The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс:  къщата на Юко. - Page 2 D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
 къщата на Юко. - Page 2 EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
 къщата на Юко. - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
 къщата на Юко. - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
 къщата на Юко. - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
 къщата на Юко. - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
 къщата на Юко. - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
 къщата на Юко. - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
 къщата на Юко. - Page 2 EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
 къщата на Юко. - Page 2 EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
 къщата на Юко. - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
 къщата на Юко. - Page 2 Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
 къщата на Юко. - Page 2 I_vote_lcap къщата на Юко. - Page 2 I_voting_bar къщата на Юко. - Page 2 I_vote_rcap 
Елена (1029)
 къщата на Юко. - Page 2 I_vote_lcap къщата на Юко. - Page 2 I_voting_bar къщата на Юко. - Page 2 I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
 къщата на Юко. - Page 2 I_vote_lcap къщата на Юко. - Page 2 I_voting_bar къщата на Юко. - Page 2 I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
 къщата на Юко. - Page 2 I_vote_lcap къщата на Юко. - Page 2 I_voting_bar къщата на Юко. - Page 2 I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
 къщата на Юко. - Page 2 I_vote_lcap къщата на Юко. - Page 2 I_voting_bar къщата на Юко. - Page 2 I_vote_rcap 
Ребека. (721)
 къщата на Юко. - Page 2 I_vote_lcap къщата на Юко. - Page 2 I_voting_bar къщата на Юко. - Page 2 I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
 къщата на Юко. - Page 2 I_vote_lcap къщата на Юко. - Page 2 I_voting_bar къщата на Юко. - Page 2 I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
 къщата на Юко. - Page 2 I_vote_lcap къщата на Юко. - Page 2 I_voting_bar къщата на Юко. - Page 2 I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
 къщата на Юко. - Page 2 I_vote_lcap къщата на Юко. - Page 2 I_voting_bar къщата на Юко. - Page 2 I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
 къщата на Юко. - Page 2 I_vote_lcap къщата на Юко. - Page 2 I_voting_bar къщата на Юко. - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

  къщата на Юко.

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: къщата на Юко.    къщата на Юко. - Page 2 EmptyСря Авг 14, 2013 2:44 pm

First topic message reminder :

Още от начатото на живота си Юко искаше да живее в подобен сенчест и мрачен кваттал като в книгите с ужаси и филмите на ужасите. той си бе падал много преи това по старите къщи за реставриране и по историите за духове .
от вън къщата изглеждаше изоставена и наистина в ужасяващо състояние , но вътре си бе направо хотел % звезди. Със закрит басейн и наистина изикана обстановка, имасхе много неща наистина. бе му отнело няколко месеца да постигне това , но си струваше наистина да го гледа и да се възхищава на себе си. а мазето бе идеално за алхимичните му експерименти и за това той обожаваше това място.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. - Page 2 EmptyСря Авг 14, 2013 5:58 pm

На Хънс без да му пука заради Юко той се приближи до Фей и ХВАНА ръката й .
- естествено , че ми пука за теб , ти си нещото , което ме кара да живея. - обясни той , атона му бе толкова мил и изтунчен , че направо нямам думи , а гласът му бе така споен , приканващ и мил. Това бе нов Хънс, Хънс , на който му пукаше зе фей и бе ВЛЮБЕН в нея.
-Ти си неуписуема. - каза Той
- не ми пука само за Али , и за теб ми пука също , и за Юко. - каза Той посочвайки кум Сладкият Юко , който ги гледаше с интерес в ъгъла.
- яко си се издокарал- каза Хънс и се подсмихна.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

 къщата на Юко. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. - Page 2 EmptyСря Авг 14, 2013 6:03 pm

