The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Домът на Диана Мейд D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Домът на Диана Мейд EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Домът на Диана Мейд EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Домът на Диана Мейд EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Домът на Диана Мейд EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Домът на Диана Мейд EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Домът на Диана Мейд EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Домът на Диана Мейд EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Домът на Диана Мейд EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Домът на Диана Мейд EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Домът на Диана Мейд EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Домът на Диана Мейд Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Домът на Диана Мейд I_vote_lcapДомът на Диана Мейд I_voting_barДомът на Диана Мейд I_vote_rcap 
Елена (1029)
Домът на Диана Мейд I_vote_lcapДомът на Диана Мейд I_voting_barДомът на Диана Мейд I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Домът на Диана Мейд I_vote_lcapДомът на Диана Мейд I_voting_barДомът на Диана Мейд I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Домът на Диана Мейд I_vote_lcapДомът на Диана Мейд I_voting_barДомът на Диана Мейд I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Домът на Диана Мейд I_vote_lcapДомът на Диана Мейд I_voting_barДомът на Диана Мейд I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Домът на Диана Мейд I_vote_lcapДомът на Диана Мейд I_voting_barДомът на Диана Мейд I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Домът на Диана Мейд I_vote_lcapДомът на Диана Мейд I_voting_barДомът на Диана Мейд I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Домът на Диана Мейд I_vote_lcapДомът на Диана Мейд I_voting_barДомът на Диана Мейд I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Домът на Диана Мейд I_vote_lcapДомът на Диана Мейд I_voting_barДомът на Диана Мейд I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Домът на Диана Мейд I_vote_lcapДомът на Диана Мейд I_voting_barДомът на Диана Мейд I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Домът на Диана Мейд

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Шарлот
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Шарлот


Female Брой мнения : 270
Местожителство : Мистик Фолс

Домът на Диана Мейд Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Диана Мейд   Домът на Диана Мейд EmptyВто Май 22, 2012 7:59 am

Домът на Диана Мейд 6a00d8341cae1553ef0120a5bec0c4970b-450wi

Домът на Диана се намираше на най-бедната улица в града, но пък за сметка на това беше най-хубавата на тази улица.
Преди да починат, родителите на Диана построили своята къща на тази улица, защото били благородници и до края на живота си помагали на бедните им съграждани.

Домът на Диана Мейд Kitchen_Old_Style_jy1
Кухнята. Направена е в декоративен ретро стил.

Домът на Диана Мейд Djordjia_patina_2
Спалнята на Диана

Домът на Диана Мейд 1101_1
Спалнята за гости

Домът на Диана Мейд Dormitorio25
Спалнята на починалите й родители

Домът на Диана Мейд Shower-bathroom-design-ideas-2012-420x300
Баня и тоалетна
Върнете се в началото Go down
Фей Чембърлейн
Върколак - omega.
Върколак - omega.
Фей Чембърлейн


Female Брой мнения : 167
Местожителство : Мистик Фолс

Домът на Диана Мейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Диана Мейд   Домът на Диана Мейд EmptyВто Май 22, 2012 8:10 am

Фей се качи в стария джип на баща си и запраши по улиците на Мистик Фолс. След като подмина квартал Фелс Чърч, тя зави по една малка задънена уличка в края на града. След като мина покрай дома за сираци, настроението й спадна до минимум. Кой нормален човек би си направил къща в този забравен от Бога квартал?
Диана. - веднага прошепна ума й
Да, разбира се. Нейната приятелка Диана. Тя беше много различна от останалите й приятели. Рядко бяха на едно мнение с Фей, но пък бяха близки. Сближаваше ги нещо друго... нещо много по-различно. Това бяха силите им. И двете наскоро бяха научили, че притежават магически способности. Диана често се страхуваше от тях, докато Фей се чувстваше прекрасно и нямаше търпение да стане по-добра в това.
Фей натисна спирачката, малко преди да подмине къщата на Диана. Слезе от колата, затръшна силно вратата след себе си и я заключи. След това се насочи към прага на малката спретната къщичка. Още преди да натисне звънеца, вратата пред нея се отвори и усети ръцете на Диана върху врата си.
- Внимавай! - каза Фей леко изнервено - Ще ми развалиш прическата.
Върнете се в началото Go down
Шарлот
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Шарлот


