The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Имението Джаксън D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Имението Джаксън EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Имението Джаксън EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Имението Джаксън EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Имението Джаксън EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Имението Джаксън EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Имението Джаксън EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Имението Джаксън EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Имението Джаксън EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Имението Джаксън EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Имението Джаксън EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Имението Джаксън Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Имението Джаксън I_vote_lcapИмението Джаксън I_voting_barИмението Джаксън I_vote_rcap 
Елена (1029)
Имението Джаксън I_vote_lcapИмението Джаксън I_voting_barИмението Джаксън I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Имението Джаксън I_vote_lcapИмението Джаксън I_voting_barИмението Джаксън I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Имението Джаксън I_vote_lcapИмението Джаксън I_voting_barИмението Джаксън I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Имението Джаксън I_vote_lcapИмението Джаксън I_voting_barИмението Джаксън I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Имението Джаксън I_vote_lcapИмението Джаксън I_voting_barИмението Джаксън I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Имението Джаксън I_vote_lcapИмението Джаксън I_voting_barИмението Джаксън I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Имението Джаксън I_vote_lcapИмението Джаксън I_voting_barИмението Джаксън I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Имението Джаксън I_vote_lcapИмението Джаксън I_voting_barИмението Джаксън I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Имението Джаксън I_vote_lcapИмението Джаксън I_voting_barИмението Джаксън I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Имението Джаксън

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyЧет Окт 20, 2011 4:18 pm

Имението Джаксън 317855_195141720562720_132775746799318_428587_625577181_n
къщата отпред
Spoiler:


Последната промяна е направена от Суки Джаксън на Вто Юли 24, 2012 6:37 pm; мнението е било променяно общо 13 пъти
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyСъб Окт 22, 2011 9:38 am




Имението Джаксън 262818_160134217396804_132775746799318_317616_1438569_n
коридорчето към дневната


Имението Джаксън 393189_195127157230843_132775746799318_428560_78859639_n
спалнята на къщата на дърво
Имението Джаксън %D0%9B%D1%83%D0%BA%D1%81%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B8+%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8+Alta+Moda+%D0%BE%D1%82+%D0%9C%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B8+%D0%98%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%8F4
Имението Джаксън 313177_168179426592283_132775746799318_341191_2223117_n
спалнята и банята ни с Пърси
Имението Джаксън 376408_196709543739271_132775746799318_433711_1395360894_n
кухнята и трапезарията
Имението Джаксън Ocean-modern-house-8
всекидневната


Последната промяна е направена от Суки Джаксън на Вто Юли 24, 2012 10:01 am; мнението е било променяно общо 12 пъти
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyВто Окт 25, 2011 3:44 pm

Имението Джаксън Images?q=tbn:ANd9GcSIZHoa58xO_aEU5xWWNnArirExqhVVfQbB-qQeycz75BNJgF3U
колата на Суки


Последната промяна е направена от Суки Джаксън на Нед Яну 01, 2012 10:07 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyВто Окт 25, 2011 3:48 pm

Имението Джаксън Images?q=tbn:ANd9GcR8QtJheZacRQcmTRYmRj8Yk9DktseMThD4oQ59VyaSAtFydf1z
Сара
Имението Джаксън Images?q=tbn:ANd9GcRdmI8HnuMUGZn-cjNp_7pBCBHiYzdjCckbEUKXPd5CUs4v8qo_
леглото на Сара


Последната промяна е направена от Суки Джаксън на Пон Дек 12, 2011 2:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyВто Ное 01, 2011 6:56 pm

С Пьрси се прибрахме вкьщи .Аз бьрзо се качих горе и погледнах под вьзглавницата.Много харесах подарака от Пьрси слезнах ,целунах го и му благодарих.Тои седна в дневната.Питах го дали иска нещо за пиене.Тои каза,че не иска.
Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyВто Ное 01, 2011 7:11 pm

