The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Кабинетът на президента D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Кабинетът на президента EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Кабинетът на президента EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Кабинетът на президента EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Кабинетът на президента EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Кабинетът на президента EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Кабинетът на президента EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Кабинетът на президента EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Кабинетът на президента EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Кабинетът на президента EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Кабинетът на президента EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Кабинетът на президента Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Кабинетът на президента I_vote_lcapКабинетът на президента I_voting_barКабинетът на президента I_vote_rcap 
Елена (1029)
Кабинетът на президента I_vote_lcapКабинетът на президента I_voting_barКабинетът на президента I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Кабинетът на президента I_vote_lcapКабинетът на президента I_voting_barКабинетът на президента I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Кабинетът на президента I_vote_lcapКабинетът на президента I_voting_barКабинетът на президента I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Кабинетът на президента I_vote_lcapКабинетът на президента I_voting_barКабинетът на президента I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Кабинетът на президента I_vote_lcapКабинетът на президента I_voting_barКабинетът на президента I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Кабинетът на президента I_vote_lcapКабинетът на президента I_voting_barКабинетът на президента I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Кабинетът на президента I_vote_lcapКабинетът на президента I_voting_barКабинетът на президента I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Кабинетът на президента I_vote_lcapКабинетът на президента I_voting_barКабинетът на президента I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Кабинетът на президента I_vote_lcapКабинетът на президента I_voting_barКабинетът на президента I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Кабинетът на президента

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Кабинетът на президента Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинетът на президента   Кабинетът на президента EmptyВто Ное 22, 2011 5:12 pm

Кабинетът на президента Oval_office_01

В момента кабинетът е на Джак. - сегашният президент.
Върнете се в началото Go down
Клаус
Демон
Демон
Клаус


Male Брой мнения : 254
Местожителство : Мистик Фолс

Кабинетът на президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на президента   Кабинетът на президента EmptyПет Ное 25, 2011 3:44 pm

Отскоро се бях запознах с президента и днес бях решил да запозная и Виктория с него. Обзалагам се, че той я познаваше, защото тя беше известна... но тя също го познаваше, защото той е президента! А мен всеки ме познаваше, защото аз бях Чък Бас!
Днес спешно се налагаше да се видя с моят приятел президента, но съвсем изненадващо реших да взема със себе си и Виктория. Знаех си, че ще си допаднат. Взех я от имението им и тръгнах с бясна скорост към президенството.
След десетина минути се намирахме пред огромните порти. Охраната ме позна веднага без да се налага да разбърквам мислите им и ни пусна да влезем.
- Трябва спешно да говоря с президента. - изсъсках на секретарката, която ми обясняваше, че той имал много работа и трябва да си запазим час.
Погледнах към Виктория и нежно прошепнах в ухото й:
- Дали да не я нараня съвсем леко?
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Кабинетът на президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на президента   Кабинетът на президента EmptyПет Ное 25, 2011 4:56 pm

Днес смятах да прекарам деня си в прегръдките на любимия в имението. Но тъй като Чък много настояваше да ме запознае с някакъв негов приятел се наложи да изляза и да не остана с Фред в единствения му свободен ден.
Чък ме чакаше пред имението с лимузината си. Веднага след като се качих колата запали с бърза скорост. Не харесвах високите скорости, не ми допадаха. Въпреки това пристигнахме бързо пред една голяма сграда, която познавах доста добре. Това беше президенството.. За какво му е на Чък да идва тук? Пак беше намислил нещо.
Охраната отвори големите порти и ни пусна вътре, сякаш ни познаваше от много години. Погледнах към Чък, очаквайки да видя, че манипулира охранителят от разстояние, но лицето му беше съвсем спокойно и весело. Влязохме в голямата сграда на президенството и се запътихме към главната секретарка на входа. Чък искаше спешно да говори с президента, а жената му обясняваше, че той е зает и трябва първо да си запишем час. По изражението на Чък забелязах, че е доста ядосан.
- Защо винаги трябва да бъдеш толкова жесток? - Попитах го разочаровано, а след това погледнах жената право в очите. Изглеждаше тъжна.. сякаш я мъчеше нещо. Погледа ми се спря на снимката, която стоеше върху документите пред нея. Беше заедно с някакъв мъж.. - Любовна мъка? Разбирам те. Нека позная.. има си друга, нали?
Жената кимна, а аз я прегърнах утешително. След това направих знак на Чък, който ме гледаше изненадано, да тръгва към кабинета на президента.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Кабинетът на президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на президента   Кабинетът на президента EmptyСъб Ное 26, 2011 7:18 pm


