The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Вечно осветената алея  D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Вечно осветената алея  EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Вечно осветената алея  EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Вечно осветената алея  EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Вечно осветената алея  EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Вечно осветената алея  EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Вечно осветената алея  EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Вечно осветената алея  EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Вечно осветената алея  EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Вечно осветената алея  EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Вечно осветената алея  EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Вечно осветената алея  Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Вечно осветената алея  I_vote_lcapВечно осветената алея  I_voting_barВечно осветената алея  I_vote_rcap 
Елена (1029)
Вечно осветената алея  I_vote_lcapВечно осветената алея  I_voting_barВечно осветената алея  I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Вечно осветената алея  I_vote_lcapВечно осветената алея  I_voting_barВечно осветената алея  I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Вечно осветената алея  I_vote_lcapВечно осветената алея  I_voting_barВечно осветената алея  I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Вечно осветената алея  I_vote_lcapВечно осветената алея  I_voting_barВечно осветената алея  I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Вечно осветената алея  I_vote_lcapВечно осветената алея  I_voting_barВечно осветената алея  I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Вечно осветената алея  I_vote_lcapВечно осветената алея  I_voting_barВечно осветената алея  I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Вечно осветената алея  I_vote_lcapВечно осветената алея  I_voting_barВечно осветената алея  I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Вечно осветената алея  I_vote_lcapВечно осветената алея  I_voting_barВечно осветената алея  I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Вечно осветената алея  I_vote_lcapВечно осветената алея  I_voting_barВечно осветената алея  I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Вечно осветената алея

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Фей Чембърлейн
Върколак - omega.
Върколак - omega.
Фей Чембърлейн


Female Брой мнения : 167
Местожителство : Мистик Фолс

Вечно осветената алея  Empty
ПисанеЗаглавие: Вечно осветената алея    Вечно осветената алея  EmptyВто Юни 18, 2013 3:36 pm

Вечно осветената алея  Cinemagraphs05
Върнете се в началото Go down
Изабел Малик
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Изабел Малик


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

Вечно осветената алея  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно осветената алея    Вечно осветената алея  EmptyВто Юни 18, 2013 3:48 pm

Минава осем часа следобяд, а аз все още нямам планове за вечерта. Една стара приятелка ми беше предложила да се видим тази вечер, но след срещата със Суки съм малко подтисната.
Суки е наистина страхотен приятел, но имам чувството, че за изминалото време, когато не бях в Мистик Фолс, ме е заменила за друг човек. По време на цялата ни среща беше много разсеяна.


Искам отношенията ни да са както преди, но не зная дали това е възможно.

Решавам, че е твърде глупаво да стоя затворена вкъщи заради тази причина и решавам да изляза навън и да се поразходя на чист въздух. Обличам първите дрехи, които виждам в гардероба си, излизам навън и се насочвам към парка.
Определено се нуждая от една спокойна разходка.


Виждам голяма тълпа хора по една интересна, осветена със светещи лампички алея и осъзнавам, че това място е ново и не е съществувало преди, . Решавам да мина оттам и да разгледам местността.
Купувам си кутия с горещи пуканки, а след това се приближавам още повече към тълпата, за да видя какво толкова е привлякло вниманието им. Точно тогава някакъв мъж ме бута настрани и цялата кутия с пуканки се изсипва върху красивата рокля и марковите обувки на някаква жена.
-О, много съжалявам! - Изписквам изплашено
Върнете се в началото Go down
Миранда Салватор
Демон
Демон
Миранда Салватор


Female Брой мнения : 179
Местожителство : Мистик Фолс

Вечно осветената алея  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно осветената алея    Вечно осветената алея  EmptyВто Юни 18, 2013 6:47 pm

Имах нужда от една дълга разходка.Излязох навън, по пътя си взех кафе,и продължих напред.Около мен нямаше нищо,което да ме впечатли.Всичко беше толкова еднообразно и скучно.Последните седмици бяха толкова сходни.Хората,както обикновено бързаха за някъде.
Дълго време обикалях,докато накрая не забелязах нещо по-различно от обичайното.Вниманието ми бе привлечено от милиони блещукащи светлини в парка.Пристъпих напред,оглеждайки мястото.Бях впечатлена.Навсякъде имаше светлинки,покривайки всеки ъгъл от парка.Усещането беше невероятно.Магично.Тук хората бяха някак по-весели и спокойни.Явно това място,не само на мен действаше приятно.Обикалях дълго.Стараех се да се насладя на всеки един момент.Броят на идващите се увеличаваше с всяка минута.Отново се появи тази забързаност,на която бях свидетел преди броени минути.Явно се случва нещо интересно.
Докато си проправях път,опитвайки се да се измъкна от навалицата,русокосо момиче явно непохватно,изсипа пуканките си върху облеклото ми.‘‘Страхотно‘‘.
-Прекрасно… -изсъсках аз.
Върнете се в началото Go down
Изабел Малик
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Изабел Малик


