The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Фарът в края на залива. D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Фарът в края на залива. EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Фарът в края на залива. EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Фарът в края на залива. EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Фарът в края на залива. EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Фарът в края на залива. EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Фарът в края на залива. EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Фарът в края на залива. EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Фарът в края на залива. EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Фарът в края на залива. EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Фарът в края на залива. EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Фарът в края на залива. Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Фарът в края на залива. I_vote_lcapФарът в края на залива. I_voting_barФарът в края на залива. I_vote_rcap 
Елена (1029)
Фарът в края на залива. I_vote_lcapФарът в края на залива. I_voting_barФарът в края на залива. I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Фарът в края на залива. I_vote_lcapФарът в края на залива. I_voting_barФарът в края на залива. I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Фарът в края на залива. I_vote_lcapФарът в края на залива. I_voting_barФарът в края на залива. I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Фарът в края на залива. I_vote_lcapФарът в края на залива. I_voting_barФарът в края на залива. I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Фарът в края на залива. I_vote_lcapФарът в края на залива. I_voting_barФарът в края на залива. I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Фарът в края на залива. I_vote_lcapФарът в края на залива. I_voting_barФарът в края на залива. I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Фарът в края на залива. I_vote_lcapФарът в края на залива. I_voting_barФарът в края на залива. I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Фарът в края на залива. I_vote_lcapФарът в края на залива. I_voting_barФарът в края на залива. I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Фарът в края на залива. I_vote_lcapФарът в края на залива. I_voting_barФарът в края на залива. I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Фарът в края на залива.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Фарът в края на залива. Empty
ПисанеЗаглавие: Фарът в края на залива.   Фарът в края на залива. EmptyСъб Юни 29, 2013 1:10 pm

Фарът в края на залива. H_1290594343_Pigeon_Point_Lighthouse
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Серина Картър
Ангел
Ангел
Серина Картър


Female Брой мнения : 55
Местожителство : Мистик Фолс

Фарът в края на залива. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фарът в края на залива.   Фарът в края на залива. EmptyСря Юли 03, 2013 12:54 pm

Това да се събудиш след тежка нощ не е лесна работа. Още по-трудно е да осъзнаеш,че имаш оставени няколко съобщения и че всъщност ужасно закъсняваш за среща.Скоростта с която успях да се изкъпя,облека и закуся беше извън тази планета.Разбира се,че си помогнах и с малко магия,нали за това е там. Може би не,но трябва да я използвам все някога или ще ръждяса.
Понеже нямам все още кола се запътих бързо към плажа, и по-точно към фарът.Обичам да идвам тук и се радвам,че Едуард е избрал това място.Когато пристигнах осъзнах,че всъщност съм подранила.Явно трябва да купя батерия за часовникът си,сега имам час в стоене и правене на нищо.
Затова просто седнах на парапета и се загледах във вълните,и от време на време се прозявах.
Върнете се в началото Go down
Едуард Джонсън
Вампир
Вампир
Едуард Джонсън


Male Брой мнения : 82
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Фарът в края на залива. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фарът в края на залива.   Фарът в края на залива. EmptyСря Юли 03, 2013 1:01 pm

