The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Главна тема - Page 4 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Главна тема - Page 4 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Главна тема - Page 4 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Главна тема - Page 4 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Главна тема - Page 4 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Главна тема - Page 4 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Главна тема - Page 4 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Главна тема - Page 4 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Главна тема - Page 4 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Главна тема - Page 4 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Главна тема - Page 4 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Главна тема - Page 4 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Главна тема - Page 4 I_vote_lcapГлавна тема - Page 4 I_voting_barГлавна тема - Page 4 I_vote_rcap 
Елена (1029)
Главна тема - Page 4 I_vote_lcapГлавна тема - Page 4 I_voting_barГлавна тема - Page 4 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Главна тема - Page 4 I_vote_lcapГлавна тема - Page 4 I_voting_barГлавна тема - Page 4 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Главна тема - Page 4 I_vote_lcapГлавна тема - Page 4 I_voting_barГлавна тема - Page 4 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Главна тема - Page 4 I_vote_lcapГлавна тема - Page 4 I_voting_barГлавна тема - Page 4 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Главна тема - Page 4 I_vote_lcapГлавна тема - Page 4 I_voting_barГлавна тема - Page 4 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Главна тема - Page 4 I_vote_lcapГлавна тема - Page 4 I_voting_barГлавна тема - Page 4 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Главна тема - Page 4 I_vote_lcapГлавна тема - Page 4 I_voting_barГлавна тема - Page 4 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Главна тема - Page 4 I_vote_lcapГлавна тема - Page 4 I_voting_barГлавна тема - Page 4 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Главна тема - Page 4 I_vote_lcapГлавна тема - Page 4 I_voting_barГлавна тема - Page 4 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Главна тема

Go down 
+15
Стейси ♥
Ребека.
Илайджа.
Дейв Уайнхаус
Елена
Суки Джаксън
Люк Ди Анджело
Емили Ди Анджело
Пърси Джаксън
Иън Монтгомъри
Спенсър Уайнхаус
Алида Ленър
Джордж Уайнхаус
Катерина.
Стефан Уайнхаус
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyНед Ное 27, 2011 2:14 pm

First topic message reminder :

Главна тема - Page 4 295010-342297

Чували ли сте за една от най-известните телевизионни игри в момента? Да, това е "Аз обичам българия!"...
Хрумна ми идея да направим нещо подобно и тук във форума. Участниците ще бъдете вие - форумците. Ако идеята се хареса ще я осъществим и аз ще ви разпределя в отбори. Можете да се записвате.

Ето го редът:
1. Андрей
2. Вики Терзийска
3. Иван
4. Мариана
5. Елица
6. Васко
7. Поли
8. Мария
9. Алисия
10. Тодор
11. Графа
12. Део


Последната промяна е направена от Фред Уайнхаус на Нед Дек 18, 2011 7:54 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyВто Дек 06, 2011 6:20 pm

Серизно ли няма вдигнати крака? xDD Значи аз съм късметлия бил бе! 124676
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyВто Дек 06, 2011 6:21 pm

Айде тихо, че ще ни отменят победата. xDD xDD
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyВто Дек 06, 2011 6:23 pm

Това, че всъщност сте го нацелили не говори добре за знанията ви. Няма да има повече битки за сега. Следващата задача е музикална загадка и ще бъде проведена утре по това време вероятно.
Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyСря Дек 07, 2011 4:27 pm

Музикалната загадка ще се проведе сега. Принципа на играта е подобна на това, което правихте досега. Сега ще сложа линк към песента, която трябва да познаете. Приемам пълен отговор само когато ми кажете името на песента, изпълнителите. За тази загадка получавате 2 точки!

Ето я и песента: - Всички можете да участвате без да е нужно да коментирате в темите на отборите.

http://www.badongo.com/file/26043035
Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyСря Дек 07, 2011 4:30 pm

фсб-обичам те Happy
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyСря Дек 07, 2011 4:31 pm


"Обичаам те дотуук" - ФСБ
Текст: Даниела Кузманова
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyСря Дек 07, 2011 4:35 pm

Васко съжалявам, но отговора ти не е напълно верен! Печели отбора на червените! Колко е хубаво да имаме музиканти в играта! Happy

Червени - 12 точки
Зелени - 6 точки

Следващата задача е свързана с нашите спортисти, с които трябва да се гордеем! Задачата е на принципа на музикалната загадка! Успех!
Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyСря Дек 07, 2011 4:57 pm

Каква титла спечели Станка Златева на турнира "Дан Колов" в началато на тази година?

