Скалните рисунки EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Скалните рисунки EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Скалните рисунки EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Скалните рисунки EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Скалните рисунки EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Скалните рисунки EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Скалните рисунки EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Скалните рисунки EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Скалните рисунки Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Скалните рисунки I_vote_lcapСкалните рисунки I_voting_barСкалните рисунки I_vote_rcap 
Елена (1029)
Скалните рисунки I_vote_lcapСкалните рисунки I_voting_barСкалните рисунки I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Скалните рисунки I_vote_lcapСкалните рисунки I_voting_barСкалните рисунки I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Скалните рисунки I_vote_lcapСкалните рисунки I_voting_barСкалните рисунки I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Скалните рисунки I_vote_lcapСкалните рисунки I_voting_barСкалните рисунки I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Скалните рисунки I_vote_lcapСкалните рисунки I_voting_barСкалните рисунки I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Скалните рисунки I_vote_lcapСкалните рисунки I_voting_barСкалните рисунки I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Скалните рисунки I_vote_lcapСкалните рисунки I_voting_barСкалните рисунки I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Скалните рисунки I_vote_lcapСкалните рисунки I_voting_barСкалните рисунки I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Скалните рисунки I_vote_lcapСкалните рисунки I_voting_barСкалните рисунки I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Скалните рисунки

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Скалните рисунки Empty
ПисанеЗаглавие: Скалните рисунки   Скалните рисунки EmptyЧет Мар 03, 2011 3:27 pm

Скалните рисунки 240_pic_big
Тук ще откриете кости, камъни, километри тунели и легален (и нелегален) туризъм. По стените имаше много рисунки, направени от тинейджъри и художници слизали долу.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Jackson Whittemore
Човек
Човек
Jackson Whittemore


Male Брой мнения : 85

Скалните рисунки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалните рисунки   Скалните рисунки EmptyВто Май 08, 2012 2:51 pm

Не знам защо бях решил да отида под земята,но може би ми харесваше да бъда сам,а не заобиколен от идиоти.Отидох точно на мястото със скалните рисунки.Започнах да ги гледам с намръщен и неразбирателен поглед.
- Що за глупост е това!
Промърморих под носа си.Продължих да ходя по тунелите.Беше ми интересно къде ще ме отведат.
След дълго време скитане из пустите тунели чех звук.Се едно някой ме следеше или искаше нещо от мен.
- Излез..за да не те накарам аз дъ излизиш!
Провикнах се студенокръвно и се обърнах,но явно този някой искаше да играем грубо.
- Последен шанс..
Завъртях очи и се огледах отново.Малко по назад от мен видях някакво момиче,което идваше към мен.
Върнете се в началото Go down
Lydia ♥
Ангел
Ангел
Lydia ♥


Female Брой мнения : 26
Местожителство : Mystic Falls

Скалните рисунки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалните рисунки   Скалните рисунки EmptyВто Май 08, 2012 5:27 pm

Е, беше време Саша да се върне на това място, на което очевидно след сблъсъка с едно наркоманче бе изпуснала важна за нея вещ, която не можеше да си позволи да загуби. Не и след всичко, през което бе преминала, за да си я върне. Първоначално малко се притесни, че може и да не я намери на същото място, защото знаеше, че тук може и да не слизат кой знае колко хора, но определено тези, които слизаха, търсеха разни неща, за които се разправяха легенди. Но само след един поглед и съзирането на огърлицата въздъхна и се успокои. Взе огърлицата от земята и си я сложи. Обърна се и започна бавно да крачи из тунелите под земята, надявайки се този път да улучи правилния. Не бе идвала тук от години и доколкото си спомня само три пъти бе влизала точно по тези тунели и то когато бе на пет. Малко трудно да си спомни накъде точно е ходила. Но не невъзможно.
Тогава чу наблизо глас. Спря всякакви движения от своя страна, за да може да чуе от къде по - точно идва гласа и след като разбра само зави надясно и видя.. демон. Подсмихна се и направи няколко крачки към него.
- Я, виж ти. - чу се гласа на Саша. - Мислех, че в сегашно време ние, демоните, се наслаждаваме на света отгоре и слънчевата светлина.
Спря точно две крачки пред другия демон пред нея, като лукавата усмивка не слизаше от лицето 'и.
Върнете се в началото Go down
Jackson Whittemore
Човек
Човек
Jackson Whittemore


Male Брой мнения : 85

Скалните рисунки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалните рисунки   Скалните рисунки EmptyСря Май 09, 2012 4:07 pm

Засмях се леко и я огледах от горе до долу.Беше красиво момиче,но точно тези като нея бяхя най-коварни.Тя също беше демон и това много ме изненада.Не бях срещал някой като мен от години.
- Е,явно си сбъркала сладурче..
Казах бавно,а на лицето ми се появи една дяволита усмивка.Двамата не спирахме да се гледаме.Сяках се състезавахме кой ще издържи най-много без да мига.Най-накрая отклоних погледа си и тръгнах напред.
- Защо момиче като теб се разхожда само в тези тунели? Може да се изгубиш!
Коварната усмивка не слизаше от лицето ми.Харесваше ми да я дразня,а и така щях да си имам компания за по-дълго време.
Върнете се в началото Go down
Lydia ♥
Ангел
Ангел
Lydia ♥


Female Брой мнения : 26
Местожителство : Mystic Falls

Скалните рисунки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалните рисунки   Скалните рисунки EmptyСря Май 09, 2012 6:22 pm

Забавно бе, когато той я нарече сладурче, когато всъщност тя бе далеч от сладурана. Но вместо да се засмее на глас остана със самодоволна усмивка, която не слизаше от лицето 'и. Тази лукава и подмолна, ала в същото време толкова предизвикателна и палава усмивка. Впи очите си в неговите, както и той в нейните и за няколко секунди двамата не спряха да се гледат, докато той не отклони поглед и не се доближи.
- Момичета като мен не се губят. - каза червенокосата и му намигне. - Аз просто дойдох да си взема нещо мое. - добави и ръката 'и се плъзна по нишката на огърлицата, след което бавно я пусна надолу. - Ами ти, страннико? - попита след това тя, наблягайки на страннико, защото все още не знаеше името му. - Теб какво те води из тези тунели? Да не би искаш да си спомниш старите времена? - плътните 'и омайни устни се извиха в подмолна усмивка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скалните рисунки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалните рисунки   Скалните рисунки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скалните рисунки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Под земята-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Скалните рисунки Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Скалните рисунки Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250