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

Вечно осветената алея  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно осветената алея    Вечно осветената алея  EmptyЧет Юни 20, 2013 1:21 pm

- Ужасно съжалявам! - Казвам изплашено, опитвайки се да замажа по някакъв начин положението. Виждам колко много се ядосва жената, но не я виня. На нейно място щях да реагирам по същия начин. Всъщност дори по - зле. Щях да се побъркам от гняв. - Ако има някакъв начин да поправя стореното, само кажете. Ще заплатя за роклята и обувките, ще оправя всичко.
Наистина искам да оправя ситуацията. Чувствам се ужасно глупаво, като слон в стъкларски магазин. Станала съм толкова непохватна... сигурно заради това не си намирам приятели напоследък.
Поглеждам виновно към жената. Физиономията ѝ сякаш е леко поомекнала. Или поне на мен ми се струва така.
- Мога ли да направя нещо за вас? Да ви се компенсирам по някакъв начин? - Питам я, надявайки се да не ми се разкрещи.
Върнете се в началото Go down
Миранда Салватор
Демон
Демон
Миранда Салватор


Female Брой мнения : 179
Местожителство : Мистик Фолс

Вечно осветената алея  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно осветената алея    Вечно осветената алея  EmptyПет Юни 21, 2013 5:36 pm

Момичето се извиняваше постоянно,реших,че мога да ѝ простя и просто да забравим за случката.Тя изглеждаше много притеснена,и не желаех да споря с нея.
- Добре,добре разбрах те,не е  нужно да се извиняваш толкова много,няма проблем.-обясних ѝ
Това някак я успокои,тя се усмихна насреща.
Огледах се,наоколо все още имаше твърде много хора и трудно можеше да се види нещо.Чуваха се различни крясъци.
-Ти от града ли си?-попитах аз,стараейки се да говоря по-високо заради шума
Върнете се в началото Go down
Изабел Малик
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Изабел Малик


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

Вечно осветената алея  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно осветената алея    Вечно осветената алея  EmptyСъб Юни 22, 2013 6:09 am

Не можа да повярвам, че толкова лесно се справих със ситуацията. На пръв поглед жената ми се стори доста затворена, агресивна и заядлива личност, но изглежда не е съвсем така. Напоследък често греша в преценката си и това доста ме притесни.
- Всъщност наистина съм от Мистик Фолс - казвам аз, опитвайки се да надвикам шума, който идваше от тълпата покрай нас - Дълго време не живях тук и нямах никаква връзка с това, което се случва. Може би заради това ми е толкова непознато това място.

Започвам бавно да обелвам лака от ноктите си, което веднага показва колко съм притеснена. Страхувам се, че заради моята непохватност няма никога да си открия приятели.
- А ти откъде си? И имаш ли някаква представа за какво са дошли всички тези хора на това място?
Върнете се в началото Go down
Миранда Салватор
Демон
Демон
Миранда Салватор


Female Брой мнения : 179
Местожителство : Мистик Фолс

Вечно осветената алея  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно осветената алея    Вечно осветената алея  EmptyНед Юни 23, 2013 8:38 am

 
Мястото се препълваше постоянно.Виковете ставаха по-силни.Не знам какво толкова е привлякло вниманието на хората,но тази обстановка не ми допадаше.
Дълго време наблюдавах мястото. Явно твърде дълго,защото щом погледнах момичето тя стоеше в очакване на моя отговор.
-Мистик Фолс?Аз също съм от тук.
Вгледах се в нея отново,тя изглеждаше притеснена за нещо.Навикът ѝ я издаде.Чудех се какво толкова я кара да се държи така.Дали съм аз причината?
-Нямам идея какво толкова става тук,ако искаш можем да проверим?
Върнете се в началото Go down
Изабел Малик
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Изабел Малик


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

Вечно осветената алея  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно осветената алея    Вечно осветената алея  EmptyНед Юни 23, 2013 1:25 pm

- Дадено - казвам аз и двете тръгваме бавно през тълпата

Успокоих се доста, когато осъзнах, че не ме мрази толкова. Надявам се да ми е простила, че почти съсипах прекрасните й дрехи.
Чудя се дали да не й направя комплимент като й намекна колко уникален стил има, но в същото време се страхувам, че ще го приеме сякаш се подмазвам и отношенията ни ще да се влошат още повече заради моето лекомислие. След няколко минути размисъл решавам, че е по-добре просто да си замълча и да не я заговарям на тази тема.