Аз тъкмо бях готова да контраатакувам Хънс, защото очаквах някой груб и саркастичен коментар. Но тогава чух красиви думи...думи които бяха абсолютно чужди за Хънс, когото познавах. Очите ми се разшириха, погледнах го шокирано и казах "Какво какво? Я повтори?... Хънс, ти да не си дрогиран или нещо подобно???" Съвсем бях забравила за Юко. Бях твърде шокирана.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. - Page 2 EmptyСря Авг 14, 2013 6:09 pm

- ако си ме чула пурвият път защо ми е да повтарям. ?- попита сладко той и мина нежно с грубата си рука по кожата на лицето й , а след това по брадичката й.
- мога да съм такъв какъвто си пожелая, дори и както казваше татко когато говореше за мама"Влюбен , загубен" по някое момиче , пък и якето ми остана при теб- каза той , а веднада след това докосна устните й с пръст , апосле и със длан , анай накрая довлачи неговите устни по бузата й чак до устата й и ги долепи бавно и нежно.
Върнете се в началото Go down
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. - Page 2 EmptyСря Авг 14, 2013 6:18 pm

- казах ти , че ще си допаднете Фей , твой си е проблема ако си решила да не ме слушаш тогава- каза Юко , умело прикривайки , цялото си унижение , което наступи ,когата той си спомни за целувката си с Фей преди секунда.
о между другото кога ще дойде сестра ти? - попита любопитно Юко и се подсмихна съвсем забележимо и сладко. И тогава чу някой да чука на вратата, предната де. Той изтича до там иотвори. НА прага бе застанало някакв момиче с бяла коса и лък и кочан съсъ стрели на гърба си.
- ох, ти сигурно си сестрата на казановата в кухнята? - попита той и я пусна да влезе. ,а след това се усмихна след нея и я огледа.
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. - Page 2 EmptyСря Авг 14, 2013 6:22 pm

- аха - каза страхливо Али. Мина на бързо покрай шантавото момче и отиде при брат си.
- батко? - попита тя , но после го свари да се натиска с Фей и работтата й стана ясна. Тя отиде и седна при Юко в хола .
- здасти - каза леко срамежливо тя.
- Аз съм Алисън - и се подсмихна сладичко, а след това подаде ръката си за запознанство и се усмихна мило.
Върнете се в началото Go down
Faye Herondale
Демон
Демон
Faye Herondale


Female Брой мнения : 147
Местожителство : Mystic Falls

 къщата на Юко. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. - Page 2 EmptyСря Авг 14, 2013 6:35 pm

В момента рефлексите ми бяха внезапни. Бях толкова издненадана, че стоях скована, докато Хънс ме целуваше. Накрая докоснах бузата му с ръка и го погледнах в очите. Този път очите му изглеждаха по-мили. После въздъхнах тежко и казах..по скоро запелтечих. "Хънс...аз...аз...ъм.."- но за съжаление само това успя да излезне от устата ми.
Върнете се в началото Go down
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. - Page 2 EmptyСря Авг 14, 2013 6:42 pm

- юко погледна сладко към малкото белокосо момиченце в средата на канапето , което очевидно бе доста срамежливо. Той погледна към нея и жизнерадосно подаде ръката си за запознанство.
- Юко , не ме наричай Юки не го понасям- каза той и се усмихна , а след това докосна ръката й и се усмихна сладко. Той се доближи до нея мако и я попита
- е ти , какво филми гледаш? - и й се усмихна леко.
- не се бой аз не хапя.Каза той и се подсмихна мило и нежно, за да я успокои леко.
Върнете се в началото Go down
Хънс Карстес
Полубог, син на Хадес
Полубог, син на Хадес
Хънс Карстес


Male Брой мнения : 103
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. - Page 2 EmptyСря Авг 14, 2013 6:51 pm

