The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Lollipop Lounge & Club D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Lollipop Lounge & Club EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Lollipop Lounge & Club EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Lollipop Lounge & Club EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Lollipop Lounge & Club EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Lollipop Lounge & Club EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Lollipop Lounge & Club EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Lollipop Lounge & Club EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Lollipop Lounge & Club EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Lollipop Lounge & Club EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Lollipop Lounge & Club EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Lollipop Lounge & Club Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Lollipop Lounge & Club I_vote_lcapLollipop Lounge & Club I_voting_barLollipop Lounge & Club I_vote_rcap 
Елена (1029)
Lollipop Lounge & Club I_vote_lcapLollipop Lounge & Club I_voting_barLollipop Lounge & Club I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Lollipop Lounge & Club I_vote_lcapLollipop Lounge & Club I_voting_barLollipop Lounge & Club I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Lollipop Lounge & Club I_vote_lcapLollipop Lounge & Club I_voting_barLollipop Lounge & Club I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Lollipop Lounge & Club I_vote_lcapLollipop Lounge & Club I_voting_barLollipop Lounge & Club I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Lollipop Lounge & Club I_vote_lcapLollipop Lounge & Club I_voting_barLollipop Lounge & Club I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Lollipop Lounge & Club I_vote_lcapLollipop Lounge & Club I_voting_barLollipop Lounge & Club I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Lollipop Lounge & Club I_vote_lcapLollipop Lounge & Club I_voting_barLollipop Lounge & Club I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Lollipop Lounge & Club I_vote_lcapLollipop Lounge & Club I_voting_barLollipop Lounge & Club I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Lollipop Lounge & Club I_vote_lcapLollipop Lounge & Club I_voting_barLollipop Lounge & Club I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Lollipop Lounge & Club

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Lollipop Lounge & Club Empty
ПисанеЗаглавие: Lollipop Lounge & Club   Lollipop Lounge & Club EmptyСъб Ное 05, 2011 7:10 am

Lollipop Lounge & Club Images?q=tbn:ANd9GcQjRkQueqZWgDcQXafKxObX5HDO_ylHAWgVjutwmCzqG7kfy4wU

Lollipop Lounge & Club Images?q=tbn:ANd9GcSGpaEcBk_xuaHvFsUN25BNmTvwKWKTWRD5-LIZyBdKeBs_WuMZ_w

Lollipop Lounge & Club Images?q=tbn:ANd9GcQ-fOdiIXQtpcBUWHpP6WanuUoQ6lTfCdruFCWaTYmYTj3fwLI9

Върнете се в началото Go down
Дженифър Лав Хюит
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Дженифър Лав Хюит


Female Брой мнения : 545
Местожителство : Мистик Фолс

Lollipop Lounge & Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lollipop Lounge & Club   Lollipop Lounge & Club EmptyПет Дек 23, 2011 1:45 pm

Докато гледах филм вкъщи ми звана телефона.Беше Люк.Покани ме да излезнем някъде навън.Съгласих се и се разбрахме къде ще се чакаме.Тръгнах бързо към дрешника да се преоблека и оправя.Оправих се и тръгнах към колата.Сетих се,че не бях заключила,върнах се и заключих.Тръгнах към клуба в кото се бяхме разбрали.Люк ми се обади,че е там и ме чака.Аз още пътувах.Пристигнах,паркирах колата и Люк ме чакаше пред входа.Влезнахме и много беше готино нали все пак този клуб беше на сестра ми.
Върнете се в началото Go down
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Lollipop Lounge & Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lollipop Lounge & Club   Lollipop Lounge & Club EmptyНед Дек 25, 2011 3:22 pm

Цяла сутрин се чудех какво да правя. Сестра ми Ем ми каза да поканя някоя мацка на среща, но аз поначало не си падах по срещите. Още не можех да преживея, че баща ми е някакъв си смотан бог на слънцето и изкуствата - Аполон. Исках да отида с огромно желание в този лагер, но дори и за миг не предполагах, че ще се окажа син на някакъв глупак. Само за седмица намразих всичко и всички и си тръгнах от лагера. По-голямата ми сестра Емили веднага затича след мен, но тя въобще не ме разбира. Не разбира какво чувствам.
След дълги размисли послушах Ем и поканих една позната приятелка да излезем. Разбрахме се, че ще се срещнем пред Lollipop Lounge Club и точно в уговорения час, аз я чаках пред входа. Когато тя се появи отворих вратата на клуба и влязохме вътре.
- Какво ще пиеш, Джени?
Върнете се в началото Go down
Дженифър Лав Хюит
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Дженифър Лав Хюит