Female Брой мнения : 270
Местожителство : Мистик Фолс

Домът на Диана Мейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Диана Мейд   Домът на Диана Мейд EmptyВто Май 22, 2012 8:16 am

Очаквах с нетърпение Фей да се появи на прага, защото имах страхотни планове за днес. Бях сигурна, че Фей също ще ги одобри. Знаех, че тя има огромно желание да разбере повече за способностите си, но също така знаех, че преди да предприемаме някакви неща, трябва да сме сигурни какво правим. За разлика от Фей, аз винаги слушах разума си. Знаех, че той никога няма да ме подведе.
- Хубава прическа. - отговорих веднага на забележката на Фей. Въобще не ми мина през ум да се обидя от държанието й. То обикновено беше такова, но всъщност Фей беше един наистина добър човек.
Дръпнах я за ръката към кухнята и затворих входната врата с крак.
- Искаш ли нещо за пиене, Фей? - попитах я и отворих хладилника в очакване на отговора й.
Върнете се в началото Go down
Фей Чембърлейн
Върколак - omega.
Върколак - omega.
Фей Чембърлейн


Female Брой мнения : 167
Местожителство : Мистик Фолс

Домът на Диана Мейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Диана Мейд   Домът на Диана Мейд EmptyВто Май 22, 2012 2:52 pm

- Хващам се на бас, че нямаш алкохол в тази малка стара къщичка, приличаща на шатра, в каквито са живеели траките преди милиони години. - изкоментира Фей на един дъх и се облегна на един шкаф.
След това погледна към Диана, която я гледаше втренчено с ядосана физиономия. Първото нещо, което Фей се сети да направи, беше да се усмихне.
- Нали знаеш, че се шегувам? - каза Фей и се засмя изкуствено - Имам нужда от една чаша кола. Много е горещо тук.
Диана се засмя насила и извади шише кока кола от хладилника си. След това взе две чаши от рафта над мивката и препълни двете чаши догоре. Подаде едната на Фей и отпи от своята.
- Какво искаше да ми покажеш? - попита Фей, когато отпи огромно количество от колата си.
Върнете се в началото Go down
Шарлот
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Шарлот


Female Брой мнения : 270
Местожителство : Мистик Фолс

Домът на Диана Мейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Диана Мейд   Домът на Диана Мейд EmptyВто Май 22, 2012 2:59 pm

Отпих още една глътка от колата си преди да отговоря на Фей. Притеснявах се, че ще ме разбере напълно погрешно и ще разваля всичко. След това се насочих към малкия прозорец, откъдето единствено проникваше светлина в кухнята и дръпнах рязко завесата.
Фей ме погледна изненадано, за което не я винях. Принципно не бях чак толкова потайна.
- Научих нещо свързано със силите, които притежаваме. - прошепнах, въпреки, че бях убедена, че сме сами.
По лицето на Фей се изписа радост. Нима се радваше без да знае какво точно щях да й кажа?
Точно в този миг се чу силен удар и на всички страни се разлетяха стъкла.
- Фей! Ела тук! - извиках и я дръпнах за ръката. Тя се свлече под масата при мен и зачакахме най-лошото. Прозорецът се беше счупил от нищото. Беше ли съвпадение това или аз просто полудявах? - Трябва да отидем на по-сигурно място.
Двете се внимателно се измъкнахме изпод масата и се насочихме към входната врата на къщата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Диана Мейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Диана Мейд   Домът на Диана Мейд Empty

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Диана Мейд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Къщите и хотелите :: Бедната тъмна уличка-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Домът на Диана Мейд Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Домът на Диана Мейд Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250