Хунс се подсмихна и се провикна през вратата.
-Хей Юко , може ли да се качим с фей в някоя от горните стаи? попита Той и погледна към фей сладко, но тя очевидно нямаше такива намерения.
- дообре - каза той като видя погледа й.
- тогава в твоя апартамент- каза Хънс и се посмихна сладко.
- Юко , ааз и фей си тръгваме , ти внимавай с Ал. - лаза хун и се подсмихна сладко , а след това задърпа Фей през задната врата , на Улицата и в апартамента й...
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. - Page 2 EmptyСря Авг 14, 2013 11:00 pm

Али се усмихна мило и пое авно руката на Юко.
- приятно ми е - каза тънкото й гласче и тогава се чу тряскането на входната. - май те тръгнаха- каза тя и погледна към Юко.
- всъщност аз нямам претенции към филмите, гледам това , което брат ми ми пусне , пук и не гледам телевизия толкова често, прес по- голямата част от времето си ловя и убивам - каза Али и се усмихна леко виновно , а след това се друпна от мястото си и отиде по- далече от Юко. Все пак тя не бе свикнала да е близо до момчета.
Върнете се в началото Go down
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. - Page 2 EmptyСря Авг 14, 2013 11:08 pm

Юко отново се приближи малко по- близо до момичето.
- така ли ? - попита той.
- Ялоо , винаги съм искал да се запозная с ловец на мещо от тоя роя род. - призна си Юко и се дръпна леко на зад , което правеше разтоянието между него и Али още по- късо.
- каква музика слушаш? - попита той и се усмихна сладко и мило , а в очите му блесна един неверочтен пламък , който може би изплаши леко Али.
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. - Page 2 EmptyСря Авг 14, 2013 11:15 pm

- това , че си правиш акцента забавен , не значи , че наистина си такъв- каза Ал и се отдръпна още малко от него , а след това усети как се упира в нещо наистина твърдо. А това бе ръба на дивана, а повече от това нямаше на къде да избяга. Тя му се усмихна мило и каза.
- ами аз предимно слушам от онези тъжни депресиращи песни- и се притисна яката в ръба , а това я накара да изохка едва доловимо. тя се облегна на зад , а след това остави лъка и стрелите си на пода и се загледа към филма.
- хубав е - подсмихна се тя и се загледа виновно към пода.
Върнете се в началото Go down
Юко Шейн
Ангел
Ангел
Юко Шейн


Male Брой мнения : 109
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. - Page 2 EmptyСря Авг 14, 2013 11:23 pm

- да наистина така е- призна Юко и се засмя , а след това се изправи и отвори вратата , взе поръчката , плати я и след това заключи и предната и задната врата , а най накрая затъмни и прозорците.
- дообре , хей Али , искаш ли да послушаме малко музика , може и да потанцуваме , няма кой да ни види все пак- каза той и пусна касетофона , който предварително бе нагласил на романтична музика.А след това на приятното му меко лице под очилата се появи един мистериозен поглед , а на устните му изплува една малка сладка...усмивчица.
Върнете се в началото Go down
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

 къщата на Юко. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. - Page 2 EmptyПет Авг 16, 2013 1:22 pm

- a..ами аз - започна Али , но така и така не успя да завърши изказа си. тя се засмя лекичко от тази сладка, но все пак идиотска усмивка на Юко. По ръцете и по- точно по пръстите й започна да избива пот от притеснения Та за бога тя мислеше само и единствено за това какво ли е наумил да прави Юко с нея. Все пак , затъмнени стъкла заключени врати и прозорци. Това все нещо трябваше да значи или тя така си въобразяваше.
- Юко аз ами не мога да.- започна тя и се подсмихна бе най- тъоата идея която някога й бе хрумвала, но все пак тя се изправи отиде при него.
- дообре , може малко да потанцуваме , но само малко.-каза тя и се подсмихна сладко, все пак Ал не можехе да танцува.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 къщата на Юко. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на Юко.    къщата на Юко. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
къщата на Юко.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Къщите и хотелите :: Бедната тъмна уличка-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус  къщата на Юко. - Page 2 Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър  къщата на Юко. - Page 2 Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250