The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Герои на ловци D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Герои на ловци EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Герои на ловци EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Герои на ловци EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Герои на ловци EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Герои на ловци EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Герои на ловци EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Герои на ловци EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Герои на ловци EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Герои на ловци EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Герои на ловци EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Герои на ловци Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Герои на ловци I_vote_lcapГерои на ловци I_voting_barГерои на ловци I_vote_rcap 
Елена (1029)
Герои на ловци I_vote_lcapГерои на ловци I_voting_barГерои на ловци I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Герои на ловци I_vote_lcapГерои на ловци I_voting_barГерои на ловци I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Герои на ловци I_vote_lcapГерои на ловци I_voting_barГерои на ловци I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Герои на ловци I_vote_lcapГерои на ловци I_voting_barГерои на ловци I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Герои на ловци I_vote_lcapГерои на ловци I_voting_barГерои на ловци I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Герои на ловци I_vote_lcapГерои на ловци I_voting_barГерои на ловци I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Герои на ловци I_vote_lcapГерои на ловци I_voting_barГерои на ловци I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Герои на ловци I_vote_lcapГерои на ловци I_voting_barГерои на ловци I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Герои на ловци I_vote_lcapГерои на ловци I_voting_barГерои на ловци I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Герои на ловци

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Герои на ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на ловци   Герои на ловци EmptyСря Юли 04, 2012 4:53 pm


1. Име:

2. Прякор:

3. Години:

4. Тип: (какъв ловец е - на вампири, вещици и т.н.)

5. Външен вид:

6. Характер:

7. История:

8. Допълнително: (не е задължително)

9. Снимка:
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Гейл Уинчестър
Ловец на магьосници
Ловец на магьосници
Гейл Уинчестър


Male Брой мнения : 31
Местожителство : Мистик Фолс

Герои на ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на ловци   Герои на ловци EmptyСря Юли 04, 2012 5:17 pm

1. Име:
Гейл Уинчестър
2. Прякор:
Само Гейл. Мрази прякорите.
3. Години:
24
4. Тип:
Ловец на вещери
5. Външен вид:
Гъста по тъмна коса,за разлика от светлината ,разбира се.Може да е по светла.. Очите му са различни на различната светлина: ту са сини, ту са сиви, ту са зеленикави, но цветът е винаги много студен. В тях много често можеш да зърнеш омраза, което е типично за един ловец. Лицето му не е толкова красиво, колкото аристократично. Изглежда така, сякаш перманентно стиска зъби. Обикновено е леко небръснат.
6. Характер:
Малко е мрачен, циничен и притежава високи дози скептицизъм и мнителност. Взискателен, самоироничен, отявлен почитател на черния хумор. За сметка на това в отношенията му с околните няма грубост. Изключително честен, до безобразие, мрази лицемерието. Излъчва твърде много студенина, за да бъде обкръжен от приятели. Само онези, които го познават много добре, знаят, че това е само защитна фасада. Влюбвал се е само веднъж през живота си и то без късмет. Хората смятат, че именно заради това е толкова студен и безсърдечен.
7. История:
Гейл е роден в Шефийлд. Има благородническо потекло: дядо му е баронет. Фамилията Уинчестър от своя страна е най-старата фамилия на ловци на Острова. Това обуславя факта, че Гейл се е подготвял за тази дейност през целия си живот и съвсем не е грешно дори да се каже, че е роден за нея. Ловуването обаче се оказва и призвание, и проклятие. Миналото му не е особено изяснено, той и не желае да го разказва. Преминал е през поредица от несполуки в занаята, има толкова белези. Пътувал е из четирите краища на света, където се е научил да борави с различни оръжия, както и да разпознава различните митологично обвързани гадняри, които му се налага да ловува. Влюбва се в едно момиче през 1740г.
8. Допълнително:
Притежава отвара за безсмъртие. Заради нея все още е на 24г.
9. Снимка:

Liam Hemsworth
Герои на ловци The-Hunger-Games-Liam-Hemsworth-as-Gale-Hawthorne
Върнете се в началото Go down
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Герои на ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на ловци   Герои на ловци EmptyСря Юли 04, 2012 6:30 pm

Одобрен си, добре дошъл! Здрасти!
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
alison D.
Ловец на вампири
Ловец на вампири
alison D.


Female Брой мнения : 133
Местожителство : Мистик Фолс

Герои на ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на ловци   Герои на ловци EmptyЧет Авг 08, 2013 12:38 pm

име: Алисън Даркблум
години: 16
прякор: Али, Ал.
тип: ловец  на вампири върколаци и демони.
външен вид: Аз съм едно на пръв поглед обикновено дете с сиво-бяла коса , спускаща се някъде до кръста й . Очите ми са големи и красиви , а лилавият цвят блести в някакво особено синьо. Обичам да нося черни дрехи и за това в гардероба ми преобладават тези цветове, но най често обличам бялата си риза , един черен вталяващ елек и черна , къса плисирана пола. Обикновено нося и любимите ми черни ботуши . Те са готически високи и много сладки . Доста хора са ми казвали , че съм готина , но по някакъв странен начин. И да за малко да забравя имам и татуировка на пентаграм на дясната си ръка . Тя просто един ден се появи на дланта ми .
характер: Аз съм много мила и добронамерена , въпреки че по някога мога да съм груба и злонамерена ,освен ако не се тръшна в леглото. Ито през повечето време , когато съм груба де , явно съм си пийнала повече , за да притъпя гадните болки , които получавам от време на време иначе не пия . Обичам да съм мила с хората, на които държа и видимо да показвам, когато мразя някой. Понякога си правя шеги , които в повечето случаи не се разбират от хората. Но мога да бъда и доста чувствителна и стеснителна по някога.
история: Ами общо взето не е много весела. Когато бях на 4 ме отвлякоха от семейството ми или по-точно от брат ми , който забаламосва момичетата с нежните си приказки вместо да ме гледа. Онези , които ме отвлякоха искаха да се възползват от дарбата ми , която не знаех ,че имам в началото. Онези хора ме държаха затворена в едно мазе и при всеки опит да избягам те успяваха да ме хванат и да ме върнат обратно , а след това за наказание , че съм се опитала да избягам ме пребиваха. Връзваха ме дори и още по-стегнато от преди. Най-накрая след доста години на опити успях да им се изплъзна. И бях сама ,както винаги съм била или по-точно съм се чувствала така. Един мъж ме намери да се скитам сама на улицата. Тогава бях на 10-11 години. Той бе по-добър ,но за жалост намеренията му бяха същите ,веднага щом разбра за дарбата ми...
допълнително:  мога да се превъплъщавам в каквото си пожелая , черни изкуства (заради които съм безсмъртна)и създаване на жив огън.


Последната промяна е направена от alison D. на Нед Авг 11, 2013 2:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елена
АдМиН, ангел
АдМиН, ангел
Елена


Female Брой мнения : 1029
Местожителство : Мистик Фолс

Герои на ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на ловци   Герои на ловци EmptyЧет Авг 08, 2013 1:08 pm

Одобрена си, добре дошла!
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Sponsored content





Герои на ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на ловци   Герои на ловци Empty

Върнете се в началото Go down
 
Герои на ловци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Всичко тепърва започва.. :: Герои~-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Герои на ловци Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Герои на ловци Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250