- Струва ми се, че има някакво състезание. - казвам накрая, когато тя отново се озовава до мен - Но не съм сигурна дали все още искам да стигна до подиума. Навалицата е много гъста натам. Сигурна ли си, че искаш да...

Усещам някаква лепкава течност върху гърба си и когато се обръщам осъзнавам, че някой ме е полял с леденото си сокче. Може би в някой друг момент, това ще ме ядоса безкрайно много, но сега просто присвивам устни в усмивка и прошепвам в ухото на жената до мен:
- Карма.
Върнете се в началото Go down
Миранда Салватор
Демон
Демон
Миранда Салватор


Female Брой мнения : 179
Местожителство : Мистик Фолс

Вечно осветената алея  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно осветената алея    Вечно осветената алея  EmptyПон Юни 24, 2013 5:21 pm

Това момиче се оказа доста приятно,макар недоразумението случило се по-рано.
Докато вървяхме напред,хората се блъскаха един в друг.Навалицата беше огромна.Трудно можеше да се види нещо по-различно от нечий гръб или изражение.
-Състезание? Това ли е привлякло вниманието им?!-учудих се аз.
За момент тя беше по-напред,и трудно можех да я видя ако не беше русата ѝ коса.Чу се писък.Предположих,че е неин.Тръгнах към нея.Цялата беше намокрена.
Отначало тя беше леко нервна,но после се усмихна.Явно днес и на нея не ѝ е ден.Извадих кърпички и ѝ помогнах да се почисти.
 -Е,сега вече сме квит.Искаш ли да отидем някъде,където няма толкова много хора?Забравих да се представя-аз съм Миранда, а ти си?
Върнете се в началото Go down
Изабел Малик
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Изабел Малик


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

Вечно осветената алея  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно осветената алея    Вечно осветената алея  EmptyЧет Юни 27, 2013 3:38 pm

Радвам се, че по някакъв начин отношенията ни със сигурност са се променили.
Не смятам, че тя се радва на чуждото нещастие, но в крайна сметка аз самата сега се чувствам по-добре. Чувствам се пълноценна, сякаш имам добър приятел до себе си. Някой, който винаги ще е до мен. Някой като Суки например.
Ала това момиче го познавам от няма и час.
По-късно тя ми се представи и ми предложи да отидем някъде по-далеч от тази огромна тълпа. Така или иначе аз нямам желание да наблюдавам прословутото състезание и решавам да се отдалеча с нея на по-тихо място, където ще можем евентуално да си побъбрим.
- Аз съм Изабел Малик. - Представям се и аз, а след това се усмихвам широко - Съжалявам, че трябваше да се запознаем по такъв ужасен начин.
Върнете се в началото Go down
Миранда Салватор
Демон
Демон
Миранда Салватор


Female Брой мнения : 179
Местожителство : Мистик Фолс

Вечно осветената алея  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно осветената алея    Вечно осветената алея  EmptyСря Юли 03, 2013 6:33 pm

Обстановката беше доста подтискаща. Хората бяха твърде много и трудно можеше да се види нещо.
Затова с момичето тръгнахме напред, търсейки по-тихо и спокойно място. Паркът беше огромен. Вървяхме сред тълпата, оглеждайки се.
Накрая стигнахме до една част, в която имаше много пейки и малко хора. Тук вече отново се виждаха светлинките. Мястото беше обградено от различни видове цветя. Седнахме на най-близката пейка. В началото едва обелвахме и дума, което беше донякъде предвидимо, тъй като се запознахме съвсем скоро. Но въпреки това за мен тя изглеждаше приятна и мила.Тя се извини за странното ни запознанство.
- Няма проблем, беше запомнящо се. - отвръщам аз, поглеждайки към изцапаните ни дрехи.
Появи се лек вятър. Небето потъмня и настъпи нощ.
Отнякъде се появи спокойна музика.
Огледах се, хората намаляваха. Някои от тях станаха от пейките и отиваха на вечерна разходка.Наблизо имаше малко кафене,което беше почти празно.
- Искаш ли да си вземем нещо за пиене?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вечно осветената алея  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно осветената алея    Вечно осветената алея  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вечно осветената алея
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Гората и паркът-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Вечно осветената алея  Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Вечно осветената алея  Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250