The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Добре Дошли във VamPire DiaRies - един красив и завладяващ магически свят. Регистрирайте се и изживейте приключението заедно с нас! Очакваме ви!
Форумът се препоръчва също и за фенове на: Pretty little liars, Hunger games, The secret circle, Supernatural, One three hill, Spring Breakers, Teen Wolf
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE VAMPIRE DIARIES RPG FORUM
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето
Мистик Фолс: Коктейл бар D210 Облачно, слаб дъжд. Температура: 30° Вятър: лек западен полъх
Latest topics
» Името на героя ви на японски...
Коктейл бар EmptyНед Окт 13, 2013 3:45 pm by Алида Ленър

» Размяна на банери
Коктейл бар EmptyЧет Сеп 26, 2013 3:51 pm by Хънс Карстес

» Колко % харесваш този преди теб?
Коктейл бар EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:09 am by alison D.

» Никога не съм...
Коктейл бар EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:08 am by alison D.

» -.Скрабъл.-
Коктейл бар EmptyЧет Сеп 26, 2013 8:04 am by alison D.

»  Питай магическата топка!
Коктейл бар EmptyЧет Сеп 26, 2013 7:58 am by alison D.

» Градове.
Коктейл бар EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:38 am by alison D.

» Да преброим до 1 млн. ~тема 5
Коктейл бар EmptyЧет Сеп 26, 2013 6:35 am by alison D.

» Училищните коридори.
Коктейл бар EmptyПет Сеп 20, 2013 12:42 pm by Faye Herondale

» Избран е актьора за ролята на Арън в сезон 5
Коктейл бар EmptyЧет Авг 22, 2013 2:24 pm by Елена

Връзки
BGtop RealTop.net
Friends
Брояч
Коктейл бар Pageviews=1
Top posters
Катерина. (3164)
Коктейл бар I_vote_lcapКоктейл бар I_voting_barКоктейл бар I_vote_rcap 
Елена (1029)
Коктейл бар I_vote_lcapКоктейл бар I_voting_barКоктейл бар I_vote_rcap 
Caitlin. (869)
Коктейл бар I_vote_lcapКоктейл бар I_voting_barКоктейл бар I_vote_rcap 
Суки Джаксън (760)
Коктейл бар I_vote_lcapКоктейл бар I_voting_barКоктейл бар I_vote_rcap 
Джордж Уайнхаус (752)
Коктейл бар I_vote_lcapКоктейл бар I_voting_barКоктейл бар I_vote_rcap 
Ребека. (721)
Коктейл бар I_vote_lcapКоктейл бар I_voting_barКоктейл бар I_vote_rcap 
Стефан Уайнхаус (702)
Коктейл бар I_vote_lcapКоктейл бар I_voting_barКоктейл бар I_vote_rcap 
Дженифър Лав Хюит (545)
Коктейл бар I_vote_lcapКоктейл бар I_voting_barКоктейл бар I_vote_rcap 
Емили Ди Анджело (526)
Коктейл бар I_vote_lcapКоктейл бар I_voting_barКоктейл бар I_vote_rcap 
Пърси Джаксън (513)
Коктейл бар I_vote_lcapКоктейл бар I_voting_barКоктейл бар I_vote_rcap 
Poll
Кой е любимият ви сериал?
 The vampire diaries
 Pretty Little Liars
 Supernatural
 One Tree Hill
 Glee
 How I met your mother
 The Big Bang Theory
Вижте резултатите

 

 Коктейл бар

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Коктейл бар Empty
ПисанеЗаглавие: Коктейл бар   Коктейл бар EmptyНед Юли 24, 2011 12:29 pm

Коктейл бар Scarlett-Cafe-Cocktail-Bar-and-Restaurant
Коктейл бар 1058524264
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Коктейл бар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар   Коктейл бар EmptyНед Юли 24, 2011 1:53 pm

Фред вероятно вече се беше прибрал от работа, но на мен въобще не ми се стоеше вкъщи, особено на вечеря заедно с Фред, който не обелва и дума, ако аз не го заговоря и със Спенсър, която прави физиономии или не спира да говори за Джордж. След като той си тръгна атмосферата в имението доста се промени. Спенсър често се заключваше в стаята си, а Фред постоянно мълчеше и всяка вечер го наблюдавах, че гледаше снимките от детството си заедно с Джордж. Направо се чудя как и на мен не започна да ми липсва. Въобще не ми беше притрябвал. С нищо не си беше заслужил цялото ми внимание. А Фред.. той лесно щеше да забрави за него.. И разбира се, благодарение на мен.
Първоначално тръгнах към старата кръчма, но се сетих за онзи върколак, който бях срещнала миналия път. По дяволите.. Фред и Джордж са толкова жалки и лесно успях да ги измамя, че е бил просто вампир. Не знам защо го прикривах, но може би скоро щеше да ми бъде от полза..
Разклоних се по пътя към дискотеката. Влязох вътре и седнах на един стол до бара с коктейлите и се огледах. Нямаше никой познат, което беше добре.
- Едно мартини. - казах на бармана.
Е, купона започва.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Коктейл бар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар   Коктейл бар EmptyНед Юли 24, 2011 5:18 pm

