The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Южното гробище D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Южното гробище EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Южното гробище EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Южното гробище EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Южното гробище EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Южното гробище EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Южното гробище EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Южното гробище EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Южното гробище EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Южното гробище EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Южното гробище EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Южното гробище Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Южното гробище I_vote_lcapЮжното гробище I_voting_barЮжното гробище I_vote_rcap 
Елена (1029)
Южното гробище I_vote_lcapЮжното гробище I_voting_barЮжното гробище I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Южното гробище I_vote_lcapЮжното гробище I_voting_barЮжното гробище I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Южното гробище I_vote_lcapЮжното гробище I_voting_barЮжното гробище I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Южното гробище I_vote_lcapЮжното гробище I_voting_barЮжното гробище I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Южното гробище I_vote_lcapЮжното гробище I_voting_barЮжното гробище I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Южното гробище I_vote_lcapЮжното гробище I_voting_barЮжното гробище I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Южното гробище I_vote_lcapЮжното гробище I_voting_barЮжното гробище I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Южното гробище I_vote_lcapЮжното гробище I_voting_barЮжното гробище I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Южното гробище I_vote_lcapЮжното гробище I_voting_barЮжното гробище I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Южното гробище

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Южното гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Южното гробище   Южното гробище EmptyСря Фев 23, 2011 10:34 am

Южното гробище The-overgrown-graves
Тук по-често се срещаха хора дошли да оплакват мъртвите си роднини и да плачат над гробовете им.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Южното гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южното гробище   Южното гробище EmptyСря Фев 23, 2011 11:58 am

Вървях през гробовете по влажната трева. Навън беше толкова студено. Слънцето сякаш се бе скрило завинаги. Днес се чувствах странно. Сякаш настроението на Луна ми пооправи настроението, но днес беше значително скръбен ден за мен. Най-накрая открих гроба на жена ми с която така и не успяхме да се оженим. Поставих червеното лале, което носех за нея. Беше толкова пусто и тъмно, че даже не забелязах момичето на съседния гроб с което се бяхме засичали толкова много пъти тук. Тя също явно не ме беше видяла сега, но имаше ли значение.... Няколко пъти беше привличала интереса ми. Идваше тук и стоеше с часове като мен на гроба на баща си. Беше от родствениците Блек. Странно, но напоследък нищо не се беше чувало за тях. Погледнах отново към нея, когато и тя ме погледна. Тъмно-зелените очи ме прободоха, сякаш ме изпиха целият. Отскочих и положих слънчевите си тъмни очила.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Южното гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южното гробище   Южното гробище EmptyСря Фев 23, 2011 2:23 pm

По дяволите този пак ли беше тук?! Кимнах му и той направи същото. Реших, че е време да си вървя и се заметнах с черното си кожено яке. Бръкнах в джобовете, търсейки ключовете на колата, но тях ги нямаше..
- По дяволите! - изсъсках.
Няма значение. Минах покрай съседните гробове и се насочих към изхода на гробището, когато някой ме хвана за ръката. Обърнах се и съзрях бледото лице на мъжът, който очевидно беше от фамилията Зиягел. Знаех, защото любопитството ме беше надвило веднъж.
- Здравейте, г-н Зиягел. - казах с изкуствена усмивка, но безразличието ми се четеше от километри.
Той отвърна на поздрава ми и замълча за момент. Свали слънчевите си очила. Навън беше мрачно и изобщо нямаше слънце, но той ги несоше.. интересно..
Усмихнах му се отново с фалшивата гримаса и го погледнах. Очите ми съзряха неговите ярко-сини очи.


Последната промяна е направена от Анастасия на Съб Фев 26, 2011 7:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Южното гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южното гробище   Южното гробище EmptyСря Фев 23, 2011 2:32 pm

Не исках да и досаждам, но вече на няколко пъти когато погледите ни се срещаха тя си тръгваше тоест бягаше сякаш си мислеше, че аз ще разбера нещо за нея. Беше изключително интересна особа.
- Здравей, Виктория.
Погледът и стана по - остър и изпълнен с недоумение. Сигурно се питаше от къде знам името и? Та аз бях проучил, разбира се.
Усмихнах и се и сякаш тя поомекна за миг.
- Знаеш ли какво? Ако разбира се мога да ти говоря на ТИ. - погледнах я, а тя кимна в съгласие. - Не ме наричах господин. Просто Фред. Напоследък се засичаме много често тук, но така и не сме се запознавали. Изглежда и двамата идваме за лоши неща. Разбира се, кой би идвал тук за хубаво? - усмихнах се и усетих, че когато говоря с нея усещам напрежение. - Как си? - попитах изведнъж.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Южното гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южното гробище   Южното гробище EmptyСъб Фев 26, 2011 5:30 pm


