The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_lcapКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_voting_barКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_rcap 
Елена (1029)
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_lcapКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_voting_barКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_lcapКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_voting_barКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_lcapКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_voting_barКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_lcapКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_voting_barКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_lcapКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_voting_barКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_lcapКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_voting_barКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_lcapКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_voting_barКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_lcapКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_voting_barКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_lcapКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_voting_barКъщата на Иън и Даниел Монтгомъри I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри

Go down 
+3
Люк Ди Анджело
Талия Брансън
Иън Монтгомъри
7 posters
АвторСъобщение
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyЧет Дек 08, 2011 2:49 pm

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри P_6985638

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри 1638
Кухнята

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Srs_8
Всекидневната

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри C6152p
Леглото на Иън

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Bedroom7
Леглото на Даниел
Върнете се в началото Go down
Талия Брансън
Полубог, дъщеря на Зевс
Полубог, дъщеря на Зевс
Талия Брансън


Female Брой мнения : 312
Местожителство : Mystic Falls

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyЧет Дек 08, 2011 3:02 pm


Грабнах шишето с уиски от шкафа и си налях в една чаша. След това изпитателно погледнах към Иън.
- Много мило, че се съгласи да ти бъда нагости за няколко дена. Може би рискуваш доста. Интересно ми е какво ще ти каже за това жената на живота ти. Между другото видях нейна снимка под възглавницата ти. И бих казала, че нямаш толкова лош вкус, колкото предполагах.
Иън ме погледна вцепенен и аз се досетих, че бях говорила прекалено много.
- Уиски?
Разклатих бутилката пред очите му, надявайки се да забрави за това, което бях казала преди няколко секунди.
Върнете се в началото Go down
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyЧет Дек 08, 2011 3:09 pm

- Какво си търсила под възглавницата ми? Нали не си ми ровила в нещата, докато съм спал?
Тя се подсмихна леко и после стисна устни притеснено.
- Какво? Направила ли си го? - Почесах се по врата и я погледнах леко засрамено. Леко ме притесняваше факта, че е разбрала за Алида, но поне не беше разбрала други неща. Надявам се, де! Все още не й бях казал, че съм върколак, но наистина мислех да й го кажа някак. Или всъщност е по-добре да не й казвам.
- Не, не искам уиски. Как беше сватбата? Хвана букета. Кой ще е щастливеца?
Върнете се в началото Go down
Талия Брансън
Полубог, дъщеря на Зевс
Полубог, дъщеря на Зевс
Талия Брансън


Female Брой мнения : 312
Местожителство : Mystic Falls

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyПет Дек 09, 2011 1:53 pm


- Да, рових ти в нещата. - Погледнах го притеснено, а след това отпих от чашата си. - Но нямаше нищо интересно. Коя откачалка би сложила снимка на своята любов под възглавницата? - Започнах да се подигравам с него, докато гледах намусената му физиономия. - Хайде не се цупи. Разкажи ми повече за тази Алида.
Отпих още една глътка от уискито си и отново се съсредоточих върху Иън.
- Не си падам особено много по сватбите. Ти искаше да дойда с теб, за да може Алида да ревнува. Но твоята Алида така и не се появи... А относно букета. Това беше едно недоразумение. Няма щастливец. Поне за сега...
Върнете се в началото Go down
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyПет Дек 09, 2011 2:01 pm

- Повече не го прави. - Казах, а тя ме погледна изненадано. - Говоря за ровенето в нещата ми. А за Алида... Нямам какво да ти кажа за нея. Просто ми е страшно симпатична и мисля, че бях влюбен в нея. Но тя явно си е наумила да ме отбягва. Вече започвам да си мисля, че не я заслужавам. Тя е богаташка и може да има каквото си пожелае. Кой съм аз, че да й се пречкам?
Лекси ме погледна с тъга и седна до мен на дивана.
- Не е възможно да нямаш кандидати. Бъди сигурна, че имаш. Аз познавам този човек.
Усмихнах й се и погледите ни се срещнаха. За първи път имах толкова ценен приятел!
Върнете се в началото Go down
Талия Брансън
Полубог, дъщеря на Зевс
Полубог, дъщеря на Зевс
Талия Брансън


