The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: -SWAROWSKI- D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
-SWAROWSKI- EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
-SWAROWSKI- EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
-SWAROWSKI- EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
-SWAROWSKI- EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
-SWAROWSKI- EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
-SWAROWSKI- EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
-SWAROWSKI- EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
-SWAROWSKI- EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
-SWAROWSKI- EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
-SWAROWSKI- EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
-SWAROWSKI- Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
-SWAROWSKI- I_vote_lcap-SWAROWSKI- I_voting_bar-SWAROWSKI- I_vote_rcap 
Елена (1029)
-SWAROWSKI- I_vote_lcap-SWAROWSKI- I_voting_bar-SWAROWSKI- I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
-SWAROWSKI- I_vote_lcap-SWAROWSKI- I_voting_bar-SWAROWSKI- I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
-SWAROWSKI- I_vote_lcap-SWAROWSKI- I_voting_bar-SWAROWSKI- I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
-SWAROWSKI- I_vote_lcap-SWAROWSKI- I_voting_bar-SWAROWSKI- I_vote_rcap 
Ребека. (721)
-SWAROWSKI- I_vote_lcap-SWAROWSKI- I_voting_bar-SWAROWSKI- I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
-SWAROWSKI- I_vote_lcap-SWAROWSKI- I_voting_bar-SWAROWSKI- I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
-SWAROWSKI- I_vote_lcap-SWAROWSKI- I_voting_bar-SWAROWSKI- I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
-SWAROWSKI- I_vote_lcap-SWAROWSKI- I_voting_bar-SWAROWSKI- I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
-SWAROWSKI- I_vote_lcap-SWAROWSKI- I_voting_bar-SWAROWSKI- I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 -SWAROWSKI-

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

-SWAROWSKI- Empty
ПисанеЗаглавие: -SWAROWSKI-   -SWAROWSKI- EmptyНед Мар 27, 2011 4:01 pm

~СВАРОВСКИ~
-SWAROWSKI- 529a11564ad304be4fd8e8f5cc78ba07_552x347


Последната промяна е направена от Виктория на Нед Апр 08, 2012 2:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Мона Бенет
Ангел
Ангел
Мона Бенет


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

-SWAROWSKI- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -SWAROWSKI-   -SWAROWSKI- EmptyНед Апр 08, 2012 2:49 pm

Преди години само можех да си мечтая да пазарувам от такъв магазин, но сега през повечето време от деня си висях тук с приятелки и си купувахме красиви бижута. Само за две години се бях променила много, но чак сега го бях осъзнала. Честно казано миналото не ми липсваше и едва ли някога би ми липсвало. Преди бях загубенячката, смотлата и всичко противно, което можете да си представите. Сега бях една от "готините" в училище и се чувствах чудесно в кожата си. От друга страна някак ми липсваше безкрайното време през което се забавлявах с останалите загубеняци докато мечтаехме да бъдем като най-известните момчета и момичета в града. Ето, че моята мечта се сбъдна.
Някаква мелодия ме измъкна от унеса ми и някак се изплаших. Помислих си, че всичко е било сън, но после се оказа, че Анабет ми звъни. Зарадвах се и веднага я помолих да дойде в мола, за да пазаруваме заедно, понеже не се бяхме виждали от дълго време.
Върнете се в началото Go down
Шарлот
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Шарлот


Female Брой мнения : 270
Местожителство : Мистик Фолс

-SWAROWSKI- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -SWAROWSKI-   -SWAROWSKI- EmptyНед Апр 08, 2012 4:42 pm

Много преди да разбера, че съм дъщеря на Атина обожавах да си губя времето в мола. Може би е странно, че дъщеря на Атина си пада по всичко свързано с шопинг, но аз бях точно такава и по това се различавах от братята и сестрите си. Преди се чудех защо не съм дъщеря на Афродита, но сега разбирах колко много съм спечелила, че не съм нейна дъщеря. Мразех грима и всичко свързано с него, а децата на Афродита... какво по-лошо от гримиран мъж?
Разкарах тази мисъл възможно най-бързо и се качих в първото такси, което зърнах. Днес щях да се видя с моята най-добра приятелка Мона, която обожаваше шопинг точно колкото мен.
Таксито спря пред мола. Побързах да платя на шофьора и го посъветвах да задържи рестото. След това се насочих към нашия любим магазин, а именно Swarowski.
- Хей, Мона! - извиках към тъмнокосо момиче, залепило нос на една витрина.
Върнете се в началото Go down
Мона Бенет
Ангел
Ангел
Мона Бенет


