The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_lcapВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_voting_barВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_rcap 
Елена (1029)
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_lcapВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_voting_barВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_lcapВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_voting_barВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_lcapВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_voting_barВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_lcapВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_voting_barВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_lcapВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_voting_barВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_lcapВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_voting_barВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_lcapВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_voting_barВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_lcapВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_voting_barВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_lcapВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_voting_barВечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн

Go down 
+11
Сара Пинк
Катерина.
Стейси ♥
Стефан Уайнхаус
Peyton
Талия Брансън
Едуард Джонсън
Мая Блекууд
Спенсър Уайнхаус
Керълайн Форбс
Иън Монтгомъри
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyСря Юли 11, 2012 3:57 pm

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн W_hote10

Почетни гости:
Елена
Катерина
Стефан Уайнхаус
Джордж Уайнхаус
Суки Джаксън
Пърси Джаксън
Емили Ди Анджело
Мат Донован


ПОКАНЕНИ СА ВСИЧКИ ОТ ФОРУМА! ТЕМАТА ЩЕ БЪДЕ ОТВОРЕНА НА 12 ЮЛИ ОТ 13:00 ЧАСА.
ЩЕ СЕ РАДВАМЕ НА ВАШЕТО ПРИСЪСТВИЕ!
Върнете се в началото Go down
Керълайн Форбс
Човек
Човек
Керълайн Форбс


Female Брой мнения : 380
Местожителство : Мистик Фолс

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Юли 12, 2012 10:01 am

Първо цялата церемония започна в моята къща. Тук е момента да спомена, че баща ми е починал отдавна и трябваше Иън да се представи единствено на майка ми. Тя всъщност е много мила жена. Държа се много прилично с родителите на Иън и по това разбрах, че са си допаднали.
Докато родителите ни си говориха в трапезарията, аз се качих в моята стая, където ме чакаха две прекрасни момичета. Идеята беше да бъдат три, но Емили ми спомена, че ми подготвя някаква изненада и отказа да дойде у нас. Е, радвам се, че поне Елена и Катерина се съгласиха да ми помогнат, защото съм ужасно притеснена. Докато Елена ме успокоява с думи, Катерина къдри косата ми. Моля се всичко да е наред и годежа да протече нормално.
След около час вече сме готови да тръгваме и чак тогава обръщам внимание колко си приличат двете ми помощнички. Всички в Мистик Фолс знаят, че те са близначки, но аз поне никога не съм ги виждала заедно. Приликата наистина е удивителна!
Някой почуква на вратата и Елена я отваря. Оттам се показва Стефан Уайнхаус. Иън го беше помолил да дойде при него, за да му помогне, както аз бях извикала близначките.
Усмихвам му се и му съобщавам, че сме готови.
След няколко минути виждам самия Иън. Целувам го продължително по бузата и двамата излизаме през входната врата. Стефан и Джордж Уайнхаус ни чакат отпред, а Катерина и Елена са застанали мирно до тях. Винаги съм си мислела, че тези двойки трябва да се съберат.
Качвам се в колата на мъжа на живота ми и потегляме към бар Poison.
Върнете се в началото Go down
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Юли 12, 2012 10:11 am

Навън вече е почти тъмно. Надявам се да не завали, защото двамата с Керълайн сме твърдо решени да си направим нощна фотосесия на един от най-незабравимите дни в живота ни.
Когато пристигаме пред ресторанта, забелязвам разни наши познати, които най-вероятно са подранили и са се принудили да ни изчакат отвън. Чувствам се малко неловко, че сме ги накарали да ни чакат и веднага ги подканвам да влязат и да се настанят на отредените им маси.
След това хващам ръката на моята любима и посочвам маса №1, която е отредена за нас и нашите родители. После обяснявам на Стефан, че маса №2 е за него, Елена, Катерина, Джордж, Суки, Пърси и Емили Ди Анджело. Те се насочват натам заедно с Керълайн, а аз отивам на входа да посрещам гостите и да ги настанявам.
Изведнъж се сещам за Алида, но се опитвам да я прогоня от мислите си. Тя никога не ме е обичала. А и онова беше минало. Аз обичам Керълайн! Поглеждам към Керълайн и си повтарям няколко пъти, че тя е най-перфектната за мен, надявайки се, че така ще бъда сигурен в това.
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Юли 12, 2012 10:22 am