Погледнах го отново и забелязах, че този път не избегна погледа ми, но пък аз го отклоних. Изненада ме въпросът му. Въобще не очаквах да ме заговори, нито нещо от сорта пък и едва ли имаше за какво да говоря с него, вероятно..
- Добре съм. Не съм ви виждала от доста време. Последно се видяхме на..
- Погребението на баща ти... - прошепна той тихо.
При думите му потреперих и го усетих сякаш беше мой близък човек от толкова много време. Кимнах отнесено и отново се вгледах в небесно сините му очи, които на тази светлина бяха потъмнели. Трябваше да преглътна всичко, абсолютно всичко.
- От тогава помня само вашите думи.. - прошепнах, но някак отнесено.
- Така ли? - учудването се четеше ясно на лицето му.
Кимнах отново и положих ръката си върху рамото му.
- Благодаря ви. - казах все така отнесено.


Последната промяна е направена от Анастасия на Съб Фев 26, 2011 7:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Стефан Уайнхаус
МоДеРаТоР, вампир
МоДеРаТоР, вампир
Стефан Уайнхаус


Male Брой мнения : 702

Южното гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южното гробище   Южното гробище EmptyСъб Фев 26, 2011 7:09 pm

Почувствах се странно след като тя ми благодари. Сякаш ме заля изведнъж топла вълна. Усмихнах й се.
- Казах го, ще го кажа и сега... ако обичаш ми говори на ТИ. Няма смисъл от официална форма. И сериозно не знаех, че си отделила такова внимание на думите ми. Казах това, което мислех. Знам, че го преживяваш тежко и често идваш тук, но за съжаление нищо вече не може да се направи. - Погледнах я сериозно и се вгледах в тъмнозелените й насълзени очи. Прииска ми се да я успокоя. Какви ги говорех? - Повярвай ми на всички ни липсва. Разбирам те. - Тя се вгледа в мен. - Загубата е огромна. Неспокойна си. При всички весели моменти, очите ти търсят него. Искаш да видиш усмивката на лицето му. Искаш да бъдеш сигурна, че той се радва с теб. Искаш и той да е с теб. - Тя ме погледна стъписано, но аз продължих. - Искаш да върнеш времето назад и да изживееш най-хубавите си мигове с него. Мислиш си, че ти също имаш вина заради смъртта му. Затваряш се в себе си и не искаш да говориш с никого.
Тя ме погледна и една сълза се отрони от бледото и лице. Притиснах я към себе си и прошепнах:
- И аз чувствам същото.
Върнете се в началото Go down
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Южното гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южното гробище   Южното гробище EmptyСъб Фев 26, 2011 7:19 pm


Никога не бях виждала по-близък човек от него. Защо по-рано не бях говорила с него? Защо никога не се осмелявах да го заговоря? От какво се страхувах? От себе си? В момента в който ме прегърна усетих как буцата заседнала от толкова дълго в гърлото ми се изпарява. Мечтаех тази прегръдка да продължи вечно. Да остана в обятията му зарината в сълзи, но успокоение сякаш вече имаше човек като мен. Беше тихо, много тихо. Отделих се от прегръдката му и той се обърна. Плачеше. Определено плачеше. Избърсах следите от сълзи с ръкав и се запитах дали гримът ми се е размазал. След като той се обърна го погледнах с усмивка, която със сигурност зад изкуствената окраска се криеше нещо истинско. Нещо, добро.
- Много се радвам, че поговорихме. - започнах. - Определено ми олекна. Отдавна не бях говорила с никого така. Беше кратко, но достатъчно, за да усетиш, че има хора на земята, които наистина те разбират. Благодаря ти. - замълчах за минута. Той кимна и пое ръката ми. - Аз трябва да вървя. Ще се видим отново и се надявам да си поговорим пак. Довиждане.
Грабнах чантата си, която се беше смъкнала от рамото ми и му помахах за сбогом. Той ми отвърна и си тръгнах. Мислех дълго. Какво правя? Не паднах ли твърде ниско? Дали демонът в мен беше разярен?
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Sponsored content





Южното гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южното гробище   Южното гробище Empty

Върнете се в началото Go down
 
Южното гробище
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Гробището-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Южното гробище Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Южното гробище Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250