The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Малката Рекичка D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Малката Рекичка EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Малката Рекичка EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Малката Рекичка EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Малката Рекичка EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Малката Рекичка EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Малката Рекичка EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Малката Рекичка EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Малката Рекичка EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Малката Рекичка EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Малката Рекичка EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Малката Рекичка Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Малката Рекичка I_vote_lcapМалката Рекичка I_voting_barМалката Рекичка I_vote_rcap 
Елена (1029)
Малката Рекичка I_vote_lcapМалката Рекичка I_voting_barМалката Рекичка I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Малката Рекичка I_vote_lcapМалката Рекичка I_voting_barМалката Рекичка I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Малката Рекичка I_vote_lcapМалката Рекичка I_voting_barМалката Рекичка I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Малката Рекичка I_vote_lcapМалката Рекичка I_voting_barМалката Рекичка I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Малката Рекичка I_vote_lcapМалката Рекичка I_voting_barМалката Рекичка I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Малката Рекичка I_vote_lcapМалката Рекичка I_voting_barМалката Рекичка I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Малката Рекичка I_vote_lcapМалката Рекичка I_voting_barМалката Рекичка I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Малката Рекичка I_vote_lcapМалката Рекичка I_voting_barМалката Рекичка I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Малката Рекичка I_vote_lcapМалката Рекичка I_voting_barМалката Рекичка I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Малката Рекичка

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Малката Рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Малката Рекичка   Малката Рекичка EmptyСря Ное 23, 2011 2:44 pm

Малката Рекичка 121

Място, на което можеш да се насладиш на спокойствието и тишийната.
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Малката Рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката Рекичка   Малката Рекичка EmptyНед Ное 27, 2011 5:06 pm

След като треснах вратата на имението зад гърба си с риск да я счупя, тръгнах към парка. Първоначално мислех да серна на някоя пейка и да слушам мислите на минаващите покрай мен или на игрещите си деца, но не исках да правя същото като вчера и затова се запътих към гората или по-скоро към по-дълбоките и части.

През гората течеше малка рекичка и на едно място тя се губеше в гъстите дурвета и храсти. Зад тях обаче имашенещо като дупка обградена отвсякъде с дървета. Над рекичката имаше арка издълбана вероятно от реката преди много години, когато можеби е била по-пълноводна, а не толкова малка колкото сега.

Легнах по корем на един голям камък и потопих пръстите на ръката си във водата, която беше ледена и в същото време много приятна. Рисувах фигурки по повърхността й и се наслаждавах на тишината, която цареше тук на това вълшебно място.

Изведнъж се чу шумолене. Някой се приближаваше. Кой можеше да знае това място, скрито отвсякъде с непроходими шипки и други бодливи храсти? Дърветата бяха високи и никой не можеше да се покатери освен вампирите, демоните и върколаците, но голямата част от тях не знаеха за това място.

Чуваха се бавни стъпки. Нападалите листа шумоляха под краката на идващщият и точно след миг иззад един храст изникна една позната мъжка фигура.
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Малката Рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката Рекичка   Малката Рекичка EmptyПон Ное 28, 2011 7:20 pm

Днес времето беше много хубаво и реших да се поразходя някъде навън. Тази вечер имаше пълнолуние и трябваше да се закопая на някое безопасно място и да внимавам да не нараня някой беззащитен човек. Насочих се към малката река в гората, надявайки се там да няма никой. Всъщност за втори път щях да прекарам там пълнолунието. Имаше нещо като пещера, което ми пречеше да се измъкна и да се подчинявам на волята на луната.
Спрях колата близо до парка и започнах да навлизам все по-надълбоко в гората. Накрая пристигнах до божественото място, но се натъкнах на един много добре познат човек.
- Алида?! Какво правиш тук?
Погледнах нагоре. Слънцето вече щеше да залязва. Тя трябваше да се махне оттук.
Върнете се в началото Go down
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Малката Рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката Рекичка   Малката Рекичка EmptyСъб Дек 17, 2011 8:52 pm

-Алида?! Какво правиш тук?
Не му отговорих. По лицето ми се четеше тревога. Днес беше пълнолуние. Бях забравила. Той щеше да се трансформира. Започнах да слушам мислите му. Искаше да се махна от тук, но не. Нямаше да се махна каквото и да ставаше.
Луната вече изгряваше, а Иън ходеше напред назад изнервен. Исведнъж се свлеше на земята. Започна да се превива и да крещи. Аз не помрдвх от мястото си и го гледах втрещено. Той стоеше на четири крака с наведена към земята глава и изведнъж я вдигна. Очите му бяха жълти, а зъбите - заострени. Излязох от там и застанах до едно близко дърво неподвожно. Иън изскочи от малката пещера обаче вече не беше човек, беше вълк. От устата му течаха лиги и той се приближаваше бявно към мен...
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Иън Монтгомъри
Върколак - alpha.
Върколак - alpha.
Иън Монтгомъри


Male Брой мнения : 418

Малката Рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката Рекичка   Малката Рекичка EmptyПон Дек 19, 2011 5:28 pm

Чувствах се ужасно. Не исках тя да ме вижда такъв. Веднага щом усетих първите си болки в гръбнака скочих към пещерата. За няколко секунди успях да се окова само едната си ръка, но това не беше достатъчно. Усетих много силни болки, които ми се сториха дълги като векове. От болка се строполих на земята и истенах. Не исках Алида да ме вижда в този вид.
Тогава настъпи моментът. Застанах на четири крака и дръпнах рязко несигурната окова. Веригата се измъкна от скалата и аз изхвърчах гладен навън. Със своите умения подуших вампирската кръв. Жълтите ми очи се разшириха и затърсиха бъдещата жертва. Когато видях Алида ми се прииска да умра. Не можех да се сдържа. Само след няколко секунди и тя щеше да бъде мъртва. Вложих всичко от себе си, за да я предупредя, за да и кажа нещо. И май успях, но само за секунди.
- Бягай. Не искам да те нара...
Отново приех вълчата си форма. Хвърлих се бясно към дървото зад което стоеше тя.
Върнете се в началото Go down
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Малката Рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката Рекичка   Малката Рекичка EmptyЧет Дек 22, 2011 10:37 am

Дръпнах се рязко настрани и хукнах към парка. Иън тичаше след мен. Променях рязко посоката си с цел да го объркам и забавя малко, но не ми се получаваше. На където и да завиех той все беше зад мен и скоро започна да скъсява дистанцията. Чувах ръмженето у зад гърба си и започнах да тичам по-брзо. Но накъде отивах?! Не можех да го прекарам през града. ТРябваше да заобиколя от някъде и да стигна до имението.
Изведнъж ръмженето спря. Поглднах назад. Нямаше го. Спрях и се ослушах. Заслушах се ежентуално да уловя мислите му и да разбера къде се намира. Не успях. Тръгнах отново. За секунди се намерих на другия край на гората откъм парка. Заобиколх го и навлязох в гората зад имението. Спрях за момент. Вече ясно виждах задната врата и всеки момент бях готова да хукна към нея когато изведнъж нещо се нахвърли върху мен. Беше Иън. Докато се осъзная усетих остра болка в дясната си ръка. Погледнах и видях как зъбите на побеснялото животно, което поринцип беше един спокоен и уравновесен човек, се бяха впили в ръката ми.
Хванах горната челъльост а вълка опитващ се да разкъса плътта на дясната ми ръка и отворих устата му.Измъкнах бързо ръката си и хукнах кък задната врата на имението.
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Малката Рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката Рекичка   Малката Рекичка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малката Рекичка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Гората и паркът-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Малката Рекичка Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Малката Рекичка Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250