The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Съблекалнята D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Съблекалнята EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Съблекалнята EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Съблекалнята EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Съблекалнята EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Съблекалнята EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Съблекалнята EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Съблекалнята EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Съблекалнята EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Съблекалнята EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Съблекалнята EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Съблекалнята Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Съблекалнята I_vote_lcapСъблекалнята I_voting_barСъблекалнята I_vote_rcap 
Елена (1029)
Съблекалнята I_vote_lcapСъблекалнята I_voting_barСъблекалнята I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Съблекалнята I_vote_lcapСъблекалнята I_voting_barСъблекалнята I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Съблекалнята I_vote_lcapСъблекалнята I_voting_barСъблекалнята I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Съблекалнята I_vote_lcapСъблекалнята I_voting_barСъблекалнята I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Съблекалнята I_vote_lcapСъблекалнята I_voting_barСъблекалнята I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Съблекалнята I_vote_lcapСъблекалнята I_voting_barСъблекалнята I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Съблекалнята I_vote_lcapСъблекалнята I_voting_barСъблекалнята I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Съблекалнята I_vote_lcapСъблекалнята I_voting_barСъблекалнята I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Съблекалнята I_vote_lcapСъблекалнята I_voting_barСъблекалнята I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Съблекалнята

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Бела Бекер
Вампир
Вампир
Бела Бекер


Female Брой мнения : 66
Местожителство : Мистик Фолс

Съблекалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Съблекалнята   Съблекалнята EmptyПон Юли 22, 2013 10:53 am

Съблекалнята 61116733
Върнете се в началото Go down
Бела Бекер
Вампир
Вампир
Бела Бекер


Female Брой мнения : 66
Местожителство : Мистик Фолс

Съблекалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съблекалнята   Съблекалнята EmptyПон Юли 22, 2013 10:58 am

Часовете свършиха, но за мен все още нямаше почивка. Все пак да носиш униформата на мажоретка имаше и своите лоши страни. Напримерно- тичането като луд из футболното игрище по три пъти в седмицата, независимо при какви условия. А днес те бяха направо ужасни - навън валеше, а и беше излязъл ужасен вятър.
Тренер Фелч все пак ни измъкна на игрището, но за наше щастие, заваля силен дъжд и се прибрахме.
Моите приятелки и аз се скрихме за малко във физ. салон. Там винаги имаше парно, за разлика от всички стаи в училището, които обричаха децата да умрат от студ.
Ели побърза да си тръгне заедно със Сара, защото бързаха за някакъв купон, който правеше главната мажоретка. Тя ме мразеше, така че е разбираемо, защо не съм поканена.
Отправих се мудно към съблекалните мислейки си какво предстоеше да се случи. Малкото апартаментче, което бях наела щеше да е все така ужасно, щях да вляза за малко в интернет, да поспя за няколко часа и да се отправя към барът. Да, щеше да ми е първият работен ден там и доста се притеснявах. Никога преди не бях работила като сервитьорка, сигурно в този бар е същото като стриптизьорка.
Заех се да търся къде за бога съм оставила дрехите си в шкафчето, които сякаш бяха изчезнали в дън земя. Може би не трябваше да си смъквам униформата, защото измръзвах.
Върнете се в началото Go down
Фльор Даунсет
Полубог, дъщеря на Атина
Полубог, дъщеря на Атина
Фльор Даунсет


Female Брой мнения : 86
Местожителство : Мистик Фолс

Съблекалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съблекалнята   Съблекалнята EmptyПон Юли 22, 2013 11:06 am

Часовете тъкмо бяха свършили и аз бях толкова уморена, че просто нямах равна в това отношение. Да не говорим, че сега имах и три часа балет, понеже бях пропуснала тренировките миналия месец, а тази седмица щяхме да имаме концерт.
Отидох в съблекалнята, за да се преоблека с дрехите за балета, въпреки че имах още половин час преди да започнат тренировките и да дойдат останалите.
Щом влязох си свалих дънките, обувките, сутиена и тениската, а след това извадих розовите пантофки, които обичах повече от всичко.
Тогава забелязах, че в съблекалнята има и друго момиче, което се преоблича също като мен. Побързах да отклоня поглед, за да не изглеждам глупаво.

Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/watch?v=vNosGEk5J74
Бела Бекер
Вампир
Вампир
Бела Бекер


Female Брой мнения : 66
Местожителство : Мистик Фолс

Съблекалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съблекалнята   Съблекалнята EmptyПон Юли 22, 2013 11:11 am

Не бях видяла, че в стаята има друго момиче и леко се стреснах. Даже мъничко се притесних, защото бе гола до кръста...
Преглътнах тежко и се поддадох на природата си. Преди много време бях признала пред себе си че съм бисексуална, но за другите бях хетеросексуална.
Имаше хубави форми...доста хубави. Мажоретките в моя отбор нямаха такива. Прехапах устна все още задържайки поглед върху горещото й тяло за прекалено дълго време. Защо не я бях забелязала преди? Не я бях виждала в училището, но и да бях сигурно бе от онези, които ги беше страх да покажат колко са секси.
Момичето забеляза, че я гледам и се извърна към шкафчето си, пробвайки да намери по-бързо сутиен или нещо, с което да се покрие. Но аз не се обезкуражих, напротив.
Хвърлих тениската си небрежно в шкафчето и тръгнах към нея. Притиснах я на шкафчето й, прилепяйки тялото си към нея.
- Как се казваш? -прошепнах в ухото й
Върнете се в началото Go down
Фльор Даунсет
Полубог, дъщеря на Атина
Полубог, дъщеря на Атина
Фльор Даунсет


