The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Месечното предизвикателство D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Месечното предизвикателство EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Месечното предизвикателство EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Месечното предизвикателство EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Месечното предизвикателство EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Месечното предизвикателство EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Месечното предизвикателство EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Месечното предизвикателство EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Месечното предизвикателство EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Месечното предизвикателство EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Месечното предизвикателство EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Месечното предизвикателство Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Месечното предизвикателство I_vote_lcapМесечното предизвикателство I_voting_barМесечното предизвикателство I_vote_rcap 
Елена (1029)
Месечното предизвикателство I_vote_lcapМесечното предизвикателство I_voting_barМесечното предизвикателство I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Месечното предизвикателство I_vote_lcapМесечното предизвикателство I_voting_barМесечното предизвикателство I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Месечното предизвикателство I_vote_lcapМесечното предизвикателство I_voting_barМесечното предизвикателство I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Месечното предизвикателство I_vote_lcapМесечното предизвикателство I_voting_barМесечното предизвикателство I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Месечното предизвикателство I_vote_lcapМесечното предизвикателство I_voting_barМесечното предизвикателство I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Месечното предизвикателство I_vote_lcapМесечното предизвикателство I_voting_barМесечното предизвикателство I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Месечното предизвикателство I_vote_lcapМесечното предизвикателство I_voting_barМесечното предизвикателство I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Месечното предизвикателство I_vote_lcapМесечното предизвикателство I_voting_barМесечното предизвикателство I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Месечното предизвикателство I_vote_lcapМесечното предизвикателство I_voting_barМесечното предизвикателство I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Месечното предизвикателство

Go down 
+12
Alexandra.
Суки Джаксън
Дженифър Лав Хюит
Katherine Pierce
Ребека.
Стефан Уайнхаус
Каталина Петрели
Спенсър Уайнхаус
Caitlin.
Джордж Уайнхаус
Катерина.
Предизвикателче
16 posters
АвторСъобщение
Предизвикателче
Мъгъл
Мъгъл
Предизвикателче


Male Брой мнения : 46
Местожителство : Мръснишкото ви градче Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyНед Сеп 11, 2011 7:50 pm

Без много да увъртам нещата ще ви кажа аз какво ще са за вас месечното предизвикателство. Всеки месец 6-тима от вас ще бъдат удостоени с честа да бъдат предизвикани от мен. Всеки един месец само шест от всички вас. Но спокойно, ще мина през всички ви. Не се безпокойте, за всички имам време. И всички от вас ще съжаляват след това само ако не изпълните предизвикателството. Наистина дълбоко ще съжалявате, защото аз не се шегувам с тези неща. Няма да съм една от тези, които се интересуват дали можеше да изпълните предизвикателството или не. Да не сте бебета? Ще се стегнете и ще изпълните зададеното предизвикателство. Ако не наистина дълбоко ще съжалявате. И знаете ли защо? Ето сега ще ви кажа: Ако не изпълните предизвикателството -А ще се погрижи мръсните ви тайни да излязат наяве и всеки ваш близък човек и всеки ваш любим да научи що за стока сте всъщност. Да, много правилно разбрахте. Ако не изпълните зададеното ще си има и последици. Ще бъдете предизвикани на нещо толкова опасно, странно и в същото време толкова вълнуващо. Нещо, от което ще зависи животът ви и в същото време може и да се забавлявате, докато го изпълнявате.
Ето как стават нещата тук. Шестима от вас се записват в тази тема за Предизвикателство: месец Септември (който е по - бърз ще има възможност да опита от сладкото предизвикателство пръв). След като сте се записали ще получите ЛС от мен, в отговор на което ще трябва да споделите най - голямата тайна на героят ви. Какво ще направя с информацията ще зависи от вас. След няколко часа (най - много ден) ще получите още едно ЛС, в което ще можеше да прочетете какво е предизвикателството ви. И след това моментално се заемате да го изпълнявате. Аз лично ще следя постовете ви, за да видя дали спазвате изискванията ми. А то е само едно: Не споменавайте какво е предизвикателството ви на никой.
Ако изпълните предизвикателството - браво на вас. Може да създадете и още някоя драма, която съм сигурен / а, че -А ще се погрижи да отбележи. А ако ли не.. Тази информация, тази тайна, която сте споделили с мен отива направо в ръцете на -А, която няма да се позамисли дали да го изпрати на близките ви или не. Направо ще го направи. И после вашият живот ще бъде съсипан.
Знаете как стават нещата вече и знаете какво се прави. Ако искате да се запишете за месечното предизвикателство пишете в тази тема. Да знаете, че само 6-тима можете да се запишете този месец. Затова бъдете по - бързи.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyНед Сеп 11, 2011 7:53 pm

Запис. xDD
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Джордж Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Джордж Уайнхаус


Male Брой мнения : 752
Местожителство : Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyНед Сеп 11, 2011 7:55 pm

В играта съм. Devil Boy
Върнете се в началото Go down
Caitlin.
Човек
Човек
Caitlin.