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

-SWAROWSKI- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -SWAROWSKI-   -SWAROWSKI- EmptyНед Апр 08, 2012 7:12 pm

Анабет пристигна много бързо в мола и аз много се зарадвах. Липсваше ми това, да пазаруваме заедно. Имах чувството, че не сме го правили от векове. Веднага се затичах към нея, за да я прегърна. През това време една касиерка ме погледна намръщено. Какво друго очаквах аз? Повече от час висях в магазина и зяпах витрините, търсейки удобен момент да извади нещо и аз да го открадна.
Да, знам, че е грях, но преди с Анабет го правехме често. Аз го правех защото майка ми и баща ми не намират пари, с които да ми купят неща от мола. А Анабет... тя го правеше, за да привлече вниманието на баща си. Той беше богаташ, но имаше втора съпруга и дъщеря и не се интересуваше особенно много от Анабет.
- Анабет, какво мислиш за тези обеци? - попитах я и посочих едни розови обеци на витрината.
-SWAROWSKI- Not-specified-obetsi-sartse-svarovski-nezhno-rozovo-bg-173202
Върнете се в началото Go down
Шарлот
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Шарлот


Female Брой мнения : 270
Местожителство : Мистик Фолс

-SWAROWSKI- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -SWAROWSKI-   -SWAROWSKI- EmptyПон Апр 09, 2012 2:55 pm

- Прекрасни са! - отвърнах и се загледах замечтано в една синя огърлица от сваровски камъни.
Мона очевидно проследи погледа ми и веднага остави обеците, насочвайки се към красивата огърлица, която едната касиерка показваше на група тинейджърки. Веднага убийствена мисъл ми мина през ума, но се постарах да я прогоня от съзнанието си. Положих всякакви усилия, но не успях. Погледнах към приятелката си Мона, която се бе вторачила в мен. Веднага разбрах по погледа й какво има в предвид. Преди години ние двете си бяхме позволили да крадем от мола или малките магазинчета в града. Аз го правех, за да насоча вниманието на баща си към себе си, но напоследък имах чувството, че той все повече се отдалечава от мен, именно заради нещата, които правех...
Поклатих отрицателно глава към Мона, а тя ме погледна нацупено. Приближих се леко към нея и прошепнах в ухото й:
- Не искам да крада повече.
Върнете се в началото Go down
Мона Бенет
Ангел
Ангел
Мона Бенет


Female Брой мнения : 90
Местожителство : Мистик Фолс

-SWAROWSKI- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -SWAROWSKI-   -SWAROWSKI- EmptyПон Апр 09, 2012 5:56 pm

Но как така? Нали това винаги е била нашата запазена марка... Нали го правехме винаги? Как така изведнъж се появява и ми заявява, че се цепи от мен? Честно казано това доста ме изнерви, но се постарах да не го показвам. Все пак бяхме най-добри приятелки... а, може би наистина бяхме е най-точната дума.
- Анабет, мислех си, че сме приятелки... - казах на висок тон и няколко момичета се обърнаха в нашата посока. Анабет смутено отклони погледа си от тях и хвана ръката ми, но аз рязко я дръпнах. - Хубаво. Тогава ме остави да направя, това, което смятах да направя. Не мога да повярвам, че опитваш да провалиш най-добрата си приятелка!
Обърнах се и се насочих към изхода на магазина. Сега бях ядосана на Анабет, но скоро отново щях да й звънна да се видим... най-вероятно когато ми мине.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





-SWAROWSKI- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: -SWAROWSKI-   -SWAROWSKI- Empty

Върнете се в началото Go down
 
-SWAROWSKI-
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Shopping centre-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус -SWAROWSKI- Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър -SWAROWSKI- Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250