Female Брой мнения : 312
Местожителство : Mystic Falls

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyПет Дек 09, 2011 2:12 pm


- Не знам коя е тази Алида, но щом се държи така с теб значи не те заслужава. Та ти си толкова добър човек! И ако тази Алида е някоя богаташка, която не е забелязала външната и вътрешната ти красота, значи тя не е за теб. Може би не трябва да ти го казвам така, но... Може би не те познава достатъчно добре. Защо първо не се опознаете? Има ли някакъв начин да ви помогна да осъществите това? Ще направя каквото кажеш.
Хванах нежно ръката му и оставих празната чаша на масата.
- Кой е този човек? Защо аз не го познавам? - Засмях се. - Няма такъв, нали?
Върнете се в началото Go down
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyНед Дек 11, 2011 1:51 pm

- О, познаваш го. Повярвай ми. - Стиснах по-силно ръката й. - За Алида вече ми се изчерпаха идеите. Правих толкова много, но просто не е имало смисъл. Нещо против, ако не говорим за нея? Просто явно тя наистина не е за мен и няма смисъл да се занимавам с нея.
Когато казах това, побързах да отдръпна ръката си от нейната, за да не усети, че треперех. Изправих се и грабнах шишето с уиски, което стоеше на масата. Грабнах една чаша от витрината и си налях от наполовина празното шише.
- Ти не ме разбираш. Никога не си чувствала това, което чувствам аз сега. Имам чувството, че искам да умра. Възможно ли е да бъда толкова глупав?
Хвърлих чашата в другия край на стаята и тя се счупи на малки парчета.
Върнете се в началото Go down
Талия Брансън
Полубог, дъщеря на Зевс
Полубог, дъщеря на Зевс
Талия Брансън


Female Брой мнения : 312
Местожителство : Mystic Falls

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyНед Дек 11, 2011 2:03 pm


- ИЪН! ПРЕСТАНИ, ПО ДЯВОЛИТЕ! - Изкрещях изведнъж без да се замислям. - Не знаеш какво правиш. Не може всеки път, когато имаш проблеми да чупиш нещо. Успокой се!
Дръпнах го към дивана и го бутнах назад, за да седне. Този път реших да стоя изправена и да не сядам до него.
- Разбирам те много добре, Иън. Ако не си спомняш само преди две години бях в депресия заради мъж! - Тази тема ми беше ужасно противна, но това беше единственият начин да му помогна. А той беше един от най-близките ми приятели. - Щом не искаш няма да говорим за Алида, но ако трябва да съм честна... това е единственият начин.
Върнете се в началото Go down
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyВто Дек 13, 2011 2:49 pm

Не исках да чувам думите й, исках да я накарам да замълчи. Но въпреки това знаех едно. Тя беше напълно права. Защо бях стигнал дотук? Заради жена? Никога не си бях помислял, че може да ми се случи това.
- Лекси, знам. Ти си единствената ми приятелка и само на теб мога да се доверя в момента. Сгреших с Алида и трябва да го приема без колебания. От днес нататък ще забравя за нея, защото знам, че това беше една грешка. Нещо, което не трябваше да се случва. Нали така, Лекси?
Върнете се в началото Go down
Талия Брансън
Полубог, дъщеря на Зевс
Полубог, дъщеря на Зевс
Талия Брансън


Female Брой мнения : 312
Местожителство : Mystic Falls

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyВто Дек 13, 2011 3:51 pm


Докато слушах думите му, очите ми се насълзиха. Прокарах пръст под очите си, за да мога да ги изтрия преди той да ме види. Винаги си бях мислела, че сълзите са знак за слабост. Не исках да си личи колко много страдах в момента.
- Иън, ти не си виновен. Всичко ще се оправи, обещавам ти! Спокойно! Аз съм до теб. Ще минем през всичко заедно. Недей да страдаш за Алида! Не си струва. Ще си намериш някой друг, който ще те обича истински и няма да те кара да страдаш.
Прегърнах го, а след това се вторачих в часовника на стената.
- Аз излизам. Докато ме няма недей да чупиш нищо и ме чакай да се върна! До скоро!
Върнете се в началото Go down
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyНед Фев 26, 2012 1:42 pm

Иън ме покани нагости и задължително подчерта да доведа някоя приятелка. Естествено първата ми мисъл беше да отида със сестра ми Емили, но се оказа, че тя е заета. После се сетих за Вики, но си припомних, че тя не е в Мистик Фолс. Значи имах само един единствен вариант и то доста впечатляващ - Дженифър. Страхотно. Щях да отида с нея, ако и тя не беше заета. Тогава може би щях да се обърна към някоя от приятелките на сестра ми, колкото и да не ми се ходи с тях. Обадих се на Дженифър и я попитах дали иска да отидем заедно у Иън. Първоначално тя не разбра за кой Иън говоря, но после се досети и се съгласи да ме придружи. След два часа минах през тях да я взема и се насочихме към къщата на Иън и Вики.
След около двадесет минути пристигнахме и аз спрях колата пред къщата им. Побързах да отворя вратата на Дженифър да слезе и двамата се запътихме към входната врата.
- Изглеждаш превъзходно, между другото. - прошепнах й, докато гледах роклята й.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Лав Хюит
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Дженифър Лав Хюит