Беше два през нощта, а Едуард лежеше в леглото си и разглеждаше телефонните номера в телефона си. Оо..да номерата на колко интересни хора фигурираха в телефона му.
Имаше имена на момичета, за които дори не се сещаше кои са и откъде има номерата им. Сигурно са били от онези момичета за една нощ, които преди да си тръгнат самозаписват номерата си в телефона му, очаквайки той да им се обади отново. Е....само надежди.
Едно от имената привлече вниманието му. Серина Картър. С нея се бяха запознали преди години на едно от колежанските партита. Всъщност Едуард не подозираше, че има номера и. На Едуард му хрумна брилянтната идея, че ако иска тя може да се видят.
Натисна зелената слушалка, набирайки номера и. Даваше свободно, но никой не вдигна. Е, разбира се, не се отказа и звънна отново, но и този път никой не вдигна..Изпрати и и няколко СМС-са, канейки я да се срещат. Остави телефона и се обърна на другата страна опитвайки се да заспи наново.И не след дълго вече се беше унесъл във спокоен сън.
Едуард се пробуди от вибрацията на телефона и последвалата мелодийка, показвайки че е получил СМС. Беше от Серина и тя се беше съгласила да излязат.
Широка усмивка се появи на лицето на вампира.Реши, че има още много време за срещата и може да поспи още малко, затова отново затвори очи.
След около 2 часа се събуди. Всъщност сега вече би трябвало да е на уговореното място, където щяха да се срещнат.Бързо се измъкна от леглото и се оправи мигновено.Облече бяла риза, обикновени дънки и се отправи към колата си.
Качи се и потегли с доста бърза скорост. Не след дълго вече беше там и за негова радост момичето също беше там, чакайки го.
Беше се облегнала на парапета и гледаше към морето. Приближи се бавно и когато беше вече до нея я хвана пред кръста и по реакцията и разбра, че се е стреснала.
-Много ли ме чака, сладурче? - погледна я с виновен поглед, усмихвайки и се.
Върнете се в началото Go down
Серина Картър
Ангел
Ангел
Серина Картър


Female Брой мнения : 55
Местожителство : Мистик Фолс

Фарът в края на залива. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фарът в края на залива.   Фарът в края на залива. EmptyСря Юли 03, 2013 1:23 pm

От дългото чакане бях се отпуснала и очите ми бяха започнали да се затварят.
Изненадата накара сърцето ми да подскочи и да забие с всички сили,малко се успокои когато видях,че е Едуард.
-Не ме сладуросвай,а ме пусни и ми дай една подобаваща прегръдка,поспаланко!
Казах през смях,в мигът в който ме пусна го прегърнах и разроших косата му.Определено си личи,че не много отдавна е станал.То и аз съм си виновна,че не погледнах точният час за срещата.Оправих своята собствена коса и през това време започнах да се заяждам.
-Цял час те чакам,да знаеш.Трябва да ми се реваншираш някак.
Закачлива усмивка разтегна устните му докато се вглеждах в красивите му очи.Едуард определено е красавец,направо се изненадвам,че някое момиче не го е хванала,но още повече се изненадвам,че има все още номерът ми.
-Бърз въпрос...Как така се сети за мен? Доста отдавна не сме се виждали.Предполагах,че си си хванал някое добро и прилично момиче и сте на световно пътешествие.Нали знаеш,като нормална двойка,но като се замисля..май няма нищо нормално в теб.
Отново се засмях.Облегнах се на парапета и хвърлих бърз поглед към морето.Наистина ми е интересно как така се е сетил за мен,но още по интересно ми е как така аз все още имам номерът му.Мислех,че съм го изтрила.
Това момче мирише от далече на играч и всяко момиче с разум би го надушила,явно аз нямам разум.
Върнете се в началото Go down
Едуард Джонсън
Вампир
Вампир
Едуард Джонсън


Male Брой мнения : 82
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Фарът в края на залива. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фарът в края на залива.   Фарът в края на залива. EmptyСря Юли 03, 2013 1:28 pm

Явно наистина доста си бе почакала тук сама, но пък Едуард си беше такъв.
Пълен непукист.
Коментара и за това, че си е мислила, че вече е сериозно обвързан и е на пътешествие с приятелката си, го накара да се разсмее. Той определено не беше такъв тип. Обичаше да се забавлява и не се определяше като мъж, който може да се задържи дълго с една жена.
-Хей..не знаех, че ме мислиш за толкова сериозен тип. Мислиш ли, че мога да се задържа дълго с някоя? Всъщност момичетата не издържат дълго с мен. А и засега не мисля да се обвързвам сериозно.. - засмя се той. - Ами всъщност докато снощи си лежах в леглото и разглеждаш какви телефонни номера имам във указателя, случайно попаднах на твоя номер и разбира се веднага се сетих за теб. Все пак такова красиво лице и такава пленяваща усмивка не се забравя лесно.
-Ноо...не мислех, че ще се съгласиш. Дори не смятах, че все още ме помниш. Както каза ти, откакто се срещнахме за последен път мина много време. - подсмихна се Едуард.
Върнете се в началото Go down
Серина Картър
Ангел
Ангел
Серина Картър