Със Суки се прибрахме бързо от имението Уайнхаус. Предполагах, че ще бъде забавно. Виктория беше много позитивно мъжко жена, а Дейв беше доста досаден понякога, но много приятен човек. И двамата бяха с коренно променено настроение след като се появи онази жена Роуз.
След като паркирах колата отидох да видя подаръка си от Суки в гаража и то йстрашно много ми хареса. Суки ме попита дали искам нещо за пиене, но аз отказах.
- Суки, познаваш ли онази жена, която се появи в имението на Уайнхаус? Стори ми се, че не беше поканена. - Попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyСря Ное 02, 2011 11:08 am

Познавам я и мисля, че не беше поканена.Забравих да ти кажа че поканих Виктория с Деив на гости.Не знам кога ще дойдат.

Попитах Парси дали е гладен?Той не ми отговори.И беше пуснал както винаги мач.
Аз отидох да се преоблека защото не ми беше удобно с тези дрехи с които бяхме на гости.
След като се облякох слезнах при Парси.Той дори не ме забеляза,беше много разсеян с този мач.
Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyСря Ное 02, 2011 3:18 pm


- Много хубаво, че си ги поканила. Така и не можахме да се повеселим, заради онази Роуз, която се появи така от нищото. Според мен е имала нещо общо с Дейв преди това. На моменти даже ми се стори, че Виктория ревнуваше. Сигурно е невъзможно, защото Виктория е омъжена за Фред, но знам ли... ти как мислиш Суки?
Гледах с интерес мача, който даваха в момента и съвсем вяло отговарях на въпросите, които ми задаваше Суки. Накрая след като видях, че моят отбор загуби спрях огромния телевизор.
- Искаш ли да поръчаме пица? - Попитах Суки.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyЧет Ное 03, 2011 3:16 pm

Да искам аз ще си поръчам пизза Хавай.Ти каква искаш?-попитах Парси
Той каза 4с също иска Хавай.
-Добре аз ще поръчам.
-Звъннах по телефона и поръчах. Пиците дойдоха след 10 минути.Седнах на дивана при Парси и му дадох пицата.Наядохме се и пуснах един филм много интресен.Парси го загледа с интерес.И на мен ми беше много интересен.
Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyНед Ное 06, 2011 11:26 am


Не знам колко време мина докато гледахме филма.
- Искаш ли да направя пуканки? - Тя се съгласи и аз станах от дивана и отидох в кухнята. Тогава се чу звънецът на входната врата.
- Аз ще отворя, скъпа. - Извиках и тръгнах към вратата. Предполагах, че са Виктория и Дейв, но когато отворих вратата навън нямаше никого. Чак тогава съзрях малката бележка на прага.
Вдигнах я и прочетох надрасканото "Следя те!". В първия момент си помислих, че са чудовища. Аз бях син на Посейдон и много често около мен имаше чудовища, които искаха да ме убият.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyВто Ное 08, 2011 5:59 pm

Пърси застана на вратата и гледаше някаква бележка.Попитах го какво има.

Той ми каза че е писмо и нищо друго.Аз станах от дивана и отидох да изпъкам пуканки.

Изпуках ги и седнах до Пърси.Прегърнах го и пак го попитах какво му е.

Той не ми отговори и му казах че отивам да си лягам.
Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyПет Ное 18, 2011 2:18 pm

Суки отиде да си легне. Аз постоях още малко пред телевизора, но след това ми стана скучно и реших, че е време и аз да си лягам. Взех си душ и тръгнах към спалнята на Суки. Отворих внимателно вратата и надникнах вътре. Суки спеше. Промъкнах се тихо вътре и легнах до нея. Прегърнах я и в този момент тя отвори очи. Явно не съм бил достатъчно нежен. Целунах я нежно по устните и прокарах ръка по бедрото й.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyСъб Ное 19, 2011 12:32 pm

Пърси ме събуди.Целуна ме и аз годръпнах към мен и го целунах.Казах му:
-Стана ти скучнo и се сети за мен, нали?
Той прокара ръка по бедрото ми.Аз го прегърнах и пак го целунах......

