The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Басейн за плуване с делфини D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Басейн за плуване с делфини EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Басейн за плуване с делфини EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Басейн за плуване с делфини EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Басейн за плуване с делфини EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Басейн за плуване с делфини EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Басейн за плуване с делфини EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Басейн за плуване с делфини EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Басейн за плуване с делфини EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Басейн за плуване с делфини EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Басейн за плуване с делфини EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Басейн за плуване с делфини Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Басейн за плуване с делфини I_vote_lcapБасейн за плуване с делфини I_voting_barБасейн за плуване с делфини I_vote_rcap 
Елена (1029)
Басейн за плуване с делфини I_vote_lcapБасейн за плуване с делфини I_voting_barБасейн за плуване с делфини I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Басейн за плуване с делфини I_vote_lcapБасейн за плуване с делфини I_voting_barБасейн за плуване с делфини I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Басейн за плуване с делфини I_vote_lcapБасейн за плуване с делфини I_voting_barБасейн за плуване с делфини I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Басейн за плуване с делфини I_vote_lcapБасейн за плуване с делфини I_voting_barБасейн за плуване с делфини I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Басейн за плуване с делфини I_vote_lcapБасейн за плуване с делфини I_voting_barБасейн за плуване с делфини I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Басейн за плуване с делфини I_vote_lcapБасейн за плуване с делфини I_voting_barБасейн за плуване с делфини I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Басейн за плуване с делфини I_vote_lcapБасейн за плуване с делфини I_voting_barБасейн за плуване с делфини I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Басейн за плуване с делфини I_vote_lcapБасейн за плуване с делфини I_voting_barБасейн за плуване с делфини I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Басейн за плуване с делфини I_vote_lcapБасейн за плуване с делфини I_voting_barБасейн за плуване с делфини I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Басейн за плуване с делфини

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Басейн за плуване с делфини Empty
ПисанеЗаглавие: Басейн за плуване с делфини   Басейн за плуване с делфини EmptyСъб Юни 29, 2013 1:01 pm

Това беше басейна за плуване с делфини.Той беше специално направен.

Басейн за плуване с делфини Africanadvent2

Басейн за плуване с делфини Bimini-bahamas-dolphin-swim
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Басейн за плуване с делфини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн за плуване с делфини   Басейн за плуване с делфини EmptyСъб Юни 29, 2013 1:22 pm

Кер веднага стана от мястото усмихната до уши.Като я видях как се усмихва и на мен ми стана по-добре.
-Разбира се,че е позволено има си специално място.Хайде!Ще те заведа там.-казах и се усмихнах щастливо.
Макар и да бяхме тъжни с Кер имахме нижда да се отпуснем малко.

След две минути вече бяхме там.
Дадоха ни костюми за гмуркане и трябваше да отидем да ги сложим.Отидохме в съблекалнята.
Когато излезнах и видях Кер и тя ме видя и двете започнахме да се смеем като луди.Костюма и стоеше добре на Кер,но някакси ми беше странна и смешна.
Отидохме до басейна,дадоха ни жилетки и вече трябваше да влизаме в водата.
Потопих си само краката и нещо се замислих.
Когато се осетих Кер не беше до мен.Притесних се за нея защото и тя напоследък беше в лошо и мрачно настроение.
Видях я в басейна.Тя вече се забавляваше с някакъв делфин.Много бяха сладки.
Върнете се в началото Go down
Керълайн Форбс
Човек
Човек
Керълайн Форбс


Female Брой мнения : 380
Местожителство : Мистик Фолс

Басейн за плуване с делфини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн за плуване с делфини   Басейн за плуване с делфини EmptyЧет Юли 04, 2013 4:48 pm

