The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Бара до дансинга D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Бара до дансинга EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Бара до дансинга EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Бара до дансинга EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Бара до дансинга EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Бара до дансинга EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Бара до дансинга EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Бара до дансинга EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Бара до дансинга EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Бара до дансинга EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Бара до дансинга EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Бара до дансинга Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Бара до дансинга I_vote_lcapБара до дансинга I_voting_barБара до дансинга I_vote_rcap 
Елена (1029)
Бара до дансинга I_vote_lcapБара до дансинга I_voting_barБара до дансинга I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Бара до дансинга I_vote_lcapБара до дансинга I_voting_barБара до дансинга I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Бара до дансинга I_vote_lcapБара до дансинга I_voting_barБара до дансинга I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Бара до дансинга I_vote_lcapБара до дансинга I_voting_barБара до дансинга I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Бара до дансинга I_vote_lcapБара до дансинга I_voting_barБара до дансинга I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Бара до дансинга I_vote_lcapБара до дансинга I_voting_barБара до дансинга I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Бара до дансинга I_vote_lcapБара до дансинга I_voting_barБара до дансинга I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Бара до дансинга I_vote_lcapБара до дансинга I_voting_barБара до дансинга I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Бара до дансинга I_vote_lcapБара до дансинга I_voting_barБара до дансинга I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Бара до дансинга

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Caitlin.
Човек
Човек
Caitlin.


Female Брой мнения : 869
Местожителство : In Hell

Бара до дансинга Empty
ПисанеЗаглавие: Бара до дансинга   Бара до дансинга EmptyСъб Авг 20, 2011 7:54 pm

Бара до дансинга 20110106_bar

Точно срещу дансинга и сцената се намираше бара с толкова много алкохол. Около бара имаше високи столове, а назад имаше доста маси. До масите се намираха сепаретата.
Върнете се в началото Go down
http://the-hendricks.bulgarianforum.net/
Клаус
Демон
Демон
Клаус


Male Брой мнения : 254
Местожителство : Мистик Фолс

Бара до дансинга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара до дансинга   Бара до дансинга EmptyЧет Авг 25, 2011 8:47 pm

Познайте кой се намираше тук - Чък Бас. Дали отново за да свали някоя мацка или само за да се напие? Всичко щеше да стане ясно сега.

Поръчах си още едно уиски и потупах задника на жената, която стоеше в скута ми. Тя се отдръпна. Беше ми много скучно, а тези тук бяха само аматьорки, които дори не бяха добри. Трябваше ми някоя, която да спукам от секс. Лесно се намираха такива, но тези тук наистина не струваха. Изпих уискито си на един дъх и погледа ми се спря на влизащата жена в бара. Беше страшно секси - не може да се отрече. Тръгна към бара и аз повиках бармана.
- Едно уиски за дамата на моя сметка.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Бара до дансинга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара до дансинга   Бара до дансинга EmptyПет Авг 26, 2011 8:55 am

След като си тръгнах от имението на Мел реших да се обадя на дилъра и да се разберем. Първоначално може би щях да му се извиня за това, което Мелани направи, а след това да му поискам няколко грама. Колкото и ужасно да звучи, това е единствения ми начин да се извадя от всички тези проблеми. Трябваше да се обадя.
Това и направих. Имах късмет, че се съгласи и се видяхме пред бар Poison. Даде ми наркотиците и си тръгна, а аз мислех да вляза в бара. И без това много ми се беше насъбрало за една нощ. Разни откачени неща с духове и какво ли още не. Имах нужда от нещо силно, но не мислех, че е добра идея да смесвам алкохол с наркотици.
Вътре беше доста претъпкано. Бара всъщност беше собственост на Мелани и заради това си мислех, че идеята да вляза тук не е добра. И въпреки това едва ли щях да я видя тук, защото тя си беше вкъщи. Нали?
Настаних се на един от високите столове и погледнах към рафтовете с алкохол. Бяха толкова изкушаващи, че за момент разбрах защо жаждата на Мелани е толкова голяма. Точно тогава бармана ми донесе едно уиски, което дори не бях поръчала. Малко по-късно бармана ме уведоми, че било на сметката на мъжа, който стоеше на съседния стол. Когато погледнах натам, той ми намигна. Усмихнах се и погледнах към уискито. Нямаше начин да го изпия, но въпреки това отпих една глътка. След това още една и още една и още една..
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Клаус
Демон
Демон
Клаус


Male Брой мнения : 254
Местожителство : Мистик Фолс

Бара до дансинга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара до дансинга   Бара до дансинга EmptyПет Авг 26, 2011 6:43 pm

На външен вид изглеждаше лесна, но също така и доста опасна. Сладураната ми падна в ръцете със сигурност. Преместих се на няколко стола по-напред, за да съм по-близо до нея. Изпихме още няколко чашки, а след това аз се доближих към нея. Явно идваше от някое събитие - бал или сватба, защото беше с черна рокля. Плъзнах дланта си по крака й. Тя ме погледна, а аз само се подсмихнах и се наведох към ухото й.
- Какво ще кажеш да си поговорим за разни неща? Като например за секси тялото ти. - Предложих, очаквайки съгласието й.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Бара до дансинга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара до дансинга   Бара до дансинга EmptyПет Авг 26, 2011 6:59 pm


Това беше идеалният момент да се разтърся от проблемите си или да си създам нов. Напоследък постоянно вземах грешното решение и не бих се учудила, ако и това бъде такова. Въпреки това реших, че няма да е чак толкова лошо да забравя за всичко останало и да се насладя на момента.
- Да си говорим ли? Предлагам ти направо да започнем с операцията. - Подсмихнах се лукаво и облизах вече празната си чаша с уиски. И тогава се случи. Забравих за скучния Фред, досадният Джордж, откачената Мелани и всичко останало. Чувствах едно напълно познато чувство за отмъщение. Поръчах по един коктейл и на двамата. Грабнах чашата и погледнах към него.
- За новото начало. - Чукнах чашата си с неговата и отпих голяма глътка. Потърсих чантата си, но не я видях никъде. Вероятно беше забравена у Мелани или в дискотеката. Няма значение. Утре сутринта щях да си я получа обратно. Станах от стола и тръгнах към изхода. Поглеждах назад, за да видя дали върви след мен. Определено щеше да е едно ново начало без никакви проблеми, нали? Нали?
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Sponsored content





Бара до дансинга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара до дансинга   Бара до дансинга Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бара до дансинга
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» На дансинга
» Дансинга
» Бара с напитките
» Бара и отдалечените сепарета

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Бар "Poison"-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Бара до дансинга Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Бара до дансинга Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250