The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Ресторант "Spider" D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Ресторант "Spider" EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Ресторант "Spider" EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Ресторант "Spider" EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Ресторант "Spider" EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Ресторант "Spider" EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Ресторант "Spider" EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Ресторант "Spider" EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Ресторант "Spider" EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Ресторант "Spider" EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Ресторант "Spider" EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Ресторант "Spider" Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Ресторант "Spider" I_vote_lcapРесторант "Spider" I_voting_barРесторант "Spider" I_vote_rcap 
Елена (1029)
Ресторант "Spider" I_vote_lcapРесторант "Spider" I_voting_barРесторант "Spider" I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Ресторант "Spider" I_vote_lcapРесторант "Spider" I_voting_barРесторант "Spider" I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Ресторант "Spider" I_vote_lcapРесторант "Spider" I_voting_barРесторант "Spider" I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Ресторант "Spider" I_vote_lcapРесторант "Spider" I_voting_barРесторант "Spider" I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Ресторант "Spider" I_vote_lcapРесторант "Spider" I_voting_barРесторант "Spider" I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Ресторант "Spider" I_vote_lcapРесторант "Spider" I_voting_barРесторант "Spider" I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Ресторант "Spider" I_vote_lcapРесторант "Spider" I_voting_barРесторант "Spider" I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Ресторант "Spider" I_vote_lcapРесторант "Spider" I_voting_barРесторант "Spider" I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Ресторант "Spider" I_vote_lcapРесторант "Spider" I_voting_barРесторант "Spider" I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Ресторант "Spider"

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" EmptyЧет Мар 31, 2011 1:35 pm

Ресторант "Spider" Leah+1


Последната промяна е направена от Виктория на Пон Ное 28, 2011 6:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" EmptyПет Окт 21, 2011 5:46 pm

Бях обещал на Хана Марин да отидем вечерта в някой ресторант на вечеря. Така или иначе и двамата нямахме какво да правим вкъщи и определено щяхме да се забавляваме. Много ми се искаше момиче с което щях да прекарам вечерта да е Алида, но тя не отговаряше на обажданията ми. Бях влюбен в нея и не знаех какво да правя, но може би Хана ще ми даде някакъв съвет. Тя определено беше добра в любовните съвети.
Пристигнах в ресторанта и седнах на една маса близко до прозореца и зачаках Хана да дойде. Дано не е забравила...
Върнете се в началото Go down
Талия Брансън
Полубог, дъщеря на Зевс
Полубог, дъщеря на Зевс
Талия Брансън


Female Брой мнения : 312
Местожителство : Mystic Falls

Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" EmptyПет Окт 21, 2011 6:02 pm


Погледнах разсеяно часовника си! Боже! Закъснявах за вечерята с Иън. Тази сутрин се бяхме засекли в шопинг центъра и се уговорихме да отидем на вечеря заедно. Наистина не се бяхме виждали от много време. Аз тогава бях много по-различна и незабележима. През онези времена се радвах дори когато момчета като Иън ми кажат "Здравей!", а сега дори излизах на вечери. Наистина бях направила доста промени в характера си и във външния си вид най-вече. Бях смъкнала повече от двадесет килограма и бях много щастлива, макар, че понякога още се чувствах дебела.
Качих се в колата си и тръгнах към ресторанта. Може би не трябваше да отделям толкова много време за да се гримирам. Най-накрая пристигнах и влязох в ресторанта. Огледах масите и забелязах Иън седнал на една маса близо до прозореца. Тръгнах натам. Изглеждаше леко разсеян, сякаш го мъчеше нещо.
- Здравей. - Казах му.
Върнете се в началото Go down
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" EmptyНед Окт 23, 2011 5:56 pm

Мислех си, че е забравила за уговорката ни, но определено се зарадвах когато дойде. Тази вечер бях решил да забравя за Алида и да се забавлявам както едно време. Хана изглеждаше много щастлива, никога преди не я бях виждал такава.
- Здравей. - Усмихнах й се и посочих празния стол срещу мен.
Тя се настани и в този момент се появи сервитьорката и ни раздаде менюта.
- Какво ще пиеш? - Попитах я. - Алкохол? Вино? Шампанско?
Върнете се в началото Go down
Талия Брансън
Полубог, дъщеря на Зевс
Полубог, дъщеря на Зевс
Талия Брансън


Female Брой мнения : 312
Местожителство : Mystic Falls

Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" EmptyСря Окт 26, 2011 3:52 pm