Започнах нежно да го галя по врaта и да го целувам,и му прошепнах тихо:
-Обичам те!!! Im inlove!
Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyСъб Ное 19, 2011 5:41 pm

- И аз те обичам.
Притиснах я към себе си и погледнах към отворения прозорец. Мигом се озовах в седнало положение и се вгледах по-дълбоко в мрака отвън. Там имаше нещо. Нещо, което ни следеше. Станах от леглото и рязко затворих прозореца. Суки ме гледаше странно. Без да и давам всякакво обяснение излязох от стаята и се запътих към входната врата на къщата. Не исках тя да бъде в опастност.
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyСъб Ное 19, 2011 6:23 pm

Пърси погледна към прозореца и излезна.Питах го какво има,но той вече беше слезнал и не ме чу.Много ми беше странно какво е станало.Отидох до прозореца и погледнах надолу,но нямаше никoй.Слезнах при Пърси.Той беше отворил вратата,но нямаше никoй.Погледнах го много странно.
Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyСъб Ное 19, 2011 7:01 pm

- Няма нищо, Суки. - казах с груб тон и тя отстъпи назад.
Знаех, че я наранявам и я карам да страда. Не исках да го правя, но го правех, защото я обичам. Знаех, че когато е с мен, животът й е изложен на опастност.
- Суки, обичам те! Може би ще ме намразиш след като ти кажа това, но... Аз не съм този, който си мислиш! Не съм смелият мъж за който ме мислиш! Не съм твоята единствена любов! Аз съм ужасно чудовище, което е обречено да не получи щастие...
Това беше вярно донякъде. С изключение на това, че съм чудовище. Но нормално ли е да бъда дете на Посейдон?
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyНед Ное 20, 2011 8:51 am

-Пърси не говори глупости.Знаеш че те обичам и бих направила всичко за теб.А сега ми разкажи какво е станало и мога да ти помогна, и ще преодолеем всичко заедно.-казах на Пърси .Седнахме на дивана и той започна да ми разказва всичко.честно казано бях много притеснена защото той никока не се е държал така.

Върнете се в началото Go down
Пърси Джаксън
Полубог, син на Посейдон
Полубог, син на Посейдон
Пърси Джаксън


Male Брой мнения : 513
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyНед Ное 20, 2011 5:51 pm

- Суки, не искам да те наранявам. Трябва да си вървя. Аз не съм за теб. Ти заслужаваш някой, който ще се грижи за теб, ще те държи в безопастност. А аз дори не мога да задържа себе си в безопастност. Мислех, че ако започна нов живот всичко ще се промени, но такава е съдбата ми. Вечно ще трябва да бягам от чудовища и още какви ли не древногръцки създания. Не искам да въвличам и теб в това. Ако ти кажа сега какво съм аз, ще бъдеш в опастност заедно с мен. Съжалявам, но не бих ти причинил това. Остави ме да си вървя. По-добре е за теб и за мен. Съжалявам Суки. Наистина те обичам, но...
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън EmptyНед Ное 20, 2011 5:57 pm

Почакай, няма да ходиш никъде.Вече ти казах че ще няправя всичко за теб няма да те остявя сам.Знаеш че и аз те обичам.Въобще не ме интересуват никакви чудовища ще се справим заедно с тях.Спокойно хайде сега да си легнем и да се наспи и утре ще говорм повече. Heart
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Джаксън   Имението Джаксън Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението Джаксън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Имението "Winehouse"
» Сватбата на Пърси Джаксън и Суки Стакхаус
» Имението "Ленър"
» Имението Дейвис
» Имението "Уайнхаус"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Къщите и хотелите :: Квартал "Роузууд"-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Имението Джаксън Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Имението Джаксън Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250