Female Брой мнения : 545
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyНед Фев 26, 2012 3:11 pm

Тъкмо се прибрах вкъщи и Люк ми звънна.Покани ме да дойда с него в
Иън.Аз първоначално не разбрах за кой Иън говори,но после се досетих и се съгласих да го придружа.Аз тръгнах към гардероба за да се приготвя.След два часа той дойде да ме вземе и тръгнахме към къщата на Иън.След около двадесет минути пристигнахме.Люк спря колата пред къщата им,и побърза да ми отвори вратат.Докато се качвахме по стълбите Люк ми прошепна че изглеждам превъзходно.Аз се усмихнах и му казах че и той не изглежда зле.Звъннахме на званеца,когато Иън отвори ни покани вътре.Влязохме във всекидневната.Иън ни попина какво ще пием аз му отговорих че искам вино и попитах Люк какво ще пие.
Върнете се в началото Go down
Керълайн Форбс
Човек
Човек
Керълайн Форбс


Female Брой мнения : 380
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyПон Фев 27, 2012 6:40 am

С моят стар приятел Иън не се бяхме виждали от много време. Всъщност преди бяхме в един клас, но след това... Няма никакво значение всъщност. Важното е, че ми се обади. На телефона звучеше много разстроен, търсеше помощ. Не знаех какво се е случило с него щом е допрял до мен. Да, ние бяхме много добри приятели, но не чак толкова близки.
Облякох дънки и жълт потник, върху който облякох якето си. Разресах косата си и се усмихнах на образа си в огледалото. След това уведомих майка ми, че излизам. Напоследък бях станала много подозрителна. Все пак в къщата ми беше дошъл вампир и се беше хранил от мен. Докоснах раната на врата си, която сега беше покрита с шал. Скоро щеше да зарастне... надявам се.
Иън живееше наблизо. За няколко минути стигнах до тях и звъннах на звънеца му. Остнах много изненадана когато вратата се отвори от момиче, което не познавах. Тя беше облечена с рокля. Какво? Да не би да има някакво парти?
- Здравей. Аз съм Керълайн? Коя си ти? - попитах момичето и се огледах. - И къде е Иън?
Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyПон Фев 27, 2012 7:07 am

Иън ми се обади рано тази сутрин и ме покани да отидем със Суки у тях. Плановете ми за деня бяха да отидем със Суки някъде само двамата, но Иън беше моят най-добър приятел и предполагам, че със Суки също си допадаха. Най-вероятно и Алида щеше да бъде там и със Суки щеше да има с кой да си говори в случай, че и стане скучно. Не беше гаранция, че и с Алида няма да й стане скучно, но все пак бяха бфф. Отидох във всекидневната, където Суки гледаше някакъв филм и й съобщих, че Иън ни е поканил нагости. Първоначално не се зарадва особено, но после се усмихна и отиде да се приготви. Когато и двамата бяхме готови се качихме на колата ми и потеглихме към дома на Иън, който не беше никак далеч от нашият дом. Докато шофирах на няколко пъти ми се стори, че на пътя излизат чудовища. Какво ми ставаше? Не усещах никаква заплаха наоколо.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyПон Фев 27, 2012 7:29 am

Докато аз гледах един филм Пърси ми каза,че сме поканени на гости у Иън.Честно казано не ми се ходеше много,но реших да отида заради Пърси.Облякохме се и тръгнахме.

Пърси се държеше доста странно докато шофираше.Предложих му аз да карам колата,но тои не се съгласи.