Female Брой мнения : 86
Местожителство : Мистик Фолс

Съблекалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съблекалнята   Съблекалнята EmptyПон Юли 22, 2013 11:21 am

Момичето беше много секси и ме гледаше продължително, чак буквално ме изриваше с очи. Обърнах се към шкафчето си, за да се покрия, тъй като ме досрамя, както никога преди. Но тя застана зад мен и прилепи сексапилното си тяло в моето. При нормални обстоятелства бих се разкрещяла и отстъпила назад, но сега бях приклещена между шкафчетата и нямах избор. Признавам си беше ми малко приятно. Но много малко. Обърнах се с лице към нея и се насилих да се усмихна.
- Фльорр - казах аз и се опрях плътно до стената на шкафчето - пррриятно ми е.

Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/watch?v=vNosGEk5J74
Бела Бекер
Вампир
Вампир
Бела Бекер


Female Брой мнения : 66
Местожителство : Мистик Фолс

Съблекалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съблекалнята   Съблекалнята EmptyПон Юли 22, 2013 2:07 pm

Фльор значи...Добре, вече може да се каже, че спада към "нормално" ако питаме повечето мажоретки. На тях им стигаше само име, за да преспят с момче и това да не стане на проблем и да им лепнат разни имена.
А и ми харесваше акцента й. Беше доста съблазнителен френски акцент. Обожавах момичета с такъв.
Усмихнах се дяволито и натиснах тялото си по-силно към нейното. Обичах да правя така...
Плъзнах ръка по гърдите й и съвсем бавно и нежно я целунах по вратът.
- За първи път ли ти е? -попитах
Да, определено имаше значение. Ако й беше можех да се направя на "учителка" и играта с малката Фльор щеше да стане още по-забавна.
Върнете се в началото Go down
Фльор Даунсет
Полубог, дъщеря на Атина
Полубог, дъщеря на Атина
Фльор Даунсет


Female Брой мнения : 86
Местожителство : Мистик Фолс

Съблекалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съблекалнята   Съблекалнята EmptyВто Юли 23, 2013 8:05 am

Изведнъж  ми стана толкова приятно така да докосва гърдите ми, толкова съблазнително. Сякаш пръстите й бяха направени единствено за тази цел...
Тя ме целуна по врата, а аз на свой ред хванах стегнатото и дупе и започнах да я целувам по гърдите. Никога преди не бях чувствала такава страст с момче. Никога не се бях чувствала истински обичана, но сега нещо се беше променило. После сигурно щях да се изненадам от себе си, но сега изобщо не ми пукаше.
- Да, за първи път - казах аз задъхано като легнах на пода и се оставих в ръцете й.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/watch?v=vNosGEk5J74
Бела Бекер
Вампир
Вампир
Бела Бекер


Female Брой мнения : 66
Местожителство : Мистик Фолс

Съблекалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съблекалнята   Съблекалнята EmptyВто Юли 23, 2013 6:46 pm

- Да ти покажа ли няколко неща тогава?...-казах съвсем тихо и й подадох ръка, за да се изправи
Ужас, на земята!? Там не бих пипнала и с ръка, камо ли да легна.
Накарах я да седне на скамейката, а аз се настаних точно зад нея, залепила тяло за гърбът й. Усмихнах се съвсем леко, обвивайки едната си ръка около кръста й, а с другата започнах да правя бавни движения между бедрата й. Пипах я само с върхът на пръсчетата си нежно и много бавно. Знаех какво удоволствие е. Съвсем скоро тя изстена тихичко, а аз започнах да притискам пръстите си малко по-силно и по-силно. Накрая движението започна да става много силно и бързо.
- Усещаш ли...Чувстваш ли? Хубаво е, нали?
Върнете се в началото Go down
Фльор Даунсет
Полубог, дъщеря на Атина
Полубог, дъщеря на Атина
Фльор Даунсет


Female Брой мнения : 86
Местожителство : Мистик Фолс

Съблекалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съблекалнята   Съблекалнята EmptyЧет Юли 25, 2013 5:39 pm

Беше толкова приятно наистина не можех да спра да се усмихвам. Никога преди не бях усещала нещо толкова приятно, та чак не можех да се наситя на това, което имах и получавах. Езикът и играеше толкова добре в устата ми, сякаш беше направен специално за тази цел.
Точно тогава чух стъпки в коридора, насочени към съблекалнята, където се намирахме. Рязко се отдръпнах от нея, залепяйки се за шкафчето и търсейки дрехите за балета. Не смеех да погледна към нея отново, но с крайчеца на окото си видях, че и тя се преоблича.
В този момент още няколко момичета влязоха в съблекалнята и ми помахаха. Бяха част от балета. Божичко, добре, че се бях спряла навреме.
С наведена глава отидох до непознатото момиче, с което си позволих да правя такива мръсни неща.
- Съжалявам, че свърррши толкова бързо. Беше неверроятно. - казах й с френски акцент- Но бих прредпочела да го забрравим. Или... живея в кварртал Фелс Чъррч, една голяма кафеникава къща. Ще се рррадвам да се сррещнем отново.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/watch?v=vNosGEk5J74
Sponsored content





Съблекалнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съблекалнята   Съблекалнята Empty

Върнете се в началото Go down
 
Съблекалнята
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Спортна зала-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Съблекалнята Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Съблекалнята Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250