Female Брой мнения : 55
Местожителство : Мистик Фолс

Фарът в края на залива. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фарът в края на залива.   Фарът в края на залива. EmptyЧет Юли 04, 2013 6:02 am

Завъртях очи въпреки,признавам,че има много чар и умело го използва.
-Така ли било.-казах и се опитах да сподавя смехът си.- Поласкана съм,че си се сетил за мен.
С хитра усмивка на лице,бавно се приближих към него и се надигнах на пръсти така,очи в очи..ах,тези негови очи.Устните ни толкова близко, милиметри ги делят.
Бавно плъзнах длани нагоре по коремът му към врата му.Обвих ръце около врата му и притиснах тялото си към неговото.Без да свалям поглед от устните му прошепнах.
-Как смяташ да ми се реваншираш?
Широка усмивка и за секунди се отделих от него и се облегнах на парапета.Към тази усмивка се присъедини един дяволит поглед.
Не съм от типът човек,който ще си играе и ще дразни околните или още повече ще се държи като курва,но той е моето изключение.
Наклоних глава леко на страни и го погледнах въпросително.
Върнете се в началото Go down
Едуард Джонсън
Вампир
Вампир
Едуард Джонсън


Male Брой мнения : 82
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Фарът в края на залива. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фарът в края на залива.   Фарът в края на залива. EmptyЧет Юли 04, 2013 6:06 am

Когато тя се приближи толкова близо до него, Едуард настръхна. Можеше да види дяволчетата в очите и. Широка усмивка се плъзна по лицето му, без да отделя поглед от нея, докато я слушаше внимателно. Тя се отдръпна, а дяволитата усмивка на Едуард продължаваше да си стои на лицето му. Серина определено знаеше как да си играе с него и как да го подразни.
В главата му се въртеше само въпросът дали идеята да е тук с нея изобщо е добра и с каква цел точно я беше извикал тук? Защото в момента нямаше нужда от сериозни връзки.
- Хмм…ами като ти изпълня едно желание. - засмя се Едуард. - Е..хайде за теб нека са няколко.
Той се усмихна дяволито, приближавайки се към нея. Хвана я през кръста, притискайки я към себе си и отново заби поглед в очите и като усмивката му не слизаше от лицето му.
-Е...какво ще поискаш, за да ти се реванширам по най - подобаващия начин?
Върнете се в началото Go down
Серина Картър
Ангел
Ангел
Серина Картър


Female Брой мнения : 55
Местожителство : Мистик Фолс

Фарът в края на залива. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фарът в края на залива.   Фарът в края на залива. EmptyПет Юли 05, 2013 6:07 am

Прехапах долната си устна,не съм вярвала,че е толкова приятно да си толкова близо до него,но явно съм грешала за много неща.Поставих длани на раменете му и се надигнах на пръсти.
-Защо не започнеш с това...
Обвих ,отново,ръце около вратът му.Бавно докоснах устните му с моите,но съвсем малко.Облизах долната си устна и я прехапах.Определено си личеше,че се наслаждавам и забавям нещата нарочно. Явно все пак и аз си имам лимит,впих устни нежно в неговите.Целувка след целувка задълбочавах нещата докато не останах без дъх.
- Ето моите желания...накарай ме да се отпусна. А по-късно ще искам от теб да намериш информация за един човек.Накарай ме да се почувствам желана и...на сутринта ми направи закуска и ще си се реванширал.
Дяволитата ми усмивка се върна.
Върнете се в началото Go down
Едуард Джонсън
Вампир
Вампир
Едуард Джонсън