Когато пристигнахме Пърси ми отвори вратата и ми подаде ръка аз го дръпнах към мен и го целунах...Звъннахме на звънеца,отвори Иън и ни покани да влезем.Вътре бяха Люк с Джени и Кер,но Алида я нямаше напоследък с нея не се бяхме виждали,но все тая.Поздравихме всички и седнахме.
-Какво ще пиете-попита Иън.
-Ами аз за сега нищо не искам.Къде е Алида????-за пръв път Иън да не е с Алида винаги са заедно,но сега я нямаше
Върнете се в началото Go down
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyВто Фев 28, 2012 5:56 am

Поканих гостите си да влязат вътре и изведнъж започнаха въпросите. Суки определено ми зададе най-трудния. Наистина къде беше Алида? Как щях пред всички да обясня на Суки, че напоследък особено след бала не ми обръща никакво внимание и в повечето случаи дори не си говорим?
- Не може да дойде. - обясних на Суки, която ми се стори, че не повярва особено на лъжата ми. - Заради това поканих на нейно място Керълайн. Който не я познава, можете да се запознаете с нея. Тя е най-добрата ми приятелка години наред.
Стрелнах с поглед Пърси, който погледна смутено към пода. Не се бях съобразил, че съм поканил предишното му гадже, на което именно той разби сърцето. Керълайн се запозна със Суки, а след това се опита да гледа в друга посока. Разбирах я какво чувства. Не знаех как, но я разбирах. Знаех колко я болеше.
- Какво правите, приятели? - попитах ги с цел да им повдигна настроението.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Лав Хюит
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Дженифър Лав Хюит


Female Брой мнения : 545
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyВто Фев 28, 2012 7:52 pm

Иън ни попита какво правим.Той искаше да оправи настроението ни,и пусна една песен за да танцуваме.Суки и Пърси станаха от дивана и започнаха да танцуват.Ние с Люк ги гледахме,личеше им че се забавляваха.Тихо прошепнах на Иън да покани Кералайн на един танц,за да я развесели.
Люк стана от стола си и ме покани на един танц.От началото мен ме беше малко срам,но като видях как се забавляваха Суки и Пърси си казах:-е какво пък ще ми стане от един танц,и станах.Започнахме да танцуваме.Наистина беше много забавно.Иън подаде ръка на Кералайн и и двамата станаха.Когато песента свърши си седнахме по местата.
Върнете се в началото Go down
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyСря Фев 29, 2012 7:36 pm

Беше много забавно тук. Радвах се, че съм поканил правилното момиче на такова парти. Всички знаехме, че Талия е най-голямата куподжийка, но след бала ме беше малко срам да й се обадя и да се видим. Нещата не бяха завършили никак добре и Талия беше приета в болница за една нощ. Разбира се всичко това беше заради наркотиците, които бяхме взели в нощта на бала. За радост аз успях да се измъкна от полицията, благодарение на сестра ми Емили, която ми беше ядосана и сърдита. И беше права, но аз се чувствах като пълен глупак, задето оставих Талия да се оправя сама с полицията.
Опитах се да не мисля за това сега. Несъзнателно хванах ръката на Дженифър и я поканих на танц. Когато песента свърши отново си седнахме по местата. Дженифър понечи да отпие от чашата си с вино, но аз я спрях и взех моята . След това отново хванах ръката й.
- Приятели, за новото начало на всички нас! - казах вдигайки чашата си на високо.
Върнете се в началото Go down
Керълайн Форбс
Човек
Човек
Керълайн Форбс


Female Брой мнения : 380
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyЧет Мар 01, 2012 6:15 pm

У Иън определено беше много забавно, но аз се чувствах леко неудобно. Не знаех въобще, че Иън си има гадже и за момент си помислих, че може би са се скарали и аз постъпвам ужасно като се бутам на нейното място. Опитах се да намеря удобен момент, за да си тръгна, но може би така пък щях да го обидя. Ами Алида, която и да беше тя? Защо беше поканил мен, а не нея?
Отпих глътка от фантата си и осъзнах, че Иън беше отишъл в кухнята, за да налее питиета на останалите. Усмихнах се на Суки и Пърси, които гледаха към мен и станах от дивана. Направих знак на тях и на останалите, че идвам след няколко минути.
Бавно тръгнах към кухнята. Имах нужда да поговоря с някого и знаех, че правилния човек е Иън. Заварих го в кухнята, нареждайки чашите в поднос. Нарочно тропнах по-силно с токчето си, за да ме чуе. Очаквах да се стресне, но това не се случи. Дали не беше очаквал, че ще дойда при него?
- Иън, искам да те питам нещо. Става ли? - погледнах към него и грабнах подноса от ръцете му, оставяйки го на масата.
Върнете се в началото Go down
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyНед Мар 04, 2012 3:26 pm

