The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Закритият басейн D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Закритият басейн EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Закритият басейн EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Закритият басейн EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Закритият басейн EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Закритият басейн EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Закритият басейн EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Закритият басейн EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Закритият басейн EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Закритият басейн EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Закритият басейн EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Закритият басейн Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Елена (1029)
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Закритият басейн

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Закритият басейн   Закритият басейн EmptyСъб Фев 11, 2012 7:52 pm

Закритият басейн Img_8911442
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
София Блек
Върколак - omega.
Върколак - omega.
София Блек


Female Брой мнения : 222

Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закритият басейн   Закритият басейн EmptyСря Апр 11, 2012 2:50 pm

Днес чух, че в Спортната зала на Мистик Фолс има състезание по плуване. Много харесвах този спорт, но за съжаление имах страх от водата и не смеех да го практикувам. Но пък ми беше много забавно и успокояващо да гледам как плуват останалите и да залагам на различни отбори.
Веднага облякох нещо леко, тъй като навън ставаше все по-топло и се качих на автобуса който водеше до тази зала. Няколко пъти поглеждах часовника си, защото се притеснявах да не закъснея и да не ме пуснат. Не бях прочела на поканата кои отбори ще се състезават, но не ме засягаше чак толкова много.
Най-накрая пристигнах на спирката и слязох от автобуса. Насочих се към голямата зала. Взех си билет и се настаних на първи ред. Отборите вече се приготвяха. Нямах търпение състезанието да започне.
Върнете се в началото Go down
Емили Ди Анджело
Полубог, дъщеря на Аполон
Полубог, дъщеря на Аполон
Емили Ди Анджело


Female Брой мнения : 526
Местожителство : Мистик Фолс

Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закритият басейн   Закритият басейн EmptyСря Апр 11, 2012 3:18 pm

Днес беше големият ден. Бях леко притеснена, защото бях капитан на плувния отбор на Мистик Фолс, а този двубой определено беше важен. Не бях тренирала от доста дълго време, защото имах работа в лагера за полу-богове. Надявах се, че поне брат ми Люк ще дойде тук, за да ме подкрепи, но не го виждах никъде. Това някак ме притесни още повече.
Хвърлих любопитен поглед към капитанката на отбора на Сиатъл, която ми се озъби. Побързах да отклоня поглед, защото вътрешно ми се прииска да се затичам към нея и да я блъсна с всички сила към басейна. Нямах намерение да го правя, защото плуването беше моето хоби, а това да съм капитан винаги е било моя мечта.
Състезанието започна. Момичетата и момчетата от отбора ми скочиха във водата и само аз останах отвън. Аз и другата капитанка щяхме да плуваме последни и по такъв начин да премерим силите си.
Погледнах към публиката, търсейки брат си Люк, но погледът ми бе привлечен от някакво момиче, седящо на първия ред и вперило поглед в мен. Усмихнах й се леко.
Върнете се в началото Go down
София Блек
Върколак - omega.
Върколак - omega.
София Блек


Female Брой мнения : 222

Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закритият басейн   Закритият басейн EmptyСря Апр 11, 2012 4:11 pm

В залата стана много шумно. Едни крещяха за единия отбор, а други за другия. Аз не познавах нито един от тези отбори, но за първи път не ми беше интересно да гледам как плуват. Не можех да откъсна поглед от едната капитанка, която чакаше нейния отбор да се върне, за да може да скочи тя и да се състезава с капитанката от другия отбор. Погледнах и към другото момиче, но то някак не привлече толкова вниманието ми. Исках да се запозная с нея след състезанието и наистина възнамерявах да го направя.
Чу се силен звук, който проехтя в цялата зала. Двете момичета скочиха във водата и състезанието започна. Стиснах палци, надявайки се красивото момиче да победи. До последно не откъснах поглед от нея, дори след като й връчиха златния трофей. Скочих на крака и започнах да ръкопляскам от радост. Момичето погледна отново към мен и ми се усмихна лъчезарно.
Върнете се в началото Go down
Емили Ди Анджело
Полубог, дъщеря на Аполон
Полубог, дъщеря на Аполон
Емили Ди Анджело


Female Брой мнения : 526
Местожителство : Мистик Фолс

Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закритият басейн   Закритият басейн EmptyСря Апр 11, 2012 4:20 pm


Бях щастлива не толкова за победата, а за това, че имам фенка. Това момиче някак бе привлякло вниманието ми и аз горях от желание да се запозная с него. Може би щяхме да станем добри приятелки...
Насочих се към съблекалнята заедно с останалите момичета от отбора. Точно преди да отворя шкафчето си, някаква ръка ме потупа по рамото. Помислих си, че е треньорката и се обърнах с усмивка. За моя изненада се оказа, че е момичето, което ме бе наблюдавало през цялото състезание.
- Хей! - каза ми тя и се усмихна още по-широко. - Честита победа! Бяхте много добри!
- Благодаря - измърморих тихо - Аз съм Емили. Приятно ми е да се запознаем.
Върнете се в началото Go down
София Блек
Върколак - omega.
Върколак - omega.
София Блек


Female Брой мнения : 222

Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закритият басейн   Закритият басейн EmptyЧет Апр 12, 2012 9:07 am

Тайно успях да се промъкна в съблекалнята на отбора и бях безкрайно щастлива за това. Все пак бях върколак и имах някакви способности като развит слух и много лека подохдка. Като малка бях успявала да се промъквам незабелязано навсякъде. И много пъти бях влизала в затвора заради кражби и разни други глупости. Но сега може би се бях променила. Може би...
- Аз съм Джена. - отвърнах на един дъх и прегърнах Емили. Бяхме напълно непознати до този момент, но просто изведнъж усетих някаква енергия, която ме накара да я прегърна - Беше толкова добра! Можеш да разбиеш и най-добрите плувци по света!
Някаква жена нахълта в съблекалнята и се развика на някакво момиче от отбора. Стиснах притеснена устни и погледнах към Емили. Бръкнах в джоба си и от там извадих визитката си и я подадох на Емили.
- Ако имаш желание можем да се видим отново. - казах й - Довиждане!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закритият басейн   Закритият басейн Empty

Върнете се в началото Go down
 
Закритият басейн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Спортна зала-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Закритият басейн Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Закритият басейн Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250