Главна тема - Page 4 Stanka-zlateva

Въпроса е за 2 точки на принципа на музикалната загадка!
Върнете се в началото Go down
Дейв Уайнхаус
Вампир
Вампир
Дейв Уайнхаус


Male Брой мнения : 260
Местожителство : Мистик Фолс

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyСря Дек 07, 2011 4:58 pm

Мис Борба
Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyСря Дек 07, 2011 4:59 pm

Верен отговор! Стига толкова за тази вечер! Утре ще има изненади!

Червени - 12 точки
Зелени - 8 точки
Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyПет Дек 09, 2011 5:06 pm

Виждам, че напредвате. Очаквам историите на Мариана и Елица тази вечер тук в тази тема.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyПет Дек 09, 2011 5:11 pm

Ето го моят вариант на историята, отправен към Иван (капитан на червения отбор):

Ти си Васил Дамянов, който е станал министър на здравеопазването. Първото събитие е било в Борисовата градина и ти си направил демонстрация как точно ще се грижиш за здравеопазването, като не пушиш една минута. След което министърът Мирослав Найденов е решил да те съпортне, пресичайки улицата два пъти. Той е дошъл в Борисовата градина и е казал, че ще намали цените и ще изберат пак този здравословен тютюн на български стандарт.. и ти отново си започнал да си пушиш! Ии.. май е това. xDD
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyПет Дек 09, 2011 5:12 pm

Стоян Гаджалов спешно бил приет във фризьорски салон за преексфолиране на кожата. 30 дни той вземал вана с ексфолианти, за да се оправи. След като се оправил, Стоян отишъл на концерт в Миланската скала и там изнесъл оперен концерт на бански диалект. Когато се върнал в България, той отворил склад за шунка, сирене, кашкавал, плодове и зеленчуци.


Последната промяна е направена от Елена на Пет Дек 09, 2011 5:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyПет Дек 09, 2011 5:19 pm

И двете много сте омацали работата, но ще я видим. Аз такава виртуозна история като тази на Мариана не съм чувал досега. xDD Много ми хареса историята ти! xDD xDD Страхотни сте и двете! БРАВО!

Сега остава да чуя разказа от двамата капитани. След като чуя разказите им ще напиша истинските текстове тук, за да се уверите колко много неща сте изпуснали и двата отбора! Отделно аз съм си подчертал някои думи и в двата текста. Ако присъстват в разказа на капитаните давам по две точки на дума!

Върнете се в началото Go down
Дейв Уайнхаус
Вампир
Вампир
Дейв Уайнхаус


Male Брой мнения : 260
Местожителство : Мистик Фолс

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyПет Дек 09, 2011 5:30 pm

Господи! Аз полудявам. Добре започвам.....
Аз, Стоян Гаджалов... незнам дали съм аз. Може би е някакво такова име. В гроб съм! Та Стоян Гаджалов се намазал целия в екфолианти. Дори не я знам кво значи тая дума. За обезкосмяване ли е? xDD xDD
Значи намазал съм се целия, при което съм отишал и съм се обадил на Милко Калайджиев и съм му казал: "Виж, кво приятел... тука имаме един ангажимент на Миланската скала, обаче понеже ми е за първи път що не вземеш една бас китара и не изпееш нещо? " Обаче той ми казал, че се е заел с отварянето на някакъв магазин. Специално трябвало да е плод и зеленчук, ама аз продавам вътре и сирене, луканка, кашкавал, кромит лук, мляко, кисели краставички.
И натам незнам какво се е случило с мен.... аз съм в шок, хора, ако искате вярвайте!
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyПет Дек 09, 2011 5:44 pm

Андрейка, бъркаш! За смяна на пола са ексфолиантите. xDD xDD xDD Чакайте да ви кажа как му завършва историята! Значи, това е първа крачка към смяна на пола! В следващото състезание вече ще имаме Стояна Гаджалова. xDD xDD