На Едуард не му се идваше много на годежа и реших да не го карам да идва насила. Напоследък беше много уморен и се държеше малко отдалечено.
С моята най-добра приятелка Бела Лав Хюит се разбрахме да отидем заедно на този годеж и да се забавляваме. Тя в момента си нямаше приятел и на това парти можеше да си намери. Много исках да си намери, за да бъде щастлива като мен когато открих Едуард.
Двете влязохме в залата и отидохме да дадем букетите си на Кералайн. Тя много се зарадва и ни прегърна. След това с Бела отидохме на нашата маса - номер 3.
- Много хубаво ти стои тази рокля? От кой магазин в мола си я взе? - попитах Бела и я прегърнах. След това си поръчах една фанта с лимон.
Върнете се в началото Go down
Мая Блекууд
Вампир
Вампир
Мая Блекууд


Female Брой мнения : 60
Местожителство : Мистик Фолс

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Юли 12, 2012 10:36 am

С Емили решихме да отидем пеша до бар Poison и през целия път се забавлявахме.
- Ем, сигурна съм, че Керълайн много ще се зарадва на подаръка, който си направила за нея. Убедена съм също така, че ще я накараш да се усмихне, когато пред нея изникна огромния камион с цветя, който ангажирахме.
После хванах нежно ръката й и се усмихнах.
- Благодаря ти, че се съгласи да дойда с теб. Честно казано се чувствам малко неловко, че отивам на това място. Не познавам никой от Мистик Фолс освен брат ми, който няма намерение да идва и теб. Наистина незнам какво щях да правя без теб, Ем!
Целунах я по бузата точно преди да влезем в бара. Вътре вече имаше доста хора. Имаше някои лица, които ми се струваха познати. Може би това е ново начало...
- Хей, Ем. Нали не мислиш, че полата ми е малко лесбийска? - казах аз в ухото на Емили и тя се засмя. Обичах, когато я карам да се смее.
Върнете се в началото Go down
Едуард Джонсън
Вампир
Вампир
Едуард Джонсън


Male Брой мнения : 82
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Юли 12, 2012 10:38 am

Доста време почаках докато тържеството започне.При мен проблемът беше, че дори след като тържеството започна аз почаках доста време за де влезнат първо добрите приятели на младоженците от Мистик Фолс.Може да се каже, че не ми се идваше на това мероприятие, но все пак имах покана и бях длъжен да ги овъжа, апък и кой знае може да се запозная с някой тук.Самотата ме притискаше да стоя навън в дъждовния ден.
Както и да е губех си времето с подобни мисли, като чаках повече хора да влязат.Е, мина доста време и най-накрая се реших да вляза.Взех скромният подарък и се запътих към бар "Poison".
Влезнах и видях, че наистина имаше доста хора .Запътих се към младоженците здрависах се със двама им, подадох им подаръкът и казах:
-Да ви е честито пожелавам ви любовта да е със вас до края на животът ви! - тогава Керълайн и Иън в един глас отговориха
-Мерси
Запътих се към маса номер 4.Седнах и зачаках някой да дойде при мен.При мен бързо дойде сервитьор и аз си поръчах една кола и малко уиски.
Върнете се в началото Go down
Талия Брансън
Полубог, дъщеря на Зевс
Полубог, дъщеря на Зевс
Талия Брансън


