The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Малкото кафене D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Малкото кафене EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Малкото кафене EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Малкото кафене EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Малкото кафене EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Малкото кафене EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Малкото кафене EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Малкото кафене EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Малкото кафене EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Малкото кафене EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Малкото кафене EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Малкото кафене Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Малкото кафене I_vote_lcapМалкото кафене I_voting_barМалкото кафене I_vote_rcap 
Елена (1029)
Малкото кафене I_vote_lcapМалкото кафене I_voting_barМалкото кафене I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Малкото кафене I_vote_lcapМалкото кафене I_voting_barМалкото кафене I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Малкото кафене I_vote_lcapМалкото кафене I_voting_barМалкото кафене I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Малкото кафене I_vote_lcapМалкото кафене I_voting_barМалкото кафене I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Малкото кафене I_vote_lcapМалкото кафене I_voting_barМалкото кафене I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Малкото кафене I_vote_lcapМалкото кафене I_voting_barМалкото кафене I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Малкото кафене I_vote_lcapМалкото кафене I_voting_barМалкото кафене I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Малкото кафене I_vote_lcapМалкото кафене I_voting_barМалкото кафене I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Малкото кафене I_vote_lcapМалкото кафене I_voting_barМалкото кафене I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Малкото кафене

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Миранда Салватор
Демон
Демон
Миранда Салватор


Female Брой мнения : 179
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото кафене Empty
ПисанеЗаглавие: Малкото кафене   Малкото кафене EmptyЧет Юли 04, 2013 7:54 pm

Малкото кафене Tumblr_lmxqj8vu6w1qzoumjo1_500_large
Малкото кафене Tumblr_lt43pd0j1o1r1h8oco1_500
Кафенето се намираше в парка.Беше малко,но за сметка на това много уютно.
Върнете се в началото Go down
Изабел Малик
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Изабел Малик


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото кафене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото кафене   Малкото кафене EmptyПет Юли 05, 2013 5:56 am

Съгласявам се на предложението й и двете с Миранда се насочваме към кафенето.
Честно казано и това място ми се стори доста непознато. Или поне в този вид. Спомням си, че още когато живеех тук съществуваше, но сега бяха сменили боята и също така създаваше впечатление, че е от кафенетата от 80-те.
След около десет минути разходка стигнахме до него и влязохме вътре. Настанихме се на една от малкото маси и отидохме да направим поръчката си. Докато чакахме да дойде нашия ред се обърнах към Миранда и се усмихнах.
- Как се чувстваш на това място? - Попитах я, а след това добавих, за да не стават недоразумения - Не говоря за кафенето. Като цяло в Мистик Фолс. Аз напоследък се чувствам ужасно чужда. Не знам дали е защото ме е нямало дълго време или просто този град никога няма да спре да се променя...
Върнете се в началото Go down
Миранда Салватор
Демон
Демон
Миранда Салватор


Female Брой мнения : 179
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото кафене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото кафене   Малкото кафене EmptyСъб Юли 06, 2013 10:58 am

Тръгнахме с Изабел към кафенето.Това място беше ново за мен.Изглеждаше уютно.Имаше най-различни картини,връзващи се с обстановката стил 80-те.Отидохме напред,обмисляйки какво да си поръчаме.Разгледах менюто изобразено на една дървена дъска,намираща се на стената.Тогава Изабел ме попита нещо,което за момент ми се стори странно.
-И аз съм имала такива моменти,като гледам градът доста често търпи промени,сигурно затова се чувстваш по този начин.
Беше наш ред да поръчаме.Взехме си кафета,платихме и седнахме при масата ни.Отпих една дълга глътка.Тогава усетих нещо странно.Някаква различна енергия,идваща от Изабел.Погледнах я учудено.Знаех,че тя не е обикновена,чак сега го осъзнах.
-Ти не си просто човек,нали?  
Върнете се в началото Go down
Изабел Малик
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Изабел Малик


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото кафене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото кафене   Малкото кафене EmptyПон Юли 08, 2013 5:37 am


Огледах се притеснено в хората около нас преди да отговоря на въпроса й. Винаги, когато разговарях с някого на тази тема изпадах в някакъв стрес и притеснение, че обикновените хора ще разберат истинската ми същност, а след това ще се обединят и ще ме изгонят от града... или по лошо - ще ме убият.
Но трябваше да й се доверя... най-малкото, защото ако и тя не беше свръхестествено същество нямаше как да разбере каква съм аз всъщност.
- Аз съм полубог. - прошепнах тихичко, за да ме чуе само тя - Афродита е моя майка. Сигурно ти звучи супер налудничаво. И за мен беше така в началото. След това отидох в някакъв лагер, в който се запознах с мои братя и сестри. Беше доста странно изживяване. Тогава имах чувството, че не знам нищо за себе си.
Миранда ми се усмихна насреща.
- А ти? - попитах я - И ти не си обикновен човек, щом усети моята раса. Какво си ти? Вещица?
Върнете се в началото Go down
Миранда Салватор
Демон
Демон
Миранда Салватор


Female Брой мнения : 179
Местожителство : Мистик Фолс

Малкото кафене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото кафене   Малкото кафене EmptyВто Юли 09, 2013 2:49 pm

Изабел се притесни.Явно това не беше любимата ѝ тема за разговор. Започна да се оглежда навсякъде.Чаках я дълго за да ми отговори.Усетила това,тя се приближи към мен и тихо ми каза нещо,което за момент не можех да разбера.Погледнах я странно.Тя повтори отново.
Полубог?Учудих се,досега не бях срещала никога полубог.Това беше неочаквано.Отпих дълга глътка от кафето си отново.
-Интересно.Досега не бях попадала на полубогове,но както казват хората за всяко нещо си има първи път.-споделих аз и лека усмивка заигра по лицето ми.
Последва мълчание.Тогава дойде големия въпрос.А ти каква си?Зачудих се дали да ѝ споделям.Но прецених,че ще мога да ѝ предоставя тази информация.
-Не съм вещица.Аз съм демон.
По лицето ѝ се изписа страх.Различни физиономии се появяваха.Не знаех какво точно си мисли за мен сега.
-Нямам намерение да те нападам или нещо от сорта.
Тя ме загледа смутено, вдигна чашата си и изпи половината съдържание.После явно успокоена се усмихна насреща.
Персонала на кафенето прибираше част от масите около нас или ги разчистваха.Погледнах големия часовник отсреща,минаваше полунощ.Явно затваряха.Оставихме чашите си и излязохме навън.Нямаше никого освен нас.
-Радвам се,че се запознах с теб Изабел,ти си страхотен човек.
Прегърнахме се силно и се сбогувахме.
Докато вървях към вкъщи усмивката не слизаше от лицето ми.
-Открих страхотна приятелка.-мислех аз.  
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкото кафене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото кафене   Малкото кафене Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малкото кафене
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Заведенията-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Малкото кафене Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Малкото кафене Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250