Ето я моята история:
Значи, лицето Васил Дамянов е отишло в Борисовата градина, за да не пуши цяла минута. Което меко казано е смешно! Той щял да става министър на здравеопазването, което според мене е една изключително глупава професия, защото ако министърът на здравеопазването беше лекар, нямаше да се занимава с такива глупости. А щеше да си лекува хората, нали така? След което Мирослав Найденов, министърът на земеделието, дошъл моля ти се в Борисовата градина, вместо да си гледа там нивите, и седнал да ми обяснява на мене, министърът на здравеопазването, че щял да намали цените, но щял да запази здравословния тютюн по български стандарт.
Всичко това завършва, че държавата рухва и най-накрая започва демократична еднолична диктатура с президента Ангел Тодоров! И Мирослав Найденов да си ходи по нивите и въбоще да не ме занимава с глупости! Стига вече! xDD xDD xDD xDD xDD xDD xDD xDD xDD xDD xDD xDD
Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyПет Дек 09, 2011 6:09 pm

Еее вие направо се подиграхте с историите! Ето пускам ви ги да видите как сте се изложили! Подчертал съм важните думи,които заслужават 2 точки!

Зелени:
Неприятен инцидент спогоди миналата седмица оперната звезда Стоян Гаджалов. Той беше приет по спешност в козметичен салон с диагноза преесфолиране на кожата. Оказало се, че в продължение на 30 дни той вземал ежедневно ароматни вани с ексфолианти!
За щастие най-известният български бас се въстановил напълно за предстоящата премиера в Миланската скала!
Там той ще изпълни първата в света опера на бански диалект, наречена Костурите с дробка-!
Междувременно, след четири поредни победи Стоян Гаджалов е отворил склад на едно за сирене, кашкавал и луканка.

Червени:
Министерството на здравеопазването избра Васил Дамянов за лице и тяло на най-новата кампания за здравословен начин на живот - "Да живееш на инат!"
Първата проява ще се състои в Борисовата градина, където Васил ще направи демонстрация - как да не пушим цяла минута. След това той ще се в хепънинга "Ходенето е живот!" като пресече улицата два пъти!
Патронът на мероприятието ще бъде министър "СТАРА ПЛАНИНА" Мирослав Найденов, който обещава освен саламите и хляба, да пусне цигари, алкохол и свинска мас по Български стандарт!
Здравословeн като едно време!
Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyПет Дек 09, 2011 6:16 pm

По мои изчисления:
Зелени - От тази игра получават 4 точки, защото са познали Стоян Гаджалов и ексфолианти. Пресметнете си точките и ги напишете тук.
Червени - Също получавате 4 точки, защото сте познали Васил Дамянов и български стандарт! И вие пресметнете точките си и ми напишете тук!


Нещо не се справихте с тая задача. Утре вечер ще правим нещо подобно на бесеница в зеления отбор! Успех!
Върнете се в началото Go down
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyПет Дек 09, 2011 6:23 pm

Ние имаме 16 точки. xDD
Върнете се в началото Go down
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyПет Дек 09, 2011 6:47 pm

Нашите са 12.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyПон Дек 12, 2011 3:29 pm

Слушайте внимателно! Пратил съм по 20 имена на известни българи на двата капитана. Те по най-бързият начин трябва да свържат тези известни личности с някакво тяхно постижение, за да можете вие да се досетите кои са тези личности и да познаете имената им. Всеки познат отговор носи по 1 точка!

*Ако някой от капитаните не знае с какво да свърже някоя личност я прескача и за нея не се броят точки.
** 0 точки можеше да получите само когато не сте познали нито една личност!
*** Имате време да ги познаете до 18:20ч. Успех!
Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyВто Дек 13, 2011 7:06 pm

Главна тема - Page 4 Ostaviha-gylybin-boevski-v-aresta-41297

Преди години българският олимпиец беше взел позиция в политиката. Каква беше тази позиция?

*Въпрос за 3 точки.
Върнете се в началото Go down
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyВто Дек 13, 2011 7:07 pm

Общински съветник?
Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyВто Дек 13, 2011 7:07 pm

От коя партия?
Върнете се в началото Go down
Дейв Уайнхаус
Вампир
Вампир
Дейв Уайнхаус


Male Брой мнения : 260
Местожителство : Мистик Фолс

Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 EmptyВто Дек 13, 2011 7:08 pm

Общински съветник от Герб Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Главна тема - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна тема   Главна тема - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Главна тема
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» ГЛАВНА ТЕМА
» Нина Добрев с главна роля в предстоящата комедия “Let’s Be Cops”
» Да преброим до 1 млн. ~тема 2
» Да преброим до 1 млн. ~тема 3
» Да преброим до 1 млн. ~тема 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: За потребителите :: Аз ♥ България!-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Главна тема - Page 4 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Главна тема - Page 4 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250