Female Брой мнения : 869
Местожителство : In Hell

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyНед Сеп 11, 2011 7:55 pm

И аз! Devil GirL хДД
Върнете се в началото Go down
http://the-hendricks.bulgarianforum.net/
Предизвикателче
Мъгъл
Мъгъл
Предизвикателче


Male Брой мнения : 46
Местожителство : Мръснишкото ви градче Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyПон Сеп 12, 2011 6:14 am

Още трима.
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyПон Сеп 12, 2011 7:10 am

И аз се записвам.
Върнете се в началото Go down
Спенсър Уайнхаус
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Спенсър Уайнхаус


Female Брой мнения : 381
Местожителство : Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyПон Сеп 12, 2011 12:43 pm

Кога трябва да получа Личното съобщение? Аз поне не съм получила нищо. Ashamed
Върнете се в началото Go down
Предизвикателче
Мъгъл
Мъгъл
Предизвикателче


Male Брой мнения : 46
Местожителство : Мръснишкото ви градче Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyПон Сеп 12, 2011 12:57 pm

За сега никой не е получил ЛС от мен. След като се запишат още двама ще пусна Лс-тата.
Върнете се в началото Go down
Каталина Петрели
Вампир
Вампир
Каталина Петрели


Female Брой мнения : 14
Местожителство : Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyПон Сеп 12, 2011 1:20 pm

Запис.
Върнете се в началото Go down
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyПон Сеп 12, 2011 1:46 pm

Хайде и аз.
Върнете се в началото Go down
Предизвикателче
Мъгъл
Мъгъл
Предизвикателче


Male Брой мнения : 46
Местожителство : Мръснишкото ви градче Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyВто Май 01, 2012 3:39 pm

Нов месец - нови предизвикателства, кукумявчици мои. За тези, които не знаят за какво говоря, да прочетат разяснението малко по - нагоре на същата страница. И, за да се извиня, че ме нямаше толкова много време, вместо шест потребителя само този месец Май ще уголемя бройката до осем.
Всеки, който иска да се запише за предизвикателствата да пише в тази тема.
Върнете се в началото Go down
Ребека.
Магьосник/Вещица
Магьосник/Вещица
Ребека.


Female Брой мнения : 721
Местожителство : Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyВто Май 01, 2012 3:41 pm

Аз се записвам. devil
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Вампир
Вампир
Katherine Pierce


Female Брой мнения : 11
Местожителство : Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyВто Май 01, 2012 3:42 pm

Записчее Плезя се!
Върнете се в началото Go down
http://vampdiaries-rpg.bulgarianforum.net
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyВто Май 01, 2012 3:44 pm

И мен ме брой. DeViL
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Предизвикателче
Мъгъл
Мъгъл
Предизвикателче


Male Брой мнения : 46
Местожителство : Мръснишкото ви градче Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyВто Май 01, 2012 3:56 pm

Хайде още петима.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Лав Хюит
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Дженифър Лав Хюит


Female Брой мнения : 545
Местожителство : Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyВто Май 01, 2012 3:58 pm

И мен ме бройте
Върнете се в началото Go down
Суки Джаксън
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Суки Джаксън


Female Брой мнения : 760
Местожителство : Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyВто Май 01, 2012 7:15 pm

Запис Devil GirL
Върнете се в началото Go down
Alexandra.
Демон
Демон
Alexandra.


Female Брой мнения : 438
Местожителство : Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyСря Май 02, 2012 4:20 am

Запис
Върнете се в началото Go down
http://vampireacademyrpg.bulgarianforum.net/
Peyton
Полубог, дъщеря на Деметра
Полубог, дъщеря на Деметра
Peyton


Female Брой мнения : 154
Местожителство : Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyСря Май 02, 2012 7:26 am

Запис
Върнете се в началото Go down
Alison Gilbert
Ангел
Ангел
Alison Gilbert


Female Брой мнения : 7
Местожителство : Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyСря Май 02, 2012 11:49 am

Запис
Върнете се в началото Go down
Alexandra.
Демон
Демон
Alexandra.


Female Брой мнения : 438
Местожителство : Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyЧет Май 03, 2012 11:57 am

На мен още никой не ми е изпратил лично собщение
Върнете се в началото Go down
http://vampireacademyrpg.bulgarianforum.net/
Jackson Whittemore
Човек
Човек
Jackson Whittemore


Male Брой мнения : 85

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyЧет Май 03, 2012 1:40 pm

Запис
Върнете се в началото Go down
Стейси ♥
Полубог, дъщеря на Афродита
Полубог, дъщеря на Афродита
Стейси ♥


Female Брой мнения : 363
Местожителство : Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyЧет Май 03, 2012 4:22 pm

Запис
Върнете се в началото Go down
Предизвикателче
Мъгъл
Мъгъл
Предизвикателче


Male Брой мнения : 46
Местожителство : Мръснишкото ви градче Мистик Фолс

Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство EmptyПет Май 04, 2012 8:03 pm

Е, колчета мои, станахте десет, ама на кой му пука. Изпратило съм на всеки един от вас ЛС. подобие на бланка, която ще трябва да попълните с данните на героя ви. И моля ви е, тикварчета ужасни, пишете някоя тайна, която никой не знае и която наистина ще потърси всеки един, който я чуе (а, ако си изпълните предизвикателствата може и да не се разчуе), за да може играта да е по - интересна. И още от сега ви казвам, че НЕ МОЖЕТЕ ДА СЕ ОТКАЗВАТЕ. Сами сте се записали, не съм ви карала насила, което значи, че до някоя степен сте искали да ви дам нещо ужасяващо трудно, което да изпълните (знам, не е нужно да се преструвате). Затова без отказвания. Записали сте се - ще го направите. В противен случай едва ли цели 10 леприкона и техния късмет ще са ви достатъчни.

Е, това беше от мен до след като всеки един от вас ми отговори на ЛС - то, за да може да измисля предизвикателствата.

Fear And Pain
The Challenger
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Месечното предизвикателство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Месечното предизвикателство   Месечното предизвикателство Empty

Върнете се в началото Go down
 
Месечното предизвикателство
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Необикновените ни посетители. :: Truth or dare.. Oh, who am I kidding?! Dare or dare?-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Месечното предизвикателство Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Месечното предизвикателство Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250