Female Брой мнения : 312
Местожителство : Mystic Falls

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Юли 12, 2012 10:54 am


Влязох в бар "Poison" и първото, което направих бе да поздравя Иън и Керълайн и да им пожелая много любов и късмет в живота им. След това Иън ми посочи маса номер 4, където се намираше моето място.
Огледах се за Люк, докато вървях към маса номер 4 и без да искам се блъснах в някакъв човек. Залитнах напред и протегнах ръка, опитвайки се да се хвана за масата и да запазя равновесие, но вместо това издърпах покривката и цялата купа с пунш се изля върху един пълничък господин от масата, който не познавах. Извиних се и се отдръпнах няколко крачки назад. Трябваше колкото се може по-скоро да открия маса номер четири.
Точно след няколко минути осъзнах, че масата с онзи господин е именно тази, на която трябва да се настаня. Минавам от другата страна на масата, опитвайки се да избегна погледа на онзи човек.
- Извинявай, свободен ли е стола до теб? - питах едно момче от същата маса, което току-що поръчваше нещо на сервитьора.
Върнете се в началото Go down
Peyton
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Peyton


Female Брой мнения : 154
Местожителство : Мистик Фолс

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Юли 12, 2012 11:01 am

Когато излязох от вкъщи си погледнах часовника и си помислих,че съм закасняла затова се затичах към колата и тръгнах.С моята най-добра приятелка Стефани Уайнхаус бяхме решили да отидем заедно на годежа.Когато се сетих ,че тя може вече да ме чака леко се разтроих.След малко бях там и видях Стефани пред вратата.Извиних и се,че съм закасняла и двете влязохме в залата.Първото нещо което направихме беше да дадем цветята на Каролайн.Тя много се зарадва и ни прегърна.След това с Стефани отидохме на нашата маса и тя ме попита от кой магазин съм си взела роклята и каза,че ми стои много добре.Аз казах:
-Благодаря ти.Твоята рокля също е страхотна.Аз си я взех от terannova.
Двете със Стефани се заговорихме и аз реших да си поръчам кола.Тук наистина беше страхотно и на мен ми беше много приятно.Радвах се че съм дошла с моята приятелка.
Върнете се в началото Go down
Едуард Джонсън
Вампир
Вампир
Едуард Джонсън


Male Брой мнения : 82
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Юли 12, 2012 11:08 am

Тъкмо поръчах на сервитъора и в момента който се обърнах видях някакво красиво момиче мисля че ми каза нещо, но аз не го чух
–Извинете, казахте ли нещо? - попитах, въпреки че сега се замислих, че ако не ме е попитала ще е малко неловко
-Да, попитах ви свободен ли е стола до вас и ако отговорът ви е положителен може ли да седна тук?
Това, че тя наистина ме беше попитала беше добре.
-Да, седнете приятно ми е да се запознаем, Едуард.

Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Юли 12, 2012 11:17 am

Иън изглеждаше много щастлив. Керълайн също. Искрено се надявах да бъдат много щастливи заедно. Тайно се надявах един ден да искам това и за мен и Елена. Когато я видях днес отново се уверих, че никога няма да спра да я обичам по онзи спокоен и красив начин, по който никога не съм обичал Катерина. За моя изненада, тя също изглеждаше изключително спокойна и нежна, което някак не беше много типично за нея. Чудех се на какво или на кого се дължи това и разбрах, когато видях брат си пред къщата на Керълайн, готов да я вземе за вечерята в бара.
Въпреки, че отдавна не бяхме заедно нещо в мен се разбунтува и в главата ми нахлуха спомени. Както винаги, брат ми е на първо място.
Малко се ядосах, че се налага да бъда на една маса с нея и брат ми, но трябваше да се спазва благоприличие и нямахме друг избор. Всъщност ако се харесваха няма никакъв проблем. Изглежда Катерина приемаше добре факта, че докато бях с нея, харесвах Елена. Същото е. Аз не съм по-различен от нея.
- Толкова си красива... - казах аз и хванах нежно ръката на Елена - ...понякога наистина нямам думи, за да го опиша.
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Юли 12, 2012 11:21 am