Отидох в дискотеката и седнах на един стол в ъгъла и поръчах джин с тоник. В
този момент чух мислите на Виктория, тя беше тук.Беше заговорила някакъв
тип, който явно беше пиян, защото говореше несвързано и се правеше на много готин...
Поръчвах може би вече осма чаша джин с тоник,
защото
ми се виеше свят, но пък ми се пиеше още. Погледнах към Виктория и онзи
тип. Беше го напила и го въртеше на малкия си пръст, както правеше с
всички мъже. В този момент той се извърна на страни.Щеше да повърне!
Стана и хукна към тоалетните. Виктория направи физиономия на отвращение и
тръгне да става от там, за да не е близо до повръщащият, когато се
върне, но барманът я спря и и каза, че трябва да плати.
- Онова момче, което стана преди малко ще плати. Каза, че ще се
върне след минута.-каза Виктория
Барманът явно и повярва, защото само кимна с глава и и се усмихна.
Виктория взе чашата си и тъгна към мен. Не знаех причината, но явно се бях напила, защото
не успях да чуя нито една нейна мисъл.
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Катерина.
АдМиН, Демон
АдМиН, Демон
Катерина.


Female Брой мнения : 3164
Местожителство : Mystic Falls

Коктейл бар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар   Коктейл бар EmptyНед Юли 24, 2011 6:57 pm

Наистина не ми се прибираше вкъщи. Може би щях да отида на хотел, а след това обяснението само щеше да си дойде на мястото. Знаех, че Алида няма да каже нищо, ако случайно спомена, че съм била в имение Ленър за през нощта. Около бара се мотаеха най-различни мъже, а някои от тях ми хвърляха съблазнителни погледи. Аз само се подсмихнах и поръчах поредния си коктейл Мартини. Не знаех кой е на брой, но честно казано не ме интересуваше.
На стола до мен седна някакъв мъж, който миришеше на ракия. Извъртях главата си в другата посока, но този тип май беше доста нахален. Започна да ми говори за себе си.. какъв бил, как напуснал работата си, колко много пари имал, как оставил семейството си и се отдал на живота.. Мислех си да го разкарам, но после си помислих, че е прекалено трезв. Започнах да му поръчвам Маргарита, а той с радост пиеше всяка една чаша и ми говореше какви ли не безмислици. Стана ми толкова забавно, че дори не бях усетила кой друг беше в дискотеката. По-късно я забелязах. Алида.. скъпата ми сестра.. Запътих се към нея след като онзи си тръгна.
- О, кой бил тук. - Засмях се почти толкова лицемерно както обикновено, но наистина при пиян човек беше доста по-зле от обикновеното. - Алида, скъпата ми сестричка..
Погледът ми се спря на чашата с джин и тоник, която държеше в ръката си. Дръпнах я рязко към дансинга, а тя замалко не събори чашата си.
- Хайде, разкърши се. - Засмях се и отпих глътка от Мартинито си, оставяйки я в ръцете на някакъв мъж.
Върнете се в началото Go down
https://th3-immortal.bulgarianforum.net
Мелани
Ангел
Ангел
Мелани


Female Брой мнения : 25
Местожителство : Мистик Фолс

Коктейл бар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар   Коктейл бар EmptyСъб Юли 21, 2012 8:57 am

Наскоро се преместих в града и се запознах с едно много готино момче на име Едуард.Още от първия ден се сприятелихме с него.Аз още от първия ден се влюбих в него.Бях го попитала дали ще може временно да се приместя при него.Той се съгласи.Разопаковах си багажа в стаята му.Попитах го дали иска да идем на дискотека.Той се съгласи.Помолих го да ми даде час,за да се оправя.Аз си взех душ.Облякох се с една секси рокля и си сложих лек грим.Попитах го дали е готов.Той беше готов и беше много сладък.Тръгнахме.Когато пристигнахме в дискотеката му казах:

-Не е като дискотеките в Бразилия,но ми харесва.-казах и му се усмихнах сладко.

След това потърсихме сепаре където да седнем.Седнахме.Сервитьорът дойде аз си поръчах "Мартини".
Върнете се в началото Go down
Едуард Джонсън
Вампир
Вампир
Едуард Джонсън


Male Брой мнения : 82
Местожителство : Мистик Фолс кв.Фелс Чърч

Коктейл бар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар   Коктейл бар EmptyСъб Юли 21, 2012 10:22 am