Наближаваше краят на работния ден. Ако избощо това можеше да се нарече работа... по цял ден си стоях в кабинета и сърфирах в нета или се разхождах из президенството. Пълна скука...
Станах от столата си и се качих на асансьора. Натиснах копчето за първия етаж. Трябваше да уведомя секретарката, че може да си тръгва вече. Но точно когато вратата на асаньора се отвори пред мен изникна удивителна картина. Някаква непозната за мен жена беше прегърнала секретарката. Изгледах ги тъпо, но се постарах да не ме видят. Жената отстъпи назад и тогава видях лицето й. Беше с тъмна коса, почти черна. Очите й също бяха тъмни и сякаш блестяха на фона на сивото ежедневие. Почувствах се доста по-добре от преди няколко минути.
Въобще не се усетих, че тя ме беше забелязала и също беше впила погледа си в мен. Потреперих. Почувствах се прекалено зъл за нея. Тя изглеждаше толкова щастлива, добра, красива...
Точно тогава усетих тежка ръка върху рамото си и рязко се обърнах. Не се изненадах, когато видях Чък. Той обичаше да ми идва често на свиждане. След това отново погледнах към нея, но този път рязко промених мнението си. Коя е тя, че да ме променя? Аз не съм добър и никой няма да промени това. Отдавна погребах човешкото в себе си и то никога няма да възкръсне. Нали?
Върнете се в началото Go down
Клаус
Демон
Демон
Клаус


Male Брой мнения : 254
Местожителство : Мистик Фолс

Кабинетът на президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на президента   Кабинетът на президента EmptyПон Ное 28, 2011 3:15 pm

- Приятел, внимавай с мацката. Не е толкова невинна, колкото си мислиш. - Засмях се, но той ме изгледа с безразличие и аз си помислих, че само си въобразявам. Секретарката със сълзи на очи излезе от вратата, но преди това благодари на Виктория. Женски работи...
След като Виктория дойде при нас, аз се заех да ги запознавам.
- Джак, това е Виктория. Занимава се с музика. Сигурно си я виждал по участия.
Той кимна и й се усмихна.
- А това е Джак - президентът.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Кабинетът на президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на президента   Кабинетът на президента EmptyПон Ное 28, 2011 3:31 pm



Посъветвах секретарката, че е по-добре да си тръгне и да се прибере у тях. Приятелят ѝ я бил обвинил, че нямала време за него.. Дори ѝ казал, че ѝ няма доверие.. какъв глупак само! Сега щяха да имат достатъчно време за връзката си.
Докато успокоявах жената, забелязах една доста позната мъжка фигура, която ни гледаше отстрани. Сега осъзнах, че това всъщност е президента. Чък се погрижи да ни запознае, но ние се бяхме виждали и преди по разни музикални участия. Е, да не се бяхме запознали лично, но за всичко си имаше време. Всъщност по-интерсно ми беше откъде се познаваха с Чък. Но какво толкова.. нали той е Чък Бас.
След като се здрависах с президента, погледнах към часовника на стената. Времето напредваше..
- Какво ще правим сега? Да отидем на вечеря в някой ресторант? - Побързах да предложа веднага. Всъщност въобще не обичах мълчанието.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Илайджа.
Демон
Демон
Илайджа.


Male Брой мнения : 188
Местожителство : Mystic Falls

Кабинетът на президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на президента   Кабинетът на президента EmptyПон Ное 28, 2011 5:16 pm

Изненадах се от думите на Чък. Тя изглеждаше много мила и добра. Притежаваше някаква вътрешна красота, която малко хора имаха. Извърнах глава, за да забравя за тези чувства, които изведнъж се бяха появили в мен. Запознах се лично с Виктория и чак сега се досетих, че съм я виждали на разни музикални представяния в Мистик Фолс. Стиснахме си ръцете, а след това тя предложи да отидем някъде другаде. Веднага подкрепих идеята й, защото и на мен вече не ми се стоеше тук - между четири стени.
- Да, хайде ще отидем някъде на вечеря. Президентът черпи. - Засмях се палаво и грабнах черното си кожето яке от закачалката в коридора. След това излязохме заедно през огромните дворцови порти.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинетът на президента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на президента   Кабинетът на президента Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът на президента
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинетът на главния шериф

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Президенство-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Кабинетът на президента Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Кабинетът на президента Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250