- Като за начало не бих заложила на алкохола, но ако се налага. - Засмях се и погледнах към него. - Нека да е шампанко. Ти решаваш за какво и за кого ще пием.
Много се радвах, че тази вечер няма да скучая както обикновено и да сменям каналите, търсейки някакъв интересен филм.
- Какво стана с момичето, в което си влюбен? Подари ли й подаракът?
Той поклати отрицателно глава.
- Личи си, че си много влюбен. Чудех се... ти нали беше споменал, че не ти обръщала внимание. Ще измислим начин да привлечеш вниманието й. А ако не стане значи не си заслужава да страдаш заради нея. Трябва да е много глупава, за да не забележи какъв обожател има.
Върнете се в началото Go down
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" EmptyСря Окт 26, 2011 3:58 pm

Честно казано тази вечер не ми се говореше за Алида. Исках да се забавлявам и да не мисля за нея. И без това правех единствено това през останалото време. След като Хана ми даде пръстена за Алида започнах да си представям различни ситуации. Как и го подарявам, каква е нейната реакция... но по-късно всичко се промени. Даже започнах да си мисля, че може би не трябва да и го давам. Разбира се, не можех да кажа това на Хана.
- Може би наистина не си заслужава да бъда с нея. Нека тази вечер да се забавляваме и да не я обсъждаме. Утрото е по-мъдро от вечерта.
След няколко минути пристигна сервитьора с две чаши шампанско.
- За нас! За тази хубава вечер! За приятелството!
Върнете се в началото Go down
Талия Брансън
Полубог, дъщеря на Зевс
Полубог, дъщеря на Зевс
Талия Брансън


Female Брой мнения : 312
Местожителство : Mystic Falls

Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" EmptyПет Окт 28, 2011 1:59 pm


- За приятелството! - Надигнах чашата си и отпих малка глътка от шампанското. - Много се радвам, че се видяхме. Напоследък живота страшно много се промени и всички се разпръснахме в различни посоки. Ти с какво се занимаваш в момента? Освен, че си станал романтик... честно казано доста ме зарадва факта, че видях мъж като теб в мола. Имам предвид...
Той се засмя, а веднага след това и аз.
- Май вечерта наистина ще е забавна. - Отпих от щампанското си и му се усмихнах. - Стига да не се напием. Или пък дори и да се напием...
Върнете се в началото Go down
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" EmptyПет Окт 28, 2011 2:21 pm

- Аз ли? В момента не се занимавам с нищо. Освен, че стоя по цял ден на плажа и се оглеждам за някои готини мацки. - Засмях се. Успях да развеселя и Хана.
Двамата се смяхме така с часове докато вече не бяхме изпили поне шест чаши шампанко. Бях напълно забравил за Алида, което се очакваше да стане. Хана погледна към часовника си и каза, че трябва да тръгва.
- Хайде, аз ще те закарам.
Бях пил много, но предполагам, че можех да карам кола.
Върнете се в началото Go down
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" EmptyСря Ное 30, 2011 3:53 pm


Качихме се в лимузината на Чък и тя запраши по пътя към главната улица със заведенията. Огромната кола едвам влизаше в малките улички. Аз не харесвах такива неща. Бяха ми прекалено префърцунени.
Погледнах към Виктория, която седеше от другата страна на прозореца и беше подпряла лицето си с длани. Явно и на нея не й допадаше особено този транспорт.
За около десетина минути приситгнахме пред ресторант "Спайдър" и аз побързах да сляза от колата. Подадох ръката си на Виктория и й помогнах да слезе. След това влязохме в ресторанта и аз се доближих до малкия бар.
- Една ВИП маса.
Мъжът кимна и отстъпи назад. Колко забавно ми беше, когато плашех хората със славата си! Направих знак на Виктория и Чък да почакат малко, докато мъжът се поуспокои и се залови за работа.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" EmptyСря Ное 30, 2011 4:22 pm


Джак ми се стори много приятен човек. Първоначално го помислих за леко откачен и прекалено сериозен, защото повечето държавни глави бяха нещо такова. Всъщност по-късно ми стана доста симпатичен, особено когато останахме само двамата. Но нека не избързвам с нещата..
Пътят в лимузината ми се стори много дълъг. Може би заради множеството дупки, които ме караха да подскачам от седалката. Наведох глава и подпрях лицето си с длани. Изведнъж се сетих за Фред. Днес щяхме да останем сами в имението, защото беше единственият му свободен ден. За един кратък момент се почувствах виновна, но се осъзнах след като замалко щях да падна от седалката заради поредната дупка.
Най-накрая пристигнахме пред заведението. Бях идвала тук и преди, но преди много време. Влязохме в ресторанта и още от вратата ме лъхна силната миризма на бира и цигари. Извърнах глава на другата страна и погледнах към Джак, който разговаряше с бармана. След няколко минути се настанихме на една доста спокойна маса в единият ъгъл на ресторанта.
- Пътят е в много лошо състояние. Мисля, че му трябва много здрав ремонт. - подсмихнах се и приковах очите си в неговите - Само не им казвай, че държавата няма пари..
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Клаус
Демон
Демон
Клаус