Поръчах си някакъв коктейл със странно име от менюто.Тогава се настаних удобно, като се приближих до Мелани, за да може да ме чува когато и говоря.Все пак музиката беше доста силна.Усмихнах се и казах:
-Много ми харесва, как успя да намериш такъв хубав бар.
Направих и комплимент за избора на мястото, защото имах странното чувство, че тя си мисли, че на мен не ми харесва.Едва сега погледнах Мелани, защото когато излизам някъде винаги не забелязвам нищо докато не стигна на мястото.Е, не мога да отрека, че тя беше много секси.Помислих си "туко виж ми се отвори парашута" и леко се засмях.Мелани не можа да ме види и се радвам за това.
Върнете се в началото Go down
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Коктейл бар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар   Коктейл бар EmptyНед Май 12, 2013 8:20 am

Преди два дни се бях върнала в града и реших да изляза. Определено, не ми се стоеше в скучното старо имение и не мислех да пропилея за пореден път деня си гледайки някой филм и ядейки сладолед на леглото в стаята си. Облякох се, вързах косата си на най-обикновена конска опашка и тръгнах без посока из града. Не след дълго се озовах пред дискотеката. Е, може би ми трябваше малко забавление. От доста време не бях правила нищо смислено, така че това може би щеше да е поредната ми глупава постъпка, но все пак влязох. Може би пък щеше да се сучи нещо хубаво. Отидох до коктейл бара и седнах на един от високите стoлове. Поръчах на бармана една Tequila Sunrise и се отпуснах на стола си. Това беше идеалната напитка за старт на деня - текила, портокалов сок и малко червен ром за цвят и настроение. Барманът не се забави много и скоро питието ми вече беше пред мен. Отпих голяма глътка и се обърнах към дансинга, където смятах да отида, когато свърша с питието си.
Още не бях преполовила чашата си и някакъв мъж седна на стола до мен и поздрави.
- Здравей - отвърнах аз и му се усмихнах.


Последната промяна е направена от Алида Ленър на Вто Май 21, 2013 2:38 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Брайън Крауфорд
Върколак - beta.
Върколак - beta.
Брайън Крауфорд


Male Брой мнения : 47
Местожителство : Мистик Фолс

Коктейл бар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар   Коктейл бар EmptyПон Май 13, 2013 8:18 am

Поредният нов град.
Взех си жилище под наем и се ядосах като се замислих колко по-лесно щеше да стане, ако бях вампир. Но аз мразех вампирите. И това едва ли щеше да се промени някога.
Бях чул, че в Мистик Фолс има доста вампири. Повече от осем години търсех начини как да убия такъв и опознавах расата им. Сега знаех всичко за тях. Единственото, от което имах нужда, бе да намеря вампир.
Реших, че нямам време за губене и веднага след като хвърлих куфара на леглото си, излязох навън. Градът беше малък. Винаги си бях мислел, че вампирите се крият в по-големи градове, където едва ли някой би забелязал липсата на жертвите им. В този малък град вероятно хората се познаваха добре. Определено имаше нещо гнило.
Вървях замислен покрай главната улица в града, когато се озовах пред дискотеката. Погледнах часовника на ръката си и осъзнах, че вече бе започнала да работи.
Влязох вътре и се настаних на бара до някакво момиче. Поздравих я, а тя ми отвърна и се подсмихна.
- Нокаут за мен. - казах на бармана и погледнах към момичето до мен - А ти какво друго ще пиеш?
Върнете се в началото Go down
Алида Ленър
Демон
Демон
Алида Ленър


Female Брой мнения : 472
Местожителство : Мистик Фолс

Коктейл бар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар   Коктейл бар EmptyПон Май 13, 2013 9:36 am

Мъжът до мен си поръча, а след това ме пита какво друго ще пия. Довърших питието си на една глътка, оставих чашата на бара и попитах усмихвайки се:
- Какво ще ме черпиш?
Той се засмя и ми поръча едно уиски. Днес щеше да е забавна вечер, но все пак този човек ми се струваше малко странен. Имах чувството, че го бях виждала някъде, макар в момента да бях напълно сигурна, че не го познавам. Е, сега нямаше значение. Изпих уискито си и си поръчах второ, той също си взе.
- До дъно - казах му предизвикателно и след секунди и двете чаши бяха пресушени. Изчаках мъжът да погледне настрани и се обърнах към бармана:
- Дай ми пълна бутилка уиски - казах използвайки въздействието. - От заведението - добавих после. Той бързо ми донесе бутилката и я отвори. Надявах се мъжът да не е забелязал въздействието ми над бармана, но и да беше - какво от това. "Нали е човек" помислих си, нищо нямаше да заподозре. Взех бутилката, хванах мъжа за ръката и тръгнахме към дансинга..

П.П.: Пиши направо на дансинга
Върнете се в началото Go down
http://just-my-nature.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Коктейл бар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар   Коктейл бар Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коктейл бар
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Дискотеката-
Идете на:  
Аватар на месец Юли
Джордж Уайнхаус Коктейл бар Tumblr_mnfpyakSJX1r1rmb2o3_250
Песен на месец Юли
Charlie Brown - On my way
Потребител на месец Юли
Алида Ленър Коктейл бар Tumblr_mniqpymoiY1s2c83to1_250