The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Къщата на Джена Маршал D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Къщата на Джена Маршал EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Къщата на Джена Маршал EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Къщата на Джена Маршал EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Къщата на Джена Маршал EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Къщата на Джена Маршал EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Къщата на Джена Маршал EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Къщата на Джена Маршал EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Къщата на Джена Маршал EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Къщата на Джена Маршал EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Къщата на Джена Маршал EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Къщата на Джена Маршал Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Къщата на Джена Маршал I_vote_lcapКъщата на Джена Маршал I_voting_barКъщата на Джена Маршал I_vote_rcap 
Елена (1029)
Къщата на Джена Маршал I_vote_lcapКъщата на Джена Маршал I_voting_barКъщата на Джена Маршал I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Къщата на Джена Маршал I_vote_lcapКъщата на Джена Маршал I_voting_barКъщата на Джена Маршал I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Къщата на Джена Маршал I_vote_lcapКъщата на Джена Маршал I_voting_barКъщата на Джена Маршал I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Къщата на Джена Маршал I_vote_lcapКъщата на Джена Маршал I_voting_barКъщата на Джена Маршал I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Къщата на Джена Маршал I_vote_lcapКъщата на Джена Маршал I_voting_barКъщата на Джена Маршал I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Къщата на Джена Маршал I_vote_lcapКъщата на Джена Маршал I_voting_barКъщата на Джена Маршал I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Къщата на Джена Маршал I_vote_lcapКъщата на Джена Маршал I_voting_barКъщата на Джена Маршал I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Къщата на Джена Маршал I_vote_lcapКъщата на Джена Маршал I_voting_barКъщата на Джена Маршал I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Къщата на Джена Маршал I_vote_lcapКъщата на Джена Маршал I_voting_barКъщата на Джена Маршал I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Къщата на Джена Маршал

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
София Блек
Върколак - omega.
Върколак - omega.
София Блек


Female Брой мнения : 222

Къщата на Джена Маршал Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Джена Маршал   Къщата на Джена Маршал EmptyПет Дек 16, 2011 2:40 pm

Къщата на Джена Маршал House-10

Кухня
Къщата на Джена Маршал Kitchen-makeovers

Трапезария
Къщата на Джена Маршал 29482e0e98c3d1335fe36b266d2a4205

Спалнята на Роуз
Къщата на Джена Маршал %D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD-%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D1%8F-%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B0

Стаята на сина й
Къщата на Джена Маршал CASADISAIN%20(7)_g

Банята
Къщата на Джена Маршал Bania-9


Последната промяна е направена от Роуз Блейд на Пон Дек 19, 2011 3:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
София Блек
Върколак - omega.
Върколак - omega.
София Блек


Female Брой мнения : 222

Къщата на Джена Маршал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джена Маршал   Къщата на Джена Маршал EmptyПет Дек 16, 2011 3:50 pm

Днес беше денят! Днес Дейв щеше да разбере, че имаме син на осем години. Бях изключително притеснена за последствията, но това беше единственият начин да го върна обратно при себе си.
Отключих вратата на къщата и поканих Дейв да влезе. Веднага след това влязох в стаята на Дани (сина ми), но той все още не се беше върнал от училище. Перфектно! Дано да отидат у някой приятел, за да мога да остана няколко часа насаме с Дейв.
Върнах се обратно и погледнах към Дейв, който беше положил крака на масата сякаш си беше у тях. Преглътнах това и си обещах, че ще търпя всичко само да бъдем заедно.
Върнете се в началото Go down
Дейв Уайнхаус
Вампир
Вампир
Дейв Уайнхаус


Male Брой мнения : 260
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на Джена Маршал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джена Маршал   Къщата на Джена Маршал EmptyПет Дек 16, 2011 4:27 pm

Цяла сутрин бях много изненадан от поведението на Роуз. Предния ден се бяхме скарали, но тя сякаш беше забравила за всичко. Не знам какво си мислеше тя, но определено имаше някаква цел. Е, аз не се връзвам на такива работи. Цяла сутрин ми се обясняваше колко много неща има да ми казва, но аз я гледах сякаш беше от камък. Беше ми омръзнало да ме занимават с глупости и въбоще не обръщах внимание на това, което ми бръщолевеше. Мислите ми бяха на съвсем друго място. Търсех начин отново да спечеля Виктория, но нищо не ми идваше наум.
Така се озовахме в къщата на Роуз. Бях идвал тук преди много време и си позволих да се държа както се държа в имението. Поставих краката си на масата и погледнах към тавана. Роуз отиде в съседната стая, а след това се върна при мен.
- Дай нещо за ядене. - Казах й заповедно без да откъсвам поглед от тавана.
Върнете се в началото Go down
София Блек
Върколак - omega.
Върколак - omega.
София Блек


Female Брой мнения : 222

Къщата на Джена Маршал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джена Маршал   Къщата на Джена Маршал EmptyСъб Дек 17, 2011 4:33 pm

Веднага отворих хладилника и извадих спагетите, които бях направила за обяд на Дани. Грабнах една голяма чиния и сложих в нея голямо количество от спагетите. Веднага след това ги сложил пред него.
Погледнах часовника и седнах срещу него. Да му се невиди! Бях забравила да му дам прибори. Веднага се изправих и отидох до шкафа. Оттам извадих прибори за него и му ги подадох.
- Обичам те!
Върнете се в началото Go down
Дейв Уайнхаус
Вампир
Вампир
Дейв Уайнхаус


Male Брой мнения : 260
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на Джена Маршал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джена Маршал   Къщата на Джена Маршал EmptyНед Дек 18, 2011 12:48 pm


Грабнах чинията от ръцете й и я сложил пред себе си. Бях изключително изнервен и горях от желание да си го изкарам на някой.
Опитах от спагетите без ад обръщам внимание на милите думи, с които ме наричаше Роуз.
- Знаеш ли какво? Просто замълчи. Въобще не мога да те слушам повече.
Тя млъкна, но след няколко минути отново започна да ми говори. Не издържах. Хвърлих чинията срещу Роуз. Чинията се удари в рамото й и падна на земята на хиляди парченца. Спагетите се разпиляха по бялата й блуза.
Изправих се и я стиснах здраво за ръката.
- НЕ ЗНАЕШ ЛИ КАКВО ОЗНАЧАВА ДУМАТА МЪЛЧАНИЕ? НЕ ИСКАМ ДА СЛУШАМ ГЛУПОСТИТЕ ТИ! НЕ РАЗБРА ЛИ, ЧЕ НИЩО МЕЖДУ НАС НЯМА ДА Е КАКТО ПРЕДИ? - Изкрещях й и я бутнах на земята.
Върнете се в началото Go down
София Блек
Върколак - omega.
Върколак - omega.
София Блек


Female Брой мнения : 222

Къщата на Джена Маршал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джена Маршал   Къщата на Джена Маршал EmptyПон Дек 19, 2011 3:15 pm

По лицето ми започнаха да се стичат парещи сълзи. Какво бях направила пак? Исках всичко да е наред и да бъдем заедно нищо повече. Не знаех какво да направя, за да му угодя. Обичах го толкова, че бях готова да се хвърля в огъня заради него.
Паднах на земята и започнах да трия с ръкав сълзите си.
- Извинявай. Не исках да те изнервя.
Изправих се и го целунах.
- Моля те, прости ми! Обещавам ти, че няма да се повтори, мили!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Джена Маршал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джена Маршал   Къщата на Джена Маршал Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Джена Маршал
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Къщите и хотелите :: Квартал "Фелс Чърч"-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Къщата на Джена Маршал Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Къщата на Джена Маршал Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250