- Хей, Бела! - казах аз и отпих от фантата си - Чувстваш ми се нещастна тези дни. Обещай ми че тази вечер ще се забавляваш! Искам да те видя дори по-щастлива от Керълайн и Иън!
Нарочно исках да я накарам да се радва. Имах чувството, че понякога още страда заради Раян. Той беше заминал но скоро щеше да се върне отново. А докато го няма тя не трябва да спира да се забавлява.
Точно тогава някакво момче се появи и я покани да танцуват. Тя погледна към мен и аз й намигнах. Знаех, че може би се колебае.
- Отивай да се забавляваш! След мъничко и аз идвам.
Върнете се в началото Go down
Стейси ♥
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Стейси ♥


Female Брой мнения : 363
Местожителство : Мистик Фолс

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Юли 12, 2012 11:55 am

C Люк се бяхме оговорили да дойде да ме вземе от вкъщи .Не бях усетила как времето е минало.Погледна към часовника си и видях,че е 12:30.Люк щеше да дойде да ме взема,а аз още не бях готова.Веднага влезнах да взема един душ и да се оправям.Люк дойде слезнах и видях,че съм забравила подаръкът.Качих се набързо и го взех.Когато отидох при Люк ми отвори вратата на коилата.Аз се качих.Той също се качи.Казх му:
-Извинявай,но нали знаеш,че съм малко разсеяна.-погледнах изглеждаше страхотно.Прехапах устни.След това му казах:
-Как си?-и се усмихнах.-Изглеждаш страхотно.
Върнете се в началото Go down
Peyton
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Peyton


Female Брой мнения : 154
Местожителство : Мистик Фолс

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Юли 12, 2012 1:45 pm

Стефани много добре знаеше,че тези дни не съм в настроение.Тогава тя поиска да и обещая,че тази вечер ще се забавлявам.И аз наистина започвах да се забавлявам.Изведнъж дойде едно момче което ме покани да танцуваме.Аз много се колебаех дали да отида и тогава Стефани ме бутна и ми каза да се забавлявам.Аз отидох и настроението ми започваше да се оправя.Но наистина твърде много ми липсваше Раян.Чаках го с нетърпение и знаех,че ще дойде.След малко аз се върнах при Стефани и казах:
-Хайде ела да танцуваме и я дръпнах.Тогава двете отидохме да танцуваме и се забавлявахме чудесно.Но аз все още не бях в много добро настроение.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyЧет Юли 12, 2012 6:12 pm


Единствената причина да се правя, че ми е много забавно, е Керълайн. Наясно съм колко дълго чакаше този ден и колко усилия положи, за да направи всичко прекрасно. Но нещо липсваше. Най-вероятно настроението ми.
Не харесвам такива събития, защото нямат нищо общо с внушителните годежи и балове през осемдесетте и едвам се сдържам да не си тръгна. На няколко пъти ми се наложи да си повторя наум, че съм тук единствено заради Керълайн и трябва да се забавлявам, както правят повечето хора.
Забелязвам Джордж, облегнал се на бара с поредната чаша уиски. Уиски ли? Явно има някакъв проблем щом е минал директно на уиски. Джордж обича да пие, но обикновено залага на вино и в що-годе умерени количества.
Заставам пред него, но той сякаш не ме забелязва. Заради това грабвам чашата с уиски от ръката му и изсипвам съдържанието ѝ в мивката на бара, а чашата оставям на барплота.
- Искаш ли да се поразходим малко? - питам го и без да чакам отговор го хващам за ръката.
След няколко минути вече сме отвън.
- Какво е станало? - питам и кръстосвам ръце, за да свикна със студа.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Сара Пинк
Вампир
Вампир
Сара Пинк


Female Брой мнения : 92

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyПет Юли 13, 2012 6:37 am

Много обичах такива балове и годежи и сватби. Зарлади това бях дошла много рано и още ресторанта не беше отворен. Когато видях Керелайн й честих и й подарих голям букет цветя. След това Иън Монтгомъри ми каза да се настаня на маса номер 5.
Аз тръгнах натам и тогава се усетих че Джени още не е дошла. Звъннах й по телефона и я попитах дали ще идва. Напоследак настроението й е малко скапано заради Люк, но това е шанс за забавление. Може пък да се отпусне малко.
Отидох да си поръчам бира и се заговорих с едно много сладко момче.
Върнете се в началото Go down
Талия Брансън
Полубог, дъщеря на Зевс
Полубог, дъщеря на Зевс
Талия Брансън


