The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Столовата    D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Столовата    EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Столовата    EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Столовата    EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Столовата    EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Столовата    EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Столовата    EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Столовата    EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Столовата    EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Столовата    EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Столовата    EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Столовата    Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Столовата    I_vote_lcapСтоловата    I_voting_barСтоловата    I_vote_rcap 
Елена (1029)
Столовата    I_vote_lcapСтоловата    I_voting_barСтоловата    I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Столовата    I_vote_lcapСтоловата    I_voting_barСтоловата    I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Столовата    I_vote_lcapСтоловата    I_voting_barСтоловата    I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Столовата    I_vote_lcapСтоловата    I_voting_barСтоловата    I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Столовата    I_vote_lcapСтоловата    I_voting_barСтоловата    I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Столовата    I_vote_lcapСтоловата    I_voting_barСтоловата    I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Столовата    I_vote_lcapСтоловата    I_voting_barСтоловата    I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Столовата    I_vote_lcapСтоловата    I_voting_barСтоловата    I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Столовата    I_vote_lcapСтоловата    I_voting_barСтоловата    I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Столовата

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Керълайн Форбс
Човек
Човек
Керълайн Форбс


Female Брой мнения : 380
Местожителство : Мистик Фолс

Столовата    Empty
ПисанеЗаглавие: Столовата    Столовата    EmptyВто Май 08, 2012 5:52 am

Столовата    _______________4de6229f774c3

Тук се намира столовата. Ученците идваха тук на обяд.
Върнете се в началото Go down
Сара Пинк
Вампир
Вампир
Сара Пинк


Female Брой мнения : 92

Столовата    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата    Столовата    EmptyПет Юни 29, 2012 4:46 pm

Взех си обяда от жената и тръгнах към една маса но една група ученици я заеха преди мен. След това тръгнах към друга но се случи абсолютно същото. Ядосах се и се огледах. Оказа се че всички маси са пълни и няма къде да седна аз. Видях една маса кадето стоеше само едно момиче от по горния клас защото не сам я виждала на моя етаж.
- Може ли да седна при теб?
Попитах я и оставих подноса си на масата докато чаках отговор защото много ми тежеше.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Янг
Човек
Човек
Ейприл Янг


Female Брой мнения : 119
Местожителство : Мистик Фолс

Столовата    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата    Столовата    EmptyЧет Май 02, 2013 12:59 pm

Все още ми е трудно да свикна с новата обстановка и новото училище. Познавах малко хора, които дори не ме помнеха и се чувствах не на място. Трябва да си мисля за нещо хубаво и всичко ще е наред.
Влязох в столовата и се наредих на опашката за щанда с храна. Реших да си взема сандвич с пикантен сос. Минута по-късно промених решението си и се отказах от поръчката си. Не исках да създавам странно впечатление от първата седмица и затова си поръчах същото като момичето пред мен - зелена салата. Наистина не бях фенка на зеленчуците, но нямах друг избор. Баща ми каза, че впечатлението е изключително важно в градове като Мистик Фолс.
Взех таблата си и се настаних на една празна маса до големия прозорец.
Върнете се в началото Go down
Керълайн Форбс
Човек
Човек
Керълайн Форбс


Female Брой мнения : 380
Местожителство : Мистик Фолс

Столовата    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата    Столовата    EmptyПет Май 03, 2013 5:18 am

Както обикновено, трябваше да се прибера за обяд или да отидем някъде с приятели, но днес майка ми имаше важна работа, щеше да кани някакви хора от Испания и да водят преговори. Някакви си там глупости. Иън беше зает, дори и да бяхме скарани. Мат напусна за крако училище заради болната си майка. Трябваше да се прехранват поне някак. Елена и Емили не ги бях виждала от много време. Явно имах нужда от нови приятели.
Слязох в столовата и си взех табла с диетична храна. Масите бяха почти запълнени и започнах да се чудя къде точно да седна. На почти всяка маса имаше някой, когото не харесвах.
Накрая видях новото момиче от часа по математика. Може би и за нея би било добре да си намери някакви приятели. Отидох до най-отдалечената маса в голямата зала и се усмихнах.
- Нали мога да седна до теб?
Върнете се в началото Go down
Ейприл Янг
Човек
Човек
Ейприл Янг


Female Брой мнения : 119
Местожителство : Мистик Фолс

Столовата    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата    Столовата    EmptyПон Май 06, 2013 6:56 am

- Разбира се. - Казах радостно и махнах чантата си от другото свободно място, за да може да седне. Опитах се да си спомня името й, но не успях. Знаех, че имаме математика заедно, но все още бях нова и ми беше трудно да запомня имената на всички мои съученици. Бях сигурна, че е нещо с К
Тя си беше взела зелена салата и диетична храна като мен. Не бях сигурна дали е защото й харесва или просто защото правеха така другите.
Е, това момиче изглежда имаше свой собствен стил. Едва ли беше като мен. Но в крайна сметка с нея можехме да станем приятелки.
- Извинявай за тъпия въпрос. - Казах й и облизах горната си устна от притеснение - Нова съм тук, знаеш. Помня, че имаме математика заедно, но точно в момента ми е трудно да си спомня името ти. Нали не е проблем да ме подсетиш?
Върнете се в началото Go down
Керълайн Форбс
Човек
Човек
Керълайн Форбс


Female Брой мнения : 380
Местожителство : Мистик Фолс

Столовата    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата    Столовата    EmptyВто Май 21, 2013 7:44 am

- Разбира се, че не е проблем. - Казах й и се усмихнах в отговор грижовно. Изглеждаше много сладка и невинна. Докато я гледах в прекрасните й нежни очи, се почувствах необикновено зла и безлична. Това момиче издаваше някаква странна положителна енергия. Точно в този момент осъзнах, че определено я искам за приятелка. - Името ми е Керълайн Форбс. Наблягам на Керълайн. Повечето хора го бъркат. Особено господинът по математика. Понякога имам чувството, че страда от множествена склероза.
Ейприл се усмихна в отговор и това ме накара да се успокоя.
Исках да я накарам да се почувства на място, да знае, че може да разчита на мен и че не е сама. Исках да я приспособя. Тази среда не беше проста, изискваха се много усилия, за да те харесват останалите, а най-важното беше да имаш подрепа. Аз щях да й дам това.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Янг
Човек
Човек
Ейприл Янг


Female Брой мнения : 119
Местожителство : Мистик Фолс

Столовата    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата    Столовата    EmptyСря Май 22, 2013 1:24 pm

Керълайн беше много мила с мен. Бях щастлива, че още първата седмица открих истински приятел. Личеше си, че иска да ми помогне да се приобщя и че наистина искаше да се сприятели с мен. В предишното ми училище в Сиатъл нещата не стояха чак толкова добре. Така и не открих приятелки там, а целият престой беше истински кошмар. Може би трябваше да бъда по-отворена към новите неща и да бъда по-общителна. Не биваше да се затварям отново в себе си, защото всичко щеше да се повтори отново, а аз не желаех това.
Но сега започнах отначало и трябваше да се постарая всичко да бъде перфектно.
Погледнах към обяда си, който не бях пипнала, а след това се усмихнах на Керълайн. Някъде в другия край на залата прокънтя звънецът и двете се спогледахме, а след това върнахме таблите си и се запътихме към класните ни стаи.
- Ще се видим в часа по математика. - казах аз и й се усмихнах приятелски, качвайки се по стълбите за часа по химия.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Столовата    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата    Столовата    Empty

Върнете се в началото Go down
 
Столовата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Mystic Falls High School-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Столовата    Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Столовата    Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250