Беше истинско изпитание за мен, както и голямо приключение. Наистина обичах делфините ужасно много, но никога не предполагах, че ще получа шанса да плувам с такъв. Никога. До днес.
Дадоха ни интересни костюми, с които и двете със Суки изглеждахме нелепо, но въпреки това всичко си струваше. Щеше да е едно запомнящо се и много велико изживяване, чрез което също се надявах поне за кратко да забравя за Иън.
Когато отидохме до басейна и ни дадоха необходимите жилетки, Суки седна отстрани и се загледа във водата, а аз от нетърпение веднага скочих във водата и се насладих на прекрасния ден и моята сбъдната мечта.
- Хей, Суки! Няма ли да влизаш? - попитах я, а след това добавих - Мисля, че имам добра новина. Почти забравих за Иън.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Басейн за плуване с делфини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн за плуване с делфини   Басейн за плуване с делфини EmptyПет Юли 05, 2013 5:56 am

Влезнах в басейна макар и малко бавно понеже водата беше ледена а и аз си бях студено-кръвна...
Отидох при Кер.
Бях ядосана малко и не се усетих каква грешка направих.Казах й:
-Ами да ти кажа ти си си виновна за случилото се с Иън.-казах го и направо се вцепених.
Милата Кер.Как можах да й кажа това.
Погледнах към нея и я видях много по-тъжна от преди.Бях най-ужасната приятелка.
-Кер!Съжалявам много!Просто съм ядосана и като съм ядосана не се усещам какви глупости говоря.-казах й и я прегърнах силно.
Трябва да й се реванширам и знам кой ще ми помогне.
Дойде ми прекрасна идея.
Ще им направя романтична вечеря,но няма да им казвам.
Това беше най-добрата идея да ги сближа.
Двамата бяха прекрасна двойка и се разбираха,но незнам какво стана.

Върнете се в началото Go down
Керълайн Форбс
Човек
Човек
Керълайн Форбс


Female Брой мнения : 380
Местожителство : Мистик Фолс

Басейн за плуване с делфини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн за плуване с делфини   Басейн за плуване с делфини EmptyСъб Юли 06, 2013 5:46 am


Стоях напълно объркана насред басейна. Съвсем забравих за всичко, което бях изпитала по-рано. Цялата радост просто се стопи изведнъж.
Вярвах на Суки, че не е искала да го направи умишлено, за да ме нарани. Но когато се замисля на какво точно се е ядосала ми ставаше неприятно. Никога не бях искала да ставам досадна, но сега като се замислех може би за околните наистина изглежда така.
Не беше редно да й се сърдя... Колкото и да не ми допадаше онова, което каза, беше права за всичко.
- Няма проблем. - казах й и стиснах ръката й приятелски, а след това я прегърнах - Съжалявам. Не съм искала да те ядосвам. Обещавам ти, че ще намеря някакъв начин да ти се реванширам за изгубеното време.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Басейн за плуване с делфини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн за плуване с делфини   Басейн за плуване с делфини EmptyСъб Юли 06, 2013 6:46 pm

-Спокойно!Не си ме ти ядосала аз нещо напоследък съм малко странна.Пак извинявай.Не си ти виновна.-Кер веднага си промени настроението не исках да й го развалям защото тъкмо беше забравила и аз както винаги обърках всичко.Просто изведнъж избухнах и...
Трябваше да оправя всичко между нея и Иън.Не мога да стоя с кръстени ръце и да ги гледам тъжни и сърдити.Нямаше да съм аз ако не се бъркам в проблемите на другите.Понякога бях непоносима,но ме търпяха и ще ме търпят.
-Хайде връщай се при делфина!Ни преди това искам да видя усмивка...-казах на Кер и тя веднага се усмихна защото аз гледах нацупено и бях смешна.А и тя знаеше,че ако не се усмихне ще стоя нацупена.
Тя тръгна към делфина и на мен един човек ми доведе един много сладък делфин с големи и красиви очи.
Аз и делфина ми плувахме докато на стигнахме Кер.
Мисля,че сега вече беше по-добре.
А относно реванширането ми мислех да събера Кер и Иън на романтична вечеря.
Каквото си намислех трябваше да стане точно както аз го искам.Бях си инат и това е.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Басейн за плуване с делфини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн за плуване с делфини   Басейн за плуване с делфини Empty

Върнете се в началото Go down
 
Басейн за плуване с делфини
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Закритият басейн
» Външният басейн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Mystic Land-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Басейн за плуване с делфини Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Басейн за плуване с делфини Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250