Male Брой мнения : 254
Местожителство : Мистик Фолс

Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" EmptyЧет Дек 01, 2011 3:34 pm

Струваше ми се, че Виктория и Джак щяха да се разбират добре. Джак беше по-затворен и трудно се сприятеляваше, докато Виктория не спираше да говори и не беше никак затворена.
Влязохме в ресторанта и се настанихме на една маса в ъгъла. Тъкмо когато възнамерявах да започна разговора, Виктория ме изправи. Мислех, че ще говори за музика с него, но повече ме изненада въпроса й, който дори не звучеше като въпрос.
- Виктория! - изсъсках тихо, а след това прошепнах в ухото и - Бъди малко по-мила!
Върнете се в началото Go down
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" EmptyПет Дек 02, 2011 2:00 pm


Мнението на Виктория по-скоро ме засмя, отколкото засегна. Тази жена започваше да ми харесва все повече и повече. Имаше доста добре изразено чувство за справедливост, но аз харесвах именно такива хора.
- Не, няма да повтарям същото като останалите политици. Държавата има пари, но хората не знаят как да ги използват. Ако всички можеха да погледнат на нещата от страна, от която гледаш ти, всичко щеше да е наред и щяхме да живеем в мир и доброта.
Усмихнах се и й намигнах леко. Тя изглеждаше замислена, но определено плана ми да бъда добър пред нея провървяваше.
- Чък, приятелю... Остави я да пита спокойно. Радвам се на хора, които се интересуват от политиката.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" EmptyПет Дек 02, 2011 2:12 pm


Отговорът му доста ме изненада. Всъщност и аз не можех да преценя дали в положителна или в отрицателна посока. Никога преди не бях виждала толкова честен човек (по това си приличахме!), още по-малко политик. Думите му ме заливаха с положителна енергия, но в дълбоките му очи се забелязваше някаква голяма тайна. За един кратък момент се замислих колко много съм пропуснала докато не съм го познавала..
Оттърсих се от тези мисли веднага след като чух дълбокият глас на Чък. Беше ме попитал нещо, но аз не го бях чула. Кимнах одобрително без да знам за какво става въпрос.
- И аз се радвам, когато политиците си струват. - изцепих накрая, а Чък ме погледна с недоумение.
Със сигурност си мислеше някои мръсни неща, но неговото мнение въобще не ме засягаше.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Клаус
Демон
Демон
Клаус


Male Брой мнения : 254
Местожителство : Мистик Фолс

Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" EmptyПет Дек 02, 2011 6:39 pm

Виктория, нашата малка кучка. Виж ти...
Вторачих се учудено в нея и тя също ме погледна. Прошепнах без глас, за да ме чуе само тя: "Политици, които си струват???" Не очаквах отговор от нея, но явно прекалено добре си пасваха.
- Е, скъпи мои приятели... Аз трябва да търгвам. Имам среща с една мацка. Или по-точно с няколко. Но нали знаете... Аз съм Чък Бас! Успех капитане, ще се видим на конференцията! Виктория, не закъснявай! Фред ще се разочарова от теб!
Засмях се и излязох от заведението. Качих се обратно в лимузината и потеглих към хотела.
Върнете се в началото Go down
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" EmptyСъб Дек 03, 2011 4:41 pm


Виктория не ми стана приятна само защото каза, че съм политик, който си струва. Всъщност в момента, в който я видях, знаех, че ще се разбираме доста добре. След като Чък си тръгна се почувствах по-спокоен. Сега може би щях да се отпусна напълно и никой друг освен Виктория нямаше да знае за добрата ми страна.
- Омъжена за Фред Уайнхаус? Това е доста добра стока.
Тя погледна с изпепеляващ поглед и аз побързах да се усмихна.
- Шегувам се. Чък каза, че се занимаваш с музика. В коя сфера?
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" EmptyНед Дек 04, 2011 10:46 am


- Предимно поп, но съм отворена и към останалите стилове музика. - Усмихнах се и се замислих за утре. Сватбата на Суки и Пърси.. По дяволите! Как можах да забравя?
Бях толкова уморена, а когато си представих какъв купон щеше да има утре. Може би Чък беше прав.. Време е да си вървя.
- Джак, утре ще съм кума на една сватба и се налага да тръгвам. - отворих чантата и извадих една визитка - Обади ми се. Ще си поговорим повече някой друг път. До скоро!
Отпих още една глътка от чашата си с вода и излязох от ресторанта.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Sponsored content





Ресторант "Spider" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Spider"   Ресторант "Spider" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ресторант "Spider"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Заведенията-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Ресторант "Spider" Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Ресторант "Spider" Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250