The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Кабинет по математика D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Кабинет по математика EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Кабинет по математика EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Кабинет по математика EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Кабинет по математика EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Кабинет по математика EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Кабинет по математика EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Кабинет по математика EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Кабинет по математика EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Кабинет по математика EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Кабинет по математика EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Кабинет по математика Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Кабинет по математика I_vote_lcapКабинет по математика I_voting_barКабинет по математика I_vote_rcap 
Елена (1029)
Кабинет по математика I_vote_lcapКабинет по математика I_voting_barКабинет по математика I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Кабинет по математика I_vote_lcapКабинет по математика I_voting_barКабинет по математика I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Кабинет по математика I_vote_lcapКабинет по математика I_voting_barКабинет по математика I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Кабинет по математика I_vote_lcapКабинет по математика I_voting_barКабинет по математика I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Кабинет по математика I_vote_lcapКабинет по математика I_voting_barКабинет по математика I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Кабинет по математика I_vote_lcapКабинет по математика I_voting_barКабинет по математика I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Кабинет по математика I_vote_lcapКабинет по математика I_voting_barКабинет по математика I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Кабинет по математика I_vote_lcapКабинет по математика I_voting_barКабинет по математика I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Кабинет по математика I_vote_lcapКабинет по математика I_voting_barКабинет по математика I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Кабинет по математика

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Керълайн Форбс
Човек
Човек
Керълайн Форбс


Female Брой мнения : 380
Местожителство : Мистик Фолс

Кабинет по математика Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинет по математика   Кабинет по математика EmptyВто Май 08, 2012 5:47 am

Кабинет по математика Classroom-view-3

Това е кабинета по математика в училището.
Върнете се в началото Go down
Талия Брансън
Полубог, дъщеря на Зевс
Полубог, дъщеря на Зевс
Талия Брансън


Female Брой мнения : 312
Местожителство : Mystic Falls

Кабинет по математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по математика   Кабинет по математика EmptyСъб Май 12, 2012 6:36 pm


До края на часа оставаха още двадесет минути. Ненавиждах математиката от дъното на душата си и дори за миг не си бях помисляла, че ще сметна някой ден този час за приятен.
Въпреки това се чувствах много добре в компанията на Люк, дори и вършейки най-омразните си неща. Напоследък бях осъзнала, че Люк е най-добрият ми приятел. Прекалено бързо беше спечелил доверието ми и с течение на времето станахме почти неразделни.
Погледнах разсеяно часовника, молейки се часа да свърши по-късно от обикновено.
- Не мога да повярвам, че си скъсал с Дженифър! - изшептях в ухото на Люк малко по-силно, отколкото беше нужно и учителят ме стрелна с ледения си поглед. Замълчах за около една минути и след това пак започнах да шептя нещо на Люк - Няма ли да ми разкажеш как се случи?
Върнете се в началото Go down
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Кабинет по математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по математика   Кабинет по математика EmptyСъб Май 12, 2012 6:43 pm

След като господинът откъсна погледа си от мен и Талия се наведох към нея и зашепнах в ухото й за мен и Дженифър.
- Не сме скъсали. - обясних й и развалих сладката й усмивка - Просто се скарахме. Не се радвай чак толкова много, Талс. Знам, че никога не си я харесвала, но тя е много добър човек, колкото и да не ти се вярва. Рано или късно нещата ще се оправят. Сигурен съм.
Талия се подсмихна и каза нещо прекалено тихо, което не разбрах добре, но определено не беше нещо хубаво по адрес на Дженифър.
- Какво ще правим след като свърши часа? - попитах я след няколко минути
Върнете се в началото Go down
Талия Брансън
Полубог, дъщеря на Зевс
Полубог, дъщеря на Зевс
Талия Брансън


Female Брой мнения : 312
Местожителство : Mystic Falls

Кабинет по математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по математика   Кабинет по математика EmptyПон Май 14, 2012 6:59 am


- Оу! - чух се да казвам и бързо затворих устата си с длан. Каква съм глупачка! Въобще не предполагах, че след часа ще пожелае да остане с мен.
Поех си дълбоко въздух и зачаках докато учителят отклони погледа си от нас. След това се наведох към ухото на Люк и започнах да му давам идеи.
- Времето е прекалено хубаво, за да се връщаме в лагера или да правим някакъв купон вкъщи. Предлагам ти да се разходим някъде, а ако имаме късмет можем да поговорим с Иън Монтгомъри и той да ни намери отнякъде наркотици. Разбира се, ако все още имаш желание да се друсаш. Всъщност... не сме го правили отдавна. Липсват ми онези времена, честно!
След като му казах това, той се усмихна, но усмивката му се изпари, когато учителят ни погледна. Веднага се направих, че гледам през прозореца и слушам задачите с формули.
Върнете се в началото Go down
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Кабинет по математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по математика   Кабинет по математика EmptyСря Май 16, 2012 4:55 pm

Честно казано това, което Талия ми предлагаше ме привличаше много, но знаех с колко много усилия сестра ми Емили ме беше измъкнала от наркотиците. Въпреки това да пробвам отново след толкова дълго време, не означаваше, че ще се пристрастя веднага към тях и ще стане като преди. Този път това няма да се случи.
- Съгласен съм. - казах набързо и погледнах към часовника на стената. Оставаше точно една минута.
След като звънецът би хванах Талия за ръката и я задърпах към изхода на училището. Щяхме да пропуснем останалите часове и да се насладим на хубавия следобед заедно.
- И на мен ми липсваше това. - казах й и я прегърнах нежно, когато излязохме от сградата на училището.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинет по математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет по математика   Кабинет по математика Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кабинет по математика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Mystic Falls High School-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Кабинет по математика Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Кабинет по математика Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250