The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Елена (1029)
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcapКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_voting_barКайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
The vampire diaries
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcap61%Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap
 61% [ 74 ]
Pretty Little Liars
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcap20%Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap
 20% [ 25 ]
Supernatural
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcap7%Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap
 7% [ 8 ]
One Tree Hill
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcap1%Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Glee
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcap1%Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
How I met your mother
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcap2%Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
The Big Bang Theory
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_lcap9%Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Общо гласове : 122

 

 Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики

Go down 
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики Empty
ПисанеЗаглавие: Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики   Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики EmptyПет Май 27, 2011 9:13 am

Източник: TwiFun
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики 105621173
Бяхме наполовина шокирани и наполовина откачили след като изгледахме Вики Донован в края на последния епизод от сезон 2 на „Дневниците на Вампира.” Беше неочаквано, но и напълно добре дошло. Или поне мислим, че е добре дошло. Ние наистина никога не знам какво тези вампири са намислили!

По същия начин, ние никога не знам, какво сценаристите и продуцентите на „Дневниците на Вампира” са намислили. Те са доста добри в пазенето на тайни. Кайла Юъл наскоро говори с TVLine за появата на нейната героиня – и нека да кажем , че призоваването й обратно в шоуто е било толкова шокиращо за нея, колкото и за нас! „Аз бях толкова шокирана, колкото бяха всички зрители,” тя сподели за няколко – секундната поява на нейната героиня.
И не е като Кайла да е имала много време, за да преосмисли шока. „Всъщност не беше толкова забележително. Забавната история е, че получих обаждането на Първи Април (денят на шегата), така че, когато моят мениджър и агентите ми ми се обадиха, просто чаках да ми кажат, че се шегуват,” тя каза. „Мислех си, че това е най – яката шега, която някой някога ми е правил. Но накрая се оказа, че това е най – якото нещо, което ми се е случвало.”
И тъй като Кайла не иска да каже, дали завръщането й е за добро(дано да е, дано!), тя призна, че би „го направила отново,” ако продуцентите на „Дневниците на Вампира” удължат временната покана – и очевидно ние използваме свободно думата „постоянна.”

„Обичам героинята на Вики толкова много, и се надявам, че ще ме искат обратно,” тя каза. „Но това, което прави шоуто толкова велико е това, че никога не знам, какво ще се случи!”


Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
 
Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Фийби Тонкин споделя, че е фен на Клаус и Керълайн
» Малийз Джо: Анна и Вики може наистина да са възкръснали!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: За ФОРУМА :: .::Новини::. :: Документи и интересни статии-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Кайла Юъл споделя за неочакваната поява на Вики Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250