Чух стъпки зад себе си, но не се обърнах. Предполагах, че е Керълайн или Пърси или може би Люк. Честно казано надявах се наистина да бъде Керълайн. Тя винаги е била моята най-добра приятелка и имах голяма нужда да поговоря с нея. Знаех, че тя определено щеше да ме разбере. Може би щеше и да ме упрекне, но знаех, че въпреки всичко ще ми даде ценен съвет.
Зарадвах се когато разбрах, че тя е дошла. Държеше се странно. Тя понякога беше срамежлива, но този път наистина беше странна. Нима се беше променила толкова много само за два или три месеца? Това много ме изненада, както и това, което ми каза. Първо искаше да ме пита нещо. Аз веднага се съгласих. Пита ме защо съм поканил нея, а не Алида, с която очевидно съм бил в прекрасни отношения. Да, но не беше точно така.
- Керълайн, добър въпрос. Може и да съм влюбен в Алида, но Талия... говорих с нея и тя беше права. Може би сгреших с Алида. Едва ли ще се получи нещо с нея. Отчаян съм. Може би не я заслужавам и трябва да спра да я преследвам.
Върнете се в началото Go down
Керълайн Форбс
Човек
Човек
Керълайн Форбс


Female Брой мнения : 380
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyЧет Мар 08, 2012 7:32 am

- Това ли било? Имаш любовен проблем, а? - казах му спокойно с леко игрив тон, опитвайки се да го развеселя, но имах усещането, че той наистина е влюбен и едиственото, което щях да направя така, е да го обидя и да се скараме. - Иън, разбирам те.
Не знаех адли ще повярва на думите ми, но определено исках да го разведря и да му помогна. Знаех, че това няма да стане с партито, което беше организирал.
- Иън, всичко ще се оправи. - казах му и го прегърнах силно. По дясната ми буза се стече сълза, но аз побързах да я избърша. След това усетих ръцете му върху гърба си и се почувствах в безопастност. Загледах се в тъжните му очи, доближих се към него и го целунах. Веднага след това се сетих за Алида и рязко се отдръпнах от него. Погледите ни за малко се срещнаха, но аз побързах да отдръпна своя.
- Аз... трябва да тръгвам. Мисля, че... До скоро. - смутолевих набързо и се насочих с бърза крачка към вратата. Минах през всекидневната. Останалите ме изгледаха странно, но на мен ми се искаше да потъна вдън земя.
- Чао. - казах им и излязох през входната врата. Какво бях сторила преди няколко минути?
Върнете се в началото Go down
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyСъб Фев 16, 2013 4:22 pm

Гледах екрана на телевизора без интерес. Даваха някакъв страшен филм, който така и не успя да привлече вниманието ми. Филма беше добър, но сега мислех за много други неща. Скоро щеше да има пълнолуние, а все още имах сериозни проблеми с Керълайн.
Вчера трябваше да се видим, но не отидох, защото не знаех как да я погледна в очите. Тя беше разбрала, че още ми е трудно да забравя Алида, а сега дори си въобразяваше, че харесвам най-добрата си приятелка - Фей.
Отмених срещата за днес. Само след около десет минути тя щеше да звънне на вратата и щяхме да се изправим очи в очи. Но се страхувах. Не исках да се скараме отново. Трябва да й се извиня за всичко.
Върнете се в началото Go down
Керълайн Форбс
Човек
Човек
Керълайн Форбс


Female Брой мнения : 380
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри EmptyСъб Фев 16, 2013 4:30 pm

Чудех се дали днес да се видя с Иън. Нещата напоследък не вървяха добре. Карахме се постоянно. Не можех да повярвам, че след годежа и всичко останало все още не може да забрави Алида, а сега имаше и още една. Някаква уж стара негова приятелка. Изобщо не вярвах на тези неща. Вярно е, че съм ревнива, но все пак той прекалява.
Мислих дълго. Реших да отида, но си обещах, че го правя за последен път. Ако все още продължи да ме лъже всичко ще приключи и повече никога няма да го погледна.
Облякох си една жълта рокля, с която определено щях да умра от студ при нула градуса, но за мен беше от голямо значение как точно изглеждам. Ако се облека по дънки, ще сметне, че не ми пука за него. Всъщност той никога не е обръщал внимание на дрехите ми. И все пак не исках да разочаровам себе си.
Качих се в колата на майка ми и тръгнах към къщата му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри   Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Даниел Радклиф говори за ‘Здрач’ и Робърт Патинсън
» Къщата на Дженифър
»  къщата на Юко.
» Къщата на Фин
» Новини от къщата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Къщите и хотелите :: Квартал "Сиатъл"-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Къщата на Иън и Даниел Монтгомъри Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250