Female Брой мнения : 312
Местожителство : Mystic Falls

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyПет Юли 13, 2012 6:43 am


- Аз съм... - точно, когато щях да му кажа името си, онзи човек погледна към мен и може би ме разпозна. Без да се усетя, че около мен има много други хора, клекнах под масата. По-късно осъзнах, че единственото, което правя в момента е да играя ролята на клоун. Сигурно изглеждам доста зле от гледната точка на останалите. Може би и на това момче Едуард.
- Аз съм Талия. Приятно ми е да се запознаем. - казах му и протегнах ръката си. - Аз само...
Опитах се да му обясня за масата, но ми стана неловко и си замълчах. Точно тогава проехтя говорителят. Най-вероятно щях да му бъда благодарна цял живот.
Мярнах на входа на бара Емили, заедно с едно момиче, което се настани на маса номер четири - единственото свободно място до господина с пунша. Честно казано изобщо не й завиждах.
Върнете се в началото Go down
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyПет Юли 13, 2012 6:49 am

- Ти изглеждаш много по-добре от мен. - казах на Алиса и се усмихнах. След това запалих колата и тръгнахме към бар Poison.
За няколко минути бяхме там, защото се намираше много близо до домът на Алиса. Чух някакво позвъняване от джоба на панталона си, но точно трябваше да отворя вратата на Алиса, за да слезе и не вдигнах.
Няколко минути по-късно Алиса ме чакаше пред бара, а аз търсех свободно място за паркиране. Явно Керълайн и Иън имат доста приятели щом паркингът пред заведението е пълен. Когато най-накрая открих едно свободно място, с Алиса влязохме в бара и първо се насочихме към Керълайн и Иън, за да ги поздравим. Подарих цветята на Керълайн, които бяхме избрали с Алиса и след това тръгнахме към масите.
- На коя маса ти казаха, че сме? - попитах Алиса и се огледах за сестра ми и за Талия.
Върнете се в началото Go down
Едуард Джонсън
Вампир
Вампир
Едуард Джонсън


Male Брой мнения : 82
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyПет Юли 13, 2012 7:29 am

Аз леко се стреснах от странният звук, който излезе от говорителя.Видях какво направи симпатичното момиче.Знам, че тя се чувстваше неловко, но тя не знаеше, че видях всичко което се случи след като тя влезна.Затова реших да я окуража и казах :
- Не ми обяснявай!Видях какво стана.Имаш лош късмет.Във такава ситуация аз бих постъпил много по-зле от теб повярвай ми!
Тогава отпих една глътка от уискито и по-голяма глътка от колата.
Видях Алиса и Люк да влизат във бара и в първият момент щях да отида при тях, но след това се замислих, че Талия ще си помисли, че бягам от нея затова останах.
Върнете се в началото Go down
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyНед Юли 15, 2012 5:44 am

Едвам издържах вече на това място. Събираха се много хора, наши приятели, но се притеснявах да не дойдат точно определени, които нямах желание да виждам. Но как да кажа на Керълайн, че не искам да ги кани? Нямаше ли да се осъмни в нещо? Разбира се, че щеше. Опитвах се да разговарям с разни наши приятели, но дори това не ми помогаше да се разсея. Постоянно се оглеждах кой влиза през вратата.
Най-накрая не успях да издържа и отидох на масата ни с Керълайн, където тя стоеше и говореше с родителите ми. Седнах до нея и я прегърнах.
- Искаш ли да си тръгнем? Вече не ми се стои тук. - прошепнах в ухото й и я целунах по бузата.
Върнете се в началото Go down
Керълайн Форбс
Човек
Човек
Керълайн Форбс