Male Брой мнения : 82
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Фарът в края на залива. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фарът в края на залива.   Фарът в края на залива. EmptyПет Юли 05, 2013 11:00 am

Наслаждаваше се на всяка една целувка получена от нея. И все пак ако го знаеше щеше да ги опита още на онова колежанско събиране, макар че трябваше да си признае че и тогава му се искаше да го направи.
Предложението и как да и се реваншира много му се хареса. Нямаше да му е трудно. Прехапваше долната си устна докато я слушаше. А когато тя спря да говори той се усмихна дяволито.
-Ммм..мисля че няма да ми е трудно да ти се реванширам. - засмя се - Само не ми харесва частта с онзи човек.
Притисна я към парапета, държейки я за кръста. Някак си му харесваше да я чувства толкова близо, направо прилепена за неговото тяло. Наведе се и я целуна.
-Ноо..не мисля че готвя добре.-засмя се и я целуна отново. Отначало целувките му бяха нежни и внимателни, но след това ставаха малко по груби и изпълнени със страст. Да определено между тях двамата имаше страст и телата им просто крещяха от желание да се слеят. Както неговото, така и нейното. Направо я изпиваше с устни, но целувките му започнаха да слизат и надолу по врата. За момент му се прииска да пие от нея, но не. Не го беше правил от много време.
Нямаше да го направи и сега.
Върнете се в началото Go down
Серина Картър
Ангел
Ангел
Серина Картър


Female Брой мнения : 55
Местожителство : Мистик Фолс

Фарът в края на залива. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фарът в края на залива.   Фарът в края на залива. EmptyСъб Юли 06, 2013 6:45 am

Разтапях се в ръцете му,беше толкова приятно ,а той е толкова спокоен и нежен.Явно за това момичетата тичат така след него,като изгладнели лъвици след антилопа.
- Готвенето е само подробност,ще съм доволна и само ако ми дадеш нужната информация за човека, който търся.
Усмихнах се широко или поне се опитах.Устните ни отново се сляха и имах чувството,че краката ми станаха на разтопен кашкавал. Устните му по вратът ми,това беше моят финал.Наклоних леко глава на страни и лек стон се прокрадна през устните ми.Прокарах пръстите на едната си ръка през косата му и стиснах силно,макар,че не е особено дълга,някак си успях да го направя.
Точно в този момент той рязко се отдръпна и ако не се бях хванала за парапета най-вероятно щях да се хлъзна по неравните скали и да падна долу във водата.
Върнете се в началото Go down
Едуард Джонсън
Вампир
Вампир
Едуард Джонсън


Male Брой мнения : 82
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Фарът в края на залива. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фарът в края на залива.   Фарът в края на залива. EmptyНед Юли 14, 2013 9:57 am

Едуард не спираше да я целува. Улавяше всеки един неин лек стон и всяка една дума. Засмя се когато чу за желаната информация и рязко се отдръпна от нея. Е, да май наистина доста бързаше, но не можеше просто да се владее.
- Хмм -засмя се и прехапа устни. - Просто никога няма да получиш тази информация. - целуна я отново.
- Ноо..като се замисля идеята ти да го караме до колкото е възможно по-бавно май ми харесва повече. Така ще мога да ти се наситя подобаващо. - засмя се. - Зависи какъв ще бъде твоя избор. Все пак рядко ще имаш възможността да се насладиш на това тяло.
Серина извъртя очи и погледна към океана. Ясно какво искаше тя. Малка долна използвачка.
- В такъв случай... ако размислиш, ми се обади. - каза Едуард и побърза да добави - Не ме подценявай. Ще разбера кой е човекът, който търсиш и няма да бъда благосклонен с него.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фарът в края на залива. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фарът в края на залива.   Фарът в края на залива. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Фарът в края на залива.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Плажа-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Фарът в края на залива. Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Фарът в края на залива. Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250