Female Брой мнения : 545
Местожителство : Мистик Фолс

Lollipop Lounge & Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lollipop Lounge & Club   Lollipop Lounge & Club EmptyПет Дек 30, 2011 10:56 pm

Когато пристигнах Люк ме чакаше отвън.Той отвори вратата на бара.Седнахме и Люк ме попита какво ще пия.Помислих и му казах,че ще си поръчам "Мартини".Попитах го какво ще пие.Отговори ,че все още нама да си поръчва нищо.Кагато барманката дойде си поръчах "Мартинито".Той ме попита как съм.Отговорих му ,че съм добре.Поинтерисувах се как е и той.Когато говорехме с Люк ми звънна телефона.Беше сестра ми.Попита ме дали мога да говоря.Аз и казах,че в момента не мога да говоря, и и затворих.
Върнете се в началото Go down
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Lollipop Lounge & Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lollipop Lounge & Club   Lollipop Lounge & Club EmptyВто Яну 10, 2012 5:19 pm

И аз си поръчах Мартини като нея. След това изчаках да свърши разговора си, за да мога да я поразпитам.
- И аз съм добре, Джен. Напоследък съм доста изнервен. Някой друг път ще ти разказвам, защото сега няма да ти губя времето с глупости. - Казах й, а тя ме погледна изненадано. Знаех, че беше много любопитна и щеше да ме накара да й разкажа всичко, но поне щях да опитам да си мълча. Не исках да я излагам на опастност като й разкажа за лагера. - Какво прави сестра ти? С моята отново сме скарани.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Лав Хюит
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Дженифър Лав Хюит


Female Брой мнения : 545
Местожителство : Мистик Фолс

Lollipop Lounge & Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lollipop Lounge & Club   Lollipop Lounge & Club EmptyВто Яну 10, 2012 6:01 pm

На мен също много ми хареса Мартинито и найстина аз бях много любопитна но не исках да му казвам защото щеше да ме помисли за малко странна и си замълчах.Той ми разказа много неща,но аз не исках да му разказвам много за моето детство защото не ми беше особенно лесно.Люк ме попита как е сестра ми аз му отговорих,че е добре за сега и го попитах как е Емили.Пуснаха една тайна песен,Люк ме покани на танц.Започнах да го харесвам още повече защото винаги е мил с мен,сладък е и още много други неща.........
Върнете се в началото Go down
Люк Ди Анджело
Полубог, син на Аполон
Полубог, син на Аполон
Люк Ди Анджело


Male Брой мнения : 230
Местожителство : Мистик Фолс; лагера

Lollipop Lounge & Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lollipop Lounge & Club   Lollipop Lounge & Club EmptyНед Яну 15, 2012 1:03 pm

- Емили...
Прошепнах тихо името на сестра ми. Не знаех какво да й кажа. Когато Джени ме попита за сестра ми почувствах вина. Може би не трябваше да се карам с нея... Тя не беше виновна, че сме деца на Аполон. За всичко беше виновен Аполон и майка ни, която дори не познавахме! Беше ни оставила на произвола на съдбата откакто се бяхме родили! А баща ни? Той защо не ни потърси нито веднъж през всичките тези години?
Погледнах към Дженифър. Не исках да мисля за това сега. Мразех този свят. Мразех всички. Мразех себе си!
От бара се чу бавна музика. Мигом скочих на крака и предложих на Джени танц. Тя се съгласи и плавно затанцувахме на дансинга.
- Знаеш ли какво? Може би ти си най-близкият ми приятел в момента. - Прошепнах тихо в ухото й.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Лав Хюит
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Дженифър Лав Хюит


Female Брой мнения : 545
Местожителство : Мистик Фолс

Lollipop Lounge & Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lollipop Lounge & Club   Lollipop Lounge & Club EmptyНед Яну 15, 2012 3:40 pm

Когато Люк ми прошепна че може би аз съм му най-близкият приятел в момента,аз му казах че и аз се чуствам така.Когато песента свърши си седнахме по местата.Точно в този момент Сук ми звънна.Каза че тя Пърси и Джесика маже да дойдат.Докато говорихме ми падна батерята.Люк ме попита кой е.Аз му отговорих че е Суки.Незнаех защо ще идват но все тая.Нека да сменим темата. Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Lollipop Lounge & Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lollipop Lounge & Club   Lollipop Lounge & Club Empty

Върнете се в началото Go down
 
Lollipop Lounge & Club
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Заведенията-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Lollipop Lounge & Club Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Lollipop Lounge & Club Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250