Female Брой мнения : 380
Местожителство : Мистик Фолс

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyНед Юли 15, 2012 5:49 am

- Как така ти е омръзнало? - казах на висок тон и родителите на Иън се спогледаха озадачено. Всъщност вече не ме интресуваше толкова какво ще си помислят за мен. По-важно е какво мисли Иън, но дори той очевидно разваляше това, което сам бе постигнал.
- Ела! - подканих го и станах от масата. След това двамата отидохме на един прозорец, където едва ли някой можеше да ни чуе какво си говорим. - Нали идеята да се съберем с всичките ни приятели след годежа беше твоя? Какво ти става изведнъж? Нали го искаше до вчера? Или може би ти е омръзнало заради мен?!
Зачаках отговор, но не получих такъв. Иън само стоеше и ме гледаше сякаш не ме е виждал от много години и се изненадва колко променена е приятелката му. А може би за него наистина съм само приятелка...
- Знаеш ли какво?! - прошепнах, за да не чуе колко крехък е гласът ми в момента. - Довиждане.
Обърнах се и тръгнах към вратата на залата. Каква глупачка съм само! Повярвах, че може да има нещо между нас...
Върнете се в началото Go down
Стейси ♥
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Стейси ♥


Female Брой мнения : 363
Местожителство : Мистик Фолс

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyНед Юли 15, 2012 8:45 am

-Благодаря.-казах на Люк.-Ами незнам мисля,че при Талия на четвърта.-не бях много,много сигурна.-Ако искаш там да седнем или да идем при Емили.-Аз не слушах какво ни говорят Керълайн и Иън понеже бях погълната от красотата на Люк.
Най-после бяхме решили да седнем на масата на Едуард и Талия.
Започна една бавна песен и попитах Люк дали иска да потанцуваме той се съгласи.Станахме и отидохме на дансинга.Люк ме хвана за кръста,а аз него за раменете.Бех се сгушила в него.Неисках да го пускам.Исках да остана така в него.Беше страхотно.юк танцуваше много добре.
Казах му:
-Много добре играеш!!!-и се усмихнах сладко.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Дейвидсън
Човек
Човек
Мелиса Дейвидсън


Female Брой мнения : 53

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyНед Юли 15, 2012 9:34 am

Не бях много близка с нито един от младоженците, но се бях запознала с Иън преди няколко седмици в едно кафене. Всъщност е наистина много приятен човек и заради това реших да го уважа на годежа му и да се присъединя към партито. Работата в болницата щеше да почака малко...
Подарих букета на Керълайн и помахах на Иън. След това той ми каза да седна на маса номер пет. Тръгнах натам и се настаних. Около мен нямаше никой познат, но хората бяха приятни.
Точно срещу мен е маса номер две. Един мъж привлече доста вниманието ми. Бях го виждала и преди по корици на списания и вестници. Той беше богаташ, но това изобщо не ме интересуваше, защото е изключително красив.
На няколко песни танцува с една хубава девойка и след това отново седнаха на масата. Минаха още няколко песни и тогава дойде една бавна. Станах от масата и отидох към маса номер две.
- Ти си Стефан, нали? - попитах го и се усмихнах насреща му - Аз съм Мелиса. Приятно ми е да се запознаем
Върнете се в началото Go down
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyНед Юли 15, 2012 1:30 pm

- А аз не мога да опиша колко много те обичам. - прошепнах на ухото на Стефан и го целунах продължително по устните. След като се отдръпнах започна някаква бавна песен. Стефан ме покани на танц и аз, разбира се, приех. Отидохме на дансинга, аз обвих ръце около врата му и започнахме да се движим в ритъм с музиката. За пореден път ми направи впечатление колко добре танцуваше той. След като песента свърши, не се сдържах и отно го целунах. Обичах да усещам устните му които обикновено имаха лек вкус на лимон, върху моите. Бавно се отдръпнах назад, погледнах Стефан в очите и не сдържах усмивката си.
- Ще се видим след малко, отивам да проверя нещо. - казах му и се запътих към тоалетните а Стефан се върна на нашата маса. Спрях пред вратата, защото прецених, че е достатъчно тихо, за да мога да се обадя на Емили и да я питам как върви с изненадата и дали има нужда от помощ. Тъкмо щях да набера номера й, когато погледът ми случайно попадна на масата, където седеше Стефан. Някакво младо момиче отиде до него, каза му нещо и седна на моето място. Продължих да ги гледа, докато в мен се разпалваше ревност. Знаех, че нямаше причина да ревнувам от нея, след като само си говореха, но нещо в погледа й показваше, че целта й не беше само да си приказва с него. Е, щеше да остане разочарована. Стефан беше само мой и тя не можеше просто така да си флиртува с него. Прибрах телефона в чантата си и тръгнах към тях. Щях да й покажа, че Стефан вече е зает и за нейно добро е по-добре да се разкара от него веднага. Бях на няколко метра от онова момиче и Стефан, когато Керълайн пресече пътя ми. Стори ми се, че плачеше, но не можах да видя добре, защото ходеше много забързано. Въпреки това, бях сигурна, че нещо не беше наред. Погледнах за последен път към нашата маса където момичето се засмя кокетно.Стиснах зъби и изтичах след Керълайн, която вече беше излязла от бара.
- Хей, Кер! - извиках, докато я настигах.Тя не ми отговори и забърза още повече крачката си. Как, по дяволите, успяваше да върви толкова бързо с токове? Настигнах я, когато тя спря и извади телефона си, вероятно да си извика такси, защото бяха дошли с колата на Иън. - Керълайн! Какво ти става? - попитах я и застанах пред нея.По бузите й се стичаха сълзи и разтечена спирала и гримът й беше напълно съсипан.Взех телефона от ръцете й и я прегърнах, а раменете й се разтърсиха от плач. - Какво има?
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyПон Юли 16, 2012 5:31 pm


- Може би не се забаввяаш достатъчно заради мен. - казах на Бела и я прегърнах. След това заедно отидохме на бара и си взехме по едно уиски. - Хей, Бела!
Казах й се засмях.
- Не пий толкова много! Накрая няма да мога да те прибера да вкъщи.
И двете се засмяхме в хор. Тя често се шегуваше с мен и аз го правех понякога с нея. Въпреки това още ми беше гадно, че е толкова тъжна. Ние с нея сме най-добри приятелки, но явно е много серизно щом дори аз не мога да я развеселя.
- Дженифър ще идва ли на годежа? - попитах я. Може би Дженифър би могла да я развесели повече от мен.
Върнете се в началото Go down
Peyton
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Peyton


Female Брой мнения : 154
Местожителство : Мистик Фолс

Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн EmptyПон Юли 16, 2012 7:46 pm

На мен не ми беше особено забавано но пък беше много хубаво.Не знайно защо от една седмоца не се чувствах много добре.След малко със Стефани седнахме на бара и си поръчахме по едно уиски.Стефани се пошегува с мен и мо пореви настроението.Тя ме попита дали Дженифър ще идва и аз и казах:
-Тя ми каза,че може би няма да дойде защото не се чувства особено добре.
Аз мислех след малко да си тръгвам защото вече ставаше късно а и ми беше малко лошо.Въпреки това със Стефани се чувсвах много по-добре и тя ми вдигаше настроението.Аз и казах,че отивам до тоалетната.Извадих от чантата ми гримовете и си оправих грима и прическата.Доста се забавих и след малко се върнах на нашата маса.Колкото и приятно да ми беше извиках Стефани и казах:
-Какво ще кажеш след малко да си тръгвамею?Ако ти не искаш аз ще си тръгна а пък ти остани.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн   Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Дневника на Керълайн
» Къщата на Керълайн
» Интервю с Керълайн Форбс
» Фийби Тонкин споделя, че е фен на Клаус и Керълайн
» Нови спойлери за Керълайн и новите герои в сезон 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Масови РП-та-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Вечерята в бар Poison по случай годежа на Иън и Керълайн Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250